Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

hej.... Meaaa Biedna Nadulka....kurcze może by jajem obłożył...tylko nie wiemczy to nie za późno... dziewczyny..........chyba jestem w ciąży........................................................non stop gonię do toalety, mam jakiś taki wielki wypchany brzuchol i............tak miękko w pochwie.....................zabezpieczam się, ale kurde wiecie jak to jest.....chyba dziś zrobię test............................chyba się zastrzelę. nie no najpierw urodzę a potem się zastrzelę i niech się mąż martwi ... no...chyba, że będzie dziewczynka to może jeszcze z tym strzelaniem poczekam...acha no i rzygać mi się chce niemiłosiernie, ale to akurat mam nadzieję po zepsutym pasztecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kimizi Maciek też lata z gołym tyłkiem po ogródku, wczoraj wysikał się bardzo się tym faktem ucieszył bo sobie paluchy podkładał pod strumyk, po czym się zgiął, włożył głowę między nogi i zwalił kloca na trawnik. musiałam po nim sprzątać , jak po piesku - na szufeleczkę i do torebeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo ale wakacyjnie tu :)upaly, wczasy, woda i opalanie :) a u nas w nocy wielka burza, az Eryk sie przebudzil. lalo, walilo, a teraz ledwo oddychac jest czym nam sie kiepskie wakacje szykuja w tym roku, bo malzon dostal propozycje lepszej pracy, placy, cieszy sie bardzo, ale co za tym idzie pomarzyc mozemy o urlopie... du.pa dziadkowie chca bym choc na tydzien sama z erysiem przyjechala, ale malzon nie bardzo na to chetny... ale przez taki tydzien to dopiero by swa zone docenil :P na osobne tzn we 2 wakacje, na pewno bym sie nie zdecydowala, chyba bym nie odpoczelam tylko rozmyslala, co tej moj szkrab robi, Eryk z racji odleglosci rzadko widzi dziadkow. Babeczko- hehe Czarus babci nie pozostawil zludzen :) niesamowity jest :) Mea, barylka- dlatego obcielam Erysiowi wloski, przy tej temperaturze chwile pobiega i wlosy mokre, a przy krotkich takiego problemu nie ma. Samadama- serek ktore je Eryk jest gesty stad moze czysta bluzka, z zupa idzie nam duzo gorzej :P a jezioro mam hmm 1km od domu (male) a wielkie jakies 30km, a zupelnie male (cztaj:basenik) na balkonie :D a propos basenu na balkonie... wylozylam balkon tymi puzlami piankowymi, nalalam wody do basenu i zaraz lecimy sie chlapac :) Kimizi- w taki dzien mandatu nie wlepiej, chyba by sumienia nie mieli, trzymam kciuki by Lenka spala smaczenie, a Wy spokojnie poswietowali :) Kessi- gdzie jestes? wszystko ok? lecimy do wody, bo Eryk nogami juz przebiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Gonia- Ty to masz poczucie humoru :) na pewno nie bedzie trzeba strzelac... i co Ty za pasztety jesz? wyobraznia, psychika robi swoje, a Ty juz masz czarne mysli. Przetastuj sie z rana i bedziesz spokojna. Spoznia ci sie okres, czy tak na zas sie martwisz? stawiam na to drugie :P trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia, no na zaś się martwię.okres miałam, ale przy hormonach okres jet sztuczny, więc nawet w ciąży może wystąpić. przetestuję się, jak wojkta z przedszkola przywiozę do rana nie wytrzymam. jezu zamiast się uczyć znów się stresuję....jeszcze ta rozpulchniona pochwa....wczoraj pojechałam do koleżanki i mówię jej , że mam miekko w pochwie, a ona na to poczekaj idę sprawdzić jak ja mam:) no i stwierdziła, że jak na jej palec to jest całkiem przyjemnie a w ciąży nie jest, więc to może normalne przy upałach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka.... My juz zaliczylismy plac zabaw i zrobilismy zakupy. Na placu zabaw bylismy juz po 7.00 :-P . Nikt nie mogl spac i nie bylo co z dzieckiem zrobic wiec majtki, koszulke i na hustawki , w nocy padalo i rano bylo fajne powietrze a teraz jest juz duszno i znowu za cieplo. meaaa - moze da sie cos zrobic z oknem u Nadii ? Pewnie sie meczy