Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CO SIE STALO ZE JESZCZE NIE MA

LISTOPAD 2010

Polecane posty

Stawberrrry: Rodzice mojego chlopaka tez dawali do zrozumienia, ze moglby byc wnuk, bo maja juz 2 wnuczki. Ale mam gdzies co oni chca. Do slubu tez juz mnie szykowac chca... Ale im bardziej beda naciskac tym bardziej moj facet ucierpi, bo ja sie nie bede chajtac tylko dlatego, ze oni tak chca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byloby mi milo Agus gdybys wstawiala aktualną tabelke bo zgubilas conajmniej 4 wpisy, poprawiam - a siebie dopisz... NICK.... ......WIEK..........PORÓD...........PŁ EĆ. ........MIASTO asia25...........25..............30.10........... ?.................Warszawa pestycyda.....20..............02.11.......chlopiec...... ....lubuskie Amarantowy ......23...TC 22..02.11.....córeczka...........pomorskie Strawberrrrry.....28..........03.11...........?.......... .....Poznań aneczka1986.......24........ 04.11..............?. ............ Dorka55.............29.........04.11.............. ?............. moppy...............24..........04.11..............?..... ..Holandia oleńka1989...........21........05.11............. ...?..........Lubin Kelis1.................26.........05.11.............?.... ...Kielce mamaAnia............29.........05.11...........córcia.. .....Białystok dagetka ............29...........5.11..............?......... ..Poznań Ankanka.............32..........06.11...........chłopiec ......Opole ewelinaer............29..........06.11........dziewczynka .....Łódź Zareczona...........28..........6.11............. ?..........Pfungstadt Pikalinka............27..........07.11......chłopiec.... ....Frankfurt/Main slonko*...............27..........08.11............. .?.........Inowrocław mgrEndus............24.........08,11......chłopak....zac hodniopom. Kacha88.............22...........08,11...........chłopie c.....Lubin arla83 ..............27...........09.11..............? ..........pomorskie Sirusho...............22.........10.11............. .?... ......Tarnobrzeg Migrena73...........36.........10.11............? ...........Warszawa ciezarowkaa25.....25.........10.11........chłopak ......małopolska kaasik26............29...........10,11....dziewczynka.... ....łódzkie fasolinka............26...........10.11..........?....... ....świętokrzyskie PrzyszlaMamade....24..........11.11..........?.. ..........Mannheim Aisha_hm............25..........11.11.....chłopiec ...............śląskie lenna1982...........27...........12.11......bliźniaki- PARKA......lubuskie AWięc................33..........17.11......... ..?............Warszawa duskaaaaa.........21............20.11........... ? .............pomors mirabelkax..........30...........20.11....dziewczynka.... ..mazowieckie Pani.Kara..........21............20.11.....chłopiec..... wlkp. Antena1985.......25............23.11.....chłopiec.....do lnośląskie coraz grubsza Zosia33.........24.11..........?..........Antal ya kuleczka3..........30...........26.11.......... .?.........dolnośląskie Imiona: Aleksander bardzo ladne- lecz zdrobnienie Alex :) Liwia- wczoraj wlasnie staralam sie przypomniec jak miala na imie dziewczyna, ktora w 1-szej edycji wygrala program Egent- pamietacie? to byla wlasnie Liwia :) Milego dnia Wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz u mnie na pewno już będzie Roksanka :) a co do usg to byłam teraz w środę to był 22 tydz i 1 dz. ciąży też mi się wydaje że córeczka duża już urosła ja liczyłam tak na 450g :) szkoda że zmierzyć się jej nie dało ale ja mam dużą nadwagę z przed ciąży więc pewnie dlatego córeczka też spora a poza tym trudniej robi się usg przez tłuszczyk na brzuszku ale najważniejsze że jest zdrowa :) ja jak myślałam że będzie chłopak chciałam Andrzej, albo Eryk ale to drugie męzowi nie bardzo podchodziło a za to znam dużo Andrzejów i wszyscy są świetnymi facetami :) Aleksander bardzo fajne takie dostojne a zdrobnienia też fajne NICK.... ......WIEK..........PORÓD...........PŁ EĆ. ........MIASTO asia25...........25..............30.10........... ?.................Warszawa pestycyda.....20..............02.11.......chlopiec...... ....lubuskie Amarantowy ......23...TC 22..02.11.....Roksanka...........pomorskie Strawberrrrry.....28..........03.11...........?.......... .....Poznań aneczka1986.......24........ 