Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CO SIE STALO ZE JESZCZE NIE MA

LISTOPAD 2010

Polecane posty

Wróciłam z USG, wszystko w porządku maleństwo rozwija się prawidłowo, będzie chłopak było widać bardzo wyraźnie :) Synek jest bardzo ruchliwy ciągle się wiercił. Termin porodu na 11.11.2010 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten piękny, upalny, saharowy dzień ;) Odświeżam tabelkę NICK.... ......WIEK..........PORÓD...........PŁ EĆ. ........MIASTO asia25...........25..............30.10........... ?.................Warszaw apestycyda.....20..............02.11.......chlopiec..........lubuskie Amarantowy ......23...TC14..02.11...........? ...........pomorskie Strawberrrrry.....28..........03.11...........?.......... .....Poznań aneczka1986.......24........ 04.11..............?. ............ Dorka55.............29.........04.11.............. ?............. moppy...............24..........04.11..............?..... ..Holandia oleńka1989...........21........05.11............. ...?..........Lubin Kelis1.................26.........05.11.............?.... ...Kielce mamaAnia............29.........05.11..............?,,,... .....Białystok Ankanka.............32..........06.11...........chłopiec......Opole ewelinaer............29..........06.11............. .?...........Łódź Zareczona...........28..........6.11............. ?..........Pfungstadt slonko*...............27..........08.11............. .?.........Inowrocław mgrEndus............24.........08,11.............?. ...zachodniopom. Kacha88.............22...........08,11...........chłopiec.....Lubin arla83 ..............27...........09.11..............? ..........pomorskie Sirusho...............22.........10.11............. .?... ......Tarnobrzeg Migrena73...........36.........10.11............? ...........Warszawa ciezarowkaa25.....25.........10.11........chłopak ......małopolska kaasik26............29...........10,11.......... ?...............łódzkie PrzyszlaMamade....24..........11.11..........?.. ..........Mannheim lenna1982...........27...........12.11......bliźni aki?płeć......lubuskie dagetka ............29...........5.11..............?......... ..Poznań AWięc................33..........17.11......... ..?............Warszawa Aisha_hm............25..........18.11..........? ...............śląskie duskaaaaa.........21............20.11........... ? .............pomors mirabelkax..........30...........20.11........? ............mazowieckie coraz grubsza Zosia33.........24.11..........?..........Antal ya kuleczka3..........30...........26.11.......... .?.........dolnośląskie Pani.Kara..........21............20.11.....chłopiec..... wlkp. widzę że jak na razie to ch*y topik ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamy :) Wykanczaja mnie upaly. Posiedzialam ostatnio na basenie, troche sie opalilam, ale z recznikiem na brzuchu siedzialam. Najchetniej nie wychodzilabym z wody. Nie umiem siedziec na dworze. Mam problemy ze spaniem :( Codziennie budze sie o 3 i juz nie spie. Nawet kiedy wymeczona wrocilam z basenu, to i tak w nocy sie obudzilam. Czasem az chce mi sie plakac, ze nie moge pospac jak czlowiek. Maly sie kreci jak szalony :) A najwiecej w nocy. Czasem juz widze na skorze jak sie rusza. Kopie juz dosc mocno. Zastanawiam sie, czy tylko ja tak mam, ale denerwuje mnie jak ktos inny oprocz mnie i chlopaka glaszcze mnie po brzuchu... Siostra z mama co chwile chca dotykac i czuc jak sie rusza, a mnie to denerwuje strasznie. Moze ze mna cos jest nie tak :P Masaze i krem przeciw powstawaniu rozstepow nie pomagaja... :( na brzuchu nie mam (odpukac), ale na posladkach sa i robia sie nowe :( Moge miec tylko nadzieje, ze nie bedzie ich duzo. Gdybyscie mialy mozliwosc wybrac porod normalny, a w wodzie to ktory byscie wybraly? Mam mozliwosc wyboru, ale nie wiem kompletnie co jest lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odświeżam tabelkę NICK.... ......WIEK..........PORÓD...........PŁ EĆ. ........MIASTO asia25...........25..............30.10........... ?.................Warszaw apestycyda.....20..............02.11.......chlopiec...... ....lubuskie Amarantowy ......23...TC14..02.11...........? ...........pomorskie Strawberrrrry.....28..........03.11...........?.......... .....Poznań aneczka1986.......24........ 