w takich temp. . Ja osobiscie jak jest tak cieplo to staram sie nie otwierac okien, bo wtedy jest jeszcze gorzej. Wyobrazam sobie jak Nadia sie uderzyla :-( My tez juz nie mamy wiazadelka i mam glupia nadzieje, ze Pascalowi zmiejszy sie przez to szpara miedzy jedynkami. Wyglada tak jakby mu brakowalo zeba, bo tyle ma tam miejsca :-P Gonia - calkiem niedawno slyszalam o bialku kurzym i teraz Ty to potwierdzasz, naprawde dziala ? Kuzynka mowila, ze zawsze miala bialko przygotowane w lodowce. W Twoja ciaze uwierze jak urodzisz :-) Amorku - ciezki tydzien przed Wami i faktycznie duzo sie tego zeszlo jak na jeden weekend ale dacie rade. Holly - macie napieta sytuacje w domu i trudno sie w tym odnalezc, dlatego bierz poprawke na zachowania Dzordza bo pewnie nie jest mu latwo. Ja go nie usprawiedliwiam ale faceci inaczej kumuluja stres i maja inne wentyle jak my. Tomaszkowa - jesli bardzo chcecie w dwojke wyjechac to moze podtrzymaj temat albo wyloz kawe na lawe i zapytaj wprost. Moze rodzice niedomyslni a moze nie dowierzaja, ze bys im oddala Tomka w opieke. Ja bym jednak wybrala bezpieczniejsza odleglosc, taka " na wszelki wypadek", zeby mozna bylo szybko wrocic. Czasami wystarcza 3-4 dni, zeby zlapac sil i od razu latwiej pokonywac codziennosc. Mamuniu - Ty nie mialabys sumienia ale moze jakby Zosia nie miala innej mozliwosci to by zaczela gryzc ? No i opowiedz pozniej jak chwalili Zosie na wizycie :-) Barylko - my kuchnie planowalismy z fachowcem i duzo nam doradzil. Wazne jest , zeby Twoja kuchnia byla dopasowana do TWOICH potrzeb i dlatego waznym jest przewidziec gdzie bedzie stala ev.mikrowela, toster , maszyna do kawy. My o duzo rzeczach pomyslelismy ale nie pomyslalam o miejscu na ...sciereczke i dlatego ciagle mi sie wala po kuchni :-( Nie mam w niej miejsca na wieszaczek a tam gdzie mam to jest nieporecznie..... Babeczko - ja bym chciala choc pol dnia spedzic u Ciebie w domu ! :-) Wiem, ze masz ciezej jak nie jedna z nas ale tez chyba zadna nie ma tak wesolo ! Kessi - no jaja sobie robisz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia, Gonia - nie prowokuj, bo zaraz wszystkie polecimy sprawdzac jak przyjemnie TAM jest ( no przy tych upalach ) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia! babo! jaka ciąża?? jestes najlepiej zabezpieczoną kobietą na ziemi :P jak ty zajdziesz w ciążę to mi kaktus na języku wyrośnie ;) Pia - kurcze i nasza sypialnia i Nadii pokój mają okna na wschód. od rana słońce praży niemiłosiernie :( i mimo grubych rolet sprawiających, że w pokoju jest półmrok, pokój nagrzewa się strasznie. Czy okno uchylone czy nie i tak ok. 30 stopni dzis postanowiliśmy ze na noc zostawimy jej drzwi do pokoju otwarte. W duzym pokoju i w kuchni po drugiej stronie mieszkania zostawiamy otwarte okno i balkon wiec my mamy w sypialni nie najgorzej bo jakaś cyrkulacja powietrza jest a ona się kisi w pokoiku. No ale dzis jej zostawimy drzwi otwarte może koci dziad jej nie obudzi, bo z pewnością skorzysta z otwartych drzwi i będzie spał na jej fotelu albo z nią w łóżeczku ;) Ewcia jakbym miała synka to też bym go obcieła. Nawet chyba na zero przy tych temperaturach ;) Szarotka się dziś odezwie. Obiecała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny - trochę mnie uspokoiłyście, ale teścik nie zaszkodzi...boże przypomniałam sobie , jak robiłam test z Wojtkowego moczu czy wychodzi tak samo jak ten z mojego, bo mi kreska pod obudową wychodziła....