Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Gumiago hmmm z tym jest gorzej,bo ona kompletnie zadnego jedzenia nie wsadzi sobie sama do buzi,kiedyś jeszcze jadła chrupki kukurydziane,ale juz teraz nawet nie kupuje,bo Wiki zjadała.Troche to dziwne,bo wszystko inne do buzki pcha,a jedzenia nie.Wygniecie w rączce,wymemla wszystko,a nie zje ani kawałka:((Ale jak ja ją karmię to zje każde danie.Nie wiem od czego to zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mam pytanie o mopy do podlogi. Zawsze myje na kolanach, ale jak w tygodniu chce tylko przeleciec to nie chce mi sie. Uzywa ktoras mopa i jak tak to jaki najlepszy? Taki plaski czy lepiej fredzelkowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu Ty to masz reke do allegro. Super kombinezoniki. A Kubal dalej spi... Juz ziemniaczki gotuje, zaraz go obudze :) Moze sobie gdzie spojedziemy zeby w domku nie siedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez teraz takiego mam ale jak myje to mi sie odkreca. A te wyciskane z wiaderkiem to polamalam juz kilka:p albo za energicznie myje albo taka kicha:p probuje Kube obudzic a ten nieprzytomne oczy otwiera i spi dalej:/ juz 3 godziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ macham. :) dziekuje Wam kochane za troske🌼 z tym wirusem to jest tak, ze chyba nie da sie przed nim jakos zabezpieczyc.jedyne co nie wolno drapac tego. a zaraza sie nim jeszcze przed wystapeiniem objawow czyli wysypki:O narobilam dzis ruskich pierogow:) wlasnie gotuje, Kubus tez spi, juz ponad 3 godzinu ( Izu;) ). potem musze na zakupy do tesco bo mam zamowienie specjallne na jutro, krokiety;) Izu- my mamy mopa z viledy ten sznurkowy. no zadowoleni jestesmy, jeszcze kij nam sie nie zlamal, a w tych innych zawsze po jakims czasie kij polamany. Mea- nie no Nadia jest the best.:D juz wierszyki mowi, no i wielka fala dla niej:D zdolniacha malutka. Babeczko- wielkie WOW zrobilam, i tez latalam z jednego zdjecia z wesela na te drugie co wstawilas teraz. jeszcze raz dla Ciebie naparwde wielkie, wielkie gratulacje.wygladasz napradwe super laseczko:D Mamuniu- Ty to fajne linki wynajdziesz z ciuszkami:) a Zosia sliczna dziewczyneczka i chyba jej mocno te zabki dokuczaja, ze tak ta ksiazeczke gryzie. i brawo dla niej za pogniecione jedzonko. sorki reszte nadrobie potem bo pierogi wolaja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItaski wieczorne Babeczko Ciebie polowy nie ma!!! Tak cicho siedzialas i taka laska przed Swietami wyskoczyla:) Na Sylwestra mini obowiazkowa.Bardzo ladnie wygladasz i na buzi sie zmienilas tez.Teraz nawet nie widac ze Ty jestes mama 2 dzieci.Gratuluje! Meaa jak bedzie ciepla jesien to moze Nadia obskoczy w tej kurteczce i doczekasz kupna tego kombinezonu.A myszki ok tylko jedna juz padla i przestala chodzic:) ale duzo miala z nimi radosci. Izu wlasnie viledy mopy sa ok bo ta rurka jest pelna a glowki sobie zmieniasz.A w tych zwyklych rurka jest pusta i zaraz sie lamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik to super ze sie lepiej czujesz.Teraz to tylko sama przyjemnosc i odliczanie tygodni do porodu.A z budowa bedziemy wszystkie kibicowac. Mamolka nawet jak czasem jestes zajeta i tylko pomachasz to juz razniej ze nasza forumowa banda nadal w komplecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez nie