Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Barylko jestes wielka :) Ty to zawsze znajdziesz cos extra ! no buty raczej satynowe znalazlam a rajstopy moze faktycznie troche ciemniejsze kryjące i będzie ok. ta sukienka jest moze ciut dluzsza od tej co ma Britney Spears z tego linka co podawalas :D no i mykam chyba do pisania, dzisiaj jakos weny brak i nieskładnie pisze jak widac... Pia a to myślalam ze z mężem gdzies tez na wczasy? moze chociaz weekend sie znajdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misty kilka inspiracji http://www.se.pl/multimedia/galeria/38263/72939/malinowska-czy-horodynska-ktora-wybierasz/ http://www.fashionnow.pl/imprezy/120,3,1363,koronczarki.html http://lula.pl/lula/1,97804,5991979,Sarah_Jessica_Parker_w_sukience_po_Rubik_.html http://serenka.pinger.pl/m/1925450 a moze takie rajstopki ciensze z czescia koronkowa? Jak podwieje to bedzie przynajmiej pieknie:) http://www.moda.pl/p247000,rajstopy-gwiazd-goden-lady-z-koronkowa-czescia-majtokwa.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale literowki wybacznie:) Sama z siebie robie byki ale teraz dodatkowo mam powyrywane klawisze i spacje:) czekam az ktos mi to zaprawi.Moze Dzordz jak przyjedzie:) Glowa mnie cos boli.Moze na zmiane pogody. PIa moj brak mial dlugie wlosy ale zgolil sie na lyso:) teraz ma jakas tam fryzurke.WIele lat mial te dlugie wlosy bo to metalowiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misty cos skopalam te linki.Jak zwykle.A moze jak masz czarne buty to zaszalej z rajstopami i jakies fioletowe,sliwkowe itp. ? To wszystko co mi do glowy przychodzi.Pewnie i tak znajdziesz swietne wyjscie i bedziesz wygladac rewelacyjnie.Masz fajna figurke a mini teraz modne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lece popatrzec na TV i zaraz spadam do wyrka.Moze jeszcze cos zjem bo zapomnialam kolacji.Musze sprawdzic swoja wage bo nikne w oczach ostatnio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u nas ciezka noc i ciezki dzionek. Kubus obudzil sie w nocy o 22 i nie spal do 3 w nocy. nie wiem o co chodzilo. wzielismy Go do naszego lozka w koncu i przerzucal sie z miejsca na miejsce, z jednego boku na drugi w koncu maz zrobil butle .... i polezal z powrotem w lozeczku i tez ani myslam spac. w koncu o 3 zasnal... a caly dzionek yyyy eeeee i nie wiadomo co. wykonczona jestem. zaraz ide wciagnac frytki. dzieki za rady z tym garazem:) Mamolka- wspolczuje przejsc, jestescie dzielni. tez przechodzilismy biegunki przy krotych Kubus nie chcial w ogole pic. odchodzilam od zmyslow ale po paru dniach zaczal jako tako pic. buziaki dla Olka szybciutkiego powortu do zdrowka🌼 Kimizi- tez martwi mnie tez krotki wpis... W.Kasiu- super, ze wakacje udane. mozesz mi napisac w jakiej miejscowosci dokladnie bylyscie? i bylo lotnisko w tej samej miejscoowsci w kt wypoczywaliscie? wrzuc koniecznie fotki:). Holly- alez tez urzadzili Dzordza z ta operacja,p wiem, ze chcieliscie miec to za soba. w kazdym razie nadal trzymamy kciuki. a fotki zaraz wysle. buzki dla was. Misty- szkoda,ze z mieszkaniem nie wypalilo ale widac ze jeszcze nic nie straconego, trzymam kciuki, zeby jak najszybciej spelnilo sie wasze marzenie. a ja jak czytam Samodame to widze oaze spokoju i sama uspakajam sie. i naprawde wileki szacunek za jej opanowanie. chcialabym tez tak umiec a