Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CO SIE STALO ZE JESZCZE NIE MA

LISTOPAD 2010

Polecane posty

cześć ja długo nie miałam neta nawet poczytać nic nie mogłam jak byłam na usg to tak się ucieszyłam że córeczka będzie bo u męża 3 pokolenia sami facecie i jego bracia też samych synów mają i będzei córeczka rodzynka aż mi samej najtrudniej w to uwierzyć bo nie chciałam robić sobie nadziei i nastawiłam się na synka a tu taka niespodzianka , dzidzia zdrowa waży 540 g zmierzyć się nie dała ale wszystkie narządy ok badały mnie 2 lekarki przez godzinę dostałam 3D zdjęcie trochę mało wyraźnie wyszło ale i tak mi się bardzo podoba, a i że mam nadciśnienie to od lipca jest nowy program profilaktyczny dla kobiet w ciąży z nadciśnieniem że mogę na usg chodzić co 4 tyg. żeby małej badać przepływ w żyłach i serduszko fajnie będzie miała lepszą opiekę i częściej ja zobaczę to ułatwia oczekiwanie do porodu. córeczka będzie miała na imię Roksanka a mam do was pytanie wam też już siara z piersi leci? bo mi tak i sutki mam cały czas wrażliwe a jak je ruszam to właśnie siara leci ( i muszę się przyznać że nigdy wcześniej nie podniecało mnie tak dotykanie piersi jak teraz w sumie to nawet nie przepadałam za tym a teraz na odwrót ) też tak macie ? mój mąż jest bardzo zadowolony choć mówi że ta siara to niezbyt przyjemne bo ma metaliczny smak a lenna super że wam się tak udało :) i w ogóle gratuluję córeczek i synków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.... ......WIEK..........PORÓD...........PŁ EĆ. ........MIASTO asia25...........25..............30.10........... ?.................Warszawa pestycyda.....20..............02.11.......chlopiec...... ....lubuskie Amarantowy ......23...TC 22..02.11.....Roksanka...........pomorskie Strawberrrrry.....28..........03.11...........?.......... .....Poznań aneczka1986.......24........ 04.11..............?. ............ Dorka55.............29.........04.11.............. ?............. moppy...............24..........04.11..............?..... ..Holandia oleńka1989...........21........05.11............. ...?..........Lubin Kelis1.................26.........05.11.............?.... ...Kielce mamaAnia............29.........05.11...........córcia.. .....Białystok Ankanka.............32..........06.11...........chłopiec ......Opole ewelinaer............29..........06.11............. .?...........Łódź Zareczona...........28..........6.11............. ?..........Pfungstadt Pikalinka............27..........07.11......chłopiec.... ....Frankfurt/Main slonko*...............27..........08.11............. .?.........Inowrocław mgrEndus............24.........08,11......chłopak....zac hodniopom. Kacha88.............22...........08,11...........chłopie c.....Lubin arla83 ..............27...........09.11..............? ..........pomorskie Sirusho...............22.........10.11............. .?... ......Tarnobrzeg Migrena73...........36.........10.11............? ...........Warszawa ciezarowkaa25.....25.........10.11........chłopak ......małopolska kaasik26............29...........10,11....dziewczynka.... ....łódzkie fasolinka............26...........10.11..........?....... ....świętokrzyskie PrzyszlaMamade....24..........11.11..........?.. ..........Mannheim Aisha_hm............25..........11.11.....chłopiec ...............