Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość carria

otwieram sklep - szukam dostawców odzieży

Polecane posty

Gość carria

Witam, otwieram sklep odzieżowy i poszukuję namiarów na hurtownie, producentów odzieży oraz tkanin w krakowie i okolicach, w których mój shopik mogłabym zaopatrzyć. Ciuchy nowe. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juhas Franciszok
Kierpce pełna gama kupi nawet Dama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wagner
zobaczcie na to www.obuwie-burtons.pl dzwonicie przyjezdza przedstawiciel za miesiac macie sklep z obuwiem skorzystałem, tylko nie otwierajcie juz w Szczecinie marka Burton's , powiem wam ze to nie jest taka prosta sprawa sezonowosc , fasony , styl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze mi napisac jakie ciuszki chce Pani sprzedawac..jestem producentka sukienek tanecznych, body, tutu, spodnie do tanca, alladynki ,sindbadki, pumpy..Wspolpracuje ze szkolami tanca, ale tez zaopatruje sklepy taneczne.Wiem ze hitem sa teraz body ,wiec prosze mi napisac czy jest Pani zaineteresowana.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam modną odzież damską, niepowtarzalny styl ! proszę pisać wfashion@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na naszą stronę- galeria nowej kolekcji wraz z cenami. www.vogahurt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
www.kupujizarabiaj.com ...jeszcze w budowie , ale już zapraszamy , wkrótce otwarcie portalu handlowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudo33
30.kg uzywanej odziezy z usa markowych firm;Polo,dockers,izod,abercrombie,gap,old navy,express,banana republic,loft,itp. Odziez damska i dziecieca spodnie spodnice bluzy, bluzeczki,torebki,buty . Bez plam i rozdarc.Starannie sortowany.wysoko gatunkowy. Przesylka prosto z usa.Odpowiem na kazde pytanie i zapraszam do wspolpracy.Odziez na wieszaki ,w Polsce wartosc okolo 30-40zlkg. przeylka z usa bez posrednikow zapraszam do wspolprac. posiadam wiecej odziezy prosze pytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CATALDI
PRODUCENT NIEPOWTARZALNEJ ODZIEŻY DAMSKIEJ www.cataldi-fashion.com STUDIO MODY Cataldi projektuje i szyje, w zgodzie z najnowszymi trendami mody. Firma powstała w 1986 roku i do dziś aktywnie działa w branży odzieżowej na rynkach Europy oraz USA. Kolekcja zaadresowana jest dla niezależnych pań, które chcą czuć się wygodnie i wyglądać elegancko. W naszej ofercie posiadamy: pulowery, żakiety, płaszcze, tuniki, spódnice oraz swetry damskie.Szyjemy tylko krótkie serie dlatego nasza odzież jest oryginalna i niepowtarzalna.Gwarantujemy krótkie terminy realizacji oraz elastyczne warunki współpracy. 609 608 807