ja szybko dzialam impulsywnie. a jak Cari pisze to az kipi takim optymizmem i cieplem:) w ogole wszytskie Was lubie czytac i byc tu z Wami i dziekuje Wam ze jestescie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamolka >> ściskam Was mocno!!! Mam problem z internetem, z weną ... daję znać o sobie, żebyście o mnie nie zapomniały;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszana w TV Amorku moze to skok? Moja Natalka tez nieznosna od kilku dni.Zwalalam na to ze byla chora ale kto wie? Kimizi fajnie ze dajesz znac o sobie. Ja tez strasznie lubie czytac Samadame:) zreszta wszystkie Was strasznie lubie.Samadama to zawsze taka opanowana,spokojna i umie sobie wytlumaczyc wiele spraw.A najbardziej podoba mi sie podejscie do Twojego zwiazku.Twoj maz to ma wielkie szczescie. W.Kasko zazdroszcze Ci tych wakacji.Podoba mi sie imie Kuba.Kubus,Kubulek:).Jak tylko urodzisz to bedziesz wiedziala jakie ma miec imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie to sie ciezko czyta.Tyle bykow i literowek.Czasami wydaje mi sie ze ktos mysli ze to brak szacunku do Was:(.Czesto literowki widze jak juz wysle wiadomosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi odezwij sie. Holly wspolczuje tego napiecia przed zabiegiem Dzordza.Stasznie to musi byc stresujace a zwlaszcza dla niego.Niech sie trzyma dzielnie. Teraz to juz naprawde znikam.Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylko- moze to faktycznie skok bo oprocz tego doslownie o krok nie moge sie oddalic. jak np: chce obejzrec Peppe w necie to musze siedziec obok i basta. mam nadzieje, ze jutrezjeszy dzien bedzie juz normalny. tez musze kupic sobie jakis stroj kapielowy, podobaja mi sie te z linkow ale wole przymierzyc bo z moimi guzikami musze jakis taki dopaswoac, zeby bylo widac, ze cos tam jest;) W.Kasiu- a mnie tez bardzoo podoba sie Kubus, Kubunia, Kubulek;) Kimizi- fajnie, ze dajesz znak bo juz jakies czarnowidztwo mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znów tylko na chwilkę bo mam kupe roboty w domu.... Amorku byliśmy w Salou na Costa Dorada. Lądowaliśmy w Reus, które jest jakieś 15 min autokarem od tej naszej miejscowości. Fajna plaża, promenada, fontanny i pogoda. Do Barcelony tylko 1,5 godziny pociągiem więc też zwiedziliśmy. Jedynie jesli ktoś lubi sobie pozwiedzać miejscowości to może być rozczarowany bo Salou to miejscowość typowo wypoczynkowa i same hotele. Pełno Rosjan, i Brytyjczyków, trochę Holendrów a Polaków prawie wcale. Fotek nie wrzucę bo znowu zapomniałam jaki jest dostęp do naszego albumu.... ciapa ze mnie.... pamiętam do pierwszego ale do tego po zmianie już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubuś wymiata - bo każda wersja brzmi super... ale weź to powiedz mojemu staremu. Mówi, że niby imię fajne ale coś mu nie pasuje. Nie chcę żeby moje dziecko było takie bezimienne bo się głupio z tym czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....ja nadal w stroju kapielowym :-P Termoment pokazuje i w domu i na polu ( dworze ) 27 st. Nie zdarzy sie przez noc ochlodzic a rano juz slonce dogrzeje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kochane moje to ja sie witam :) Nie przypuszczałam ze tak sie martwicie o mnie ;) Amorku 👄 kochana Jak Dzordż uslyszal wczoraj ze musze sie na forum odezwac bo sie martwicie to sie smial ale potem