śląskie lenna1982...........27...........12.11......bliźniaki- PARKA......lubuskie dagetka ............29...........5.11..............?......... ..Poznań AWięc................33..........17.11......... ..?............Warszawa duskaaaaa.........21............20.11........... ? .............pomors mirabelkax..........30...........20.11....dziewczynka.... ..mazowieckie coraz grubsza Zosia33.........24.11..........?..........Antal ya kuleczka3..........30...........26.11.......... .?.........dolnośląskie Pani.Kara..........21............20.11.....chłopiec..... wlkp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenna1982 ja również gratuluję :)naprawdę niesamowite, że Wam się udało z tą parką :) pestycyda, ja smaruję się zwykłą oliwką i na razie pomaga. ważna jest systematyczność w stosowaniu i nawilżenie. koleżanka smarowała się ziajką za 15 zł i też nie miała rozstępów. Tak więc chyba nie warto wydawać majątku na kremy - moim skromnym zdaniem. Właśnie wróciliśmy z usg. Dzidzia zdrowa, choć wymiary wskazują na 20 tc, a nie 22 licząc od om. Najlepsze jest to, że weszłam do gabinetu sama, ale gin zauważyła, że m jest za drzwiami i spytała mnie czy nie chce popatrzeć. No i się skusił :). Jak się dowiedział, że dziewczynka to stwierdził, że nawet go to nie dziwi, ale po wyjściu na zewnątrz strzelił żartobliwie focha, że nie syn. Pocieszałam go, że następnym razem, a on że jemu się nie udaje. Ano tak to już jest, żd niby wszystko jedno, ale "ze wskazaniem". Właśnie teściowa rzucała imionami, które jej się podobają. Jak już mnie spytała jakie i zaczęłam wymieniać: Sylwia, Nadia....to usłyszałam "łe, Nadia nie." teraz tym bardziej korci mnie ta Nadia :) Poprawiam tabelkę NICK.... ......WIEK..........PORÓD...........PŁ EĆ. ........MIASTO asia25...........25..............30.10........... ?.................Warszawa pestycyda.....20..............02.11.......chlopiec...... ....lubuskie Amarantowy ......23...TC 22..02.11.....córeczka...........pomorskie Strawberrrrry.....28..........03.11...........?.......... .....Poznań aneczka1986.......24........ 04.11..............?. ............ Dorka55.............29.........04.11.............. ?............. moppy...............24..........04.11..............?..... ..Holandia oleńka1989...........21........05.11............. ...?..........Lubin Kelis1.................26.........05.11.............?.... ...Kielce mamaAnia............29.........05.11...........córcia.. .....Białystok Ankanka.............32..........06.11...........chłopiec ......Opole ewelinaer............29..........06.11........dziewczynka.....Łódź Zareczona...........28..........6.11............. ?..........Pfungstadt Pikalinka............27..........07.11......chłopiec.... ....Frankfurt/Main slonko*...............27..........08.11............. .?.........Inowrocław mgrEndus............24.........08,11......chłopak....zac hodniopom. Kacha88.............22...........08,11...........chłopie c.....Lubin arla83 ..............27...........09.11..............? ..........pomorskie Sirusho...............22.........10.11............. .?... ......Tarnobrzeg Migrena73...........36.........10.11............? ...........Warszawa ciezarowkaa25.....25.........10.11........chłopak ......małopolska kaasik26............29...........10,11....dziewczynka.... ....łódzkie fasolinka............26...........10.11..........?....... ....świętokrzyskie PrzyszlaMamade....24..........11.11..........?.. ..........Mannheim Aisha_hm............25..........11.11.....chłopiec ...............