Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nihgt-watchman

NIENAWIDZE LUDZI,NEINAWIDZE NIESPRAWIEDLIWOSCI,TEGO ZO JEDEN MA A DRUGI NIE MA

Polecane posty

A jakie ma to przesłanie? Obrażanie innych? Autorka gubi się w tym co mówi. Nienawidzi złych ludzi. Uważa się za dobrego człowieka, ale nie wyróżnia się niczym dobrym. Jest taka sama jak reszta, a może jeszcze i gorsze, bo tkwi w tym obłuda,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobro ok ale zacznij od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozbawil mnie ten topic
Autorce zycze przeniesienia sie do lat 80-tych na tydzien. Po 2 dniach by dostala ze szkoly wilczy bilet, na co dzien pala po plecach jak jej sie punkowego image'u zachce. Dostanie obowiazkowe skierwanie do roboty gdzies na drugim koncu Polski i bedzie zap..dalac w fabryce mieszkajac w hotelu robotniczym. W wolnych chwilach bedzie stala w kolejce po papier do d.. zeby sie palcem nie podcierac - taka byla rzeczywistosc. Punki z tamtych lat byli prawdziwi ( w przeciwienstwie do obecnych pozerow),ale oni sie BUNTOWALI przeciw tamtej rzeczywistosci, a nie byli szczesliwi bo muza,czy Jarocin byl na poziomie. Jarocin byl wymyslony,zeby mlodziez nie bawila sie w podziemie na powaznie, tylko,zeby bawila sie w przebiranki i wachala klej na Jarocku. To byl dobry pomysl wladzy,zeby regularnie z leszczy pare upuscic. Dziecko, musisz sie wiele nauczyc o subkulturze w ktorej probujesz funkcjonowac. I jest takie madre powiedzenie - "Uwazaj na zyczenia, bo moga sie spelnic." Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaaaaa
autorko popieram cie w pelni :) ludzie mnie przerazaja, szczegolnie ich glupota i agresja a z tego wychodzi tez zlo :( dobrze, ze sa jeszcze tacy ludzie jak ty, ktorzy dostrzegaja co w zyciu jest naprawde wazne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlag mnie zaraz trafi>> faktycznie, nie ma chyba co tutaj dyskutować. Autorka i tak pewnie nie ma więcej niż 15 lat. Zastanawia mnie tylko ile lat mają jej obrońcy, bo jeżeli więcej, to tu już jest większy problem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę starą panną- to nie jest tak,że ja bronię autorki,aczkolwiek staram się z nią jakoś utożsamić,zrozumieć. rozumiem też Was i nie podoba mi się to w jaki sposob autorka zwraca się do ludzi,tu chce ,żeby każdy był równy,że każdy na świecie to świnia i idiota,bezczelne chamy a sama w swojej pierwszej wypowiedzi wali obelgami na lewo i prawo. Ale rozumiem co ją męczy,jak postrzega świat i wcale jej się nie dziwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mejbi bejbi>> i właśnie przez takich ludzi jak ona, reszta ludzi postrzega innych. I w ten sposób zatacza się koło. Już nie raz było to powtarzane w tym miejscu. Chcesz zmienić świat? Zacznij od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę zmieniac świata. przecież napisałam,że zawsze będzie jakiś podział i nie da się z tym walczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie sklada ze tez bylam na woodstocku i wrazenia nie zapomniane;D Ludzie głoduja i smierdza bo sa ofiarami losu i nie potrafia wziasc zycia w swoje rece. Zazdroscisz innym bo sa dziani a oni poprostu sami sobie do tego stanu doszli. Twoje zycie skoro jest bez sensu to zawdzieczasz to tylko i wylacznie sobie, a "punk's not dead bełkot,ktory nic nie znaczy, chyba ze zobaczysz,ze naprawde umierasz. w kałuzy własnych kolorowych rzygowin, ujrzysz swoje zmarnowane zycie" włochaty odkurzacz:D wyrazem tego ze jestes pAnkiem nie jest to ze masz