04.11..............?. ............ Dorka55.............29.........04.11.............. ?............. moppy...............24..........04.11..............?..... ..Holandia oleńka1989...........21........05.11............. ...?..........Lubin Kelis1.................26.........05.11.............?.... ...Kielce mamaAnia............29.........05.11...........córcia.. .....Białystok dagetka ............29...........5.11..............?......... ..Poznań Ankanka.............32..........06.11...........chłopiec ......Opole ewelinaer............29..........06.11........dziewczynka .....Łódź Zareczona...........28..........6.11............. ?..........Pfungstadt Pikalinka............27..........07.11......chłopiec.... ....Frankfurt/Main slonko*...............27..........08.11............. .?.........Inowrocław mgrEndus............24.........08,11......chłopak....zac hodniopom. Kacha88.............22...........08,11...........chłopie c.....Lubin arla83 ..............27...........09.11..............? ..........pomorskie Sirusho...............22.........10.11............. .?... ......Tarnobrzeg Migrena73...........36.........10.11............? ...........Warszawa ciezarowkaa25.....25.........10.11........chłopak ......małopolska kaasik26............29...........10,11....dziewczynka.... ....łódzkie fasolinka............26...........10.11..........?....... ....świętokrzyskie PrzyszlaMamade....24..........11.11..........?.. ..........Mannheim Aisha_hm............25..........11.11.....chłopiec ...............śląskie lenna1982...........27...........12.11......bliźniaki- PARKA......lubuskie AWięc................33..........17.11......... ..?............Warszawa duskaaaaa.........21............20.11........... ? .............pomors mirabelkax..........30...........20.11....dziewczynka.... ..mazowieckie Pani.Kara..........21............20.11.....chłopiec..... wlkp. Antena1985.......25............23.11.....chłopiec.....do lnośląskie coraz grubsza Zosia33.........24.11..........?..........Antal ya kuleczka3..........30...........26.11.......... .?.........dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby coraz więcej Aleksandrów :) (Prezydenci się nam urodzą :P) pesctycyda my też wybieraliśmy takie międzynarodowe imię. Dla nas zawsze bedzie Aleksanderek a tu tak fajnie beda mówić na niego Alex :) (Na początku miał być Adam, ale jakoś mdło dla mnie brzmi). A w Polsce niech mówią co chcą. Ale szybko nauczymy ich mówić jak się powinno :) Dziewczyny wykańczaja mnie te upały pomału :( Wczoraj biednego meza wysyłałam po wiatraki do sklepu bbo umierałam z tego gorąca. Boli mnie ten brzuch po prawej stronie:( nie wiem co jest :( A wizyta dopiero 27 lipca:(:(:( kopniaki w tym miejscu najabrdziej czuję. Chyba dzidzia się tak ułożyła dziwnie i naciska mnie na jakiś nerw. Ale to boli :( Wczoraj przez to przepłakałam pół wieczora :( Mam nadzieje, ze jakoś wytrzymam do końca nie kładąc sie do łózka na 3 meisiące. