Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Mamaolka a jakie tam widoki:) stare kuracjuszki z obwislymi cycochami (bardziej obiwsle niz moje sesese

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, he no to ja właśnie jestem księżyc (i to w najpełniejszej pełni). Tylko z moim cholernie cienkimi włosami wyglądam jak Bolek albo Lolek, czyli jakby mi ktoś narysował kilka włosów na głowie:o A niby-włosy miałam od zawsze cienkie, więc i krótkie, nawet do komunii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baryłko - ja jestem zawsze zadowolona ze swojego fyrzjera ( może dlatego, że go tak rzadko odwiedzam), a masz proste czy kręcone włosy? przy moich grubych prostych jak drut włosach cieniowanie to super sprawa :), inaczej wyglądam jak pies pluto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zrobienie się" zajmuje mi rano do 40min. - jak na 2cm długość to cholernie dużo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylkooo >> zmień sobie język klawiatury i Y oraz Z wrócą na swoje miejsce. Na tym dolnym pasku narzędzi z prawej strony jest taka ikonka klawiatury, tam trzeba przełączyć na polski(programisty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kimizi- matma....ja to noga jestem nie z tej ziemi i zlitował się ktoś nad takimi jak ja i stworzył program typu excel lub spss lub staistica :), a idąc dalej okres masz? ciasta nie masz? :P gdzie ty księżyc? jak nawiedzona oglądam Twoje zdjęcia i nic mi tu z księzyca :) okrągłą buźke masz ale nie pucowatą. :) i sympatyczną, chciłabym mieć taką nauczycielkę z matmy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baryłko naciśnij po lewej stronie klawiatury przycisk ctrl- trzymając go naciśnij ten nad nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kimizi- to się usmiałam....ty ikona z prawej ja klawisze z lewej....:) a wróci baryłka włączy kompa i będzie jak miało być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamolka stokrotne dzięki:) Mąż jak go bierze na wspominki to zaczyna od tego, że od razu zakochał się w "tym słodkim księżycu" - to "słodkim" jest ok, ale ten księżyc ... A matmę uwielbiam od zawsze, a jednocześnie rozumiem, że można jej nie lubić, i tak też podchodzę do uczniów, staram sie wycisnąć maksymalnie od tych, którzy ją rozumieją, a od tych którzy jej nie lubią, wymagam niezbędne minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie namówiłam mamę na gorzką czekoladę (przy mnie nie da sie odchudzać:p). Mama biadoliła, że tyle już zjadła to zgasiłam światło, żeby nie widziała, ile ubywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi - od zarania dziejow piszesz o ksiezycu w pelni :-P . Jutro mam dzien dla siebie i zaczynam go fryzjerem, wiec tez siedze i szukam. Pisza, ze w tym sezonie wracaja krociutkie, dziewczece fryzurki czyli w sam raz cos dla Ciebie. fakt, zawsze jak zaczynasz pisac o slodkosciach to lece do szafek i szukam czegos ! :-P Ze mnie tez nigdy nie ruszy z miejsca jablko Barylki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia jalbko bo nie mam nic slodkiego!!! Mamolka i Kimizi dzieki za rady ale juz wylaczylam kompa i dziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MI tez sie podobaja te krotkie fryzurki jak np. Rihana dawniej grzybki sie mowilo.Ostatnio byly boby a teraz te grzybki.Tylko trzeba je ukladac. MIalam w podstawowce takiego grzybka ale wygladalam jak chlopak bo bylam do tego strasznie szczupla i deska:) PIa jutro chyba nam wkleisz fotki fryzurki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia >> tak wiem, w pewnych kwestiach jestem monotematyczna. A co do mody, to mimo, iż mam pełną szafę i raz w m-ącu biegam do fryzjera, moda nigdy na mnie nie działała. Po części dlatego odwiedziłam już wszystkich fryzjerów w moim mieście, bo jak mi próbują fundować to co modne, to ja juz wiem, że będę niezadowolona. Podobnie urządziłam nasz dom, podobno jest "starodawny" i mamy "niemodną" łazienkę:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoo :) Mamuniu :D ale kombinuje :D Naducha uwielbia stać na parapecie i patrzeć jak BRUM jadą :) Baryłko -dziekuje za miłe słowa 🌼 :) tak... podpinam i czekam jak na zbawienie aż urośnie :P Dżordżu musi sie z naszą Anią umówić to powiem jej żeby mi ją ciachneła ze skosa, niech już rośnie jak należy ;) no i Nadulce trzeba grzywacza podciąć ;) kurcze stoi deska do prasowania i sie do mnie uśmiecha i ni chu chu mi sie do niej nie spieszy ;) czytałam was na raty i już "zapomłam" co miałam napisać :o Kessi - widziałam motorek :) fajowy! no i fotki widze lepsiejsze ;) fajnie już wygląda ta stronka :) hmmm ale sie dzisiaj wkurzyłam w