Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nihgt-watchman

NIENAWIDZE LUDZI,NEINAWIDZE NIESPRAWIEDLIWOSCI,TEGO ZO JEDEN MA A DRUGI NIE MA

Polecane posty

Gość NIgcht-watchman
Habdichlieb,zapodasz namiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza Dama
Chcesz sobie zrobić reklamę ? :O Mięso zawiera żelazo, które jak zapewne wiesz, jest niezbędnym pierwiastkiem. Gdyby ludzie w prehistorii nie polowali i nie jedli mięsa, nasz gatunek by nie przetrwał...! Nikt Cię nie zmusza do jedzenia mięsa. Żyw się roślinkami, ale nie możesz mieć do innych pretensji... Trochę rozumiem Twój światopogląd, ale myślę, że robisz to bardziej na pokaz. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIgcht-watchman
Z SKINAMI TO PODSZYW !!!!!! PAMIETAJCIE NIGDY NIE ZMIENIE ZDANIA NAWET JAKBY MNIE CHCIELI ZABIC I TE WSZYSTKIE TEKSTY ZALOSNE NIE PODOBNE DO MNIE TO PODSZYWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirewa
słyszałam niedawno, że tylko w Polsce jest tak,że na szacunek trza sobie zasłużyć!kolega, który mieszkał w UK kilka lat powiedział, że nienawidzi Polaków i uwielbia Brytyjczyków.dodał, że w Polsce są debili, ale tam też są a nawet gorsi,którzy na niebezpiecznych dzielnicach chodzą z nożami.może mi to ktoś łaskawie wytłumaczyć?jestem człowiekiem rozumnym,ale to po prostu jest dla mnie zbyt skrajne :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIgcht-watchman
NA POKAZ...ZAL MI CIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza Dama
Zresztą co ma do tego kraj ? To zależy od człowieka. Ja szanuję ludzi odmiennej orientacji, grubych, chudych, ćpunów itd. Nie szanuję tylko Matek Polek i w większej części katolików. Może to wszystko dlatego, że jesteśmy wychowani na dzieci boże ? Pełno zakazów i nakazów, a w związku z tym i buntów (jak widać na załączonym obrazku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajemnicza- rośliny strączkowe zawierają również żelazo :) mięso można zastąpić jak się chce i nie oznacza to koniecznie jedzenia samych roślinek :P ale oczywiście to wolna wola każdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem nie da sie zrobic juz nic zeby posprzatac to łajno... bo stare jeszcze nieuprzątniete, a juz pojawia sie nowe. Starzy przekazuja swoim dzieciom swoje chore "wartosci"- tepic wszystko, co jest mniejszościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nihgt-watchman
jestem tolerancyjna.. kocham wszystkich dobrych ludzie bez wzgledu na to czy są skinami czy hipisami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajemnicza Dama - to ma do tego kraj, że w wielu krajach (Holandia, Austria) widok 2óch dziewczyn trzymających sie za reke, nie przyprawia o palpitacje serca i kurwa głupie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bangooo
Jak można mówić, że jest się tolerancyjnym narzekając przy tym na wszystko i wszystkich dookoła? Ja tam pierdole punków i innych z dupy wynalazków. Bród, smród i anarchia - chuj im w brudne zapyziałe dupska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tolerancja powinna mieć swoje granice, jak wszystko, toleruję tych którzy tym co robią nie wyrządzają innym krzywdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata bez krawata
Tajemnicza Damo Jak Ci się podoba zdanie "Nie szanuję TYLKO aktywnych homoseksualistów, TYLKO feministek"... Formalnie jest bez zarzutu, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza Dama