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarantowy ja też nie jestem najszczuplejsza ale dzidzia mała. Jak byłam na usg to wymiary wskazywały na 20 tydz a nie 22 i 359 g. Malusia ale gin uspakajała, bo nie powiedziane, że nie nadrobi później, a poza tym powody do niepokoju byłyby wtedy gdyby kąażdy pomiar wskazywał na inny tydzień. Dziewczyny, u mnie w domu mówią, że każde imię jest ładne jeśli się ładnie woła na dziecko. U nas gdyby był chłopiec to Staś. Zdrobniale jakoś to brzmi, ale Stachu....Szwagier dał synowi Władysław, a wołają Władzik. Nie ważne czy innym się podoba czy nie, ważne żeby imieniem krzywdy dziecku na przyszłość nie zrobić, bo i tak się zdarza i ładnie się do niego zwracać. Jak inni usłyszą jak sami mówimy to chyba nie powinno być problemu, żeby również tak się zwracali. Chyba rzeczywiście za jakieś 35 lat będziemy mieć wielu kandydatów na Prezydenta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinaer ja też słyszałam że każda dzidziunia rośnie w swoim tempie jedne szybciej drugie wolniej tak samo jak wyjdą z brzuszka też tak jest :) mi na usg pokazało idealnie jak z miesiączki 22 tydz. i 1 dz. ciąży wszędzie idzie idealnie równo :) teraz to sobie nawet myślę że wiem nawet którego dnia się poczęła moja kruszynka tak skrupulatnie wszystko zaplanowałam i udało nam się za pierwszym razem a też byłam po 5 latach brania hormonów że mogło mi się wszystko poprzestawiać bo przed hormonami nigdy nie wiedziałam kiedy dostanę @ :) ale wszystko to tylko ma być po to żeby nam miło było w ciaży wiedzieć jak rośnie kruszynka jaką ma płeć itd. a najważniejsze i tak w badaniach jest żeby wyszło że maleństwo jest zdrowe :) a z tymi imionami tez masz rację moje np. ciężko zdrobniać Judyta to takie "twarde" według mnie imię ale je lubię i rzadko spotykane dlatego dla córci też chcę coś z tego gatunku czyli Roksana tez dość rzadkie mi jest fajnie z moim imieniem Roksance też będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puciorek1
Witam jestem tu nowa i pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy..Ja mam termin na 16 listopada..czuje sie super i we wtorek ide na usg 3d.Juz nie mogę sie doczekac:) Ja dotej pory przytyłam 5kg..a Wy???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestycyda pokarmem się nie martw mam koleżankę która ważyła moze z 45 kg :) Dostała takigo biustu że jak na nią patrzysz to pierwsze co widzisz to cycki a później ona sama :) I nie ma najmniejszych problemów z wykarmieniem swojej miesięcznej córeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kutalagasan
Ja dla mnie Lena to imię w sam raz dla psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puciorek - ja najpierw schudlam1kg apozniej przytylam 3 czyli w sumie 2 kg, od ostatniej wizyty minelo juz ponad 3 tyg wiec pewnie jeszcze z 1 kg do przodu? Dziewczyny, ktora wybiera sie ze mna na jagody? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki dzisiaj fajna pogoda, troskzę chłodniej u nas, byliśmy na baseniku i Lidia nawet troszkę zmarzła, bo cały czas chciała się taplać w wodzie :) Ewelinaer... ja też myślałam o Stasiu, ale rodzinnie będzie trudno, brat mojej teściowej to Staszek a ona jest do niego dziwnie usposobiona ... coś jakby zazdrosna o jego kontakty z moim mężem, więc jak go tak nazwiemy to bedzie foch pewnie... z drugiej strony mój ojciec to Staś, więc mam wytłumaczenie. Drugie imię to Tadeusz. Ale na zadne nie jestem zdecydowana z mężem, wciąż szukamy, choć Tadek jest coraz bardziej ok... byle nie był niejadek :P Podobno dziewczynki są mniejsze ogólnie i dzieci z drugiej ciąż, ale wygląda na to, że mój mężczyzna jest taki sam albo nawet mniejszy od mojej Lidi w tym samym czasie... ciekawe. Amarantowy... chormony właśnie regulują cykl, więc pewnie dlatego wszystko jak w zegarku. A wszędzie wokoło straszą bezpłodnością po tabletkach /szczególnie kościól/ a ja wokoło mam same pozytywne przykłady. puciorek ... witaj. Ja przytyłam z 3 kg, choć teraz pewnie schudłam bo przez te upaly mniej chce się jeść mamaAnia... spiesz się z tymi jagodami, bo potem chyba na leżąco będziesz zbierać z wielkim brzuchem :-D A swoją drogą już są? W tym roku kiepsko z owocami po tej powodzi i chłodnej wiośnie... malo truskawek, czereśnie też drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankana - ja ufałam swojej ginekolog i ona mi właśnie mówiła że jak odstawię tabletki to od razu mogę się