w lozku mowi ze to niesamowite jak zesmy sie zzyly i martwimy o siebie :) Normalnie KOCHAM WAS 👄 Nic nawet nie podczytywałam teraz troszke nadrobie ale calosci chyba nie dam rady to jakies 20 stron :( Przepraszam ze tak zamilkłam ale na prawde nie miałam jak i kiedy pisac Nie mam teraz na nic czasu bo ciagle cos jak nie pogoda piekna ze na dworze z dziecmi to znow neta nie ma i tak w kolko Wczoraj pierwszy raz od 4 tyg bylam na normalnych zakupach zaopatrzeniowych bo mnie juz skrecalo w domu :D tak tylko maz na szybko z lista do sklepu lecial a ja lubia sama polki ogladac zawsze dodatkowo cos fajnego kupic :P Mam doła bo nie polecimy do Polski przez te moje plecy :( a ja 2 lata nie bylam juz tam :( no i w dodatku moja mama prawie sie poryczala wczoraj do sluchawki kiedy ona wnuczki zobaczy nie mowiac o tacie ktory Marty jeszcze na zywo nie widzial :( Splukani jestesmy calkowicie bo trzeba bylo kupic bilet szwagierce i wczoraj drugi na powrot bo 20tego leci do Pl spowrotem a ceny na wakacje wiadomo jakie no i maz nie dostal jednej wyplaty za to ze siedzial ze mna w domu (jestesmy wsciekli) i tak jestesmy w plecy jakies 500 funtow za to i bilety a liczac ze wszyscy dostana bonusa za miesiac a ona nie no bo nie chodzil pilnie do pracy to nastepne 500 pojdzie sie rypac Ale to mozemy zawdzieczyc jego managerowi (polakowi jakby nie bylo ktory mial w dupie zeby mu powiedziec ze zamiast L4 ma sobie wziac urlop na zadania ktory tak czy siak wybrac do konca sierpnia musi) 😡 No ale nie smece juz bo przeciez nie po to sie melduje wystarczy ze w domu taka atmosfera :( w dodatku pare dni temu znow walczylismy z wszami tym razem i dzieci i ja 😠 teraz juz szkoly nie ma wiec bede pewna czy to ze szkoly czy z podworka poki co bawia sie same u nas w ogrodku tylko z Laura i Owenem bo oni na bank nie maja :) a dziewczynki super :) Anetka steskniona za mna ogromnie i dopiero w zeszlym tyg poprosila o kolysanke i bajke na dobranoc wczesniej pytajac czy moje plecki juz zdrowe... kochana moja Martunia czorcik mały ale jak ja ją kocham wszędzie jej pełno zupelnie nie jak Anetka :) odważna niczego sie nie boi psoci tylko jesc przestala chętnie trzeba w nią wmuszac no chyba ze to kielbasa (to akurat po mamusi) A wiecie co najbardziej lubie ? patrzec jak obie sie bawia :) normalnie cudny widok jak Anetka cos z Marta robi w piasku czy puzle/klocki ukladaja i Marta jej usilnie po japonsku cos tlumaczy a ta jakby ja rozumiala i jak Marta sama zaczepia Anete do zabawy ja wola :) nawet w sklep sie razem bawia nie mowiac juz o kuchni zabawkowej :) N i Marta wszysto !! nasladuje ubaw mamy po pachy Anetka leci przytulic sie do mnie to Marta tez Anetka pije z butelki z dziubkiem Marta rzuca kubek i tez chce :) a ostatnio maz wstaje z fotela i oparl sie o kolano bo go zabolalo i syknal a Marta wstaje z podlogi i za nim to samo idzie trzymajac kolanko :D Mam nadzieje ze jak bedzie okruszek to tez tak ladnie beda sie bawic ;) Meaaa - zdjecia widzialam cudne !! bardzo sie nam podobaly i chyba strzelimy sobie taka sesje bo mamy znajoma co ma super sprzet i teraz zalozy swoje studio nawet obiecala mi sesje z brzuszkiem :) No to sie rozpisalam teraz ide podczytac Mamoolka - nie wiem czy czytasz ale mam pytanko z Twojej dzedziny Moja chrzestnica mysli o psychologii ma jeszcze rok gimnazjum ale juz sie raczej