Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nihgt-watchman

NIENAWIDZE LUDZI,NEINAWIDZE NIESPRAWIEDLIWOSCI,TEGO ZO JEDEN MA A DRUGI NIE MA

Polecane posty

Autorka zbiera namiary osób, które zgadzają się z jej poglądami. Może chce założyć sektę nienawiści :D Jak usłyszę, że popełniono zbiorowy zamach, to będę wiedziała kto za tym stoi. A co do hipokryzji, to widzę, że na szczęście nie tylko ja tu ją zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIgcht-watchman
JA NIGDY NIE PRZYPIERDALAM SIE DO DRECHOW TYLKO ONI DO MNIE NIGDY NIE ZWRACAM NA WAS UWAGI PRAWDZIWE PUNKI SA TOLERANCYJNE I KAZDA SUBKULTURA To wz albo jestescie gorsi albo czujecie sie zakomplexieni ze nas obrazacie. sam sobie cwelu przeczysz, pierw piszesz ze obrazasz i tepisz punkow a potem ze to my to robimy.zal mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirewa
NIgcht-watchman "NA POKAZ...ZAL MI CIEBIE" hmm.do kogo to było? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIgcht-watchman
ja jestem wzorowym obywatelem polski,niepracuje,utrzymuja mnie rodzice ,,,pije proste wino i śmierdze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIgcht-watchman
Okej,wiem o co niektorym chodzi .przesadzilam pod wzgledem wyzwisk,nie powinnam,tak zachowuja sie tylko brudne drechy.koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirewa
będę starą panną nie obraź się, ale prawdopodobnie nią zostaniesz ;] czy już od razu trzeba zamach przeprowadzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bangooo
"A TY BYDLAKU SLUCHASZ TECHNA ,NIE PRACUJESZ I BIJESZ SWOJE BIEDNE DZIECI+ WPADKI. SMIERC CI,GNIDO" Dobrze się czegoś dowiedzieć od innych. Zajebiście, że jesteś taka mądra. Tylko, że ja mam dobrze płatną pracę i nie posiadam dzieci. Śmieszna jesteś. Te punki, których mój znajomy wyganiał od siebie z piwnicy i dostali wpierdol też by się nie dali? Albo ten punk, który rzygał u mnie w windzie i dostał taką bułę w mordę, że prosił żebym go zostawił? Jak punk może być silny jak to lewackie ścierwo tylko ćpa i szlaja się po klatkach zamiast pracować i ćwiczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIgcht-watchman
Nie tylko drecsy,duzo ludzi tak robi.ja tak nie chce robic mirewa,nie do ciebie. jesli chce ktos wiedziec,ja nie jestem punkowa,jestem soba,kocham muzyke i w realnym swiecie staram sie jak najwiecej pomagac zwierzetom,ludziom... nie bije sie z nikim,oni sami mnie zaczepiaja,obrazaja,jak mozna nie miec zrazow do kogos takiego no pomyslcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trttrtttr
punków powinno sie tępić ustawowo jak karaluchy czy stonke ziemniaczaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bangooo
Jeszcze co do tego, że cię zaczepiają. Masz niską samoocenę - złym myśleniem przyciągasz do siebie takie przypadki. Jak ktoś się uważa za śmiecia to inni poznają to po mowie ciała i zaatakują łatwy cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIgcht-watchman
bango,nie wypowiadaj sie na temat na ktory nie masz pojecia. mzslisz,ze jak ci sie takich paru trafilo to co_to kazdy taki jest_ na podstawie twojego CHOREGO TOKU ROZUMOWANIA mozna powiedziec,ze skoro jakis bialy czlowiek zgwalcil dziecko TO WSZYSCY BIALI GWALCA DZIECI. jakis czarnoskory jest nazista,to wszyscy sa naziolami nie wypowiadaj sie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata bez krawata
