Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nihgt-watchman

NIENAWIDZE LUDZI,NEINAWIDZE NIESPRAWIEDLIWOSCI,TEGO ZO JEDEN MA A DRUGI NIE MA

Polecane posty

Gość nihgt-watchman

Nikt PRAWDZIWY nie odbierze tego jak bunt malego dziecka bo to jest cos,co karmi mnie juz chyba dwa lata dzien w dzien. I tak nie wiem czemu to pisze,po co,czemu tu.I tak pewnie nie bedzie osoby ktora to zrozumie,bo raczej punk nie zawraca sobie glowy jakims forum,ale jebac to,moze jednak sa tu ludzie,a moze nie,pierdole to. Musze to gdzies napisac bo nie mam zadnych prawdziwych znajomych.Powinnam to napisac wieczorem,bo wtedy to siedzi we mnie jeszcze bardziej,ale napisze teraz,bo wysadze kurwa albo sie zabije. Nienawidze polskiej spolecznosci,nienawidze.Tych jebanych skurwysynow,tych zwyklych,tych drechow,'nauczycielow'tych smieci z solarium.Nie mowie o wszystkich.Ale o tych nietolerancyjnych scierwach,co chca sie z nami tluc za nasz wyglad,za to ze jestesmy wartosciowymi ludzmi,ze mamy zajebiste uczucia i serca,ze potrafimy kochac,ze tolerujemy wszystko,ze nie wpierdalam miesa jak 90 % tej jebanej spolecznosci zwierzecych hitlerow,za to ze sa smieciami ,kurwami,cwelami ktore chodza w brudnych dresach,nie myja sie,smierdza,sa bez wartosci,sluchaja swojego jebanego techna i popu na vivie,ze jezdza swoimi samochodzikami dumni ze swojej pseudo muzyki ktora puszczaja glosno,ze mi sie zygac chce i od razu zakladam sluchawki i tancze w pogo na sex pistols,dezerterze czy calibanie na woodstocku.albo bujam sie po brudnych ulicach ameryki w rytmie guns'n'roses. nienawidze tych podludkow nauczycieli,nawet nie chce pisac o tych szmatach,o latach zmarnowanego zycia.o siedzeniu latami w budzie,ze nie potrafia nauczyc,ze sa zerami ktore mysla ze sa od nas lepsze i nie maja do nas szancunku.a ty masz miec.nienawidze ich. niesprawiedliwosci,tego ze ktos umiera z glodu,z braku tak banalnej rzeczy jak woda,a jakis skurwiel polityczny wkurwia caly swiat i zarabia mase kasy. twoja stara odklada 80 % swojej pensji na jebane podatki, a on kupuje sobie perfum za 20 tysiecy albo zaklada jednorazowo szmaty,a potem je wyrzuca. za to ze zli zyja dlugo.ze sie morduja. ze panuje nienawisc rasowa,orientacji sexualnej,wygladu. za to,ze jak nie jestes ladna,ladny to nie masz szans,bo chyba wszyscy patrza na wyglad. za to,jak traktowane sa zwierzeta.sa ponizane,mordowane,bestialsko po to,zeby twoja stara polazla z usmiechnieta morda do rzeznika i kupila piec kilo miesa,zeby gilalo cie podniebienie,bo istota ROWNA TOBIE musi byc zabita dla twojego jebanego smaku... jak chcialabym zobaczyc,jak swinie morduja ludzi i wpierdalaja ich wnetrze.ale one tego nie robia. juz zawsze tak bedzie.nie mozesz zezrec sojowego kotleta- musisz zryc mieso, istote zywa ktora czuje i mysli lepiej od ciebie. ludzie wszyscy jednakowi i wszyscy tacy sami.sa chujami.falszywymi.tu z toba trzyma a tam na ciebie sra i cie probuje zniszczyc. nienawidze polskiej rzeczywistosci- ZACOFANIA,polityki,ludzi. polskiej ziemii-bardzo wspolczuje za to,co na niej wyroslo. tego,ze nie mam zadnych prawdziwych znajomych.tu nie ma zadnych punkow,niczego.N I C Z E G O.tutaj spotkasz tylko dzieci w glananach i rozowych sznurowkach,ktore sluchaja popu i chca byc emo metalo punkami. nie ma tu koncertow,nic. nienawidze dzisiejszych czasow,w ktorych sa beznadziejni ludzie,pseudo muzyka,nie ma juz prawdziwej muzyki prawie wcale. kocham lata 70,80 i to w nich powinnam