mam pojecia co do prezetow.Zwale to na Dzordza:) moze Amorek,Izu cos wynajda i dadza cynk to mu wkleje. Natalka ma w listopadzie zaproszenie na imreze urodzinowa.Odbedzie sie w bawialni.Sasiadka wynajmuje na kilka godzin ta bawialnie zeby tam odbyla sie ta impreza dla dzieci.Nie mam pojecia co mozna kupic 5 letniemu chlopcu.Czym sie chlopcy bawia w tym wieku?Moze ktos mi podpowie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojecia co bym mogla jej kupic.Lalki,wozki,klocki itp. odpadaja bo ma juz po kilka.Dajce znac co planujecie kupic.Jak byla mala to latwiej bylo a teraz wymyslac trzeba czym by sie zajela. Nie moge wkleic zdjec bo za wielki ale wklejam tu Natalke z kuchnia (bawila sie tylko dzien) i jej ukochane myszki (jedna zaniemogla:)) http://www.fotosik.pl/moje_obrazki.php?r=new

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W TV leci jeden z najsmutniejszych filmow jakie ogladalam i nie moge sie na niego patrzyc a maz oglada po raz kolejny " W pogoni za szczesciem " z Will Smith. Barylkooo - u mnie link sie nie otwiera, pisze, ze mam sie zameldowac. No i podlamalam sie troche, bo tak wlasnie myslalam o kuchence ze zlewozmywakiem ale jak piszesz, ze Natalce sie znudzila to Pascal sie tez pewnie nie nabierze i nadal bedzie w mojej siedzial a sama kuchenka zajmuje sporo miejsca i gdzie ja pozniej trzymac :-( A dla chlopaka to moze puzzle ? Chlopcy czesto w tym wieku maja szajbe na punkcie dinozaurow, a wszyscy chyba sie bawia Lego. Izu - ja mam dwa , z Vileda i Leiheit z obu jestem zadowolona. Najwazniejszy jest ten patyk, nic sie z nim nie dzieje a wklady ( szmaty :-P ) zawsze mozna pozniej kupic nieorginalne, bo to sa standartowe wielkosci i kazde pasuja. Hahaha, widzialam zdjecia Kubusia z kitka i moglby byc dziewczynka :-) A Tobie i w dlugich i krotszych bardzo twarzowo i nie mam pojecia jak lepiej..... meaaa - Twoja cora ma nowego wielbiciela, mojego meza :-P , nie mogl oczu oderwac i kazal sobie film powtorzyc ! Pascalowi pokaze jutro bo dzisiaj zabraklo czasu. Babeczko - nie mozesz mi wyjsc z glowy :-P Zalozylas teraz ta weselna sukienke , mozesz sprzedac na allegro :-P Tylko juz sie wiecej nie odchudzaj, bo liczy sie zdrowie ! Amorek - pierogi, krokiety ? Ale maz sie ma przy Tobie fajnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Mea Mea pozwolilam sobie obejrzec filmik ,slicznie Twoja córeczka mówi wierszyk:) a ja tak sobie chciałam od siebie dodac,ze znamy z moja córa znowuz troszke inna wersje i tez to super nam wychodzi ,no to sie pochwalilam hihihi ale moze ktos skorzysta ,a wiec: w pokoiku na stoliku stało mleczko i jajeczko przyszedł kotek wypil mleczko a ogonkiem stłukł jajeczko przyszła MAMA kotka zbiła a skorupki wyyyyyyyrzuciła przyszedł TATUS kotka schował a mamusie pooooooooocałował(i tutaj dajemy sobie buziaka):) swietny jest ten wierszyk,taki stary a n ajlepszy ,bardzo smieszne jest kiedy moja mała tak przedłuza tzn jak wymawia słowo to je tak po dziecinnemu przedłuza ...np. wyyyyyyyyy zuciła,,albo poooooooooocałował sorki ze tak wpadłam ni stad ni zowąd ale czasem was podczytuje i dopisuje:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ z góry przepraszam ale nie nadrobiłam was nawet jeszcze dopiero kompa włączyłam... Dziś zaliczyłam szpital niestety - najedlismy sie stracha i to porzadnie :o Rano byłam w przychodni u poloznej dzidzi serduszko osłuchała moje cisnienie w porządku i wogole super na nogi przepisala mi specjalne rajstopy bo widac ze zyly zaczynaja wychodzic i mam obserwowac czy nie sa czerwone bo to moze byc zapalenie wiec czekam na recepte ma przyjsc poczta.. Później szybkie zakupy i do domku :) zjedlismy ciacho wypilam herbatke a mezyk kawke i sie polozyl ja poszlam do gory przewinac Marte i sie zaczelo :( najpierw jakies takie swiatelka (gwiazdki) przed oczami pozniej w momencie serce jak młotem i brzuch jak kamien :o wolam szybko meza ze mi slabo a MArta na przewijaku przylecial ja sie polozylam do lozka i czekam uspakajajac oddech az kolatanie se pojdzie polezalam z 2 minuty i przeszlo jeszcez 5 minut lezalam mąż pomogl mi zejsc na dol pol godziny sobie odpoczelam i poszlam szykowac obiad w sumie nic trudnego ani meczacego bo piers z kuraka z ryzem i warzywami. No i zdolalam zagrzac oliwe i ukroic kawalek piersi i na nowo kołatanie ale tym razem juz tak mocno jakby ktos mnie za gardlo trzymal znowu na sofe doczlapalam i leze leze 5 minut i zero ulgi czuje coraz gorzej mowie do meza daj mi telefon dzwonie do przychodni co mam robic? a tam uslyszalam zeby natychmiast do szpitala no i raz dwa do auta w aucie nadal kolatanie wszytsko mna telepalo oddech nierowny ehhh ciezko mi bylo... przed 16ta bylam w szpitalu powiedzialam o co chodzi (na parkingu kolatanie ustalo) od razu cisneinie mi mierzyli zaraz potem na ekg i wizyte z lekarzem no i on do mnie ze moze byc to od tarczycy, moze byc cisnienie a moze byc serce albo ciaza ale serce wyklucza bo ekg nie wykazalo nic rzadnych anomalii wiec mowi ze zostawilby mnie w szpitalu a ja juz panika :o ale moze to gorzej wplynac to ja ze nie chce ze musze do domu tylko co mam zroibic jak sie powtorzy mi znowu powiedzial mi co zrobic i ze wtedy natychmiast z powrotem do nich i juz mnei zostawia na obserwacji :( tak wiec o 17:10 wyszlam ze szpitala dzidzia zaczela sie ruszac jak szalona wiec bylam spokojna lekarz tez no i ledwo sie wyrobilismy bo mezyk na nocke chodzi 17:20. ale poszedl ze strachem biedaczek... Mam ogolnie sie nie denerwowac (tiaaa ciekawe jak :( ) i zrobic w tygodniu wszytskie badania na nowo bo to moze byc cokolwiek nawet cukier.. Oj dziewczyny wystraszylam sie na serio :( ale ja jestem teraz straszny nerwus i co ja mam zrobic? chyba se meliske bede pila bo juz nie wiem co moge :( Dzis juz nie poczytam marta zasypiala od 19ej trzac oczka w fotelu do teraz w lozeczku i prawie caly czas wyla :( ale juz spi wiec postep znow bo 2ego dnia bez smoka zasnela o 24 3ego o 23ej a 4ego czyli dzis o 21ej :D Polegiwalam sobie od 7ej troszke i wcale lepiej sie nie czuje oby juz mi sie to dziadostwo nie powtorzylo. Najbardziej to sie boje ze stanie mi sie cos jak bede sama z dziecmi ale nie wiem jak to zrobic zeby w razie "W" Anetka wiedziala co ma zrobic (klucze sa caly czas w drzwich) czy bedzie wiedziala zeby pobiec do sasiadki i poprosic zeby przyszla? a nie chce jej stresowac i martwic bo ona juz miała dosyc stresow ostatnio :( ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kubus zjadl 3 duze pierogi:) bardzoo mu smakowaly a farsz wyszedl mi dosc pieprzny. my z mezusiem tez pojedlismy, mniam jak ja dawno nie jdalam nie ruskich. zaraz jakis film sobie zapodamy i