Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Gość zupa_kalafiorowa
Ewcia życie od pierwszego do pierwszego nie jest złe, ważne jest by mieszkać tam, gdzie czujemy się dobrze i mamy rodzinę, znajomych, kogoś na kogo możemy liczyć. W Polsce nie jest tak źle i z pracą i z życiem. Nie wyobrażam sobie mieszkać gdzieś indziej. Pozdrawiam i uszy do góry, już niedługo grudzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ a JA eksperymentuje, zrobiłam mase na placki ziemniaczane i teraz jak przyszło do smażenia kapnelam sie ze nie mam kropli oleju a taaki mi sie nie chce leciec do sklepu wiec....upieke w piekarniku:) ciekwe co z tego bedzie, napewno mniej kaloryczne ale czy jadalne???? 15min pozniej....placki są super z wierzchu chrupiące a w środku mięciutkie:) No i czuć malizna!!!! bede musiała dorabiać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i bez mąki, tylko ziemniaki, cebula sól pieprz a po usmazeniu dzieci z cukrem wcinaja:) albo ze smietana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczko daj przepis:) tzn,chodzi mi juz o samo pieczenie,w ilu stopniach ,jak długo?i w czym to piec?w brytfance?ale wczesniej wysmarowac czyms trzeba? dzięki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do holly 36
moze przemko ma esice? (tj podwójne jelito grube)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem:)) Rozmowa super,naprawde fajna babeczka była,miła,nie taka jak zazwyczaj wyniosle siedza i sie mądrują-pytala o moja rodzine itp,wszystkie pytania takie bardziej prywatne,ale w subtelny i miły sposób.Oprócz mnie były dioie osoby,ale..masakra-ja byłam na koncu i słyszałam ich rozmowy -matko!!ludzie nie potrafia sie wysłowic po polsku:-OJeden była chłopka ok 25 lat-jeju!!slyszałam wyraz "poszłem":-D Widzialam mine tej kobiety -bezcenna:))Po nim byla dziewczyna -0tez młoda,odniosłam wrazenie,ze ja\est ..wyiosła,odpowiadała jak na raporcie w owjsku i generalnie ta babka jej powiedziała,ze nie kupuje jej postawy,ze jest sztuczna i potem ja:))Po rozmowie ta pani mowi do mnie,ze chcialaby mnie bardzo zatrudnic ,bo"widzi Pani kto tu przyszedł":))Szczerze jej powiedziałam,ze godziny pracy sa dla mnie nieodpowiednie,mam dwojke dzieci i nie moge spedzac całego dnia do późna w pracy.Powiedziala,ze jak zmienie zdanie to chetnie sie ze mna jeszcze spotka. Holly i dlatego ja mojemu mężowi nie pozwalam na szperanie w moich stronach,zawsze kasuje i z głowy:))Co do Przemcia to faktycznie masz przegwizdane z tym jedzeniem:((i te lecki Twoje...ehh,a jak Bartus? i jego super tata:-P Babeczko Ty to jestes taka pomyślowa.Mi mamm dala przepis na kotlety ryzowe-podobno super:dwa woreczki ryzu ugotowac,do tego 20dg sera zółtego,pół szczypiorku,sol pieprz,uformowac kotlecy z tego i obtoczyc w jajku i pokruszonych płatkach sniadaniowych ,usmazyc-mowi,ze pycha!!musze zrobic jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze o wysławianiu,a sama napisalam jak jakies bezmózgowie:-O Ale tak to jest,jak dziecko klika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka..... W pierwszych slowach pozdrawiam wszystkich czytajacych Panow a w nastepnych wszystkie piszace Panie :-P Holly - alez sie smieje z gadki Przemka ! Moze niech to moje niewygadane dzieco jeszcze sobie troche pobedzie niewygadane bo jak mi zawola w nocy SIUKAJ to nie recze za siebie co mu odpowiem :-P Poki co przerabiamy aktualnie grype jelitowa. Na lekarza poszly 2 i pol godziny ale mamy choc diagnoze. Plus jest taki, ze dziecko nie dosc, ze sie tuli to jeszcze zaczyna