pracy.... nie dość, że tyle roboty, że nie miałam czasu iść siku, odkładałam komórkę i odbierałam w tym samym czasie stacjonarny tel., przy okazji wystawiając fakturę i szukając transportu, kłócąc się z babą z księgowości i wypisując WZ... ciągle móżdżąc żeby gdzies się nie rypnąć bo u nas o grubą kase chodzi... jedna faktura potrafi być na 800 tys zł... to jeszcze szef mi podrzucił tłumaczenie do zrobienia i nie byłoby nic w tym skomplikowanego gdyby to było tłumaczenie ze słoweńskiego, ale było to tłumaczenie tekstu technicznego, metalurgicznego po angielsku! jakieś obróbki skrawaniem, defektoskopie ultradźwiękowe, frezowanie, trawienie.... brrrrrrrrrrrrr no mózg się lasuje! jeszcze koleżanka sie pierdzielneła i przelała 300 tys nie na to konto co trzeba... w efekcie mase załatwiania, nie dojechał krzem na który czekał odbiorca, telefon od wkurwionego kierowcy oczywiście do mnie, telefony od jeszcze bardziej wkurwionych słoweńców do kogo? do mnie! w pewnym momencie chciało mi sie płakać, miałam ochote wyjść, pierdzielnąć drzwiami i nie wrócić! :o a jeszcze od połowy miesiaca chyba zatrudnią dwóch nowych handlowców a co za tym idzie będę miała wiecej roboty :o szlag by to :o to se pomarudziłam... wezme chyba ze dwa dni urlopu... albo nie.... bo mi sie nazbiera zaległości :o aaaaaaaaaa najśmieszniejsze jest to, że mój kolega, który jest odpowiedzialny za ten dział firmy, w którym sie to porypało w ostatnich dniach stwierdził w piątek że on to pierdoli i nie będzie wysłuchiwać wkurwionych kontrahentów i bierze urlop! nie było go dziś i nawet na smsa nie raczył odpisać :o chujek jeden!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze to fryzury gwiazd.Jak one wszyskie maja sztuczne wlosy.Nasze krajowe gwiazdy tez coraz czesciej maja sztuczne.A czlowiek kombinuje i podglda fryzury w tv,gazetach i na swojej glowie chce to miec:) A popularne sa u Was to zageszczanie i przedluzanie?U nas juz coraz czesciej u fryzjerow mozna sobie zafundowac.TYlko drogie to jest i trzeba specjalnie myc,miec specjalne szampony i szczotki.U nas cenia 15zl za jedno pasmo a za cala impreze z takimi wloami to okolo 1500zl.Popytalam nawet ostatnio fryzjerke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baryłko piątek mamy wszyscy wolny bo w sobote wypada 1 maja i można sobie dzień wolny odebrać w tygodniu wiec takie zarządzenie weszło, że firma ma labe w piątek ;) będe miec 4 dniowy weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kimizi= faci mają delikatnosć słonia :), u mnie też z modą na bakier, lubię klasykę i funkcjonalnośc, co nie znaczy, że się zatrzymałam w prlu :P baryłko-pamiętam grzybki.....ło matko amorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi a wiesz co chcialam Cie ostatnio o cos zapytac.MIeszkasz juz kilka miesiecy w domku.I mozesz mi powiedziec czy jest co bys dzis zmienila albo zrobila inaczej?NIe chodzi mi o sam budynek tylko o wykonczeniowke.Moze jest cos co sie sprawdza mniej lub bardziej albo cos jest niewypalem? A opinie ludzi olej.To Twoj dom i Ty w nim mieszkasz i musisz sie fajnie czuc.A co do lazienek to macie piekne i jak widzialam Wasze to mi sie moje odwidzialy a ja jeszcze nie mieszkam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Kimizi bo tak czytam i juz sama nie pamietam co mialam napisac:D ja po ost wizycie u fryzjera nie bylam zadowolona bo scinala mi wlosy na sucho i lipa poszlam drugi raz do poprawki ale i tak nie jest to to!! i tak sobie teraz czekam do czerwca i czuje jak sie taka "mamuska"!!! no😡 w ogole znow obiecywalam sobie ze pocwiczye i dupa.. siedze w szlafroku i nie chce mi sie:P Kimizi- Twoj przepis miodzio...:) a co do szczepionek cena powalajaca, nie wiem co moze byc takie drogie. my ost szczepilismy na HIB i przeciw menigokom. Babeczko- a fuj, i teraz podaj takiej reke na ulicy:O Mea- moze dobrze, ze bedziecie miec nowych ludzi w koncu jak obcykaja co i jak bedziesz moze miala w koncu lzej poki nie wroci ta kolezanka. Kasia - witaj:) to Dawidek biedny sie nacierpial nawet nie wiedzialam, ze jest taka choroba jak wrodzone zapalenie pluc:( Kubus tez jak zobaczy dzieci to nie wie w ktora strone ma za nimi biec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi- tez widzialam ten motorek ale zapomnialam napisac super:) masz smykalke do tych tortow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze co do wlosow Mamolka- tez wlasnie mam geste i sztywne wlosy i zeby fajnie sie ukladaly musze je mocno miec wycieniowane i przerzedzone, zawsze na koniec taka brzytwa mi po wlosach przejezdza frzyjerka... no ost dala ciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×