śląskie lenna1982...........27...........12.11......bliźniaki- PARKA......lubuskie dagetka ............29...........5.11..............?......... ..Poznań AWięc................33..........17.11......... ..?............Warszawa duskaaaaa.........21............20.11........... ? .............pomors mirabelkax..........30...........20.11....dziewczynka.... ..mazowieckie coraz grubsza Zosia33.........24.11..........?..........Antal ya kuleczka3..........30...........26.11.......... .?.........dolnośląskie Pani.Kara..........21............20.11.....chłopiec..... wlkp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam listopadowe mamusie :) Jak minęły wam nocki? Bo u mnie nawet nawet. Raz się tylko obudziłam i zaraz zasnęłam. Może dlatego że skombinowałam sobie poduche do spania. Mężuś troche zazdrosny, bo zamiast do niego tuliłam się do poduszki w ciapki :P http://www.allegro.pl/item1089810299_poduszka_dla_kobiet_w_ciazy_do_karmienia_gratis.html Bardzo ubolewam nad moimi placami :( Fakt mam krzywy kręgosłup, ale żeby do tego stopnia mnie bolał? Dopiero 6 miesiąć a gdzie tam do końca?!! Macie taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno moje pytanko. Czy orientujecie się czy mając wlasnie krzywy kręgosłup można wziąść znieczulenie zewnątrzoponowe?? (Mój lekarz prowadzący zbył mnie z tym pytaniem, więc może wy wiecie?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się dzisiaj wyspałam :) Byłam tak zmęczona po ostatnich dwóch nockach, że chyba czołg by mnie dzisiaj nie obudził :) Nawet na siusiu nie wstałam ;p Pikalinka ja też mam problemy z kręgosłupem i mój neurochirurg też nie udzielił mi konkretnej odpowiedzi :(, bo powiedział mi, ze teraz nie będziemy podejmować takich decyzji, bo dopiero jeżeli będzie mnie bardzo boleć pod koniec ciąży kręgosłup to wtedy najwyżej wykonamy Rezonans Magnetyczny, zobaczymy jak kręgosłup się zachowuje i wtedy bedziemy rozmawiać, także wiem tyle ze nic nie wiem :( Póki co odpukać, ciąża mi służy, bo brzuszek nie jest jeszcze duży, ja staram się nie przemęczać (a nigdy się nie oszczędzałam) i kręgosłup nawet, nawet :) Czytałam, jednego razu na forum, wypowiedź dziewczyny, która również miała chory kręgosłup i dostała takie znieczulenie, narzekała tylko ze weflon jej sie wysunął pare mm i znieczulenie zadziałało w połowie. Mówiła, ze to pewnie wina tego chorego kręgosłupa, ale ja myślę, że to nie mogło być przyczyną, bo dziewczynom ze zdrowym kręgosłupem też takie rzeczy się przytrafiały:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strawberrrrry dzięki za odpowiedź. No własnie martwię sie tymi bólami. Najbardziej jak siedzę w jednej pozycji. Fakt brzuszka nie mam wielkiego, nawet nie znać u mnie jeszcze ciąży, ale czasami czuję takie obciążenie. Nie ukrywam również ze się nie przemeczam, bo to nie jest prawdą :( W łasnie zaraz znowu mykam do pracy gdzie i schylać się muszę duzo :( Ale chyba ostatni dzień dziesiaj (mam nadzieje). Jestem bardzo delikatna na ból i wiem że w tym szpitalu gdzie prawdopodobnie bedę rodzic (dodam mieszkam w NIemczech) dają znieczulenie bez problemu więc nawet nie chce mysleć o normalnym porodzie ;/ OK mam jeszcze czas... ale plecki ciągle mi przypominają że jednak tego czasu nie zostało zbyt wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam ciężką pracę, gdzie było trzeba dużo się schylać, nosić, albo siedziałam zgarbiona, teraz będąc w domu, mam nad tym kontrolę :) Dobrze by było żebyś też już została w domku i się trochę poleniła :) Byłoby Ci łatwiej i lżej przede wszystkim na kręgosłup. Bo naprawdę Cię rozumiem i wiem że cierpisz :( Ja też się boję porodu, mój lekarz powiedział, ze raczej nie będe rozdziła siłami natury bo kręgosłup tego nie wytrzyma :( Bo ja już szłam się umówić na operacje kregosłupa ale nagle tydzień przed wizyta dzidzia mi wskoczyła do brzuszka