zyc ale nigdy nie bede. jestem chyba pierdolnieta. jedyna sytuacja w ktorej kwitne,usmiecham sie jest woodstock... moj pierwszy woodstock,wychodze z pociagu w Krzyżu, pierwszy raz w zyciu widze paru prawdziwych punkow,przez szybe.widze mase zajebistych ludzi,wszyscy sa usmiechnieci,czuje sie jak w domu. wysiadam, az mi sie goraca zrobilo,ludzie sie na mnie patrza.siadam,zapalam papierosa,patrze na tych punkow. przeciez bylo widac, ze musza byc zajebisci,jakby ktos przeniosl ich z TAMTYCH lat w te lata. siedza i sie smieja do siebie,wstydze sie do nich pomachac. woodtock byl tak niesamowity.chcialam zeby nas zamkneli tam na zawsze. bedzie kiedys moment,gdy wieczorem usiade z jabolem z takimi ludzmi?bedzie?nie wiem. woodstock,jarocin,jak ktos chce,moze to trwac z miesiac czy wiecej...ale czy misiac to duzo na rok?potem ta rzeczywistosc. ale co to byl za woods,jarocin w TAMTYCH latach...marzenie nic lepszego od woodstocku nie przezylam,bo caly czas w tej dziurze mieszkam,dobrze ze dom mam nromalny.moj dom nie liczy sie do wszystkiego,to jest moja odrebnosc szkoda ze sie nie ma kogos,z kim pojdziesz na wino,z kim uciekniesz z domu,kto cie bedzie kochal jak przyjaciel, szczerze,nigdy nie zostawi.z kim pojade na woodstock,jarocin,koniec swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorka że nie doczytałam do końca , ale chyba wiem o co Ci chodzi mniej więcej, też czasami jest we mnie złość przeciwko głupim ludzią, bezlitosnym, tępym, niewrażliwym, nietolerancyjnym, też nie jem mięsa zapewne z tych samych względów co Ty, wydaje mi się że spotkałaś za dużo złych ludzi i dlatego jesteś taka sfrustrowana, ale na świecie nie ma samych złych ludzi, może to banalne ale są też porządni wrażliwi ludzie z dobrym serduchem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia Wąs Rosporek-Walicipski
mogłeś skończyć na pierwszym akapicie, trzeba mieć chyba nayebane we łbie, żeby doczytać do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble ble _____ ble ble ble
wkurzają mnie tacy ludzie jak Ty - chcieliby układać świat p swojemu bo wg nich tylko ich wizja jest jedyną słuszną - wyobraź sobie ze ja tak nie myśłę i cieszę się ze nie muszę zyc w tych smierdzących latach 70 i 80 tych. brzydzę się takimi śmierdzielami jak Ty !!! piszesz o zwierzątkach, tak ...że niby nie szunujemy bo je zżeramy - to nie nasze czasy a biologia. Tak sie rozżalasz a nie szanujesz ludzi dookoła - tylko tych śmierdzących pseudo punków co do Jarocina jeżdżą - że niby to jest wspaniałe zycie - wsró śmierdzacych papierochów i zaćpanych ludzi ... Jesteś żałosna !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nihgt-watchman
ble ble ble żaluje,ze zyjesz. i te wyzej tez.ale czytalam pierwsze zdanie-nie marnuje czasu na smieci :) . Ariane,fajnie ze napisalas :) .Jest duzo dobrych ludzi,ale chyba nie w polsce,wiesz? albo nie na pomorskim.tak,na dole wiekszosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonewzgorze89
