Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kalienta

Usuwanie cellulitu bez chirurgii

Polecane posty

Gość klinikacosmed
Kostium kąpielowy nie współgra z cellulitem. Nie ukryje wstydliwej "oponki" ani obwisłych pośladków. Nie znaczy to jednak, że należy ukryć go na dnie szafy. Zabieg falą akustyczną wyszczupli i ujędrni Twoje ciało, a cellulit odeśle do lamusa! Gwarantujemy, że prosto z Cosmedu zapragniesz iść na plażę, dumnie prezentować swoje wdzięki! Dodatkowo poczęstujemy Cię oczyszczającą antyoksydacyjną zieloną herbatą i zamienimy chwilę relaksu w utracone centymetry Pamiętaj, że w pakiecie taniej: seria 6 zabiegów na wybraną partię ciała - 399 zł zamiast 600-780 zł Pojedyncze zabiegi: brzuch - 100 zł uda - 130 zł ramiona - 100 zł Dodatkowo wskażemy Ci kosmetyki, dzięki którym uzyskane efekty będziesz mogła zachować na długo, podtrzymując je samodzielnie we własnym domu. Lato nie poczeka, dzwoń już dziś 42 632 62 52 Cosmed, al. Kościuszki 13, Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkaxol
Ja walczyłam z cellulitem kiedyś. Wykupiłam sobie 5 masaży antycellulitowych i 250ml kremu antycelulitowego niemieckiej marki Janssen używanego przez profesjonalistów w salonach kosmetycznych Trwało to 5 tygodni bo 1masaż na tydzień brałam Efekty na 5+/6 -Pomimo lekkiej nadwagi mogłam siadać jak chciałam i już mi się cellulit nie pokazywał na udach. To było 10lat temu tak więc sama widzisz że to żadna filozofia zlikwidować cellulit. Najtrudniej było mi znaleźć wytrawną masażystkę która by potrafiła antycellulitowy masaż wykonać-taki masaż powinien trwać godzinę przynajmniej na same nogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam lekki cellulit i bardzo pomogły mi kosmetyki z serii Professional Home Expert Bielendy, tam jest taki zestaw 5 etapów, uzywałam go przez jakiś czas i naprawde widziałam efekty:) Do tego regularne ćwiczenia i zdrowe odzywianie, i cellulit nie wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam serum dermatopoietin. Połączyłam je z ćwiczeniami i efekty są naprawdę super. Serum nie jest łatwe do kupienia - w Polsce chyba tylko w sieci. Zobaczcie sobie na facebooku , co robi z nogami ( zdjecia przed i po ) . Trzeba wpisać dermatopoietin. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolaja
Bardzo ciekawą i nowoczesna metodą jest usuwanie cellulitu przez radialną fala akustyczną, słuzy do tego ten sprzęt od IfaPro http://www.intelectrpw.pl/o-intelect - Intelekt RWP, może ktoś zna, lepsze gabinety kosmetyczne dysponują już takim sprzętem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacyjne efekty daje preparat na cellulit z linii EVENSWISS. Trochę drogi i jednak wymaga smarowania , a nie zapominania:) ale naprawdę jest rewelacyjny! Efekty są zauważalne bardzo szybko : świetnie się wchłania i nie daje lepkości. Naprawdę to chyba jedyny specyfik , który u mnie zadziałał w takim tempie. Szkoda, ale dostać go można tylko online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Może któraś z Was będzie znała odpowiedz na moje pytanie... Otóż chodzi o to, że jestem szczupła, chciałabym tylko po ciąży ujędrnić ciałko i pozbyć się cellulitu. Zapisałam się na zabiegi velashape. No i zaczęłam się zastanawiać czy po zabiegach na pupę nie będę miała pośladków jął " naleśnik " po ciąży i tak pupa mi oklapła ;) ćwiczę, ćwiczę, ćwiczę ale wiadomo ze na efekty trzeba trochę poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swego czasu też zaczęłam szukać czegoś skutecznego i wypróbowałam kilka preparatów z lepszym lub gorszym skutkiem m.in od avonu (coś koło 30-40zł) czy balsam od douglasa (pamiętam tyle, że ten był ze 3 razy droższy) aż w końcu kupiłam oligo i muszę powiedzieć, że efekty są najlepsze jeśli którejś z was nie odstraszy cena podaję link http://nplink.net/y60eTc55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem po 3 zabiegach cellactor w estetica nova na ochocie, pani doktor mowi ze jeszcze 3 i nie bedzie sladu po cellulicie, i fajnie bo juz widze poprawe :)))) to jest taki zabieg z falami radiowymi wiec nie odczuwam praktycznie nic ze cos sie dzieje podczas zabiegu a koniec koncow wychodzi na to ze dziala aaaa no i oczywiscie ograniczylam slodycze, zarbalam sie za cellulit powaznie bo lato sie zbliza az wstyd byloby mi sie pokazac gdybym miala takie cialo jak wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi na cellulit pomógł dermomasaż podciśnieniowy. Nie będę polecać konkretnego salonu, ale zanim się gdzieś zdecycdujecie iść polecam poczytać opinie o salonach na stronie www.dobrakosmetyczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że dobre może być działanie falą akustyczną, slyszałam o tym ostatnio w szkole, koleżanka mówiła, zabieg nazywa się Intelekt, beż żadnych igieł i ingerencji w ciało, tylko fala akustyczna, bardzo bezpieczne i podobno skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dawna męczę się z problemem cellulitu. Im więcej zaczęłam ćwiczyć tym skóra elastyczniejsza się stała