i operacja odeszła na drugi plan. Mam obawy, ale musimy być dzielne. Ja się nie orientuje jak to jest w Niemczech, ale czy Ty juz mozesz isc na wolne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc "ciezarowki" Ja dzis sie wyspalam, wstalam dopiero o 5 razem z mezem i do 6 nie moglam zasnac.. maz smaruje mi co 2-3 dni brzuch, uda i piersi (fajny wstep do nocnej zabawy :) oliwką Bambi- ze wzgledu na ladny zapach - innych nie toleruję. choc po poprzedniej ciazy mam tak wielkie rozstepy, ze teraz to juz chyba nie ma miejsca gdzie moglyby powstac nowe. poprzednim razem kupowalam jakis krem wszkole rodzenia ale dopiero ok 28 tyg i juz bylo z pewnoscia za pozno. Przykro mi tylko, ze nikt wowczas mnie nie uprzedzil, ze moga powstac rozstepy a jeszcze forum "ciąża" nie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinaer....Strasznie mnie wkurzają teściowe :) U nas nawet się nie odzywają ani rodzice ani teściowie na temat imion.A Nadia to bardzo bardzo ładne imię nad którym również się zastanawialiśmy. Ja na Twoim miejscu leciutko na złość tak właśnie dałabym na imię :D W końcu musicie myśleć o dziecku i o takim imieniu które Wam będzie się podobało Fajnie że póki co wszystkie dzieciaczki całe i zdrowe i oczywiście gratulacje dla wszystkich mam!!! A dziewczynki górą chyba jak patrze na tabelkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chyba jestem popsuta :( Odkąd jestem w ciąży wogóle nie mam ochoty na igraszki :( Mój N dzielnie to znosi, ale jak długo??? Moja Tesciowa też skrytykowała imię dla dziewczynki - Oliwia, a ja własnie tak dam na imię jeżeli bede miała córeczke :), a dla chłopca podoba jej się Adam i co rozmowa to ciagle powtarza, że bedzie Adaś :( Dupa... będzie inaczej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha88
Czesc dziewczyny:) Ja dzis tez sie wyspalam pomimo tego ze moj piesek o 7,30 chcial juz wyjsc. lenna1982 zgadzam sie z Tobą że Nadia to śliczne imie a zarazem orginalne, ja tam nie slucha sie rodziny w sprawie imion chcielismy z meze Miłoszka i tak zostanie:) a co do rozstepów to polecam perfecta mama-po 1 ładnie sie wchłania i nawilża skóre, a po 2 nie est drogi w rossmanie kosztuje ok 22zl. teraz obecnie uzywam specyfiku z apteki Fissan koszt ok 30zł ale pachnie gorzej i jest lekko tłusty ale lepiej nawilza skore i pozostawia ja tak jakby elastyczniejsza(takie mam odczucie) u mnie z upałami to źle i to całkiem, nie dosc ze siedze w domu caly czas tylko wieczore gdzies wyjde to strasznie puchna mi stopy i kostki. trzymalcie sie dzis chłodno w ten upalny dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze rozstępy mi się nie pokazały codziennie kremuje cały brzuszek :) Upały mi strasznie dokuczają w nocy spać nie mogę. Wczoraj przeglądaliśmy z mężem bardzo dokładnie wyniki z badania prenatalnego a tam pisze że będzie dziewczynka. Trochę się zdziwiłam bo lekarz podczas samego badanie powiedział że chłopak. Już sama nie wiem co o tym myśleć. Pikalinka ta poduszka jest super koleżanki tak ją chwalą a przydaje się potem przy dziecku. Tez przymierzam się do zakupu takiej poduszki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja uzywam kremu z rossmana na rozstepy i jest bardzo fajny,moze nie najlepiej sie wchłania ale skóra jest super a nawet te rozstepy co miałąm po poprzedniej ciazy jakby były mniej widoczne:) A co do seksu..no coz raz mam ochote a raz mniej ale jakos obejsc bez tez sie mogę;) A ja w upały czuje sie świetnie..pracuje i chyba to mnie jaos trzyma ze nie marudze i nie narzekam;)Fakt nogi puchna,ale kilka razy