cosik tam gadac ! Do tej pory pokazujac oko i nos nie moglismy dojsc do ucha bo bylo za nudne a teraz mamy i ucho i wlosy przerobione, ba ! nawet od dzisiaj wie gdzie cycek :-P Ewcia - to taki paskudny okres i chyba wlasnie w tym czasie najbardziej sie teskni a u Ciebie jeszcze szaleja dodatkowo hormony. Swego czasu jak szukalismy domu to maz po prostu sie wycofal i zdal calkowicie na mnie. Szedl ogladac tylko to co wczesniej widzialam i uwazalam za ciekawe. Dla facetow to watpliwa przyjemnosc, zwlaszcza, ze najczesciej i tak zona decyduje :-P Samadama - musze napisac w sprawie sms i komorki :-P Jak sie zabieram za pisanie sms to pierwsze musze sobie poprzypominac gdzie co mam przycisnac, bo od poprzedniego razu wszystko pozapominalam . Ciesze sie, ze nie tylko sluchamy podobnej muzyki :-P Babeczko - az mi tutaj pachnie Twoimi plackami ! Moze odmalpuje, bo moj maz nadal stroni od miesa a ja juz swira dostaje od kombinowania z obiadami :-( Mamuniu - tak, brat wrocil do Anny. Przypuszczalam, ze tak sie skonczy i widze to w szaro-burych kolorach ale nie wtracam sie bo to dorosly czlowiek. Jak ja bym chciala Ci wyczarowac jakas prace bo wiem jak sie do niej rwiesz.... meaaa - nie pisz tylko, ze powychodzily jakies nowe sensacje z lokatorka wolisz milczec ? Ciepla - Ty jestes wymarzona corka ! Po tych wszystkich przykrosciach od mamy masz zawsze dla niej serce otwarte. Jestes bardzo dobrym czlowiekeim .... Wiecie, mysle sobie, ze skoro Myszka sie nie odzywa to chyba juz urodzila . Za to nie mam pojecia dlaczego Barylkaaa ucichla .....? P.S. ze stopka bede Wam marudzic do 25 listopada ....:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co do placków:) to w piekarniku je piekłam na grzałkach góra i dół bez termoobiegu akurat w 250st , na blaszce co sa w piekanikach wczesniej ja wysmarowałam oliwa( resztki nędzne) i piekłam az widziałam ze sie zarumieniły i pewnie juz dobre była ale poprzekladałam na 2 strone to z obu były chrupiące. Tylko trzeba uważać zeby ciasto nie było zbyt wodniste, ja nie dodawałam mąkie wiec moje troche wodniste i sie rozpływały z lekka ale ze pierwszy raz robiłam to miały prawo :) A ja nie dawno wróciłam ze szpitala:( sis juz po zabiegu:( ciaza obumarła, kurcze a myslałam ze bedzie ok, szwagier był tak załamany ze wyc mi sie chciało, wierzył ze moze jednak da fasolke uratowac i mnie sie pyta czy to ostatecznosc, pokierowałam go do dr on mu wszystko dokładnie wytłumaczył, szkod mi ich są młodzi maja po 23 lata, dr powiedział ze dopiero/aż za 3 poronieniem moga sie wziasc za przyczyne czemu sis nie może utrzymac ciazy,,,,....i dodał ze na własną ręke takie badania itp rzeczy duuuuzo pieniazków kosztuja! Sis po wybudzeniu sie z narkozy majaczyła '' nie mam dzidziusi'' ''zabrali mi dzidziusia''....szkoda mi ich okropnie!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zeby nie było za nudno na dzisiejszy dzień to...babcie zabrało pogotowie bo miała ucisk w mostku i wykryto niedokrwistość serca i lezy w wszpitalu, mowi ze juz sie dobrze czuje, ale zostawili ja...i tak latałam od jednej do drugiej po szpitalu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczko - tak mi przykro :-( . Jedyne pocieszenie, ze sa jeszcze tacy mlodzi i duzo czasu przed nimi, ale wyobrazam sobie ten smutek. Za babcie tez trzymam kciuki ! Izu - ale sliczne zdjecia odkrylam na nk ! Ciekawe jak Kubus sesje wytrzymal ? :-P Barylkooo - teraz to juz jaja , ze sie slowem nie odezwalas :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja macham zdechla niedospana i obolala :o Martwie sie o Dzordza :( jejku mam nadzieje ze to nie zapalenie oskrzeli albo co gorsza pluc :( Wiecie ze on juz wieki nie byl chory... no nie pamietam czy ja go slyszalam zeby az tak kaszlal :( w nocy nie moglam spac bo az sie "zapowietrzal" tak na sile probowal brac oddech miedzy kaslaniem... we wtorek pojdzie do lekarza juz mu powiedzialam a on na to jak dozyje:o Plus taki ze nie pije gazowanego teraz tylko gorace i nie pali wcale bo by sie udusił... Minus ze wsio na mojej glowie a wczoraj na dodatek kregoslup mnie wystraszyl ledwo poszlam po Anecie do szkoly a pozniej polegiwalam wiec nic kompletnie nie zrobilam ze strachu glownie zeby cos nie naderwac bardziej i tez zaczynam kaszlec jak te dwa pozostale gagatki ehhhh a od niedzieli ma tu byc zima :o Dzis zamawiam olej i zobaczymy jak przy codziennym grzanku bedzie chodzil bo od poniedzilaku na bank olej podniosa do gory - juz jest drozszy. Babeczko - przykro mi bardzo z powodu siostry nie wyobrazam sobie tego bólu 🌼 i dla babci zdrówka duuuuzo Pia - klikam i czesc mojej rodzinki zaangazowalam ;) Jakbys nie miala dobrego serducha to bys sie z nia nie kontaktowala ;) 🌼 Holly - to ja nie w temacie ze dzordz tu byl :P ale zdrowka dla chlopakow - Przemcio to slodziak z tym gadaniem a Marta wczoraj w dzien 4 razy mleko pila wlasnie i nic jesc buuuu Myszko- hop hop na gg tez juz nie migasz wiec chyba faktycznie cos jest na rzeczy :) Dobra lece bo mam 3 prania na kupce w sypialni na pudlach do poskladania (o prasowaniu mowy nie ma) a pozniej moze cosik wyprodukuje na jutrzejszy pchli targ - kurna no nie mam jak i kiedy :( buuuu a jak dzordz dalej bedzie taki chory to juz widze jak mnie zawiezie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Kessi bidilko wspołczuje bardzo, kurcze jak jest zdrowie to mozna sobie ze wszystkim poradzić, życze wam zdrówka kochani! Pia no własnie sa młodzi i na pewno w końcu sie doczekaja, szwagier już zapowiedział ze teraz wiedzac ze kasia ma słaby organizm najpierw sie przygotuja starannie, pojężadza po lekarzch popytja podlecza fizycznie i psychicznie! Własnie tyle ze moja si słaba psychicznie ach, dobra nie bede pisała wiecej bo to i nie na temat i nie miejsce i zaraz znowu sie pobecze!:( Tym bardziej nie moge sie doczekac świat, mam dla nich wielkie zdjecie co dałam do powiekszenia 90na60 ich ślubne, napewno sie uciesza! Ja dzieci wstana to znaowu do szpitala lecimy zobaczyc co z babcia, czy zostaje na dłuzej czy wraca? Bo sis to wraca napewno! W srodku nocy Zuzia zaczeła oddychac nosem i jej zabulgotało...znowu katar? Nie mam siły! Pia zdrówka dla Pascalka, może jak sie tak z toba wyprzytula w czasie choroby to i pozniej bedzie sie łasił, moze zoorientuje sie ze przyjemnie jest nie tylko włączać AGD w domu:) A i lece zagłosowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka..... w tym konkursie to wymyslili sobie kody, ze chyba wkoncu pojde do optyka po okulary, co mi je przepisali nascie lat temu, zeby cokolwiek rozszyfrowac :-( Babeczko - za mna juz pol dnia :-P. Sama nie wierze ale mam juz nawet barszczyk gotowy ! Jeszcze wczoraj myslalam o Twojej siostrze. Ty masz taka fajna rodzine - swietne dzieciaki - i jest jej pewnie jeszcze bardziej teskno do wlasnych dzieci jak widzi, ze masz tak wesolo w domu. Wierze, ze sie siostrze uda. Nawet u nas mamy kilka dziewczyn, ktore donosily dopiero kolejna ciaze. Pamietasz Zabke ? ona miala 2-3 poronienia zanim urodzila coreczke. Kessi - alez mi Was szkoda ! Wiem jak Ci