starać tylko wcześniej ze 3 miesiące kwas foliowy mam brać bo przy hormonach bardzo słabo się przyswaja i mówiła że po hormonach szybciej powinnam zajść w ciążę bo wtedy jeszcze cykle prze chwilę (jeśli wcześniej miałam nieregularne) to będą regularne i poza tym wystąpi pierwsze normalne jajeczkowanie po tych sztucznie wywoływanych w odstawianiu tabletek na 7 dni w cyklu szkoda że teraz tej ginki nie mogę chodzić ale za daleko się wyprowadziłam żeby do niej jeździć na szczęście tu ma super opiekę i wybrała świetny szpital już na poród :) a co do tabletek to brałam je koło 5 lat i przy tak dużej naszej płodności ( za pierwszym razem ciąża) nie zawiodły to też plus żeby je brać oczywiście według mnie nie żebym kogoś namawiała bo nie wszyscy je mogą brać ...np. moja córeczka będzie musiał zrobić dodatkowe badania bo męża babcia umarła na raka przydatków kobiecych więc musiała by mieć zrobione badania w tym kierunku bo hormony mogą uaktywnić rozwój komórek rakowych jeśli ktoś je posiada w genach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankieta mgr
Witam, jestem studentką Wydziału Psychologii UW i chciałam zwrócić się z serdeczną prośbą do wszystkich Pań spodziewających się dziecka o wypełnienie ankiety do mojej pracy magisterskiej. Ankieta dotyczy myśli i uczuć, jakie towarzyszą kobietom w ciąży, jest niedługa i, mam nadzieję, przyjemna :) Przyszłe mamy, które chciałyby mi pomóc, bardzo proszę o kontakt pod adresem magisterska@interia.eu - prześlę wówczas ankietę. Zapraszam do kontaktu - uzyskałam już sporą pomoc od mam z terminami na inne miesiące, więc każde zgłoszenie przybliża mnie do końca badań:) Pozdrawiam i proszę o wyrozumiałość za wtrącenie się do wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankanka nazbieralismy ok 1,5-2 litry jagod z mezem i synem a brzuszek mam jeszcze na tyle maly ze wogole nie przeszkadzal. najgorsze byly komary- wiecej niz jagod ;P zrobilam pyszny sernik czarno-bialy z jagodami i jeszcze bardzo duzo zostalo- moze jutro zrobie pierogi :) po naszym powrocie z lasu od razu zaczal padac deszcz- fajnie bo swieze powietrze :) pozdrowka ciezarowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) ja nadal nie znam płci, koncze 19 t.c. a gin mi powiedział, że jeszcze za wcześnie. Jutro umawiam się na połówkowe, to może sie dowiem tam, za jakieś 3 tygodnie. Najlepiej jest robić rzadziej usg, bo wtedy podobno nie wpływa niekorzystnie na dzidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolinka, moj lekarz stwierdzil plec dziecka w 19 tyg i 4 d i oboje z emzem widzielismy "szparke" a co do usg to kilka dni temu czytalam artykul na jakims portalu medycznym gdzie bylo napisane, ze przez wiele lat badan nie stwierdzono negatywnego wplywu usg na dziecko. Ale kazda matka mysli i czuje po swojemu. ja osobiscie mialam juz 3 usg, mam termin na nfz na 20 lipca i waham sie czy isc bo po co? chyba, ze zobaczyc malenstwo (polowkowe juz mialam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ja dzisiaj od rana pałaszowałam placek drożdżowy z truskawkami :p Ciocia przyniosła jeszcze ciepły i nie mogłam się oprzeć :) Później z N poszliśmy na żużel, było bardzo gorąco, łapki i girki trochę spuchły, ale warto było ;) Małe kopało,więc teraz nie jestem pewna czy to z zachwytu czy też było na mnie złe, że hałas moze za duzy :( Jutro może poznam płeć, idę na usg pod nazwą anatomia noworodka :) i pierwszy raz maluszka zobaczy Tatuś :) Życzę wszystkim mamom kolorowych snów i spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha ja przytyłam póki co 5 kg, no może 6 :p, miałam juz robione 3 usg i też czytałam, ze nie stwierdzono by było szkodliwe. Niektóre kobiety maja robione usg co wizyte, to dla bezpieczeństwa, kiedy z dzidzią coś się dzieje niedobrego i często właśnie dzięki temu maleństwo wychodzi z tego cało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam listopadowe mamusie :) Jak minął weekendzik? U mnie leniuchowanie, leniuchowanie i jeszcze raz leniuchowanie. Wyleżałam się za wszystkie czasy. I pecki nie bolą :):):) Za to odczuwam ten ból brzucha coraz bardziej. Takie kłucie. Własnie teraz nie mogę wyprostować się do pionu :( Ah mam nadzieje ze to przejdzie bo następna wizyta u gina 27 lipca:( mamaAnia-> mam nadzieje że serniczek z jagodami się udał i pierożki też smakowite wyszły :) mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha co do mojej wagi, przytyłam niecałe 3 kg. Dodam że jestem bardzo wysoką osobą (180 cm) , to nie jest tak źle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć u mnie weekend tak sobie dużo stresu miałam bo z M się kłóciłam a pogoda też nie dopisała bo upal u mnie wczoraj nie do wytrzymania cały dzień w domku leżałam co do usg nigdy od żadnego lekarza nie słyszałam żeby powiedział że usg szkodzi maluszkom, ja tearz będę miała robione co 4 tyg. bo mam nadciśnienie tętnicze i będą mi sprawdzać czy malej dobrze seducho się rozwija i przepływ krwi w jej żyłach to nowy program profilaktyczny z nfz który wszedł teraz od lipca ginka do której chodzę na usg mi to powiedziała ale wy tu pyszności robicie jagódki mniam ja się boje trochę teraz po lesie łazić bo mnie kleszcze lubią a w ciąży nie chciałabym jakimś syfem się zarazić co robale przenoszą a co gorsza boreliozy dostać więc czekam aż mi ktoś nazbiera albo kupię od kogoś :) bo jagódek by się zjadło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przytyłam też 5 kg i muszę zmieścić się kat w 10 bo mam dużą nadwagę z przed ciąży :( nie udało mi się zrzucić przed ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antena1985
Ja na razie przytyłam 2,5kg.Niezle.Brzuszka prawie nie widac.Wygląda jakbym się trochę objadła.Za to strasznie dokuczają mi upławy.Lekarz mówił że to normalne.Mnie to trochę niepokoi.Przy kolejnej wizycie chyba poproszę o cytologię...Swoją drogą od początku ciąży jeszcze jej nie miałam a chyba powinnam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ciężaróweczki :) jestem już po usg i wszystko dobrze :) Będę miała synka :) Odświeżam listę : NICK.... ......WIEK..........PORÓD...........PŁ EĆ. ........MIASTO asia25...........25..............30.10........... ?.................Warszawa pestycyda.....20..............02.11.......chlopiec...... ....lubuskie Amarantowy ......23...TC 22..02.11.....Roksanka...........pomorskie Strawberrrrry.....29..........03.11.......chłopiec.... .....Poznań aneczka1986.......24........ 04.11..............?. ............ Dorka55.............29.........04.11.............. ?............. moppy...............24..........04.11..............?..... ..Holandia oleńka1989...........21........05.11............. ...?..........Lubin Kelis1.................26.........05.11.............?.... ...Kielce mamaAnia............29.........05.11...........córcia.. .....Białystok dagetka ............29...........5.11..............?......... ..Poznań Ankanka.............32..........06.11...........chłopiec ......Opole ewelinaer............29..........06.11........dziewczynka .....Łódź Zareczona...........28..........6.11............. ?..........Pfungstadt Pikalinka............27..........07.11......chłopiec.... ....Frankfurt/Main slonko*...............27..........08.11............. .?.........Inowrocław mgrEndus............24.........08,11......chłopak....zac hodniopom. Kacha88.............22...........08,11...........chłopie c.....Lubin arla83 ..............27...........09.11..............? ..........pomorskie Sirusho...............22.........10.11............. .?... ......Tarnobrzeg Migrena73...........36.........10.11............? ...........Warszawa ciezarowkaa25.....25.........10.11........chłopak ......małopolska kaasik26............29...........10,11....dziewczynka.... ....łódzkie fasolinka............26...........10.11..........?....... ....