zdecydowala i zaczyna sie wglebiac w temat od wrzesnia gdzie najlepiej powinna isc ona mysli raczej o technikum niz liceum po gimnazjum ale nie ma sie za bardzo kogo poradzic a to bardzo ulozona dziewczynka i lubi wszystko wiedziec Mozesz mi skrobnac na maila? putka@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie nadrobiłam tą i zeszłą stronę :P Mamoolka - oj ale sie Wam porobilo zdrówka dla Olusia 👄 no i wypocznijcie na urlopiku - należy się Wam. Pia - heheheh sexowne smsy powiadasz? hmmm ja chyba ostatni raz takie dostalam jak moj był w woju :P no i fajna macie pogode ale bym se w stroju polazila caly dzien tylko tak zeby nikt mnie nie widzial :P ale teraz mam uwazac na plecki i nie przeziebic a tu wiaterek nawet w upaly jest zimny wiec raczej nie predko. Z Pascala juz chyba zawsze bedzie taki agent hahaha zwinal kotleta i co Julka jadla ? oj glodny bidulek był :D Pisze ta wiadomosc i niedobrze mi bo... widze u gory tego kosciotrupa obciagnietego skora o fuj :( W.Kasiu - hmmm co do imienia to wiesz jak jest... u nas ma byc (jesli chlopak) Arturek ale pamietasz Marta miała byc Alicją :P z imieniem to tak jest ze nie kazde pasuje do kazdego dziecka z Anetka nie mialam problemu bo od zawsze chcialam Anetke (od liceum) a ze meżowi sie spodobalo no to oki postanowilismy ze druga cora jak cos to bedzie nicola (wtedy jeszcze nie tak popularne imie) wiec Marta do 5 m-ca ciazy miala byc Nicola a potem Alicja albo Lilka jak sie urodzila nic nie pasowalo do niej i 3 dni ie miala imienia (chyba jej nigdy tego nie powiem :o ) teraz szwagierka sie smieje ze mamy nie wybierac bo znow bedzie tak samo :D no ale jak bedzie corcia to hmmm pojecia nie mam ja chce Emilke ale maz nie :( co do płci dziecka... w poprzedniej ciąży ucieszylam sie ze to córa a nie syn jak juz nam powiedzieli bo mimo ze do sierpnia myslalam ze to synek to sie nie cieszylam i dziwili sie wszyscy jak mowilam ze ja nie jestem gotowa na synka...maz probowal mnie zrozumiec ale nie wiedzial o co mi chodzi a ja psychicznie nie bylam gotowa :( teraz juz jestem i powiedzialam ze nie wazne co ale juz jestem gotowa jakby cos na tego synka :) Mamuniu - supr ze Zosia takie postepy zrobila i u nas Edus jest hitem zawsze jak Marta siedzi na nocniku to o niego prosi :) i tez wciska oko buzie jak mis prosi a najbardziej lubi nos i smieje sie jak kicha :) szkoda że mąż weekendy pracuje ale mimo to udanego wam zycze i pogody pięknej :) Meaaa - zawsze bylam zdania ze dla pracujacych w biurze latem powinni zaciemniac okna zeby nie bylo widac co na zewnatrz nienawidzilam pracowac w sekretariacie gdy na dworze bylo +30 no plus jedyny byl jak szlo sie na hale prod. po jakiegos prezesa i widzialo sie mlode torsy opalone hahahaha powodzenia w zakupach stroju ;) i udanego weekendu sie rozpisałam... CDN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misty - trzymam kciuki za to mieszkanko i fajnie ze piszesz bo tez troche Cie nie było :) oj wyszalejesz sie na weselichu ale zazdroszcze ;) ano marnie u mnei z wytzrymawaniem bez netu choc teraz troche sie rozleniwilam przez to wszystko i ciezko mi sie zorganizowac :o Ewciu - wszystko oki? nie odpisalas na nk.. Amorku - współczuje wam nocki i wypadku 🌼 moze to zabki ? Marta miala takie dwie a dzis codnie spi i bez zelu na zabki ja wiem kiedy to zeby bo smoka wyciaga i mi go