ciezko. Sama jestes obolala, masz caly dom na glowie w dodatku bez bez prawa jazdy i zadnej pomocy....Alle napisze co mysle. A mysle, ze nieprzyzwoicie duzo i czesto chorujecie :-( Kij wie, co jest w tych scianach w Waszym domu :-( Moze powinnas dyskretnie zaczac czytac ogloszenia i pomyslec o przeprowadzce ? Pascal jakby lepszy, choc wole nie zapeszac. Od soboty praktycznie nic nie jadl a dzisiaj jak tylko wstal ( 5.15 !) to polecial sie obsluzyc w lodowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko gdzie jestś? Baryłko a ty gdzie wsiąkłaś, to do ciebie nie podobne! mam nadzieje ze wszystko ok, i co tam w koncu wymyśliliście dla tego chłopca na urodziny? Holly jak tam przygotowania do budowy, fajne te papierki nie? :) MNie juz trafia po mału, ost nam przyszło z energetyki na mężą imie i nazwisko i w pierwszym momecie nie wiedziałam o co chodzi, no bo na nas nie przychodza żadne rachunki z mediów (tylko na jaszczure bo pani i władczyni domu) :) i włąsnie ona mi przyniosła ten list. A to przyszło zapewnienie na dostarczenie energi na budowe. hie hie to sobie jaszczureczka pomyslała:) bo niby wie o budowie ale teraz zaczynaja ''dziwne''koperty do nas przychodzić a ze listonosz przynaosi do niej wszystko a ona pozniej nam to napewno pod swiatło patrzyła albo przeswietlała :D A to kierownik nasz w naszym imieniu załatwiał to, nie wiem czy bedziemy kozystac z tradu od nich, bo podobno czy kozystasz czy nie w czasie budowy to i tak płacisz i to za prad przemysłowy, a przy zalaniu fundamentow raczej nam nie bedzie potrzebny a jak cos to siłe od mamy sie przeciagnie i tyle 100metrów przewodu i tyle:D Zeby tylko takie problemy były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialo mi sie napisac..... mamuniu - Twoja juz prawie ex-bratowa nie mogla trafic na lepszego swiadka :-P Jak mozna takich glupot naopowiadac ? Czasami sobie mysle, ze to sa adwokaci, ktorzy takie rzeczy podpowiadaja. Z mezem umowilismy sie na wszelki wypadek, ze jakbysmy sie mieli rozwodzic to idziemy do wspolnego adwokata :-P A bylas tez swiadkiem na ich slubie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zosia...śpi!!!matko,jak smoknormlanie:))juz jej dzisiaj nie położe spacxw ciagu dnia. Babeczko tak mi przykro...wiesz..ta moja jeszcze bratowa miala to samo,straciła dwie ciąże-i potem robila badania genetyczne,rok po poronieniu mogla zajść w kolejna ciżę,rzez ten czas witaminy,kws foliowy+stała opieka ginekologiczna,w ciazy od pierwszych tyg na zwolnieniu była.U niej wynik był taki,ze w dziecinstwie miała niewyleczona grype i wirus w niej siedział tyle lat!!dlatego ciąże traciła po 3 m-cu.Tak wiec najpierw leczyli wirusa,a potem cała reszta.Jak juz siostra Twoja dojdfzie do siebie to powinna na takie badania pojechac.Jest tez jeszcze inna sparwa-są kobiety,ktore nie donoszą np ciązy gdy ma sie urodzic chłopiec,ale i tez sa takie co nie urodza dziewczynki-wiem,jak to sie czyta,ale mialam sąsiadkę-4 ciąze stracone,po 10 latach 2 synow rok po roku,tamte ciąze to były dziewczynki.... Pia świadkowa nie byłam.Ona nie ma adwokata i nie wie,ze bede świadkiem-kapcie jej spadną z wrażenia:-P Ide tam tylko po to by zobaczyc jej mine,gdy powiem,ze złozyla fałszywe zeznania. Kessi zdrowka dla męża_jeju,zeby Ci sie udałąo z targiem i wogole niech Wam sie zacznie wszystko prostowac,bo czasem jak czytam to normalnie myslę,ze jakies fatum na Wami krąży:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu, nie wykluczone ze moze byc tak w przypadku mojej siostry, w