dziennie chłodny prysznic i nie jest źle.. A co do tesciów to moim wogóle maja nas w du..pie wiec sama nie wiem co lepsze.. Trzymajcie sie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tesow to moi najwyrazniej takze maja w nosie nasza corcie (to ze mnie nie akceptuja to mnie nie interesuje ale zeby wnuczke?). gdy dowiedzieli sie o ciazy a pozniej ze bedzie wnuczka to zadnej reakcji. za ok 2 tyg robimy najazd na ich dom - czyli wpraszamy sie na obiadek i zobaczymy co bedzie :) Nadja bardzo ladne imie- moja przyjaciolka tak nazwala swoja2 m-czna corcie ale zrobnienie Natka juz mi sie nie podoba :( Ja na okraglo slysze imie Gabrysia, Julia, Oliwia i wzyciu tak nie nazwalabym corki ale kazda mama sama wybiera imie wiec sie nie wtracam :) p.s. z upalami niemam wiekszych problemow niz zwykle jak nie bylam w ciazy.. pozdrawiam i zycze Wam dobrego humoru i jak najmniej dolegliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antena1985
Hejka!Przed chwilą miałam wizytę.Będzie chłopak.Chyba nazwiemy go Gabriel.To pomysł narzeczonego a mi się podoba :-) NICK.... ......WIEK..........PORÓD...........PŁ EĆ. ........MIASTO asia25...........25..............30.10........... ?.................Warszawa pestycyda.....20..............02.11.......chlopiec...... ....lubuskie Amarantowy ......23...TC 22..02.11.....córeczka...........pomorskie Strawberrrrry.....28..........03.11...........?.......... .....Poznań aneczka1986.......24........ 04.11..............?. ............ Dorka55.............29.........04.11.............. ?............. moppy...............24..........04.11..............?..... ..Holandia oleńka1989...........21........05.11............. ...?..........Lubin Kelis1.................26.........05.11.............?.... ...Kielce mamaAnia............29.........05.11...........córcia.. .....Białystok Ankanka.............32..........06.11...........chłopiec ......Opole ewelinaer............29..........06.11........dziewczynka .....Łódź Zareczona...........28..........6.11............. ?..........Pfungstadt Pikalinka............27..........07.11......chłopiec.... ....Frankfurt/Main slonko*...............27..........08.11............. .?.........Inowrocław mgrEndus............24.........08,11......chłopak....zac hodniopom. Kacha88.............22...........08,11...........chłopie c.....Lubin arla83 ..............27...........09.11..............? ..........pomorskie Sirusho...............22.........10.11............. .?... ......Tarnobrzeg Migrena73...........36.........10.11............? ...........Warszawa ciezarowkaa25.....25.........10.11........chłopak ......małopolska kaasik26............29...........10,11....dziewczynka.... ....łódzkie fasolinka............26...........10.11..........?....... ....świętokrzyskie PrzyszlaMamade....24..........11.11..........?.. ..........Mannheim Aisha_hm............25..........11.11.....chłopiec ...............śląskie lenna1982...........27...........12.11......bliźniaki- PARKA......lubuskie dagetka ............29...........5.11..............?......... ..Poznań AWięc................33..........17.11......... ..?............Warszawa duskaaaaa.........21............20.11........... ? .............pomors mirabelkax..........30...........20.11....dziewczynka.... ..mazowieckie coraz grubsza Zosia33.........24.11..........?..........Antal ya kuleczka3..........30...........26.11.......... .?.........dolnośląskie Pani.Kara..........21............20.11.....chłopiec..... wlkp. Antena1985.......25............23.11.....chłopiec.....dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antena