daje na znak ze mam zelik dac dla ukojenia :) co do garażu to sasiadki syn ma ten z mothercare i juz dluuuugo i trwaly jest a Marta z owenem uwielbiaja sie nim bawic :) ten pierwszy wydaje mi sie bardziej do popsucia :P Holly - trzymam nadal kciuki za dzordża no i za ciebie - dasz radę kochana a jak chlopcy? mam nadziejej zdrowko dopisuje 🌼 Cari - mowisz rozleniwilas sie? nie wierze :P a Wojtus ma fajne imprezki basenowe wczesnie zaczyna :D:P fajne takie dni sam na sam z dzieckiem Dasz rade wszystko odpracowac - wiezrze w Ciebie ;) czy mamy nowa kolezanke? jak tak to witam anie-l.z CDN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczko - dobre wiesci po CZD czytam no to fajnie i coraz czesciej zauwazam ze Twoj Czarus to moja Anetka a Zuzu to Marta no kropla w krople hehehe a tez z jednego ojca i matki a tak rozne :P no i mowisz na diecie jestes? to powodzonka zycze... ja nei zdarzylam sie odchudzic :( teraz mam to w nosie i juz zaczelam nosic ciazowe ciuszki to przynajmnmiej nie wygladam tak sflaczale :P tylko ciazowo :D:D:D a wspomnienia fajne wakacyjne :D Mamuniu - zazdroszcze tego plazowania codziennie my tylko jak dzordz w domu bo to autem 40 minut na ta ladna ze do wody dzieci nie boje sie puscic znaczy Marty D: Anetka wody sie boi :P Meaaa - o fuj az mi sie niedobrze zrobilo jak o tej historii z owca poczytalam ble :o biedna nie dziwie sie ze masz traume :( ze wspomien wakacyjnych tez pamietam zniwa i robienie snopkow (mialam 10 lat jak zaczelam a 16 jak skonczylam zniwobranie) kazde rece sie liczyly i frajda byla z jazdy na wozie z sianem a to w gorach bylo wiec stromo i traktory nie dojezdzaly to kon byl na wage zlota i skakanie z siana w stodole na woz z sianem na dole tez pamietam malo se krzywdy nie zrobilam a opiernicz jaki dostalam :o najbardziej nie lubilam robic snopkow z owsa oj to to male bylo i nieporeczne i ziemniaki kopalam raz kopaczke w noge bym se wbila (mialam 7 lat) i traktor prowadzilam siedzac na kolanach u wujka (9 lat) i na kombajn sie zalapalam jak soltysa poprosilam :P ehhh to byly czasy.... duzo psikusow sie robilo i niezle lansko zbieralo ale strony by mi nie starczylo na opisanie wszystkiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamotomka - wspołczuje Ci nocek Marta tez budzi sie po sytej kolacji ok 1 w nocy na mlekoi nei ma zmiluj piciem nie przekupie musi byc mleko :( widac potrzebuje bo w dzien tez marnie je. No i co Ty piszesz? nikt tu sie nie bedzie smial ;) oby pomysl wypalil to napiszesz co to... Samadamo - jakie super wieści no pieknie mam nadzieje ze maz juz w domu i juz sloneczko jasniutko u was swieci 🌼 o matko właśnie Anecia wstała i... kaszle jak gruzlik z nosa ropa gesta (juz ponad tydzien) slowa powiedziec nie umie i oczy tak zaropiale ze masakra :o pomacalam wezly chlonne opuchniete strasznie :( bidulka moja ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Widze,ze dzien poworotow na topik:)) W.Kasiu ciesze sie,ze urlop udany i z dzidziusiem wszystko ok:))Gdyby Zosi była chłopcem to mialaby na imie Wojtus albo Nikodem:)) Kessi kochana przykro mi,ze nie polecicie do Pl:(( Moze na swieta Wam sie uda? Jak juz sie odbijecie finansowo.I zdrowka dla biednej Anetki🌼 Pia hehe uwazaj przy witaniu męża:-P U nas kolejny upalny dzien,choc jest lekki wiatrek wiec przyjemniej.Zaraz opróznie zmywarke,wywiesze