04.11..............?. ............ Dorka55.............29.........04.11.............. ?............. moppy...............24..........04.11..............?..... ..Holandia oleńka1989...........21........05.11............. ...?..........Lubin Kelis1.................26.........05.11.............?.... ...Kielce mamaAnia............29.........05.11..............?,,,... .....Białystok Ankanka.............32..........06.11...........chłopiec ......Opole ewelinaer............29..........06.11............. .?...........Łódź Zareczona...........28..........6.11............. ?..........Pfungstadt slonko*...............27..........08.11............. .?.........Inowrocław mgrEndus............24.........08,11.............?. ...zachodniopom. Kacha88.............22...........08,11...........chłopie c.....Lubin arla83 ..............27...........09.11..............? ..........pomorskie Sirusho...............22.........10.11............. .?... ......Tarnobrzeg Migrena73...........36.........10.11............? ...........Warszawa ciezarowkaa25.....25.........10.11........chłopak ......małopolska kaasik26............29...........10,11....dziewczynka........łódzkie PrzyszlaMamade....24..........11.11..........?.. ..........Mannheim lenna1982...........27...........12.11......bliźni aki?płeć......lubuskie dagetka ............29...........5.11..............?......... ..Poznań AWięc................33..........17.11......... ..?............Warszawa Aisha_hm............25..........18.11..........? ...............śląskie duskaaaaa.........21............20.11........... ? .............pomors mirabelkax..........30...........20.11........? ............mazowieckie coraz grubsza Zosia33.........24.11..........?..........Antal ya kuleczka3..........30...........26.11.......... .?.........dolnośląskie Pani.Kara..........21............20.11.....chłopiec..... wlkp. Dodałam u siebie:0 U mnie gorąco ale i dobrze..ja lubie takie lato..chociaz nie w pracy a raczej nad morzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikalinka
Witam. Ja tez bede mamą synusia w listopadzie. termin mam na 7. Jestem pierwszy raz na tym forum i nie zdążyłam przeczytać wszystkich wpisów, ale z pewnościa to zrobię jak znajdę chwilke wolnego czasu. A tym czasem mam cichą nadzieje ze przyjmiecie mnie do swojego grona:) Miszkam w Niemczech i i nie mam tu nikogo z brzuszkiem z kim mogłabym podzielić się swoim "dolegliwościami" ciążowymi, więc miło mi będzie poznać was :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestycyda- ja tez budze siew nocy, najpierw bylo to ok 1-2 a ostatnio 0 4 i ciezko mi zasnac ale zwykle zasypiam po malych meczarniach, wspolczuje Ci. ja bym zwariowala! Jesli chodzi o porod to trudno mi radzic ale pamietam z pierwszego porodu, ze prysznic wzmagal u mnie skurcze- byly silniejsze i bardziej bolesne ale zwykle wszyscy chwala porod w wodzie, ze przebiega mniej bolesnie i szybciej. poszukaj filmiki z porodow o ile sie nie przestraszysz ich ogladac :) moze podejmiesz decyzje. Ja najprawdopodobniej bede skazana na cesarke z powodu waskiej miednicy i obecnie CÓRCIA lezy miednicowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikalinka: A skad dokladnie jestes? mamaAnia: Ja i tak dostane PDA jak bede chciala, a bede chciala na pewno :P bo mam stracha jak nie wiem. Najgorsze w mojej bezsennosci jest to, ze w dzien nie moge sie polozyc, bo zajmuje sie mala siostra (3,5 roku), bo druga siosta ma to totalnie w d*pie, moja mama spi po pracy, a o jej ojcu, to moze juz nic nie powiem... :/ Chodze nieprzytomna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja się zamartwiam słabymi ruchami dzieci. Wcześniej czułam mocne gilgotanie raz z jednej raz z drugiej strony a w tej chwili czuję maluchy raz dziennie i to słabiutko. Pestycyda czuje jakieś kopniaki a jak nic i zastanawiam się kiedy poczuje je mocniej :( Jutro mam połówkowe więc czekam do wizyty ale ruchy są słabsze tak od tygodnia. Nie wiem może dzieci się jakoś inaczej ułożyły czy co Jeśli chodzi o dotykanie brzucha mnie to bardzo bardzo drażni. Każdy wyciąg rękę a przecież nie mogę się nagle odwrócić albo mówić że sobie nie życzę dotykania. Jeśli robiłaby to mama to jeszcze ok ale robią to nawet dalsi znajomi a co najgorsze obce osoby !!! Macie jakieś sposoby na to? I jak u Was z ruchami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś24