dzieciństwie cały czas chorowała, gł duszności, kupę antybiotyków wiecznie brała:( Mam nadzieje ze znajdą i wyleczą przyczyny i skutki. Przywiozłam babcie do domu, wypisali ją, sis tez juz w domku:) Zuzu śpi, oddycha cięzko ba nosek zawalony, Czarek u mamy oglada na kompie bajki furore ost robia czeskie :) ''sąsiedzi'':) pamietacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Jestem padnięta, całej nocy nie spałam a jak już mi się przysnęło to Dawid się obudził i nie ma zmiłuj mama wstawaj i baw się ze mną. Pogoda dziś piękna, az miło przejść się na spacer:) Mamuniu dobrze ze odbyłaś tą rozmowę, czasami nawet nie jesteśmy świadomi jakie błędy popełniamy rozmawiając z druga osoba, zwłaszcza że proces rekrutacyjny wieże się ze stresem dla szukającego pracy. Ale ty widać rozmowy masz już w małym paluszku:) mam nadzieję ze ta rozmowa podniosła Cię na duchu. Teraz tylko znaleźć wymarzona pracę:) Babeczko jest mi strasznie przykro z powodu siostry. jest młoda musi być dobrej myśli. Teraz najważniejsze dla niej aby mieć wsparcie w was i w mężu. Zdrówka dla niej i babci. Izu, Barylko co z Wami??????? Pia ja ostatnio byłam u okulisty bo nie widziałam z daleka, a pani doktor powiedziała że mam nadwzroczność i to w dodatku dużą i to dziwne że dopiero teraz do niej przychodzę i to w dodatku twierdzę że niedowidzę:P Dopiero po konsultacji z nią zaczęłam przyglądać się swoim nawykom i wiem że jak czytam coś na kompie to zawsze powiększam sobie trzcionki, w telefonie też nie mam małych więc jak mogłam się zorientować że niedowidzę. Zdrówka dla Pascala i oby dalej na pozostałych członków rodziny się to nie rozniosło. Kessi tule mocno i proszę abyś się oszczędzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham... jestem zarobiona po łokcie. mamy inwentaryzacje... tzn ja mam... wszyscy mają ją w dooopie :o a mnie sie stany muszą zgadzać... na szczescie siedze w papierach i nie każą mi jeszcze latać po magazynie i liczyć blachy :o Pia - kurde jak ty mnie znasz ;) nie pisałam bo oczywiście w środe nam nie dała tych pieniedzy... dała wczoraj 2 tys. w poniedziałek ponoć ma spotkanie z koleżanką w banku i bedzie załatwiać pożyczke i nas spłaci jutro przychodzi jakies małżeństwo oglądać mieszkanie. szybko :) dopiero co wystawiłam ogłoszenie :) no i mój mąż miał sto telefonów z agencji nieruchomości, ze mają dla nas klienta jak bysmy chcieli ;) takze nie jest zle. napewno kogos znajdziemy do konca roku Pascalowi życzę zdrówka ;) Zuzi też, bo doczytałam, ze katarek ma w ogóle dzieciaczkom wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaaa ale mam wyczucie :D własnie dostałam smsa od Myszki: "ktoś chciał sie z wami przywitać - Lenka urodzona 19.11.2010 godz 9.55, waga 3690g, wzrost 57 cm. zmęczone, ale szcześliwe. pozdrawiamy" :D :D :D :D: D:D :D :D :D :D gratulacje!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz od wczoraj wygladam wiadomosci od Myszki bo nie dawalo mi spokoju jej milczenie no i meaaa piszesz takie dobre wiesci ! Myszko - gratuluje Wm wszystkim pieknie ! meaaa - teraz to trzeba za babsko trzymac kciuki, zeby dostala kredyt. Fajnie, ze macie duzo chetnych bo im szybciej tym straty mniejsze. Samadama - a czemu nie moglas spac ? Przez Dawidka czy Ciebie sama cos meczy ? Gumi_Aga - dlugo juz siedzisz po cichu :-( . Napisz slowko przed weekendem zanim pojdziesz do domu..... Pascal najwyrazniej wraca do zdrowia. Wlasnie leci mi zmywarka na 2 godz. 30 min z jednym nozem w srodku :-( Szalu dostaje z ta technika ! Nie moge wyzerowac