ciepla herbatka i pod kocyk:) Pia- zaraz lece zobaczyc co to za film z Willem czy juz nie ogladalismy bo moze bysmy sobie go obejrzeli. bardzo lubie z nim filmy. Barylko- ja mysle, ze z kopary albo traktora taki pieciolatek sie cieszy. lego tez super:) http://www.smyths.ie/Siku-132-Massey-Ferguson-MS-8680-!H10792-prod.aspx?qwSessionID=904a65f8-5ba1-4931-aaa6-0e692d859205 ten traktor jest zarabiscie odrobiony, ogladalam go na zywo:) albo jakies zwierzatka np: zwierzeta z farmy.zaraz wkleje link. z tej serii mozna skompletowac cala farme co tylko sie chce, super sa ta zwierzatka wykonane. tez nad nimi myslalam zeby Kubusiowi. http://www.smyths.ie/Schleich-Simmental-Cow-!G00063-prod.aspx a Kubusiowi tak planujemy kupic na urodziny wlasnie lego duplo. naogladalam sie w necie i obstawiamy ten zestaw.ja pamietam jak ja bylam mala i dostala lego, godzinami siedzialam przy nich. Kubus teraz ma etap klockow i autek, koperek itp i w tych tematach sie rozgladam:) najwaznijesze jest to, ze w tym zestawie sa i klocki i traktor;) http://www.smyths.ie/Lego-Duplo-Big-Farm-5649-!G15843-prod.aspx?qwSessionID=705ea6c8-39e6-4f2c-862a-c928e40d84fa Pia- no chce dogodzic mojej chorobce:) Izu- ale super kitolka masz:) a Tobie bardzo ladnie bylo tez w krotkich wlosach, tez mi i tak i tak sie podobasz:) Asik- ciesze sie, ze juz lepiej sie czujesz, teraz to tylko ciesz sie tym stanem:) Gumiago- zdrowka dla Anulki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi- teraz doczytalam:( ja wiem, ze latwo sie mowi, ale nie denerwuj sie. moze faktycznie to od tarczycy te kolatania. koniecznie porob wszytskie badania poczawszy od cukru konczac na hormonach. ja pamietam w ciazy, pare razy mialam cos takiego, ze lezac w lozku mialam wrazenie, ze serce za szybko mi bije jakby mialo zaraz wyskoczyc a przeciez tylko lezalam. nie wiem co napisac, zebys sie nie denerowala. moze na spokojnie Anetce pokaz jakby w razie czego, jakbys kiedys w "przyszlosci" zrobilo Ci sie slabo gdzie ma zadzownic pod jaki numer. tak na spokojnie, zeby jej nie przestraszyc a zeby w razie czego wiedziala jak wezwac pomoc. Kessi myslami jestem caly czas przy Tobie i zeby juz to sie nie powtorzylo. wielka buzka dla Ciebie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi - moze faktycznie tarczyca :-( A powiedzialas lekarzowi jakie bierzesz na siebie obowiazki ? Moze powinnas sobie odpuscic z kilkoma bo co z tego jak chcesz jesli organizm sie buntuje ? Nie wiem czy jestes duzo na swiezym powietrzu ale moze Ci dobrze zrobi jak sie dotlenisz ? Amorku - to nie jest film dla Ciebie. Brzmi pewnie arogancko wiec od razu pisze, ze dla mnie tez nie ! :-P Nie otwieraja mi sie te linki :-( A ja mysle dla Pascala o tej kuchence z Ikei : http://www.ikea.com/de/de/catalog/products/S49874533 maja do niej swietne dodatki, takie miniaturki prawdziwych garnkow, lyzek czy chochli. Nie wiem tylko co reszta rodziny na to jak oznajmie, ze Pascal ma dostac kuchenke :-P Tzn. wiem , ze beda boki zrywac ze smiechu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi - no wlasnie, problem jak porozmawiac z Anetka :-( Nie wiem jaki macie telefon ale moze da sie zakodowac numer saisadki pod numerkirm "1" i wtedy latwiej bedzie Anetce do niej zadzwonic ? Zreszta Tobie tez byloby latwiej. Moze pocwiczcie w formie zabawy ? A nie