bez obrazy, każda mama wybiera imię dla swojej pociechy ale kilka stron temu pisałam chyba do pestycydy właśnie na temat imienia Gabriel i przemyślcie sprawę. Mój chrześniak tak ma na imię i właśnie siostra mi wyjawiła że bardzo żałują że takie wybrali :( A konczy 9 lat. To nie atak ani nic tylko porada Ja smaruję się wieczorem i rano produktami z rossmana dla mam babydream. Na wieczór oliwka na dzień balsam a jak brzuszek w dzień mnie ciągnie to dowkładam balsamu. Skóra jest ładnie nawilżona, rozstępów brak, pięknie pachnie a produkty kosztują niecałe 15 zł Martwiłam się brakiem ruchów a chyba od 2 dni dostaję kopniaki w pęcherz bo co jakiś czas czuję jakby w środku w pochwie takie małe uderzenie. Mam nadzieję że to to a nie że dzieje się coś zlego bo dosyć mocno łaskocze i nie jest zbyt przyjemne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy Oliwka to brzydkie imię? Mnie się podoba, no i nikt w moim kręgu nie dał takiego imienia córeczce, bo wszyscy daja Julka, Zuzia. Już sama nie wiem co ja mam mysleć :( Poradźcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strawberrrrry ja osobiście znałam jedną Oliwię nie mam z nią zbyt miłych wspomnień :) Ostatnio nie ma dużo Oliwek więc nie jest to zły pomysł. Mi osobiście podoba się bardziej imię Liwia, niby to samo a jakoś tak ładniej. Oj chyba Ci nie doradziłam :) Jeśli tak czujesz i tak podopowiada Ci intuicja to wybrałaś dobrze. Ostatecznie masz jeszcze dużo czasu i możesz poczekać aż maleństwo się urodzi popatrzeć na nie i zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff jak gorąco... Puf jak gorąco... Temperatura u nas chyba przeszła dziś samą siebie. Wróciłam przed chwilką prawie "gotująca się" i chłodny prysznic naprawił wszytsko. Czuję się jak nowo narodzona :):):) Jednak okazało sie ze to nie ostatni dzień w pracy :( Chyba jeszcze tydzień. Gdybym mogła pracowałabym do końca ciąży , bo boję sie zostać w domu. Tzn. nie mam pojęcia co bede robic do listopada sama w domu. Dziś nawet nawet z moim kręgosłupem. Nie narzekam :) Za to poniżej pępka po prawej stronie odczuwam ucisk. Dość dziwny. Troche mnei boli :( Możliwe ze dzidzia sie tak ułożyła, bo w tym miejscu najabrdziej czuje jego kopniaki. Strawberrrrry -> Ja osobiście uwielbiam imię Oliwia!!! Gdyby była u nas córa na 100% tak bym ją nazwała. A tu okazał się "pisiorek":):) I zostanie Aleksander. Moja mama juz pokazauje swoje "ALE" i rzuca docinkami ze dziecku krzywde zrobimy tym imieniem :( A wy co sądzicie , czy ALEKSANDER to dobre imię dla chłopaka (nie żaden Oluś, Aluś itp. Taki mały Aleksanderek, badź Alex) Ja smaruję się oliwka dla dzieci i jak na razie sobie chwale. Brzuszek gładziutki jak pupusia niemowlaczka, tylko te piersi :( Rozstępy może wielgaśne nie są, ale dostrzegalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikalinka... rodzina na górze ma Aleksandra. Jak dla mnie to ładne imię, ale non stop się słyszy "Oluś" ja kiedys myslałam, że dam na imię Wiktoria, ale ich tyle wokól, że odpada. siostra na tym skorzysta, bo wczoraj urodziła drugą córcię i tez jej się to imie podoba. Nadia chyba jednak nie przejdzie, bo m się odwidziało, no cóż...pozostaje Sylwia i Ela, bo Tatiana nie bardzo wiem jak zdrobnić, a więcej nie ma chyba co szukać. no chyba, ze natchnie mnie po Waszych pomysłach. Jedno wiem na pewno, nie będę się kierować gustem teściowej, w końcu to my jako rodzice mamy przywilej wyboru imienia dla maleństwa. Ona swoją szansę miała, a jak chciała córkę to mogła sie o nią drugi raz starać. Mam w głębokim poważaniu co