Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nihgt-watchman

NIENAWIDZE LUDZI,NEINAWIDZE NIESPRAWIEDLIWOSCI,TEGO ZO JEDEN MA A DRUGI NIE MA

Polecane posty

Gość agata bez krawata
Watchman Możesz sama zapobiegać, na ile to możliwe, krzywdzeniu zwierząt... Masz warunki, aby przygarnąć jakąś kocią/psią biedę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata bez krawata
Ja mam piątkę takich znajd i nigdy nie żałowałam, że wzięłam je na utrzymanie. Mieszkasz na wsi czy w mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bangooo
Nie doczytałem do końca. Przestałem na zdaniu "ze tolerujemy wszystko" Patrz co piszesz bo popadasz w śmieszność. Jesteś zwykłym elementem tego szarego społeczeństwa - nikim. Chuj ci więc w dupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nihgt-watchman
i jeszcze jedno-nie pracuje a jem ha.. ćpam i puszczam sie ze skinami ..kocham lizać ich łyse pałki hehe kocham toooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhhhhhhhh
chciałam ale tego się nie dało doczytac do konca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes zjebana-> ciemnoto intelektualna na szczęście istnieje coś takiego jak wolność słowa, niby czemu mieliby ją do czubków wywiezc ? bo jest wrażliwa i tak zareagowała na głupotę ludzką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata bez krawata
Do "jesteś zjebana"' Gdzie uczono Cię tych wyrazów? W poprawczaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nihgt-watchman
TO Z TYMI SKINAMI TO PODSZYW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata bez krawata
Bangoo Też byłeś w poprawczaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIgcht-watchman
Ariane nie polemizuj z debilami :) tylko napisz do mnie na gg a spokojnie pogadamy :) przygarnelam psią biedę z ulicy ,myszkę,papugi,chomika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIgcht-watchman
Agata bez kjrawata WIESZ IDIOTKO KTO CHODZI DO POPRAWCZAKA OPRÓCZ DRECHÓW-DEBILI? Ludzie pełni frustracji,ludzie pełni godnościmludzie pełni nienawiści do tego co się dzieje,LUDZIE WARTOŚCIOWI,WALCZĄCY ZE ZŁEM!dlatego tam lądują! KOCHAM WAS LUDZIE CUDOWNI,CI KTÓRZY WIEDZĄ,POMAGAJĄ,BUNTUJĄ SIĘ! KOCHAM!ŻYCZĘ WAM SZCZĘŚCIA!A wy,niszczczyciele,niech zeżre jakaś epidemia.Niech będzie ten cholerny koniec swiata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata bez krawata
Sratatata Oj, no jednak masz jakieś pokrewioeństwo z tymi, z którymi tak polemizujesz. Pokrewieństwo lingwistyczne... Moje gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIgcht-watchman
Nie znasz pojęcia wrażliwości.Oj nie.Ludzie wrażliwi wbrew jebanym stereotypom nie są tnącymi się w kącie ludźmi! jestem BARDZO wrażliwa,nie potrafię w sobie tłumić emocjii jak każdy wrażliwiec!Kocham i nienawidzę! Dlaczego tu są bluzgi?Bo sa tu emocje.ktorych ty nie czujesz. NIE WIESZ CO TO WRAZLIWOSC WIEC NIE WYPOWIADAJ SIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nihgt-watchman
jedyne co toleruje to zwierzeta i seks ze skinami ..wszystko inne jest gówno warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIgcht-watchman
Teraz piszę z mojego zaklepanego konta który zrobiłam w razie,gdyby były jakieś podszywki żałosne. PODAWAJCIE OD RAZU NAMIARY NA SIEBIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata bez krawata
Watchman Też gratuluję... Przed chwilą biadoliłaś nad brakiem szacunku, a teraz zwracasz się do drugiego człowieka per 'idiotko". Nie, nie jesteś buntowniczką- jesteś zwyczajną hipokrytką. Chyba, że to kolejna podszywka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirewa
ja równiez popieram autorkę!! mnie również nachodzą myśli, że ludzie są źli.też mam ich dosyć.też mam dosyć tego, że ktoś Ci balsamuje uszy, mówi,że w życiu nigdy nikogo nie zawiódł, że można na nim polegać.A niedługo potem pójdzie i zacznie knuć przeciwko Tobie spiski i wypaplać zwierzenia.Ba, i to jest osoba powszechnie lubiana, wręcz uwielbiana!! Też nie jestem w stanie znieść tej powszechnej znieczulicy-to co z tego, że masz kłopoty?że wołasz o pomoc?zarówno jak nie wołałbyś o pomoc to i tak Ci nikt nie pomoże!!Wiecie co,boli mnie to strasznie.Chociaż już nauczyłam się niemal w 100% liczyć na siebie. żyję w mieście liczącym 100 000 mieszkańców. i co z tego?czuje się tutaj sama!!nie mam z kim wyjść, a moi byli i niedoszli okazali się gnojami.Mam w zasadzie tutaj tylko 1 psiapsiółę, reszta powyjeżdżała lub to są tylko znajome.jestem nieśmiała i małomówna.jak byłam młodsza,byłam bardziej rozmowna.a kto się przyczynił do takiej zmiany mojej osobowości?LUDZIE!!! Przykro mi jest, jeśli ktoś z góry skreślony tylko dlatego, że ma taki a nie iny sposób na życie.Ważne,by miał, byle tylko to nie czyniło krzywdy drugiej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIgcht-watchman
dziecko neo,Być moze dla ciebie swiat to internet! W normalnym zyciu powinno miec sie do ludzi szacunek,do ludzi KTORZY NA SZACUNEK ZASLUGUJA,ty raczej nie zaslugujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo,zgadzam się z całym monologiem. jesteś za wrażliwa na ten świat ale jednocześnie widzisz wszystko jak napraęe wyglada,masz świetne spostrzeżenia.szacunek. pozdrawiam. do "będę starą panną"żałosne są twoje wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po części zgadzam sie z autorka... ale po co sie tak rzucać? świata nie zmienicie... ludzie zdążają do samozagłady i tego procesu NIE DA SIE powstrzymać. Można sie z tym pogodzić albo meczyć się w swojej nienawiści i flustracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nihgt-watchman
nienawidze was szowinistyczne swinie,jedzcie mieso bandyci,bijcie swoje zony tylko to potraficie nedzne polaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIgcht-watchman
Nie bede juz pisac z tymi,ktorzy wybieraja zło,jestescie dla mnie nikim,nie czytam waszych zalosnych postow. Niech pisza ludzie,ktorzy wiedza co sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może według Ciebie moje wypowiedzi są żałosne, ale mnie to nie wzrusza. Bawi mnie wasza hipokryzja. Nawet nie dostrzegacie sprzeczności w tym całym natłoku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza Dama
Opadła mi kopara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nihgt-watchman
jestem moze i złą suką ale cóz taki juz mój urok... kocham skinów i metalów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko, a ty co wybierasz w tym momencie jak nie zło? Powiedz mi czym się różnisz? Że nie jesz mięsa? Nie żartuj sobie, myślisz, że to ciebie usprawiedliwia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorka ma dużo racji - NIE MA TOLERANCJI!!!! Dla ludzi "innych" - homo, niepełnosprawnych, brzydkich, grubych...m jestem bi, mam dziewczyne.ukrywam sie. i przez to tez nienawidze ludzi. bo gdybym sie odkryla, w tej jebanej, zasciankowej polsce nie daliby mi żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata bez krawata
Kolejna interesująca dygresja. Z jakiego powodu nie zasługuję- Twoim światłym zdaniem- na szacunek? Jakie przyjmujesz kryteria "zasługiwania na szacunek"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×