mozesz do sasiadki postukac w sciane albo miotla w sufit, podloge ? :-P Ale mysle sobie, ze jak zwolnisz tempo, porobisz wyniki to juz sie nic takiego nie powtorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde napisalam sie i skasowalam buuu Pia ja tez myslalam o tej samech kuchence bo ona jest najbardziej wirygodna. Moj trez sie zabawkami nie chce bawic. Ale mysle wlasnie o tym i jeszcze zelazko i odkurzacz:p Bo moj to maly gospos jest hehe. Kessi strasznie mnie wystraszylas. Oszczedzaj sie ile wlazie, a Anetce wylumacz delikatnie ze jak by kiedys czasem cos sie dzialo to ma biec po sasiadke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi Pia dobrze radzi z tym telefonem. No i koniecznie porob te badania, bo moze to wlasnie od tarczycy. mam nadzieje, ze teraz sie Toba dobrze zaopiekuja. Barylkoo ja bym stawiala na LEGO. Bo to dlugo sluzy i dzieci sie uwielbiaja tym bawic. Ja swoje pierwsze dostalam jak bylam malutka chyba z 4 latka albo 3 a bawilam sie nawet jak mialam 12. A homik tez mi sie zepsol bo wlosy sie wkrecily i padl, a tam pisze ze trzeba uwazac. i kuba teraz chodzi i poazjue i mowi zuzuz zuzu wosi wosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pewnie sama zostalam jak zawsze. Czekam na M. W kocu mamay wspolny weekend razem wolny WOW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomnialam napisac. Pod wieczor przyszla znajoma poka i mowi czy Kuba sie nie wystraszy a ja mowie czego? i bach zza jej plecow wyskoczyl jej chlopak przebrany za wilkolaka i niepotrzebnie krzyknol. Jak Kuba wyrwal do mnie na rece przytulil sie to jak poszli to tak siedzial jeszcze 5 min. I nei bal by sie jak by nie ten krzyk. W sumie sciagnol maske zaraz i Kubi nawet go dotkol ale jak zawsze plakal zeby do nich isc tak teraz powiedzial wujek papa i zostal w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku narobilas mi smaka na pierogi i az mnie skreca teraz :p chyba ulepie w tym tygodniu :) a teraz za tydzien mam urlop bo m do pl jedzie autem i dopiero ide 12 listopada do pracy to az mi sie zyc zachcialo i sily wiecej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu🖐️:) w tesco widzialam w polowie ceny jest wlasnie zestaw pralka, zelazko, odkurzacz niby firmy Zanussi:P Pia- super ta kuchnia a ogladalam te warzywa, owoce z materialu z ikei super sa, mozna sobie wszystko fajnie pokompletowac wlacznie z kanapkami;) teraz sa takie cuda niewidy dla dzieci, ze czlowiek juz glupieje co wybrac a zeby prezent byl trafiony. sprobuje raz jeszcze z tymi linkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku jaka niespodzianka :) Jak sie mama mnie pytala ci Kubikowi kupic to powiedzialam ze puzzle bo teraz zaczne mu to zbierac i jak znalazl bedzie na przyszlosc. po co marnowac kase na cos czym i tak sie nie bawi... a tesciowa dzwonila ze kupila mu spodnia i bluza jakas bo nie wie jakie zabawki. jeszcze myslalam o takich matach wodnych do malowania ewentualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem ze chce odkirzacz ale czekam na przeceny i nie chce kurde mi teraz wbic na promocje ale twardo bede czekac:p Amorku widzialam wlasnie te zanussi:p i zastanwiam sie szczerze nad tym ale boje sie ze ciepnie tym otworzy szafke i powie pasiuj pasiuj pokazujac na moje zelacko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×