(tak tak ja rozbieram testy na czynniki pierwsze). Pia - ja stosuję jajo na wszelkie siniaki i stłuczenia nawet u siebie bo niestety wystarczy, że leciutko sie uderzę i mam ogromne siniaki. dzięki jajom jakoś wyglądam, ale trzeba od razu po wypadku przyłożyć. ja rozbijam jajo i białko nakładam na poppaskę żeby nie wyciekało i przykładam na stłuczenie - łagodzi ból i nie ma opuchlizny...a co do sprawdzania...trzeba sobie jakoś radzić:) męża nie ma całymi dniami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie z Szarotka :-) meaaa - sa rolety, ktore maja powloke odbijajaca promienie sloneczne. My mielismy takie wczesniej u Julki i miala przyjemniej w pokoju jak syn, ktory tez mial na ta sama strone okna. Mozesz jeszcze postawic (w bezpiecznej odlegosci , zeby nie zawialo ) wentylator. Nie musi isc cala noc, ale sa zegary do wtyczek, ze nastawisz np. na 6.00 i sam sie wlaczy. Gonia nie moze teraz byc absolutnie w ciazy bo co bys zrobila z tym kaktusem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ melduje sie z łozka :( leze placiem juz dwa dni :( dzis kolega nasz dal mi laptop zeby mi sie ne nudzilo to do was pisze no i umiem juz sie troche podniesc... ale po kolei.. we wtorek wieczor schyliam sie do Marty do lozeczka zdjac jej spodnie - nawet jej nie podnosilam- i juz sie nie wyprostowalam bol, ryk Piotrek mnie zaprowadzil do lozka pomasowal mi plecy ale nic nie pomagalo i chwile pozniej juz nie moglam nic :( o 2 w nocy przyjechalo pogotowie ale... nic nie moga ze wzgledu a ciaze ani przeswietlic ani przzeciwbolowyc oprocz paracetaamolu ktory guzik daje nic!!! nawet na rozciagniecie miesni :o nie wiadomo czy to dysk czy bole miesniowe... Dostalam mala dawke jakiegos zastrzyku bo nie mogli mnie zostawic w takim bolu... Najgorsze to jest to że ja nawet do toalety nie moge isc co ja gadam nie umialam chodzic siedziec obrocic sie w lozku a zalecenie lekarza to ruszac sie:o dzis juz lepiej i pierwszy rz szlam z wc tylko za reke z mezem a nie musial mnie niesc wiec uwazam to zas sukces :) Boje sie caly czas o fasolke bo bol promieniuje mi tez na brzuch i pytaja mnie czy mam ole jak na okres i plaminia ewiec jakby czegos sie bali :o sorki pisze 1 palcem na pollezaco wiec byki sa zaraz was nadrobie onudzi mi sie okrutnie:p moj maz zdal egzamin na medal. daje rade wszystko ogarnac gotuje sprzata dzieecmi sie zajmuje przewija Marte itd i mna sie opiekuje nie chodzi do pracy wiec wyplaty za ten tydzien nie bedzie :( ale ni to najwazniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! Gonia -jesteś niemożliwa!!! zatrudnij się w fabryce testów ciążowych :-p będziesz ekspertem na 100% Kessi - trzymaj się dzielnie kobieto, oby odpuściło dziadostwo jak najszybciej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kessi Bidulko moja...wiesz, mnie często też "postrzyknie" czasem tak mocno, że nie mogę się wyprostować i ja mam takie łóżko, które się włącza do prądu i ono wysyła jakieś tam impulsy - w ciąży lekarz też mi na te masaże pozwalał, więc może by Ci pomogło. taka mata masująca kosztuje ok 200 zł. no ale w sumie co ja gadam. po co kupować, jak nie wiadomo, czy pomoże...kurcze, mam nadzieję, że przejdzie Ci szybko! dla pocieszenia Ci powiem, że ja też jestem w ciąży i to już chyba ósmej i znoszę ją okrutnie........................ jadę dziewczyny po test.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumi aga to jest myśl:) !!!!!!!!!!!! może mogłabym testować za darmo! a właśnie szukam pracy to może się w jakimś preteście zatrudnię - choćby za sprzątaczkę będę miała przydział testów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nigdy nie jest tak bardzo gorąco, wręcz duszno bo zawsze gdzieś się zaczai wiaterek :-) przez to musimy mieć zawsze coś pod ręką by w razie "w" założyć. Ja właśnie wróciłam z policji - kurcze musiałam zeznawać jako świadek- chodzi o to że wtedy zadzwoniłam jak gościu parkował po pijaku:-( ja nie chce być nigdzie przez to ciągana... kurcze zawsze coś:-( A byliśmy wczoraj podciąć u fryzjerki włoski Andzi bo dżordż opitolił jej grzywkę a tyłu nie podciął i wyglądała niefajnie. Fryzjerka kiepska taka była powolna, że się Andzia znudziła i zaczęła się ruszać, małżon popędzał tę fryzjerę i mówił tylko szybciej.... teraz