Owszem , rośny także zawierają żelazo, ale to mięso jest jego głównym źródłem ;) No wybacz, ale ja mieszkam w dość dużym mieście i dzisiaj widziałam dwie kobiety trzymające się za ręce i NIKT nie zwrócił na to uwagi. Tak samo często widzę przytulających się Facetów i także nic sobie z tego ludzie nie robią. Wręcz przeciwnie - gej jest najlepszym przyjacielem i mają wiele zalet, a więc nie wrzucaj wszystkich do jednego wora :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :) jeśli chodzi o punków i inne subkultury to fajnie że ludzie są tak zróżnicowani, byłoby nudno jakby każdy był taki sam jak wycięty z jakiegoś szablonu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To my wszyscy tworzymy społeczeństwo, i zamiast każdemu coś wytykać lepiej zacząć pracować nad sobą. To wasze takie gadanie tworzy stereotypy. Zamiast dopomóc w jakiś sposób, to wolicie nasrać do miski z której jecie :O To jest właśnie żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza Dama
rośliny*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdsdsdsdsds
ciekawe czy to sciierwo nihgt-watchman pracuje czy jak wiekszosc punków i pozostałej chołoty z woodstock zeruje na innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bangooo
Aha i co ma wegetarianizm do punku? Może nie jedzą mięsa bo ich nie stać. Ja jestem wegetarianinem a słucham rapu i techna, biję punków po pyskach i lubię patrzeć jak te wybryki natury z poprawczaka uciekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, chcesz zmieniać świat zacznij od siebie, jak mi się nie podoba jakieś zachowanie ludzi, znieczulica to reaguję, ktoś to oleje inny może zrobi następnym razem tak jak ja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bangooo
"jeśli chodzi o punków i inne subkultury to fajnie że ludzie są tak zróżnicowani, byłoby nudno jakby każdy był taki sam jak wycięty z jakiegoś szablonu " Właśnie ludzie z subkultur są wycięci z szablonu. 0 indywidualności, tylko powtarzanie czegoś za kimś, robienie tego co inni, charakterystyczny ubiór zamiast swojego stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bangoo wszystkimi tak gardzisz? ktoś Tobą kiedyś gardził że teraz się tak mścisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiele młodych osób szuka swojej drogi, swojej tożsamości co w tym złego że wiążą się z jakąś subkulturą, z ludzmi podobnymi do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bangooo
Gardzę tylko tymi, którzy kimś gardzą. Czyli większością subkultur np punkami, którzy gardzą technem, hip hopem itd. Nie znam żadnego hip hopowca albo gościa słuchającego techno czy metala, który gardzi innymi subkulturami. A u punków nie ma tolerancji. Z odrazą patrzę też na ludzi, którzy myślą to co myśleć powinni zamiast samodzielnego myślenia. Gardzę też hipokryzją czyli tym co w nadmiarze ma założycielka tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata bez krawata
Bangoo Ta uwaga o subkulturach i ich "szablonowości" jest interesująca... I nieszablonowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle że ona jest po prostu zła na głupotę ludzką, ale cóz nie mnie to oceniać, ja do subkultury nigdy żadnej nie należałam, ale uważam że jakiekolwiek gardzenie kimś z błahych powodów jest nie fair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIgcht-watchman
BANGO JESTES SMIECIEM A TWOJA CHORA WYZBRAZNIE MOZESZ SWOJEJ STAREJ DO KUTASA WLOZYC!TO CIE PUNKI LEJA POJEBIE,BO Z A D E N PUNK NIE DALBY SIE WY,PODKLUDKI TAKIE JAK BANGO I sdsdsdsdsdsds OBRAZACIE LUDZI LEPSZYCH OD WAS TYLKO WTEDY ,GDY JESTESCIE W GRUPIE SWOICH BEZMOZGICH PODKLUDKOW, PUNK BY CI NA MORDE NASZCZCZAL SMIECIU I BYS PLAKAL PUNKI TO CUDOWNE ISTOTY O,SA LUDZMI O PRAWDZIWEJ WARTOSCI I POKAZUJA SIEBIE,A TY BYDLAKU SLUCHASZ TECHNA ,NIE PRACUJESZ I BIJESZ SWOJE BIEDNE DZIECI+ WPADKI. SMIERC CI,GNIDO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×