Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nihgt-watchman

NIENAWIDZE LUDZI,NEINAWIDZE NIESPRAWIEDLIWOSCI,TEGO ZO JEDEN MA A DRUGI NIE MA

Polecane posty

Gość fgfgfgfgg
jestes tepą gówniarą która wierzy naiwnie w swiat utopijny który nie moze sie zrealizowac ,żal mi takich pasożytów jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIgcht-watchman
NIE MAM ZNAJOMYCH Z DWOCH POWODOW 1.SA TU SAME DRECHY,ZLE DRECHY BO DOBRE TEZ BYWAJA 2.W PRZECIWIENSTWIE DO WAS,DZIECI,NIE SZUKAM PSIAPSIOLEK KTORE BEDA ZA MNA JEBAC A PRAWDZIWZCH PRZYJACIOL. dojrzalosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIgcht-watchman
DOWIDZENIA,mam nadzieje ze potwory ktore rozmnazaja sie na tym swiecie zajma sie swoim bezsensownym zyciem i przestana wkurwiac innych ZEGNAM SERDECZNIE,WCZESNIEJ DALAM NAMIARY NA SIEBIE POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIgcht-watchman
sRATATATATA wejdz prosze na gadu bop napisalam do Ciebie,ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_olkaa
no ja mam prawdziwych przyjaciol i jestem z tego powodu bardzo szczesliwa :):) tobie do tego daleko, bo z takim jadem jaki w sobie masz ciezko znalezc przyjaciol. dlatego ci wspolczuje. tak jak ktos wczesniej napisal, wierzysz w swiat utopijny, a to zle swiadczy o twojej dojrzalosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIgcht-watchman
Szkoda,ze nie ma wartosciowych ludzi ktorzy cos robia w zyciu a tylko tacy,co obrazaja innych bo nie płodoba im sie wyglad ludzi,ich poglady,orientacja,styl zycia,narodowosc.Nie da sie was nienawidziec,scierwa ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIgcht-watchman
nie nienawidziec mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"2.W PRZECIWIENSTWIE DO WAS,DZIECI,NIE SZUKAM PSIAPSIOLEK KTORE BEDA ZA MNA J**AC A PRAWDZIWZCH PRZYJACIOL. dojrzalosci" Jak na razie największym brakiem dojrzałości wykazujesz się ty. Po drugie gdybyś sama była wobec innych była w porządku, to przyjaciele by się znaleźli, i nie musiałabyś się obawiać, że będą cię obrabiać za plecami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirewa
będę starą panną problem głównie polega na tym,że nawet jak nie wyrządzisz komuś krzywdy,tylko uwierzy w piękne słówka, to i tak dostaje po tyłku!!już z takimi ososbami się spotkałam, u mnie są spaleni, lecz jedną z nich jeszcze...kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirewa>> uwierz, że tu nie chodzi o wyrządzanie krzywdy drugiej osobie. Jeżeli ktoś dostrzeże, że można na tobie liczyć, nie zawiedziesz jej itd, to ta osoba samoczynnie nie chce ciebie stracić poprzez negatywne zachowanie względem ciebie. Miałam już kontakt już z różnymi ludźmi, niektórzy byli uznawani bardzo źle, ale jeżeli ja byłam wobec nich w porządku, to oni się odwdzięczali tym samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jednej strony Cię doskonale rozumiem...też nie ogarniam ludzkości,tej kuwety,fałszywości,prostoty,chęci osiągnięcia celu po trupach i bez żadnych hamulców... też szkoda mi zwierząt i tu już jest gorzej-bo jem mięso. Może źle robie,ale ktoś umiera,żeby ktoś żył...wybacz,ale znam osobę,która nie je mięsa i naprawde wygląda jak strzępek człowieka. marna,słaba,słabe kości,wszystko. a co do lat 70,80,wspaniałe,ludzie mieli jakieś cele,byli fantastyczni,ten klimat ahhhh... osobiście uwielbiam piosenki DŻEMU a nawet Ryśka jako człowieka,mimo,że było poważnym narkomanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nihgt-watchman
właśnie strzeliłam sobie z palca i wciągnęłam krechę, uwielbiam to, czuję wtedy się taka pełna miłości i spełnienia, kocham wtedy wszystkich Polaków, jesteście wspaniali, kocham zwłaszcza dresiarzy, oni są tacy męscy, często o was myślę podczas palcowania - to nie jest podszyw, po prostu długo nie wciągałam krechy i stąd ta moja nienawiść, teraz jest wszystko git...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marna prowokacja...i własnie to jest kurwa POLSKA,ktoś piszę o tym co leży mu na sercu,dla tej osoby to problem,chce wykrzyczeć co mu się nie podoba a ktoś pieprzy głupoty i myśli ,że jest śmieszny. żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIgcht-watchman
OCYZWISCIE TEN JEDEN POST PRZEDE MNA TO PODSZYW SERIO JUZ SIE ZEGNAM+OD TEGO MOMENTU N A P E W N O KAZDY POST POD MOIM NICKIEM TO PODSZYW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będe starą panną- nie nie zrzucam to nic na Polskę,tylko na zawistych ludzi,którzy są Polakami :o ja pierdole,jak uważacie autorke za kretynke to nie możecie sobie darować i spokojnie stąd wyjść tylko robić popierzone podszywy i się śmiać z danego człowieka? to jest żałość. i ty stara panno do tej żałości najwyraźniej należysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIgoht-watchman
dobrze zostane jeszcze chwile bo widze ze topik sie wciaz rozrasta.. chodzi mi o to ze wszyscy ludzie sa równi i nikt nie powinien sie wywyzszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nigdy nie będzie równy autorko. zawsze będą podziały,wyśmiewanie,taki kraj-trzeba do tego przywyknąć. Zawsze będzie pewien podział na burżuacje a "plebs" wytykanie kogoś palcem ,bo jest gorszy,bo ma rude włosy ,bo ma żólte zęby,krzywy nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mejbi bejbi>> Oczywiście, że zrzucasz wszystko na Polskę. To generalizowanie o tym świadczy. Mogę być żałosna względem was, ale to będzie raczej pochlebstwo, bo wolę nie być taka jaka jestem, niż żałosna jak autorka, która najwidoczniej ma zaburzenia psychiczne, i powinna się zgłosić do psychologa, a nie zbierać obrońców na forum, którzy najwidoczniej nie dostrzegają absurdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę starą panną- może źle budowalam zdania,bo nie chodzi mi oczywiscie o kazdego. niektórzy są naprawde w porządku. ale z Tobą się nie zgodze-autorka nie jest żałosna,ma swoje poglądy i się ich trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nihgt-watchman
wszyscy sa równi i pomimo ze jestem ateistka wierze ze ze taki jest plan tego swiata-wszystko dazy do równosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mejbi bejbi>> zaprzeczasz sama sobie. Najpierw mówisz, że nie zrzucasz wszystkiego na kraj, a później znów podkreślasz, że dlatego tak jest bo "taki kraj"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlag mnie zaraz trafi
dajcie spokój, wyrośnie z tego dziewczyna. Albo skończy w psychiatryku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×