Pani tnie bo przez chwilę się Andzia zawiesiła :-) ale jest ok. Meaaa przyślij na wewczasy ciocie Anię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi wiem, że plotę ale jak byłam w początkowej fazie ciąży to bolał mnie krzyż i tyłek... i nie wiedziałam czy siedzieć czy stać ... leżenie najlepiej mi wychodziło, ale jak wstałam to się czułam jakby mi kto dupę skopał i w kółko macieju to samo przez dłuższy czas. Odpoczywaj kobieto i nie stresuj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka U nas pogoda piękna:D Aż chce się żyć. Uwielbiam słoneczko. Od rana przygotowałam naszym osiedlowym dzieciakom dwa baseniki więc zabawę mieli przednią. Ciekawe jak długo sąsiedzi wytrzymają piski dzieci?? Ewcia pomysł z podłogą piankową na balkonie super, pewno tez spróbuje bo w domu parówka mimo że słoneczko mamy tylko od rana. Meaaa ja już kiedyś Tobie pisałam o specjalnych roletach, właśnie takich o jakich mówi Pia. Po prostu zdejmij sam materiał z obecnych idź do punktu i poproś o takie same tylko odbijające promienie słoneczne. My mamy takie na starym mieszkaniu gdzie okna mamy na wschód i na zachód więc cały dzień jest słońce. Gonia kurze jajko powiadasz?? Pierwszy raz słyszę, i od razu poszperałam w necie i chyba masz rację. Kessi ale się Tobie trafia!! Matko co to może być? I na jakiej podstawie lekarz mówi że masz się ruszać skoro nie wie co Tobie dolega. Moja koleżanka jakiś czas temu spędziła miesiąc unieruchomiona bo coś jej tam się w kręgosłupie zrobiło gdy chciała wyłączyć odkurzać. Szkoda mi Cię bardzo, mam nadzieję że szybko wrócisz do formy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i w końcu Wam się pochwalę. Ponad tydzień temu zostałam podwójnie ciocią dwóch chłopaków Oskarka i Wiktorka:) Jako że urodzili się wcześniaki nie było z nimi za dobrze i nadal cała rodzina drży ale w końcu pojawiło się światełku w tunelu. Jestem przeszczęśliwa, po tych wszystkich przeciwnościach losu w końcu mój brat z żoną mają dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumi_ago, Goniu i Samadamo dzieki kochane ja tez mam nadziejeze szybko pusci bo juz mnie wszystko od lezenia boli :o niestety nie mozemy sobie pozwolic zeby maz niepracowal wiecw sobote przylatuje szwagierka zeby pomoc. Ja jak stoje jak mnie maz postawi to czuje sie tak ajkby mi czegos w kregoslupie brakowalo i mi go miazdzylo w pewnym mejscu no i dzs jak leze to aly czas boli a wczoraj juz bolalo tylko jak sie ruszylam chyba za duzo "pocwiczylam" wczoraj bo dzis czuje wszystko gorzej, nadal nie moge siedziec a do toalety znow poszlam z mezem ktory niosl mnie trzymajac pod pachami tak ze jeste max naciagnieta i wtedy najmniej boli gorzj jak trza na muszli usiasc :o i potem mnie podniesc jeszcze 2 stronki i bede na biezaco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi- biedulko nie mam pojecia co to moze byc:( moze jakas rwa kulszowa? ja po porodzie sobie cos naciagnelam, bo nic mnie nie bolalo i doslownie wyskoczylam z lozka i cos musialo mi naciaganc bo mialam straszne bole po tym moim wyskoku. takie, ze maz pomagal mi wstawac z lozka i ubierac sie bo nogi nie umialam podniesc sama. a w lozku to tylko w pewnych pozycjach bylo w miare. i teraz sobie mysle czy wtedy wlasnie jakas rwa kulszowa nie uaktywnila mi sie bo to tego typu byly bole. duzo lez i odpoczywaj i nie forsuj sie, dobrze, ze szwagierka przylatuje tazke niczym Kessi nie martw sie, wszytsko bedzie dobrze. i tez zastanawiam dlaczego lekarz kaal Ci duzo ruszac sie, na podts czego> moze wlasnie musisz to wylezec skoro troche wczoraj wiecej poruszlalas sie i dzis bardziej Cie boli. tule Cie kochana👄 Goniu- jestes niemozliwa:D:D usmialam sie do lez heheheh. a moze praca jako tester tych testow?:P Gumiago- no to my wlasnie zawssze mamy tak samo jak Ty, nawet jak upal to i tak jest ten wiaterek i zawsze jakas bluza musi