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irek111
odzież używana na kilogramy, 15zł kilo jusra2009@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajajka
wydaje mi się, że wycieczka pod warszawę też może się opłacić. wolkacenter.pl, zobacz sobie. jest potężna hurtownia odzieży, ceny niskie, więc bez wątpienia transport się zwróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, obecnie otwieramy sklep stacjonarny w centrum Warszawy i poszukujemy możliwości zatowarowania oraz dłuższej współpracy. Na dzień dzisiejszy jesteśmy zainteresowani odzieżą damską w rozmiarach standard oraz XXL (plus size). Bardzo prosimy o informację (kontakt) w jaki sposób możemy współpracować oraz ewentualny asortyment. Pozdrawiam, Necia5858@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkastyl
InkaStyl.eu zajmuje się produkcją i dystrybucją jakościowej odzieży damskiej. Oferujemy ubrania dla kobiet w każdym wieku, gdzie każda klientka znajdzie coś atrakcyjnego dla siebie, w każdym rozmiarze i bardzo korzystnej cenie. Produkujemy kobiece ubrania dla każdego stylu: eleganckiego, sportowego oraz wyjściowego. Zaloguj się na naszej stronie a wpisując kod: inkastyl.uk otrzymasz 5% zniżki na całe zakupy Prosto szybko i pod same drzwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowadzimy hurtownie internetowa odziezy polskiej, tureckiej, chinskiej, ... + odziez dziecieca, buty itd. - mamy dobra cene, prawie ze cene producenta - (magazyn Wolka K. ). aciok2@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jesteśmy producentem odzieży damskiej w rozmiarach 34-52, głownie sukienki, żakiety, spodnie, spódnice, komplety. Zainteresowanych ofertą zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie zapraszam do odwiedzenia naszej hurtowni internetowej http://www.catwalkwholesale.com/ Jako jedyna hurtownia w UK oferujemy sprzedaz pojedynczych sztuk sposrod wszystkich naszych styli , gdzie podczas korzystania z usulug innych hurtowni klient jest zmuszony zakupic cala paczke. Koszt przesylki ( od 1 do10 kg - okolo 50 szt. ) z dostawa w przeciagu 3 - 5 dni wynosi 19,00 £. Oferujemy najnowsze trendy prosto z wybiegow mody w bardzo przystepnych cenach , zaczynajacych sie juz od 1,90 £. CATWALK WHOLESALE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwkaoliwa
Witam, jakiś czas temu zamieścila Pani ogłoszenie ze szuka Pani dobrego dostawcy odzieży w dobrych cenach, ja sprzedaję głównie odziez dziecięcą chociaż jestem w stanie załtwić tez damską i męską , w super stanie .Prosze zobaczyc moje ogłoszenie na tablicy mam tam teraz wystawione ubranka wiosna -lato cena 25 za kg , w wiekszych zakupach rabaty http://tablica.pl/oferta/cream-dzieciecy-wiosna-lato-ID46AyT.html#f1771a186c w razie zainteresowania proszę o kontakt.pozdrawiam edyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam dostawców odzieży Adidas puma itd. piszcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepikarz
Ja też otwieram wlasnie sklep stacjonarny z ubraniami i dogaduje sie z hurtownia onlinehurt.pl, ceny dobre, ubrania chyba też ok, z kontaktem nie ma problemów, jak myślicie czy to wystarczające warunki, aby podjąc stałą, stabilną współpracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninaodziez
Witam, jesteśmy producentem odzieży damskiej, towar jest produkcji Tureckiej. Posiadamy bardzo dobrą jakość a ceny są bardzo przystępne. Asortyment to: sukienki,bluzki, tuniki, spodnie, spódnice, komplety. Hurtownię którą mamy znajduje się na Wólce Kosowskiej nie daleko Warszawy. Oczywiście robimy wysyłki paczek na całą Polskę i nie tylko. Zainteresowanych ofertą zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli ma się pomysł na sklep z odzieżą to może to być bardzo udany biznes, mi się udało, cały czas szukam wszędzie oszczędności, no kartony tanie zamawiam u http://www.wok-kartony.pl/ i wynik finansowy działalności jest coraz lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sklepikarz - ja z nimi mialem przez jakis czas kontakt, bardzo fajna hurtownia z dobrym podejsciem do klienta :) na pewno warta polecenia, gdyby nie to ze postanowilem zamknąć interes i wyjechać na pewno dalej korzystałbym z uslug onlinehurt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spółka włosko-polska zaprasza zainteresowane osoby do największego w polsce show roomu Big Fashion Style z odzieżą największych marek włoskich - sprzedaż hurtowa i detaliczna. D&G , TJ , PP , AJ itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BFS
Legalnie działający sklep z nową, oryginalną, markową odzieżą włoską nawiąże współpracę z butikami, sklepami, sklepami internetowymi. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Posiadamy szeroką gamę wyboru fasonów, kolorystyki oraz rozmiarów najlepszych marek włoskich (Armani, Trussardi, D&G, Cavalli, Valentino, Twin Set, Patrizia Peppe, GF Ferre i wiele innych). Oferta zawiera między innymi: garnitury, koszule, spodnie, bluzki, swetry, kurtki, t-shirty, spódnice, sukienki, płaszcze, marynarki, torebki, buty, itp.. Zapraszamy do wsółpracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BFS a jakies namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam troszkę inny problem też otwieram sklep z tym że zatrudniam u siebie krawcowe które szyją wiele rzeczy na miejscu i mam problem z hurtowniami dostarczającymi tkaniny. Może znacie jakieś sprawdzone hurtownie z dobrej jakości materiałami. Polecono mi tą firmę http://migro-tex.pl/ mają podobnież dobrej jakości materiały ale może jeszcze coś mi polecicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BFS
Big Fashion Style sklep.bielsko@bigfashionstyle.pl 888566138

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zglos się do nich ;) http://www.wilowscy.pl maja dobrej jakości ciuchy i możesz nawet zamowic do siebie albo po prostu odebrac osobiście, ja zamawiam już 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hamilton
Witam, posiadamy duże ilości markowej odzieży damskiej i męskiej, nowa nie używana. Nasz siedziba znajduje się blisko Krakowa, Nowy Wiśnicz koło Bochni. Jesteśmy chętni współpracą na specjalnych warunkach ustalanych dla każdego klienta indywidualnie. Nasza oferta produktów znajduje się na stronie www.hamiltonfraser.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hamilton
Witam, posiadamy duże ilości markowej odzieży damskiej i męskiej, nowa, nie używana. Oferujemy kurtki, dresy, bluzy, swerty, kamizelki, torby, plecaki, czapki, sukienki, podkoszulki w super cenach. Nasz siedziba znajduje się w Nowym Wiśniczu koło Bochni. Jesteśmy chętni współpracą z osobami potrzebującymi zatowarować sklep na specjalnych warunkach ustalanych dla każdego klienta indywidualnie. Nasza oferta produktów znajduje się na stronie www.hamiltonfraser.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×