będzie myslec na temat naszego wyboru. Aż się boję na myśl jak ją rozpieści. Mam tylko nadzieję, że m się odezwie jak tylko by zaczęła podważac nasz autorytet. mamaAnia zgadzam się z Tobą -synowe mogą miec gdzieś, ale żeby wnuczka ich nic nie obchodziła to juz przegięcie. Może jak urodzisz to coś się zmieni. Moi rodzice się bardzo cieszą. Jak sie dowiedzieli to cieszyli się tak, jakby to było pierwsze wnuczę, a to już6 będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenna 1982 właśnie najgorsze są te skojarzenia, jest duzo imion które mi się podobają, ale z wiekszośćą z nich właśnie mam też nie miłe wspomnienia :( Liwia też mi się podoba, nie znam nikogo o takim imieniu :) Może faktycznie jak spojrzę na maleństwo to wtedy będę najpewniejsza :) Pikalinka :) Aleksander - tak ma na imię mój bratanek (lat 12), bardzo mi się podoba to imię :) Ale właśnie jest jeden problem, że wszyscy dookoła włącznie z Rodzicami dziecka wołają Oluś, Olek jeszcze nigdy nie słyszałam zeby zawołali Aleksander :( Tak się przyjęło i tak już pewnie zostanie :/ Ja też borykam się z rozstępami na piersiach :( No małe są - ale są, a moze znikną ? :) Moja Teściowa (bo Teścia nie mam) ma juz jedną wnuczkę i widać po jej zachowaniu, ze oczekuję ode mnie wnuka :( Coś mi się wydaje, ze jak bedzie kolejna wnuczka, to nie będzie jej tak kochać jak tą pierwszą :( A wnuka by zjadła z radosci :( Świństwo co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowkaa25
mało się u was udzielam ale czytam regularnie - i musiałam napisać bo my też wybraliśmy Aleksander przyzwyczajony do mówienia aleks czy aluś żaden olek więc będzie już dwóch z listopada, a rodzice i teściowie już mówią o aleksie więc myśle że niebędzie problemu olkowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś24
Odświeżam tabelkę :)))) NICK.... ......WIEK..........PORÓD...........PŁ EĆ. ........MIASTO asia25...........25..............30.10........... ?.................Warszaw apestycyda.....20..............02.11.......chlopiec...... ....lubuskie Amarantowy ......23...TC 22..02.11.....córeczka...........pomorskie Strawberrrrry.....28..........03.11...........?.......... .....Poznań aneczka1986.......24........ 04.11..............?. ............ Dorka55.............29.........04.11.............. ?............. moppy...............24..........04.11..............?..... ..Holandia oleńka1989...........21........05.11............. ...?..........Lubin Kelis1.................26.........05.11.............?.... ...Kielce mamaAnia............29.........05.11..............?,,,... .....Białystok Ankanka.............32..........06.11...........chłopiec ......Opole ewelinaer............29..........06.11............. .?...........Łódź Zareczona...........28..........6.11............. ?..........Pfungstadt slonko*...............27..........08.11............. .?.........Inowrocław mgrEndus............24.........08,11.............?. ...zachodniopom. Kacha88.............22...........08,11...........chłopie c.....Lubin arla83 ..............27...........09.11..............? ..........pomorskie Sirusho...............22.........10.11............. .?... ......Tarnobrzeg Migrena73...........36.........10.11............? ...........Warszawa ciezarowkaa25.....25.........10.11........chłopak ......małopolska kaasik26............29...........10,11....dziewczynka.... ....łódzkie fasolinka............26...........10.11..........?....... ....