Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kalienta

Usuwanie cellulitu bez chirurgii

Polecane posty

Gość gość
a ja polecam masaże próżniowe jak dla mnie to najlepszy sposób na celllulit, jestem po serii takich zabiegów wykonanych w klinice Amaryllis, efekty, cellulit znikł a skóra jest jędrniejsza i gładsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam masaż bańką chińską! To naprawdę rozbija złogi tłuszczowe. Uelastycznia i wygładza skórę i poprawia ukrwienie tkanek. Na początku zabieg może być dla niektórych trochę bolesny, ale warto! Chodze na masaż bańka do Kliniki Urody i Pięknej Sylwetki na Bemowie. Po kilku masażach już widać różnicę! Idealne na cellulit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sratata żadne tabletki i power slimy nie pomogą :/ dieta, dużo wody, masaże, piling z kawy i ćwiczenia i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrozpaczy
Ja po wypiciu litrów zielonych kaw i herbat mam dość. Czy te podane tu metody są jakąś realną alternatywą? http://cellulit-usuwanie.pl ? Kompletnie się na tym nie znam, a już nie mam pomysłu, co zrobić z tymi koszmarnymi udami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko systemstycznosc i zdrowy rozsadek, ja od trzech lat robię zabiegi amerykanskim urzadzeniem VelaShape raz w miesiącu, ograniczam tylko słodycze i cellulitu nie mam, wiem że gdybym systematycznie nie drenowala ciala to mam go w trzy miesiace spowrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W walce z cellulitem bardzo ważny jest ****** właściwa dieta. Ja w sumie nie miałam nadwagi, ale cellulit miałam straszny. Okazało się, że to przez niewłaściwe odżywianie. Poszłam do diet coacha - Moniki Budkowskiej i dowiedziałam się sporo o moich niekoniecznie dobrych nawykach żywieniowych. Teraz sporo ćwiczę i inaczej sie odżywiam. Jest poprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę, ta Monika Budkowska faktycznie chyba jest niezła, bo sporo o niej słyszałam od różnych osób. Musze się umówić z nią na jakieś konsultacje, bo sama już nie wiem co robić z moim efektem jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Genialne na cellulit jest szwajcarskie serum EVENSWISS BODY REFINING COMPLEX. Czynnikiem aktywnym w tym produkcie jest opatentowana dermatopoietin ( specjalnie wyselekcjonowany peptyd). Co ciekawe - preparat działa w głębokich warstwach skóry właściwej a nie powierzchniowo jak inne kremy. Efekty sa super! Rzeczywiście skóra ulega mega wygładzeniu i cellulit się zmniejsza w widoczny sposób. To najbardziej skuteczny preparat jaki znam. Polecam zwłaszcza teraz , bo w sklepie www.sheartist .com trwa promocja. Stosowanie jest łatwe i przyjemne. :Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Genialne na cellulit jest szwajcarskie serum EVENSWISS BODY REFINING COMPLEX. Czynnikiem aktywnym w tym produkcie jest opatentowana dermatopoietin ( specjalnie wyselekcjonowany peptyd). Co ciekawe - preparat działa w głębokich warstwach skóry właściwej a nie powierzchniowo jak inne kremy. Efekty sa super! Rzeczywiście skóra ulega mega wygładzeniu i cellulit się zmniejsza w widoczny sposób. To najbardziej skuteczny preparat jaki znam. Polecam zwłaszcza teraz , bo w sklepie www.sheartist .com trwa promocja. Stosowanie jest łatwe i przyjemne. :Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pestka28
Ciekawi mnie tytuł wątku, bo chyba nie ma chirurgicznych zabiegów usuwających cellulit ;). Jest liposukcja, ale to chyba jednak co innego :). No ale wracając do tematu takich zabiegów jest naprawdę mnóstwo i cały czas pojawiają się różne coraz to bardziej skuteczne nowości, wiec warto to śledzić. Sama sobie jeszcze żadnego nie robiłam, ale napalałam się swego czasu na jakiś i obczaiłam co jest dostępne na rynku. W mojej krakowskiej Vesunie mają chociażby vela shape, trilipo maximus, exilis i endermologie, a to tylko te zabiegi, które akurat zapamiętałam ;) Wszystkie chyba też przy okazji pomagają pozbyć się tkanki tłuszczowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DavinaClare
A na mnie fajnie podziałał Cellu Off od Floslek. Fajny krem i dobra polska firma. Dodatkowo skóra jest znacznie lepiej nawilżona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić laserową redukcję cellulitu. Swietnie się w tym sprawdza laser frakcyjny. Sama testowałam w gabinecie Bellisana i rzeczywiście poprawił gęstość skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lela_29