Autorce należą się duże brawka... Ostatnie wypowiedzi odsłoniły całą pełnię jej wrażliwości, jej niezgody na zło i niesprawiedliwość tego świata...Buntowniczka, hy hy. Watchman, mówi Ci coś określenie "zdekonspirować się"? Nawet prowokacja może być przeprowadzona trochę bardziej inteligentnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bangooo
Ty nie jesteś od tego żeby mi mówić, czy mam się wypowiadać czy nie. Jeśli 1 biały człowiek zgwałcił to nie znaczy, że wszyscy biali to gwałciciele. Ale jeśli każdy napotkany punk jest taki sam to daje do myślenia. Zobacz co się dzieje na woodstocku. Dresów nie lubię ale oni przynajmniej poszliby walczyć jakby była wojna i pakują na siłowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIgcht-watchman
Mam bardzo wysoka samoocene ,dla mnie smieciami sa ludzie takze tacy jak ty i trtr. widac twoj poziom bydlaka na pierwszy rzut oka+szczegolnie,jesli zajmujesz sie ZWALCZANIEM ludzi ktorzy ci sie nie podobaja ZYGAC MI SIE CHCE ALE SZKODA ZYGOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bangooo
wy punki tylko umiecie gadac i zazwyczaj bez sensu.. dla mnie wartosciowi sa ludzie czynu,pracy do której wy sie nie zaliczacie.. tylko pouczacie innych swoimi prymitywnymi lewackimi teoriami nijak sie majacymi do rzeczywistosci.. a jak głód was chwyci to kradniecie albo zebracie jak najgorsze ścierwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirewa
i ja też nie jestem punkówą, aczkolwiek zaczęłam ostatnio słuchać Sex Pistols i The Clash ;) i ironia:Sex Pistols śpiewali,że w Angli nie ma przyszłości.a teraz Polacy się tam zjeżdzają ;) prędzej u mnie w mieście there is no future ;) tak Ariane, trzeba spokojnie.człek się zdenerwuje na myśl o ludziach wykorzystujących innych, knujących spiski za ich plecami.mnie po prostu szlag trafia!!przecież tamtym osobom nic nie zrobiłam!! denerwuje mnie to powszechne mentalne zacofanie:nie możesz być gejem a ni lesbijką ani należeć do jakiejś subkultury!a co to, wszyscy mamy być konformistami? i czemu nonkonformiści są doceniani dopiero po śmierci, jej wyjątkowość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bangooo
hitler by z wami porzadek zrobił.. na statek tylko takie gowno zapakowac wywiez na srodek oceanu i zatopic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bangooo
To powyżej to nie ja - marna prowokacja jakiegoś pedała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIgcht-watchman
SZKODA MI JUZ CZASU NA WYZYWANIE SIE Z JAKIMIS TECHNOZJEBAMI PROSZE BY WSZYSCY LUDZIE KTORZY CHCA POGADAC NAPISALI DO MNIE EMAIL HALLOWEENCORE MALPA WP.PL pisze malpa bo mi sie klawiatura popsula heh gadu gadu 18511281 OD TEJ PORY SPADAM STAD I WSZYSTKIE NAPISY Z MOIM NICKIEM TO PODSZYWYYYYYYYYYYYYYYYYYY PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bangooo
18.14 to podszyw jakiegos niedorozwinietego gimgówna... punki to biologiczny odpad który powinno sie utylizowac dla dobra ogółu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIgcht-watchman
dodam tylko ze chodze ze skinem i robie mu loda z połykiem a ty bangoo jestes dnem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko ......