pranie i smigamy po zakupy. Tez bym sobie kupila stroj,ale jakos nie wiem co bym chciała-mam jeden od kilku lat. Nocka w sumie ok,jedna pobudka i mała wstala o 7:30. Amorku współczuje marudy:((może przezywa jeszcze nowy domalbo cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baryłko - zdrówka dla Natalki zeby juz nic jej nie łapało no i fajnie ze juz takie koncowe sprawy na budowie pewnie odliczasz juz dni az sie skompletujecie i widzisz jaki dzordż jest za Tobą? chciał przyjechac jak cie plecki załatwiły szczęściara jak juz zjedzie to bedziecie papużki nierozłączki :) ale sukieneczki ładne... Amorku - a ja tez nie czytam regulaminu i zaakceptowalam :o co do watróbki to Marta je ją (ale drobiowa) juz chyba z pol roku daje jej 3 kawaleczki male i zjada ze smakiem z cebulka i sosikiem :) dokładnie tak samo jak my :) a ja jestem nie w temacie co to sie stalo z waszym wyjazdem? wlasnie ja myslalam ze juz wyjechalas... no teraz Marta wstala wiec juz po pisaniu :) ciekawe co krolewna raczy wszamac na sniadanko... kupilam wczoraj paroweczki cielece to moze przemyce jej tez omleta jak zrobie z parowkami :) a wogole to mloda kocha ogorki zielone no normalnie wczoraj cwiartke duzego zjadla do grilla no i salate i pomidor tez oczywiscie bo zrobilam salatke ale pycha byla kupilam salatke szefa w Polskim sklepie z Knorra z grzankami paprykowymi - POLECAM!!! zrobilam potrojna porcje a i tak bylo malo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w...stroju :-P ( jak tak dalej bedzie grzalo to ktoregos dnia powitam Was bez stroju :-P ) Kessi - ales wygadana :-) Od razu widac, ze sie lepiej czujesz choc musisz pokonac nie lada trudnosci losu :-( Skoro dziadki tak stesknione to nie moga do Was przyleciec ? Wy polecicie pewnie juz w komplecie, moze na kolejny chrzest ? :-P Mamuniu - Twoj wpis mnie oswiecil ! Bylam ostatnio na tomografii i pani powiedziala, zebym poszla do gina, bo czasami sie spirala przesuwa. Oczywiscie, ze nie poszlam :-( No i jak sie tu teraz bezstresowo witac ? Nie ma bata, zebym do srody sie wyrobila, musialabym wziasc z soba Pascala i juz go widze jak goni wokol fotela :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jeszcze moge skrobnac mała dochodzi do siebie :P mamuniu - moj jak i Twoj krupniku nie lubi heheheh i tez zdaje mu sie ze za kare mu go gotuje ale ostatnio pytam go co na obiad a on mi ze frytki i rybka jak przyszlo do robienia to sie pytam co na obiad :P a on pyta czy a robic frytki i rybe? czy ja robie? no to ja mowie ze zbytnio nie mam ochoty i nie chce zeby marta to jadla wiec i tak ziemniaczki jej wstawie a on pyta na co mam ochote (ostatnio coraz czesciej :P ) to mowie nalesniki (wszystkie skladniki w lodowie) nasmazylam nalesnikow z serem bialym na slodko do tego bita smietana i rozpuszczona nutela do polania zajelo mi to z godzine a on lazil tylko i buczal pod nosem ze jakby byly fryty to juz by jadl :P no a zaraz po nalesnikach wlazl do lodowki i zagryzal co chwila czym innym hahahah a tak ciezko bylo samemu wziasc sie za obiad :P wczoraj byl dzien bez obiadu bo popoludniu zakupy i wieczorem zjechalismy to w aucie mowie ja bede rozpakowywac zakupy a Ty grzej grila i co? pierwsze kroki do gory na kompa :o no i cos zjesc bo on glodny przeciez 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia - no z dziadkami to nie