świętokrzyskie PrzyszlaMamade....24..........11.11..........?.. ..........Mannheim Aisha_hm............25..........11.11.....chłopiec ...............śląskie lenna1982...........27...........12.11......bliźniaki- PARKA......lubuskie AWięc................33..........17.11......... ..?............Warszawa duskaaaaa.........21............20.11........... ? .............pomors mirabelkax..........30...........20.11....dziewczynka.... ..mazowieckie Pani.Kara..........21............20.11.....chłopiec..... wlkp. Antena1985.......25............23.11.....chłopiec.....do lnośląskie coraz grubsza Zosia33.........24.11..........?..........Antal ya kuleczka3..........30...........26.11.......... .?.........dolnośląskie Jeszcze zmieniłam wiek bo nie dawno mi przybyło :p Dziewczyny poradźcie teraz jakie imię : Dawidek, Bartek, Adaś czy Filipek, mnie się podoba to ostatnie, co sądzicie? Pozdrawiam i miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antena1985 -> Moja zmorą również są upławy. Z tego co wiem jest to typowy objaw ciąży. No ciekawe dlaczego nie miałaś jeszcze cytologi robionej?! Jesli tak jest koniecznie się upomnij o nią. Zauważyłam od kilku dni bardzo pieką stopy. Na przemian albo pieką, albo palą i wszystko na raz :/ Na szczeście nie puchną, ale dziwne uczucie :( Szczególnie jak są te wielkie upały. Amarantowy -> Ja ten serniczek lub pierożki z jagódkami tez bym zasmakowała o których mamaAnia się rozpisywała, ale mi tam ciężko do lasu wejść :P I chyba też póje na twój sposób i kupię od kogoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strawberrrrry -> Gratuluje chłopaka :) Mi sie bardzo Filipek podoba. Moja koleżanka ma 2-letniego Filipka i przekochany z niego ...łobuz jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strawberrrrry -> teraz dopiero dokładnie doczytałam twój wpis :D Truskaweczko wszystkiego najlepszego !! Niech ci los przyniesie wszystko co najlepsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkiego najlepszego Strawbery ;) Gratuluję synusia. Mi podoba się Adam, pomimo tego że mam brata z którym nie mam zbyt dobtych skojarzeń :P :-D Dziewczyny co do cytologi, to jak miałyscie przed ciążą to nie trzeba w czasie robić. Mój gin jak zaczęliśmy się starać o dziecko powiedział że trzeba cytologię robić przed ciążą, bo w ciąży mogą zafałszowane wynii wychodzić i naprzykład często grupa się podwyższa i niepotrzebny stres a po ciąży wraca do normy... to szaleństow hormonalne. Pozatym nawet jak wyjdzie coś niepokojącego to i tak trzeba czekać do porodu a tylko strachu się najecie. Upławy też mi dokuczają ale takie "bezwonne", czasami czuję jakbym się tam więcej pociła, bo nasila się to szczególnie w upalne dni. Też słyszałam że w ciąży to norma. Dopuki nie ma pieczenia czy swędzenia to jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strawberrrrry mój numer jeden to Filip ale mój mąż nie chce Filipa Adaś też jest super ale mąż ma brata Adama więc odpada :) Ale wszystkie znane mi Filipy to super chłopaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strawberrrrry gratuluje synka- Filip imie ladne ale jednak skojarzenia sa zabawne: Filip z konopii no i ja z przyjaciolka mowilysmy na synka katechetki "Filipek śmirlipek" :) Adaś mi bardzo odpowiada bo ani wymyślne ani osmieszajace i fajnie brzmi w kazdej wersji. Bartek i Dawid malo spotykane wsrod moich znajomych, rodziny wiec tez moglabym braz pod uwage Ale Krzys to dla mnie najfajniejsze imie (Krzysztof -dostojnie brzmi) Ja to nawet dziewczyny jeszcze na grzyby sie wybieram jak pojawia sie podgrzybki czy borowiki :) nie wyobrazam sobie zimy bez darow lasu! Kurek juz w tym roku troche zjadlam - uwielbiam jajecznice na kurkach i robie tez czesto z nich sos do mieskapieczonego (nawet do pierogow z kap i grzybami :) Jak bedziecie w okolicach B-stoku to zapraszam na wspolne zbieranie :) i konsumowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×