jestes zalosna osoba, ktora jednego zdania skladnie sklecic nie umie ... "jak chcialabym zobaczyc,jak swinie morduja ludzi i wpie**alaja ich wnetrze.ale one tego nie robia" swinie moze nie, ale jest wiele innych zwierzat ktore by cie rozszarpaly z mila checia TYLKo dlatego ze jestes miesiem niestety ja nie widze za wiele wartosciowego w tobie, przeciwniej pelno tam zakompleksionej, zlej na swiat, wrzeszczacej dziewuchy ktora na krytyke reahguje: chuju niemnawidze cie ! buahahah t ja tez nie jem miesa, nie chwale sie tym ani nie zabraniam nikomu jesc ani tez nie uwazam, ze sa gorsi, bo zabijaja zwierzatka ej, dziewczyno, jesates za glupiutka, zeby prowadzic dyskusje, sory ze cie zdenerwuje tym zdaniem, ale to dlatego ludzie ci nie lubia .... NIe dlatego ze jestes "inna" Otoz dlatego ze jestes nietolerancyjna, nieczula, niewrazliwa Jestes wulgarna i nie wiesz o czym mowisz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIgcht-watchman
Ostatnie slowa chetnie bym ci sprala morde jebany hitlerku,ale nie bede sprowadzac sie do waszego poziomu PRZEMOCY ,bo tylko to wy umiecie robic,pasozyty ludzkiego gowna DRECHY BRONILYBY KRAJ ULACHCHAHAHAHAHA KURWA ZDECHNEEEEEEEE DRECHY,NAJGORSZE MENELSTWO SWIATA,BRUDNE SYFY,ZABIJAJACE,GWALCACE,KRADNACE,ZEBRAJACE,BIJACE,WYZYWAJACE,KTORYCH NA UBRANIE NIE STAC BO WSZYSTKO PRZECHLEJA OBRONILIBY POLSKE NIEZLY JESTES,PROBLEMY MASZ,CHYBA OSTRO BUTAPREN JEBALES CO NIE WIESZ CO TO PUNK CHUJNIO NIE WIESZ GOWNO MASZ NA TEN TEMAT IDIOTO TO JEST COS CO NAS KARMI COS CO MAM W SERCU NA CALE ZYCIE MAMY PRACE PIENIADZE I ZYJEMY LEPIEJ OD CIEBIE DLA CIEBIE JEDNA OSOBA TO WSZYSCY JA WIDZE WARTOSC LUDZIE,WARTOSC CZLOWIEKA,WALKA,BUNT,DAZENIE DO LEPSZEGO SWIATA,SERCE A NIE TECHNO,BRUD,SMROD,GWALTY I PRZEMOC,TEPIENIE KAZDEGO CZLOWIEKA KTORY JEST INNY POWODZENIA KOCHANI TRZYMAM ZA WAS KCIUKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgfgfgg
powiem krótko NIgcht-watchman to sfrustrowane mające niską samoocene niedojrzałe emocjonalnie i słabo zsocjalizowane zalęknione dziewcze o niskim IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_olkaa
autorko wybacz jestem kolejna osoba, ktora nie przeczytala calosci tego belkotu :D myslisz ze jestes super wyjatkowa, bo nienawidzisz wszytskich wokol i pierdolisz wszystkich ktorzy nie zgadzają sie z twoja 'ideologią'. Żaal;) Ja tez nie toleruje zła, dyskryminacji etc., ale nie musze wobec tego zionąć nienawiscią. Myslisz ze to ci cos da, chcsz zmienic swiat? wpolczuje ci, bo jak sie nie ogarniesz to bedziesz taką sfrustrowaną, zaslepioną osobą, z ktora nikt sie nie bedzie chchail zadawac. Widze ze juz teraz musisz szukac zwolennikow twojej wizji swiata(haha) na firum. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIgcht-watchman
Milo mi ze jest duzo ludzi ktorzy sie ze mna zgadzaja,bardzo chcialabym was poznac kochani Ja nie jestem punkowa,ale mam mase tej ideologii w sercu,karmi mnie to i jestem z tego dumna. nie zaliczam sie do zadnej subkultury,jestem SOBA. Nie ma podzialu na geje,lesbijki,punki,nie ma MOJE UKOCHANE MOTTO ZYCIOWE Kiedy nie będzie żadnych kategorii, kiedy nie będzie „czarnych”, „białych”, punków i brudu, kiedy będą tylko „ludzie” – wtedy wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgfgfgg
to zwykły ćpun który jak miał zjazd zaczął sie wyzalac na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×