kaasik26 a mnie na liście nie ma? :( a termin mam na 11.11.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikalinka
Poczytałam pare stron wpisów od was dziewczyny i ciesze sie bardzo że znalazłam ten topic:) Jakoś tak lżej na duszy ze nie jestem osamotniona , nawet z besennościa. Wczoraj obudziłam się o 3 w nocy kopniakiem synusia i juz nie usnęłąm:( Nie miałam czasu sie położyć w dzięn choc na 15 min i tak biedna sie meczyłam. Ale za to dziś cały dzionek leniuchuje. Ja od poczatku czułam że to chłopak bedzie. Choć z pewnościa jak każda kobieta chhciałam mieć córeczke, ale czułam od samego poczatku ze to syn :)i bardzo sie z tego ciesze:) Bałabym się ze bede nagorliwą matką dla córki, a chłopak jakos sobie w życiu poradzi. Widz e że nie tylko my mieliśmy problemy z imieniem dla chłopaka:) dziewczynka jakoś nam szła bez problemu:) miała być albo Luiza, Oliwka lub Liliana:) Za to synuś został uznany jednogłosnie po burzliwych debatach z męzusiem : Aleksander :) Smiejemy sie ze to takie prezydeckie imię :) pestycyda -> mieszkam w okolicach Frankfurta nad Menem. (dokładnie Offenbach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikalinka
Jeszcze chciałam dorzucić coś od siebie. Mam 27 lat i to moja pierwsza ciąża. Żałuję że nie zdecydowaliśmy się wczesniej. Ale jakoś tak. Jestem bardzo przewrażliwiona na tym punkcie, ale chyba jak każdy :) Najgorsze jest t o że dzidzia uciska mi na kręgosłup i bardzo plecki bolą, tak, ze nie moge znaleźć dobrej dla mnie pozycji. O siedzeniu nie ma mowy :( Ale wytrzymam. Jestem troche osamotnona z tym wszystkim, bo wizyty mam co 4 tygodnie, bo ciąża rozwija się prawidłowo wec nie ma większych wskazań chodzenia częsciej. Moje wszystkie znajome, albo już mają dzieciaki albo nie, więc tematy są rozbite:) A męża jednak nie wszystko interesuje :) Jestem na etapie wyboru szpitala i położnej. Niestety mója znajomość niemieckiego jest na poziomie podstawowym i jakoś wpędza mnie to w depresje .(Chciałam dodać że chodzę do polskiego lekarza wiec to jest jedyny plus:):) Może któraś z was mieszka w niemczech (oklicach Frankurta) i rodziła, bądź bedzie rodzić tutaj. Miłoby by było poznać takie osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dziewczyny, ja troche nie w temacie, bo mam termin na lipiec, ale mam 3 pelne opakowania luteiny dopochwowej. szkoda mi wyrzucic, a mi juz nie jest potrzebna. Oddam na darmo, moze którejś z was sie przyda. Zainteresowane prosze o kontakt na gg: 9333456. Trzymam za was wszystkie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikalinka: Ja mieszkam blisko :) W Hochheim. Przyjechalam tu dopiero 2 miesiace temu. Jezyk jako tako rozumiem, bo 5 lat temu mieszkalam tu przez rok, ale z gadaniem gorzej :P Nie lubie i nie chce heh. Zazdroszcze polskiego lekarza. Ja do swojego chodze z mama, bo nie umiem sie na tyle z nim dogadac. Ostatnio byla ze mna moja siostra, a za 2 tyg. to w ogole cala obsada pojdzie :P Moja mama, siostra (na wizyte) i chlopak, ktory przyjedzie za kilka dni. Jeszcze nie widzial dzidzi. Troche glupio no ale coz... A co do plci to ja chcialam chlopca, no bedzie chlopiec. Przezylam dzis w nocy lekkie trzesienie ziemi :P Najpierw myslalam, ze mi sie tylko zdawalo, a niedawno mowili w wiadomosciach, ze costam sie zatrzeslo. Dziwne uczucie. lenna: Ja ruchy czuje dosc mocno i czesto. W nocy najbardziej wariuje. Po tym mama twierdzi, ze bedzie nerwus nocny marek... Macie dziewczyny czasem tak, ze Wasz brzuch jest bardziej wypukly z jednej strony? Ja dzis zauwazylam przy kapieli, ze po prawej stronie jest troche twardszy i wiekszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. lenna: Ja niestety nie mam sposobu na dotykanie brzucha, ale denerwuje mnie to strasznie. Szczegolnie jak do mamy przyjdzie znajoma (a przychodza czesto, bo robia u niej paznokcie) to zawsze musze przyjsc do pokoju sie pokazac jak wygladam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikalinka
pestycyda-> O jak miło że tak bliziutko mieszkasz :) Aż mi się buźka rozjaśniła :) Przynajmniej nie jestem "sama" :) Mi udało sie z polskim lekarzem we Frankfurcie (oczywście pierwszą wizyte koleżanka musiała umówić, bo ja ni w ząb:) ale teraz jak mnie mierzą, badają cos tam kumam i nawet prowadze konwersacje :P Mój mężuś ani razu nie był ze mna na wizycie bo jakoś zawsze się wykręca pracą :) Miał iść teraz ze mną, ale okazało się że doktorek bedzie mnie "pieścił" przez jakiś 45 min, więc zrezygnował. Brakuje mi troche takiej bliskości, ale w domku za to jest czułym tatusiem:P Już się wczuwa! Wybrałaś już szpital i położną?? Mi to sen z powiek jak na razie spędza. Już 22 tydzień, zeby jakaś polsko mówiąca mi sie trafiła :P Co do trzesienia ziemi rozumiem cię z tym dziwnym uczuciem. W grudniu byliśmy z mezem w POrtugalii na świetach i też sie nam takie cos przytrafiło. Na poczatku myślałam ze on jakieś padaczki dostał :) hi hi ale pozniej w wiadomościach usłyszelismy o trzesieniu . szok Co do brzuszka :) hi hi własnie jakieś 2 godzinki temu zauważyłam, ze lewa strona jest wieksza i twardsza:) Pewnie maluch się tak ułożył ciekawie :D A dziś umieram z bólu plecków :( Szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpitala ani poloznej jeszcze nie wybieralam, bo lekarz nic na ten temat nie mowil. Ogolnie jest bardzo mily, ale jednoczesnie dziwny. Robi nieciekawe zdjecia dla mnie, nie slyszalam serca dziecka u niego (w polsce jak bylam to slyszalam pierwszy raz) i nie mowi co i kiedy. 15 mam wizyte wiec moze czegos sie dowiem, a jak nie to pewnie mama wypyta. Glupio mi, ze z lekarzem wszystko ona zalatwia, no ale nie mam wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikalinka
Lekarz mi tez nic nie mówił o szpitalu i położnej, ale z wywiadu który przeprowadziłam z kobietami tutaj (pracuje rowniez u Amerykanki która w marcu rodziła corke i ona mi duzo mówi), że powinno się wybrać położna i szpital. Szital niby od 7 meisiaca , położną wczesniej, ale ja już bym chciała wszystko :D Polecam ci mojego lekarza. Fakt że jako człwoiek jest bardzo antypatyczny, ale jako lekarz rewelacyjny. (Przyjmuje we Frankfurcie na Hauptwache) W czwartek miałam wizyte i miałam robione badania czy dzidzia ma wszystkie organy, czy zrowy itp. i rzeczowo mnie wybadał, rozwiał jakieś moje wątpliwości itp. Serducho już widziałam u niego w 8 tygodniu (badź 6 ->już nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikalinka
hmm cos mi urwało w pół zdania :( ale nie ważne. Jeśli chcesz mogę ci namiary na niego. A posiadasz ubezpieczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tu wszystko co trzeba. Serce tez widzialam, ale nie slyszalam. Pokazuje mi za kazdym razem serce, kregoslup, zebra itd. Tutaj nie znam kompletnie nikogo, kto moglby cos powiedziec na temat szpitali itp., ale moja mama wie co i gdzie, bo sama rodzila prawie 4 lata temu. Mam nadzieje, ze tak jak ona trafie na polozna polke, bo jak nie to mama chce byc przy porodzie... :/ A ja tego nie widze szczerze mowiac. Juz mi wystarczy, ze jest przy badaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikalinka
Spokojnie, na pewno będzie dobrze!! Nie możesz sie denerwować, to nic dobrego dla dzidzi :) Wszystko sie ułoży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestycyda... ja w upały też nie wyrabiam na plażach itp., nawet w piaskownicy z dzieckiem nie... więc chodzimy na sapcery rano, potem sjesta i wieczorkiem :-D Za to śpię jak zabita, jak tylko przyłożę głowę do poduszki, no i dobrze, bo mój mąż chrapie i skończyło by się na eksmisji... mojej albo jego :P Jak zauwaqżyłaś rozstępy na pośladkach, kurcze ja tam profilaktycznie nie zaglądam . Ile twoja mama ma lat... wasze dzieci będą prawie rówieśnikami:) Co do wypukłego brzucha z jednej strony, to pamiętam w pierwszej ciąży że potem to coraz bardziej