takie proste bo... po 1sze razem nie przyleca bo mojego brata nie mozna samego zostawic tata sam nie bo sie boi mama teraz juz tez sie boi leciec po tych pylach a poza tym maja babcie pod opieka bo babcia nie chodzi nigdzie tylko w domu i robia jej zakupy itp i lekarza jej zalatwiaja wiec duuuupa mama byla tu juz 2 razy sama ale w tym roku jej nie zmusze do przylotu bo boi sie poprostu ne ufa samolotom teraz nie moge jej winic... a za rok hmmm moze choc ciezko mi wyobrazic sobie taka wyprawe z 3 dzieci :o ale zobaczymy na Boze narodzenie chyba raczej nie bo to 7 miesiac bedzie to ja na takie wyprawy sie nie pisze wtedy :( ehhhh pozyjemy zobaczymy malzon tez ma dolka ze znow sami jak palec zostaniemy jak szwagierka wyjedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia - aha a jak chcesz nas witac bez stroju kiedys to uwazaj co jakis BIG Brother nie podgląda ;) no i fanie ze Julcia taka za wszystkim ja bylam taki slomiany ogien jak to rodzice mowili bo mialam co rusz nowe zajecia i sportowe i charytatywne i artystycze :) to byly najpiekniejsze czasy jak wspominam... Marta sie tak osrakala ze nawet przescieradelko ubrudzone :o wyszla wczorajsza salatka :o no tak durna jestem... z majonezem i ketchupem 😠 ale samopoczucie ma dobre i biega juz po domu :) wczoraj meza zebralo na zwierzenia i w koncu tak sam z siebie powiedzial ze nie wie czemu on taki choleryk jest i że glupio mu ze tak sie wiecznie na wszystko wkurza. Wysłuchałam pocieszylam zrozumialam i wyjaśniłam ze też mnie czasem ponosi jak dzieci przesadza ale tlumacze sobie wtedy ze ja tez mam zly dzien czasem i tez mu powiedzialam co Mamaolka kiedys napisała chyba ze dziecko to taki mały człowieczek który ma swoje humory nastroje i zle i dobre dni jak kazdy dorosly... chyba mu to moglo teraz ciezki okres bo dzieci juz okazuja swoje emocje wyraznie a nie dają sobie z nimi rady i znów mowi ze on mnie rozumie i podziwia ze ja daje rade a on nie :( Ale mu tez powiedzialam ze dawal rade jak ja lezalam i ze najbardziej lubie patrzec jak on sie z dziecmi bawi jak gra z Aneta w paletki czy w pilke czy puszcza latawca to widac w nim taka radosc ze spedza milo czas ostatnio z Marta babki z piasku robil radosc mieli oboje przednia. Ehhh kocham go mocno ale wolałabym zeby był spokojniejszy i nie wybuchal tak co chwila swoimi humorami zlymi. no to lece bo ja nadal w pizamce siedze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zebym nie zapomniala utknelam na stronie 197 ;P czytam jak dobra ksiazke ale mi tego brakowalo ;) to miłego weekendu wszystkim a dzis moja mama ma urodzinki zaraz do niej dzwonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi to jeszcze pare stronek i bedziesz na bieżąco:)) Zosia spi,zupa dochodzi,podlogi umyte+klatka schodowa(dobrze,ze parter).Po obiedzie jedziemy z tesciami nad wode-jupi:)) Mama moja przywiozla z giełdy sliczna sukienke dla Zosi:))dla Wiki 2 bluzy na zamek+2 koszulki-tuniki. Pia goń do gina-ja Ci dobrze radzę;-))bo jeszcze załozysz topik marzec 2011:-O;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu - nienie heheheh ja czytam wstecz (pierwszy raz :D i przeczytalam od 203 do 197 wiec jeszcze z 15 stron do bycia na biezaco :o oki spadam obiad robic dzis kuraki znaczy udka i ziemniaki z piekarnika z kapusta kiszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×