100% racji. Większość ludzi to teraz niestety - prawie same sz***y, k***y, debile. Myślą tylko o tym jak dokopac drugiemu, jkak się poznęcać, zabić, zniszczyć... nigdy pomóc. Idiotyzm, infantylizm szerzy się z każdym dniem. Wszędzie wredota, masakra. Taka jest prawda niestety jedynie na sobie można polegać. Mam kilkoro najbliższych przyjaciół, chłopaka, często też trafiam na taki chłam, niestety... Nie ma co zaprzeczać, jeżeli zaprzeczacie to znaczy, że sami jesteście chamami i niezauważacie wlasnego g***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ja np staram się nie oglądać wiadomości bo moja nienawiść do ludzi jeszcze by się zwiększyła, mój chłopak jest także wrażliwy i razem często dochodzimy do wniosku że większość ludzi to po prostu tępa tłuszcza, pozbawiona wrażliwości, a ta wszechobecna znieczulica, jak ludzie jako rzekomo najdoskonalsze istoty na ziemi najbardziej rozwinięte rzekomo intelektualnie i emocjonalnie są w stanie tak krzywdzić inne istoty, gwałcą dzieci, zabijają niewinnych ludzi dla pieniędzy, znęcają się nad bliskim, znęcają się nad zwierzętami, każda wrażliwa osoba buntuje się przeciwko takim zachowaniom i ta agresja która się rodzi we wrażliwej osobie jest całkiem normalna, sama to czuję często i jakbym dorwała jakąś łachudrę która znęca się nad kimś słabszym to nie miałabym litości, może to nie jest rozwiązanie ale co mam zrobić rodzi się we mnie agresja jak słyszę w TV jaki debilizm jest na świecie, po prostu niektórzy nie powinni się rodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nihgt-watchman
Zielonewzgorze,chce poznac takich ludzi jak Ty! moze podaj jakis namiar na siebie,albo napisz do mnie na gg: 18511281

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nihgt-watchman
Ariane dobrze wiesz ze czuje to samo co Ty.Tylko ja nie mam zadnej osoby ktorej moglabym to powiedziec,chlopaka juz zupelnie.ariane podaj jakis namiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będziesz chciała pogadać to pisz na maila kasia.bl@poczta.fm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble ble _____ ble ble ble
droga autorko - widzisz jakim śmieciem jestes. załujesz ze żyję - a co Ci do tego ??? zyję sobie i nie narzekam na wszystko wokół jak Ty !! Owszem napisałam zę się brzydzę takimi ludźmi jak ty ale nie odbieram im tym samym prawa do życia. Jesteś zgorzkniałą osobą - piszesz ze nie masz przyjaciół - to samo w sobie jest wyznacznikiem tego kim jesteś. ludzie cie nie lubią bo jestes okropna. ja mam wielu znajomych, dziecko rodzinę - żyje mi sie swietnie ... czasami tylko spotkam na ulicy kogoś takiego jak Ty i odwarcam twarz - po co ktoś taki ma mi psuć mój sliczny i wspaniały świat ... boli Cie to ze niewielu ludzi mysli jak Ty - wyciągnij z tego wnioski !!! Postaraj się zmienić i nie złorzecz ludziom bo tym przyjaciół sobie nie zdobędziesz - chcesz byc zawsze takim wyrzutkiem społeczeństwa ? Ideologie można mieć, żyć zgodnie z nią ale należy też szanować innych ... Taka niby wrażliwa jesteś - jakoś tego nie widać po Twoich postach - wręcz przeciwnie - twoje słowa nie mają zadnych podstaw - zachowujesz sie inaczej niz piszesz - jestes po prostu niewiarygodna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam też profil na www.interpals.net polecam Ci ten serwis, siedzą tam ludzie z całego świata, poznałam kilka fajnych osób tam, na razie nie spotkałam się z jakimś chamstwem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polej za martwe marzenia
..ludzie wszyscy jednakowi i wszyscy tacy sami.sa ch*jami.falszywymi.tu z toba trzyma a tam na ciebie sra i cie probuje zniszczyc." to zdanie do mnie trafiło w jakiś wyjatkowy sposób wszystkie zdania do mnie trafiły, przemówiły wszystko rozumiem i czuję tak, jak ty i nie jesteś pierdolnięta szkoda, że świat jest taki, że wokoło pełno kurw, które tylko czychają, az się potkniesz, aż ci się noga podwinie, a wszystko po to, żeby ci wtedy zajebać, żeby cię wtedy zniszczyć a potem wywalić na wierzch kły i ryć się z tego SZACUNEK DLA AUTORKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przerażasz mnie :o ogarnij się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nihgt-watchman