widać, bo czesto dzidzia się chowa w jednym kąciku i tam gdzie ma plecki jest wypukłość taka "łódka" a gdzie ma główkę albo dupkę "gula"... a czasem się przyssa do kręgosłupa i wtedy brzuch jest najbardziej symetryczny. Mam książkę "Ciężarowką przez świat" i tam jest taki wskaźnik centymetrowy... widać ze nasze maluchy są już ... duuuuże, jak one się tam mieszczą. A mnie denerwuje jak się pchają obcy z rękami, albo babki się "zarażają", kurde co za głupi przesąd, ale na razie nikt się nie narzuca aż tak strasznie. Porod w wodzie jest podobno super, zresztą w Internecie to porody w wodzie wyglądają najbardziej po ludzku. Podobno trzeba i tak co jakiś czas wychodzić ale siedzenie w wannie zmniejsza odczuwanie skurczy i dzidzia też jakoś lepiej przyjmuje wyjście do wody niż na suche powietrze. mamaAnia... ja też w 90% cesarka, mój gin już mnie przygotowuje, ale ja durna wciąż się wacham. Lenna ... ja też słabiej czuję dzidzię ale podobno mam z przodu łożysko i ono tak tłumi. Byłam na usg i mały fikał a ja nic nie cuzłam a gin mi mowi że przy takim łożysku to czuję najbardziej kopniaki z boku... i rzeczywiście tak jest. Aguś24 to się pisz... kopiujesz tabelkę, wklejasz i się dodajesz Pikalinka... ja też zawsze chcialam mieć dziewcyznkę, jakoś tak jak myślałam że byłoby tylko jedno dziecko to lepiej baba :) no i miałam Lidkę. Teraz czekałam na chłopaka i sama nie mogę uwierzyć że tak się stało. Ale jak skąłdałam ciuszki lidki to mi trosze się smutno zrobiło, bo chłopaka juz się tak fajnie nie ubierze /no ale cieszę się tym chłopcem jak niewiem, banan na ustach/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na wieczór jakby coś drgnęło :) Mój lekarz nie mówi ani słowa o tym jakie mam łożysko, ani o ilości wód, bada na fotelu i mówi że ok. Ogólnie to ten lekarz ma bardzo dobre opinie i nie chciałabym go zmieniać może taka nadmierna nadgorliwość też nie byłaby dobra. No cóż jutro to połówkowe i zobaczymy może wtedy uzyskam więcej informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś24
pestycyda ja tak mam ze jak leżę na kanapie to malec podchodzi aż pod pępek po prawej stronie śmiesznie to wygląda twarda górka jakby malec chciał wyjść przez skórę czasami nawet sprawia mi to bul ...w nocy mi się jeszcze nie zdarzyło poczuć ruchy , chyba ze przed snem najlepiej go czuje w poz.leżącej :) i jak siedzę przy kompie na razie to delikatne ruchy ale wyczuwalne nawet jak przyłożę rękę ale są czasami takie chwile ze porządnie się rusza jakby był zły ;) to 21/22tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś24
Odświeżam tabelkę NICK.... ......WIEK..........PORÓD...........PŁ EĆ. ........MIASTO asia25...........25..............30.10........... ?.................Warszaw apestycyda.....20..............02.11.......chlopiec...... ....lubuskie Amarantowy ......23...TC14..02.11...........? ...........pomorskie Strawberrrrry.....28..........03.11...........?.......... .....Poznań aneczka1986.......24........ 04.11..............?. ............ Dorka55.............29.........04.11.............. ?............. moppy...............24..........04.11..............?..... ..Holandia oleńka1989...........21........05.11............. ...?..........Lubin Kelis1.................26.........05.11.............?.... ...Kielce mamaAnia............29.........05.11..............?,,,... .....Białystok Ankanka.............32..........06.11...........chłopiec ......Opole ewelinaer............29..........06.11............. .?...........Łódź Zareczona...........28..........6.11............. ?..........Pfungstadt slonko*...............27..........08.11............. .?.........Inowrocław mgrEndus............24.........08,11.............?. ...zachodniopom. Kacha88.............22...........08,11...........chłopie c.....Lubin arla83 ..............27...........09.11..............? ..........pomorskie Sirusho...............22.........10.11............. .?... ......Tarnobrzeg Migrena73...........36.........10.11............? ...........Warszawa ciezarowkaa25.....25.........10.11........chłopak ......małopolska kaasik26............29...........10,11....dziewczynka.... ....