programu i musi przeleciec do konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się :-) Myszko gratulacje :-) Wczoraj byłam u babci na urodzinach i się trochę wystrachałam - na stole tabletka sobie leżała - babcia zostawiła a później zebrałam ukruszoną i ruszoną przez pieska mojego brata drugą - babcia leczy się na serce ufff spogladałam co i rusz na Andzię... W dodatku mama mi powiedziała, że kolegi 3 letni synek połknął ibuprom - dobrze że jego mama widziała wylądował w szpitalu i miał płukanie żołądka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pracy mam zapyl jak nic ..... a to andrzejki, paczki dla dzieci i wogóle oprócz tego papierki trzeba tworzyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Nie wierzę!!ostatni wpis z wczoraj po 14???!!!chyba opijacie Lenkę:)) Myszko gratuluje Wam z całego serca!!!!!wracajcie do domku i niech malenka rosnie zdrowo i da troszke pospac:)) Zosia wczoraj nie spala w dzien i noc do kitu:((jednak musze ja kłasc chocby na pół godziny. Pogoda dzis piekna i idziemy na spacer+obiad u tesciów(wiecie jak mi sie chce iść):-P Babeczko sisostra w domu?namow ja na badania genetyczne-powinna dostac skierowanie od lekarza,bo prywatnie to są dośc drogie. Kessi jak zdrówko?i jak targ?jedziesz? Pia jak Pascal?biegunka minęła? W.Kasiu ciekawe czy poszlas w slady Myszki??:)) Miłego weekendu kochane🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.... u mnie luzik. Pascal spi, Julka na koniach a chlopaki w duzym miescie laza po sklepach. Pewnie szukaja prezentow gwiazdkowych i robia mi tym stresa bo ja w tym roku nie mam ani pomyslu ani planu....:-( Skonczy sie tym, ze dostana po krawacie, w domu jest chyba jeden awaryjny dla wszystkich :-P Samadama - rozbawials mnie powiekszona trzcionka na monitorze :-P , poszlam sie jeszcze raz przygladnac Twoim zdjecia i potrafie sobie Cie wyobrazic w olularach. Ja mam okulary od podstawowki ale nigdy nie wykupilam recepty , lapie sie natomiast na tym, ze chodze bardzo chetnie do sklepu, w ktorym jako jedynym przy wozku na zakupy jest zamontowana lupa ! Gumia_Aga - i znowu paczki :-) Ja Ci zazdroszcze tej przyjemnosci ! Cos mi sie przypomina, ze robicie gwiazdke dla dzieci, nie bylas w ub. roku Aniolkowa ? :-P Izu - kiedy byliscie na tej sesji , nic niemowilas a wyszly Wam takie sliczne zdjecia. Kessi - napisz jak sie czujecie ? mamuniu - po tym jak sobie dzisiaj Pascal wyciagnal parowke z lodowki, wrzucil do garka a garnek postawil na piecu mysle, ze jest calkiem zdrowy. Bedzie to pierwszy kontakt z tesciami od tamtej fatalnej rozmowy ? Moze juz nikt nie bedzie wracal do tematu....Tak czy siak smacznego ! :-P A Wam milej soboty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko macham...🖐️ Myszko Gratulacje i oby Lenka dala Wam- TOBIE wypoczac :) Duzo szczescia zyczymy :) Pia dziekuje. Ta sesja to byl prezent urodzinowy plus prezent swiateczny. Meaaa wspolczuje sytuacji. Dokladnie wiem jak sie czujecie. mam nadzieje, ze Wam sie wszystko uda pozalatwiac. Ja po nocce ide jeszcze dzis i jutro. Jutro Kuba musi byc u kolezanki na noc nie ma wyjscia. A u nas katastrofa dlatego nie zagladam bo mam dola jak stad do honolulu. Takiego przypadku beznadziejenego swiat nie widzial a klopoty to ja powinnam na nazwisko miec :( Nie chce smecic ani pisac a tego co sie stalo bo to sie nawet w filmach nie darza ehhh :( Samadamo bardzo mi przykro z powodu bratowej i dzidziusia :( Az nie wiem co napisac to takie niesprawiedliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×