JAK ŚMIESZ MI MÓWIĆ KIM JA JESTEM? Naprawdę żałuję że zyjesz,bo to ty jesteś tą całą nędzną społecznością pasożytów.Jasne,najlepiej godzić się z nienawiśćią,udawać że się nie widzi.Żałuję,że tacy ludzie są.Już więcej tu nie pisz,bo śmierdzi i i tak nikt tego nie czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nihgt-watchman
POLEJ ZA MARTW MARZENIA,dawaj namiar na siebie! tu masz moje gg 18511281 i email halloweencore@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata bez krawata
Noooo, masz sporo racji. Bezmyślności i chamstwa zawsze było na świecie więcej niż mądrości i szacunku dla innych, bo bezmyślność i chamstwo nie wymagają wysiłku i pracy nad sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nihgt-watchman To do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem pewnie jedną z taką osób, którą wymieniłaś. Wybacz, ale nie przeczytałam całości tego monologu. Mam w doopie twoje zwierzątka, których nie żresz i innych zawszonych brudasów... I wiesz co ci powiem? Nie różnisz się niczym innym ode mnie. A teraz może idź odrobić lekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata bez krawata
To do autorki topiku oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę starą panną-> myślisz że przez chamstwo i cynizm pokazujesz jaka to nie jesteś inteligentna? :) pudło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli w ludziach jest tyle
nienawiści co w autorce, to jak może być dobrze na świecie. Nawet nie doczytałam tego potoku jadu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble ble _____ ble ble ble
Ty czytasz a to mi wystarczy :) wiesz - to jest FORUM - tu może pisać każdy co chce. założyłaś post, ja przeczytałam i włączyłam sie do dyskusji - na początku byłam zażenaowana a teraz rozbawiona. Widzisz - ja jestem pożyteczna dla społeczeństwa i dlatego ono mnie akceptuje - a Ty kim jesteś? z tego co piszesz to NIKIM !!! I nie zabronisz mi tego napisać ... chyba ze podasz do sądu to sobie skombinuj IP mojego komputera :) umiejętność życia w obecym społeczeństwie nie jest jednoznaczne z godzeniem się z nienawiścią i okropieństwami tego świata. wyobraź sobie, że wiele rzeczy mnie bulwersuje, ze wielu rzeczy nie rozumiem i wiele mnie rani. Ale ja saram sie pomóc a ty tylko krzyczysz !! zrób coś dobrego - popre cie całym sercem ale jak narazie tylko Krzyczysz - a to nie jest postawa zasłuująca na pochwałę i szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nihgt-watchman
nas was pojeby,świata niszczyciele to nawet uwagi nie zwracam :) bo jestescie niczym :( nie macie w sobie ni grosz wartosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata bez krawata
Watchman Jesteś myślącą, wrażliwą osobą, Twój gniew jest uzasadniony. Ale jeśli chodzi o lata 80... Dorastałam w tych latach i wierz mi, nie istnieje coś takiego, jak "dekada aniołów", ludzie zawsze są ludzmi, jednych boli krzywda (np. zwierząt), innych bawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nihgt-watchman
Sratatatatatatatatatatatatatat DAJ NAMIAR BŁAGAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nihgt-watchman
lata 80 czas punkow,glamow,czasy w ktorych chce sie zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×