świętokrzyskie Aguś24..............24...........10.11........chłopak........Bydgoszcz PrzyszlaMamade....24..........11.11..........?.. ..........Mannheim lenna1982...........27...........12.11......bliźni aki?płeć......lubuskie dagetka ............29...........5.11..............?......... ..Poznań AWięc................33..........17.11......... ..?............Warszawa Aisha_hm............25..........18.11..........? ...............śląskie duskaaaaa.........21............20.11........... ? .............pomors mirabelkax..........30...........20.11....dziewczynka.... ..mazowieckie coraz grubsza Zosia33.........24.11..........?..........Antal ya kuleczka3..........30...........26.11.......... .?.........dolnośląskie Pani.Kara..........21............20.11.....chłopiec..... wlkp. jestem po wizycie to 22tc i chłopiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Lenna... no parka w brzuszku to naprawdę mały cud. Ja pierwsze dziecko zawsze chciałam mieć bliźniaki, ale teraz chroń mnie panie. Amarantowy... w którym tygodniu byłaś na usg... duża ta twoja dziewczynka. Ponad pół kilo... pół worka cukru :P No mi nic nie leci, widocznie masz duzo chormonó ciążowych. Co do teściów i imion, moim nie podobało się imię Lidia, a teraz sami mówią że ładne. Więc nie słuchajcie, przyzwyczają się. Aisha... dziwne z tą rozbieżnościąą płci. Na następnym usg się upewnisz. Albo spytaj gina o co tu chodzi? Mi nogi nie puchną na szczęście, za to zaczęło zatykać mi uszy... mialam tak już w pierwszej ciąży i nikt nei umiał wyjaśnić dlaczego. Czuję się czasem jakbym spacerowała w górach, troszkę przygłucha jestem czasami :-D Mnie wogóle rozpiera energia ostatnio. Mąż stwierdził że powinno się kobiety zapładniać odrazu do drugiego trymesttru. Sprzątam jak dzika, choć na codzień jestem raczej bałaganiarą. No i ostro szukam jakiegoś nocelgu nad morzem. chyba za późno się za to wzięłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankanka zapraszam do mnie jak skończysz u siebie :) Ja to wogóle przypływ energii mogę zliczyć na palcach u jednej ręki w II trymestrze :( ciezarowkaa25 no to dwóch Aleksów jest kto nastepny :):) Bardzo się z tego ucieszyłam. I mam nadzieje, ze Oluś wszystkim wybije sie z głowy w mojej rodzinie :D aguś24 chyba nieaktualna ta tabelka :( Bo siebie tam nie umiem znależć ani lenki z parką :) Trzymajcie się listopadowe mamusie i miłych , kolorowych snów życzę i przespanej nocki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestcycyda
Wiecie co? Ten moj nieudany dzien przedwczoraj to nic w porownaniu z dzisiejszym... :/ Przed poludnim zrzucilam laptopa z biurka... Zawinal mi sie kabel i nie zdarzylam juz cofnac nogi. No i zepsulam... :/ Gdyby byl moj to pal licho, ale to siostry... W dodatku sa na nim wszystkie zdjecia siostry odkad sie urodzila. Przeplakalam pol dnia chyba po cichu. Teraz pisze na nowym sprzecie. Jesli chodzi o krem na rozstepy to mam AA Therapy Ja i mama... Smaruje sie regularnie 2x dziennie, ale cos nie pomaga. Powinnam tez smarowac sie oliwka i masowac takim czyms z kulkami (nie wiem jak to sie nazywa), ale na jeden posladek potrzebuje masowac 10 min... I mi sie nie chce zbyt i rece mnie bola. Ale chlopak przyjedzie w niedziele to bedzie masowal :P Jesli chodzi o siare, to ja raz sprawdzalam i nic, ale teraz jak przeczytalam to sprawdzilam znow i jakas tam kropelka sie znalazla, ale czego sie spodziewac z mojego biustu :P Mama twierdzi, ze albo nie bede miala pokarmu, a jesli bedzie to nie wykarmie... No coz. Zobaczymy :) Juz chyba mamy imie dla synka. Wymyslilam niedawno Olek, ale Niemcy nie wypowiedza, wiec prawdopodobnie bedzie po prostu Alex :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×