co do cellulitu to zrobilam ostatnio tour po klinikach warszawskich i pytalam co nowego proponuja na cellulit. Ostatecznie zdecydowałam się na zabieg Biopress 2000, jestem osoba która ma troche "ciałka" to jest generalnie zabieg wyszczuplajacy, ale oprócz tego świetnie radzi sobie z cellulitem Korzystał ktoś jeszcze ? Mnie np. pomogło,a wam ? Co do salonu to wybrałam sie do Kreatornia.Masaże na Żurawiej 20a w Wawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bańki są ponoć bardzo dobre ale po kilku zabiegach dopiero. Znajome mówiły, że po bańkach mogą zostawać przez kilka dni siniaki - ale ile w tym prawdy to pojęcia bladego nie mam niestety. Jeśli chodzi o usuwanie cellulitu to albo ćwiczyć po prostu dzięki czemu skóra się sama z siebie pozbywa cellulitu, jak to nie pomaga to dodatkowe peelingi. Jeśli nic z tego nie pomoże to usuwanie cellulitu w centrum estetyki albo ogólnie u specjalisty - http://www.beauty.com.pl/pl/skaner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi na cellulit pomaga ruch, zdrowa dieta bez słodyczy i masaże ujędrniające. Kilka razy w tygodniu robię peeling z kawy, do tego używam chłodzącego serum antycellulitowego. Skóra jest po tym bardziej ujędrniona i napięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
absolutnie wszytkim bede polecac falę uderzeniową - cellactor! ja stwierdzilam ze czas przed wakacjami ze sobia cos zrobic, i jestem po trzecim zabiegu (to jest polaczone z endermologia) i juz widze super efekty, jeszcze czekaja mnie 3 zabiegi a uda już są gładsze i posladki się uniosły, moim zdaniem warto zainwestowac, bo mam problem z głowy, ja chodze do Estetica Nova na Opaczewskiej, dla mnie to jest super zabieg, pierwszy z jakiego w życiu skorzystałam i nie żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam drogie kafeterianki muszę powiedzieć, że próbowałam chyba wszystkiego z metod nieinwazyjnych i jedyną która działa jest karboksyterapia, byłam na takim zabiegu kilkukrotnie w salonie gentador beauty we wrocławiu przy ulicy leszczyńskiego 4 i efekty są zdumiewające NIE DAJCIE SOBIE WMÓWIĆ ŻE NIC Z TYM NIE DA SIĘ ZROBIĆ! oczywiście sam zabieg to nie wszystko ale na prawdę jest to magiczne remedium, już po paru wizytach skóra wygląda dużo młodziej a celulit znika w oczach, na prawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre preparay antycelulitowe znajdziesz tu www.suple24.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś od mojego postu zajrzał na ten zabieg? jestem ciekawa czy u innych też są takie fajne rezultaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki ś czas temu wybrałam się do Kliniki Beauty Skin ( www.beautyskin.com.pl ) przy ul. Pokornej na zabieg falą akustyczną Storz Medical Duolith i jestem bardzo zadowolona z efektu. Miałam dość duży problem z cellulitem na udach, teraz skóra jest całkowicie gładka. Duży plus także za bardzo ładny wystrój wnętrza i miły, pomocny personel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z bańką chińską ? Podobno pomaga. Sama jestem ciekawa bo i mi ani diety ani ćwiczenia nie pomagają :( www.100club.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omipojka
przy pomocy chirurgii to chyba nawet niebardzo da sie ten cellulit usunąć, ale na pewno sprawdzą się jakieś zabiegi medycyny estetycznej. patrzę właśnie co w tym zakresie ma do zaoferowania vesuna w kraku i trochę tych zabiegów tam jest. koszty może nie najniższe ale jak czytam opinie o jakimś vela shape albo trilipo maximus to wychodzi na to że przynoszą efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kilmak
Ja już wiem z własnego doświadczenia że to wcale nie jest takie łatwe żeby się tego cellulitu pozbyć. Można się zdrowo odżywiać, ćwiczyć, stosować kremy i masaże i i tak na niewiele się to zdaje. Takie zabiegi pewnie nie jest złą opcją. Tylko dobrą klinikę trzeba wybrać żeby te efekty jednak były widoczne. W vesunie w oko wpadło mi między innymi to http://vesuna.pl/zabiegi-na-twarz-i-cialo/likwidacja-tkanki-tluszczowej/vela-shape-redukcja-obwodu-ciala-usuwanie-celllitu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaskakująco dobre efekty u mnie wystąpiły po serii masaży bańkami chińskimi, to takie małe ssawki, robiłam zabiegi w spa soleil we wrocławiu, i były bardzo profesjonalnie przeprowadzone, przestrzegam przed niepewnymi salonami bo mogą zostać ohydne malinki a rezultatów nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykonywałam zabieg usuwania celulitu w klinice Bonadea. Zaufalam dzięki 12 lat doswiadczenia magistrow fizjoterapii. BONADEA TO JAKOSC W PRZYSTEPNEJ Cenie - 10 zabiegów kosztuje 1 tys złoty, a 15 zabiegów 1500 + 2 są gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorąco polecam zabieg usuwania celulitu w klinice Bonadea (Klinika Medycyny i Ginekologii Estetycznej). Cała kuracja składa się z kilku zabiegów, bardzo przyjemnych, odprężających i co najważniejsze bezbolesnych. Ceny są przystępne a efekty zadowalające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiunia
Polecam zabieg usuwania cellulitu w klinice Bonadea. Doskonale wykonany zabieg dzięki fachowej obsłudze magistrów fizjoterapii z 12 letnim doświadczeniem. Zabieg wysokiej jakości za przystępną cenę za 10 zabiegów zapłacimy 1000zł, zaś przy 15 zabiegach otrzymamy 2 dodatkowe gratis i zapłacimy jedyne 1500zł. Polecam ja po zabiegach jestem jak nowo narodzona. Moja skóra jest delikatna, miękka, a przede wszystkim gładka bez żadnych zgrubień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×