aczkolwiek nie jestem jeszcze zadowolona ze swojego ciała. Jak na rękach i brzuchu problem się zmniejszył tak na udach i nad kolanami usuwanie cellulitu jest prawie niemożliwe mimo stosowania wielu metod. Co sądzicie o zastosowaniu laserowego usuwanie cellulitu? Ktoś stosował? http://www.beauty.com.pl/pl/skaner Bo pod nóż na pewno bym się nie udała jakoś boję się efektów ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, wiecie coś na temat zabiegu liporadiologia? od dawna zmagam sie z cellulitem, widzialam ten zabieg w ofercie la perli, klinike znam i odwiedzam od dawna, jednak nie slyszalam wczesniej akurat o tym sposobie odchudzania. jakies opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam dość spory cellulit szczególnie po drugiej ciąży. Ponoć jego przyczyną jest zatrzymanie wody w organizmie. Poddałam się zabiegowi u nich http://medicor.krakow.pl/ i jestem bardzo zadowolona z efektów. Moim zdaniem naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinazursynowa
Ja od zawsze miałam duże problemy z cellulitem. Próbowałam już wszystkiego, kremy, ćwiczenia - nic nie pomagało. W końcu gdzieś przeczytałam, że skuteczna jest karboksyterapia. No i się zdecydowałam, bo ten cellulit spędzał mi sen z powiek... Zrobiłam sobie kilka zabiegów w Klinice Odchudzania na Ursynowie! No i jest poprawa! 6 cm mniej w biodrach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonaLisaLuiza
A polecasz tę Klinikę Odchudzania na Ursynowie? Długie mają terminy? Bolesny jest ten zabieg karboksyterapii? Trzeba wziąć zwolnienie lekarskie, czy po zabiegu można wracać do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, robil ktos zabiehh mikropradami? dziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarolinazursynowa
MonaLisa - karboksyterapia to dość krótki zabieg, a co najważniejsze, od razu można wrócić do codziennych czynności. Ja już następnego dnia poszłam do pracy i wszystko było ok. Polecam Klinikę odchudzania, zwłaszcza jak jesteś z Ursynowa i okolic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a polecacie jakiś gabinet na Mokotowie z dobra i tania depilacja laserową? Kiedyś robiłam, ale wyszło drogo i marne efekty. Koleżanka wspominała mi o Butterfly Body Clinic na Ursynowie, ktoś tam był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie jest fajne w Klinice Odchudzania na Ursynowie, że można się umówić na bezpłatną konsultację. Zawsze warto się dowiedzieć który zabieg będzie dla nas odpowiedni. Oni tam maja bardzo indywidualne podejście do klienta. To lekarz decyduje jaki zabieg jest dla nas właściwy. Nie zrobią zabiegu, który nie jest odpowiedni dla klienta, nawet, jeśli klient nalega!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaJaninka
A dla mnie fajne jest w tej klinice odchudzania na Ursynowie, że mają bezpłatne konsultacje przed każdym zabiegiem. No i na konsultacjach jest kwalifikacja do zabiegu. Ja tez miałam ochotę na pewien zabieg, ale po konsultacji okazało się, że to nie dla mnie. Lekarz doradził mi zupełnie coś innego na moje przypadłości. I to był strzał w dziesiątkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZłotowłosaMaria
Ja byłam w Butterfly Body Clinic na Ursynowie na depilacji laserowej Light Sheer! Polecam, fajnie robią i na dodatek maja zabiegi w dobrej cenie, już od 49 zł! Taniej już nigdzie nie znalazłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny, a robiłyście sobie kiedyś na cellulit zabieg liporadiologii?? Podobno ten zabieg jest super, bo to jest wszystko w jednym: fale radiowe, laser, ultradźwięki i masaż! Robiłyście to kiedyś w tej klinice odchudzania na KEN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja zdecydowanie polecam liporadiologię. To jest nowoczesna metoda, warto tego spróbować. Jak moge, to zawsze wybieram bezinwazyjne zabiegi modelowania sylwetki. Można modelować wszystko: brzuch, talię, pośladki, uda i barki! Polecam! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwiaff
ja stawiam na domowe sposoby i masuję się codziennie szczotką do ciała brista, fajne i przyjemne takie masaże a jak dobrze działają na skórę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zdania, że podstawą do zwalczenia cellulitu jest zmiana sposobu odżywiania. Uwierzcie mi, odkąd zaczęłam regularnie ćwiczyć i zmieniłam dietę na mniej przetworzoną, a do tego dodałam masaże i zabiegi kosmetyczne (np. http://www.esthetique.com.pl/esthetique/zabiegi-modelujace-sylwetke/#Algoplast_Peel-Off_Wrap_Thalion) to widzę baardzo dużą poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka79
Ja ostatnio robiłam bańkę chińska na uda i pupę i muszę powiedzieć, że efekty sa naprawdę rewelacyjne! To chyba najlepszy zabieg na cellulit o jakim słysząłam. Spróbujcie! Poza tym dobrze, żeby w domu jeszcze dodatkowo smarować się kosmetykami antycellulitowymi dla wzmocnienia efektu. Ja sobie robię body-wrapping i zobaczcie jakie efekty są fajne! naturica.pl/koncentrat-cynamon-lkarnityna250g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×