lezec pod wozkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie mowie co tak cicho a Kubus schowal mi sie za wyspe,odwinal sobei kostke rosolowa i polowe zjadl:O mam nadzieje, ze brzuszek nie bedzie bolal po takim slonym. Holly- zdrowka dla Przemusia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samodamo- moja kuzynka tez urodzila bardzo wczesnie bo byla w 6 mcu ciazy. teraz jej synek ma juz 3 latka i okaz zdrowia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany boskie dom wariatów!!!!!!!!!!!!!!! Robię sobie "spokojnie" test a Wojtek robił kupę na nocniku w pokoju. Podleciał do niego Maciek, zwalił go z nocnika i wylał zawartość nocnika na wojtka i dywan. jeszcze jak szorowałam te gówienka z dywanu to on (Maciek) znalazł jakiegoś bobka, który zaturlał się dalej i sobie go rozgniatał z lubością. No przecież mi te dzieci w końcu zabiorą. co ze mnie za niewydarzona matka. a z maćka taki bojownik , że szok! aaaaaaaaaaaaaa dzięki za rady dot. gryzienia na razie stosuję metodę "nie wolno gryżć , wolno całować" jak nie podziała to też zacznę go gryźć pierniczę!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samadamo Gratuluję ciocieńko:) to może będziesz chrzestną! aaaa no i na pewno będzie dobrze. Ciocia Gonia tak mówi, a ciocia Gonia się nie myli...........no chyba, że mówi, że jest w ciąży:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz prawwie nadrobilam ale jaaak mi nie wgodniee juz 😭 Wiecie co? KOCHAM tego mojego meza :) biedak juz paznokci prawie nie ma tak poobgryzal ale c chwile pyta czy chce pic jesc itp jak musi gdzies wyjsc typu do ogrodu pranie rozwiesic czy na chwile do ogrodu to pyta czy ok wsio czy do toalety idziemy? itp dzis na sniadanko przyniosl mi parowki z serduszkami z ketchupu i ogrodkiem z ogorkow i pomidorkow:) Pierwszy raz przewinal Marte po kupie dzis i pierszy raz sam ja dzis okapie:) zawsze ja kapie on trzyma tego szatana malego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi - tak sobie myslalam, ze Twoje milczenie nie wrozy nic dobrego, bo to do Ciebie nie podobne. Oby szybko przeszlo albo chociaz, zeby ktos wpadl na pomysl co Ci jest i wiedzial jak pomoc. Jedyny plus w calej sytuacji, to maz moze pokazac co potrafi i jak widac spisuje sie na zloty medal. Wracaj do zdrowia ! Samadama - gratuluje bratankow a bratanka gratuluje takiej cioci jak Ty :-). Sliczne imiona dostali. Gonia - ile kresek wypatrzylas ? :-P Gumi_Aga - ile razy jestem w Twoich okolicach to sobie mysle, ze u Was to " pogoda dla bogaczy " :-P Nigdy nie trafilismy na opady deszczu a jesli to tylko przelotne i nikomu nie przeszkadzaly, masz w ogole parasolke ? :-P Mam nadzieje, ze nie beda Cie ciagac po sadach bo faktycznie to srednia przyjemnosc i pozniej czlowiek dwa razy sie zastanawia czy drugi raz podobnie postapic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi - zapomnialam zapytac czy to ta sama szwagierka co juz raz Ci pomagala ? Super, ze mozecie na nia liczyc w podbramkowych sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia - ano jaja sobie robie :P szlag juz mnie w lozku trafia 😠 wiesz nie licze na to ze na cos wpadna bo jak? bez przeswietlenia? poki co mowia ze to bole miesniowe bo gdyby dysk to by w nogi poszlo a myslalam nawet o korzonkach:o Goniu oj Goniu heheheh do fabryki pretesta marsz:P a z copcami to masz wesolo hihihi Kimizi - nie chce juz siac zametu ale moja kuzynka byla traz daleko na weselu i maly nikogo tam nie znal bo dziadkow rzadko widuje a wszyscy na wesle szli i wzieli ze soba koldre podusie i zrobili mu lozko na krzeslach maly drzemal tam do 3 rano i nic mu muzyka nie przeszkadzala ;) a Ty moze masz mozliwosc jakigos pokoiku ook albo kamerlika gdzzie mozna by wstawic lozeczko jesli boisz sie ze Lena przezyje to ciezko to moze takie rozwiazanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×