łódzkie PrzyszlaMamade....24..........11.11..........?.. ..........Mannheim lenna1982...........27...........12.11......bliźni aki?płeć......lubuskie dagetka ............29...........5.11..............?......... ..Poznań AWięc................33..........17.11......... ..?............Warszawa Aisha_hm............25..........18.11..........? ...............śląskie duskaaaaa.........21............20.11........... ? .............pomors mirabelkax..........30...........20.11........? ............mazowieckie coraz grubsza Zosia33.........24.11..........?..........Antal ya kuleczka3..........30...........26.11.......... .?.........dolnośląskie Pani.Kara..........21............20.11.....chłopiec..... wlkp. aguś24.............24............11.11........?............Bydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikalinka
Ja juz mykam lulać. Albo uśne od razu albo znowu nocka zarwana:( Mam nadzieję, ze nie bedzie stukania w brzuszek znowu o 3 rano i bezsenna nocka:( Życzę miłej nocki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja też mykam lenna... mi też powiedział dopiero ostatnio a wcześniej też się martwiłam ze mały taki nieruchawy aguś... to twarde to często pupka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.... ......WIEK..........PORÓD...........PŁ EĆ. ........MIASTO asia25...........25..............30.10........... ?.................Warszaw apestycyda.....20..............02.11.......chlopiec...... ....lubuskie Amarantowy ......23...TC14..02.11...........? ...........pomorskie Strawberrrrry.....28..........03.11...........?.......... .....Poznań aneczka1986.......24........ 04.11..............?. ............ Dorka55.............29.........04.11.............. ?............. moppy...............24..........04.11..............?..... ..Holandia oleńka1989...........21........05.11............. ...?..........Lubin Kelis1.................26.........05.11.............?.... ...Kielce mamaAnia............29.........05.11..............?,,,... .....Białystok Ankanka.............32..........06.11...........chłopiec ......Opole ewelinaer............29..........06.11............. .?...........Łódź Zareczona...........28..........6.11............. ?..........Pfungstadt slonko*...............27..........08.11............. .?.........Inowrocław mgrEndus............24.........08,11.............?. ...zachodniopom. Kacha88.............22...........08,11...........chłopie c.....Lubin arla83 ..............27...........09.11..............? ..........pomorskie Sirusho...............22.........10.11............. .?... ......Tarnobrzeg Migrena73...........36.........10.11............? ...........Warszawa ciezarowkaa25.....25.........10.11........chłopak ......małopolska kaasik26............29...........10,11....dziewczynka.... ....łódzkie PrzyszlaMamade....24..........11.11..........?.. ..........Mannheim lenna1982...........27...........12.11......bliźni aki?płeć......lubuskie dagetka ............29...........5.11..............?......... ..Poznań AWięc................33..........17.11......... ..?............Warszawa Aisha_hm............25..........18.11..........? ...............śląskie duskaaaaa.........21............20.11........... ? .............pomors mirabelkax..........30...........20.11....dziewczynka......mazowieckie coraz grubsza Zosia33.........24.11..........?..........Antal ya kuleczka3..........30...........26.11.......... .?.........dolnośląskie Pani.Kara..........21............20.11.....chłopiec..... wlkp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikalinka
Tak jak myślałam... Nocka nie przespana :( Choć udało mi się na jakąś godzinke usnąć to i tak zamiast spać już na nogach jestem, bo synuś urządził sobie maraton w brzuszku :) hi hi Jeszcze nigdy mi brzuchol nie falował jak dziś rano :) Pozdrawiam te wyspane i nie wyspane z naszymi pociechami w środeczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankanka: Mama ma 41 lat :) Pikalinka: Ja tez nie spalam. Cala noc, ale nie przez malego. Chociaz wojowal tez prawie caly czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×