zjebane,biedne zycie. nie rob z siebie jakiegos skrajnego buntownika, bo uwazam ze nie masz przeciw czemu sie buntowac. Sama naleze do osob alternatywnych,ale z tego powodu nie zamierzam sobie zrujnowac zycia,wrecz przeciwnie. Nic cie to nie powinno obchodzic ze laza na dyskoteki i sluchaja techniawy- tez jestem temu przeciwna,ale gowno mnie obchodzi co robia inni,bo to jest ich zycie i och sprawa ze robia z siebie debili;] poogladaj sobie filmy z afryki jak umieraja dzieciaczki,bo nie maja czego jesc od tygodni i wtedy pogadamy sobie czy twoje zycie jest rzeczywiscie takie do dupy;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nihgt-watchman
uważam, że każdy urodził się równy czy wam to się podoba czy nie na przykład pedofil nie jest w niczym gorszy od was ON SIĘ TAKI URODZIŁ i każdy kto chce ich kastrować jest jeb...nym mordercą i smieciem!!!!!!!!!!!kochajmy się!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez sobie znajdz znajomych ,watpie ze w odleglosci nie ma niekogo na poziomie;p a koncerty sa, tylko same nie przyjada do ciebie. wsadz tylek w pociag i jedz na co tylko chcesz;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bedziesz miala dziecko i jakis jeba** pedofil Ci je wykorzysta to sama bedziesz chcialka urwac mu jaja. kazdy jest madry i wyrozumialy dopoki jego jakas krzywda nie spotka. a skoro sie taki urodzil- to niech sie leczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nihgt-watchman
oni napadają na dzieci bo nikt nie daje im możliwosci leczenia a państwo ściga nawet dobrą pedofilię,to chore!!!!!tak samo jak społeczne przyzwolenie na jedzenie mięsa ZWIERZĘTA TO STWORZENIA TAKIE JAK MY!!!!!!!!!!!!!jak ja żałuję, że urodziłam się polką.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede stara panna
ps. chętnie wyliżę ci cipkę, night watchman :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nihgt-watchman
CZY KTOŚ MNIE TU JESZCZE POPIERA CZY ZOSTAŁY SAME ŚCIERWA????!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nihgt-watchman
jem kupę :) mniam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfbgf
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glin b
autorki tego topiku nikt porządnie nie wyruchał :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież własnie szuka
do Rozbawil mnie ten topic.. mnie tez robawił. tak pisać może chyba tylko młoda zbuntowana gówniara, skoro marzy o tym, by napis sie taniego wina i pojechać na Jarocin. owszem, jeździli ludzi na Jarocin i na Woddstock, ale potem wydorośleli i zeszły im głupoty z głowy, zaczęli żyć na poważnie, znaleźli prace, założyli rodzinę. na wszystko w życiu jest czas. i na Jarocin, i na zabawę, ale i na prace i na normalne Zycie. Śmieszą mnie tacy ludzie. Znałam wielu takich. Część z tych osób nadal nie wyszło że swojego świata. Rozumiem, pobawić się w młodości, poszaleć, mieć ideały.. owszem, pochwalam. Ale jakie ty masz, dziecko ideały? Napisałaś je w ostatnim akapicie swojego pierwszego postu, żal mi Ciebie, dziewczynko, bo chyba tylko do tego się to sprowadza. Nie jest już jak kiedyś? Nie możesz się włóczyć z chłopakami po mieście pijąc tanie wino?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to normallka
Nie trzeba MIEĆ aby być szczęśliwym.Dlaczego ciągle uwazamy że mamy za mało i nalezy nam sie wiecej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież własnie szuka
ktoś, kto obce osoby nazywa ścierwem... no sory, ale jesteś poniżej wszelkiego poziomu. na samym dnie, dziecino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×