Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Babeczko no WOW WOW WOW !!!!! kochana ale Ty laska jesteś !!!a wiesz ze Zuzia to cała Ty na tym tygrysku jak siedzi? zmieniacie sie kochane zmieniacie... co do dziecinstwa ja tez zawsze w jakichs takich zwyklych ciuchach ale u mnie w klasie sporo bylo takich dzieci wiec zbytnio sie az tak nie wyroznialam a zapisywac sie kazalam na wszytskie mozliwe kolka w szkole zeby tylko w domu nie byc :o wiec gralam w siate, kosza, haftowalam, wyszywalam, gotowalam, kolko biologiczne, plastyczne, PCK, taneczne, teatralne, recytatorskie i rekodziela zaliczylam :) tak wiec troszke sie wyrywalam z domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kochane :) sluchawki na uszach, 30 seconds to Mars leci full relaks :) widzialyscie kiedy zeby kto zjadl prawie 1kg sernika w niespełna 2 dni? no to oto jestem ja :) a to za sprawą mamy, kupila raz i niebo w gębie, powiedzialam zeby kupila i dla mnie na moje nieszczescie.... ale caly dzien sernik i nie mam dośc, kitkaty i kindrbuena mogą sie przy nim schować.. Pia :) mokrą włoszkę nosilam od liceum :) bo mialam niepodatne wlsoy w ogole, a byla to najprosciejsza fryzura bo na mokro wetrzesz żel i czekasz az wyschnie.. tylko te odrosty :o a co do samooceny... wstyd przyznac i sie chwailic ale ja czuje sie dobtze w koncu we wlasnym ciele teraz gdy mam Wiktorie :) oczywiscie chcialabym z 5 kg mniej i plaski brzuch ale... dawniej mialam nawet z 10 kg wiecej, wiecej syfów na twarzy wiec same wiecie jak trudno o samozachwyt w tym wypadku... na ostatnim koncercie czulam sie jak 18nastka :) ale nie tylko wyglad ma znaczenie, bagaż doświadczen jakie czlowiek zbiera przez lata, za nic nie chcialabym cofnąć czasu i popełniac te same błędy... Asik:) tak sobie o Tobie myslalam, jak dajesz rade z pracą tłumacza... myslalam o tym kiedys sama ale... nie wysiedzialabym tylu godzin nad slownikiem czy tekstem... nie myślałaś nigdy o korepetycjach? no i wlasnie, chcecie zamienic mieszkanie na większe? Mamuniu:) moja Wiki tez skacze w stylu patataj:) ale strasznie chce sie odbic jak tanczy. Izu:) z Twoją figurą na króko wlosy by fajnie wyglądały, tak mlodziezowo, trwała raczej poszerza twarz no i licz sie z tym ze odrosty po trwałej są feee, trza poczekac az odrosną lub wszystkie ściąć:o Babeczko:) lece do galerii:) a ja niby mam spokojne dziecko a padam na twarz, why??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misty 🖐️ moze slabszy dzien dzisiaj? Marta w łóżeczku a ja przygotuje sie psychicznie na gehenne nocna :o poki co pije mleczko i nei placze ale przy ubieraniu w pizamke rozgladala sie po pokoju jakby smoka szukala :( mam nadzieje ze do konca tygodnia zapomni o nim a ja go zaraz wyrzuce do kosza coby mnie nie kusilo :o Misty - sernik?? oj zjadlabym nawet kilogram :P a moze i wiecej... ja to wogole nie moge gotowac w malych garnkach i piec w malych foremkach bo to dla dzieci by tylko bylo a moze nawet nie :P musi byc duzo i koniec !! oj Planowanie urzadzanie - zazdroszcze Ci tak pozytywnie no i fajnie sie czyta jak juz wesole te literki piszesz a na koncert ostatnio mam straaaszna chec pojsc a tyle ich tu u nas teraz... no ale maz krotko mi ucial moje marzenia spogladajac na moj brzuch znaczaco :P ale obiecal mi ze jak dzieci juz troche podrosna i bedzie ktos u nas akurat to wtedy sie oboje gdzies wybierzemy na disco albo koncert hahahah juz to widze Meaaa - co do nadusi.. pamietasz jak kiedys napisalas ze ona tak jak taki maly Monk? pamietasz jak Ci wtedy napisalam jaka byla Anetka od malenkiego? ona nie mogla miec kropelki wody na rece (nie w czasie mycia ale jak npo pila) malowanie rekoma nie przeszlo u niej jedzenie czegokolwiek rekami (rekoma) tez nie inne dzieci babraly sie jedzeniem a ona wyla jak to widziala do teraz ciezko jej zjesc kanapke nie klapnieta :o tak juz ma i co zrobie? jakos sie przyzwyczailam ona nie lubila kaluz i piaskownic itp no po prostu takie dziecko a do morza w gumowcach nawet nie podeszla zeby nabrac wody :D Uzbruj sie w cierpliwosć i nic sobie nie wkrecaj!! sa rozne dzieci i niektore są bardziej wyczulone na "ohydztwa" inne mniej Tule na dobranoc i nie mysl za duzo :) Marta zaczela juz plakac ehhh ciezka nocka bedzie a ja zerkam katem oka na te skarpetusie mikolajkowe :P oj szkoda ze one sa od 0-6 m-cy tylko... co to ja jeszcze mialam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju ale jestem gapa :o Dziekuje wam wszytskim serdecznie za zyczonka dla nas 👄 GumiAgo - wszytskiego naj tak z głębi serducha oby wszystko bylo juz tylko dobrze słoneczka Ci zycze i odezwij sie prosze 👄 Asik - wiesz jak to mowia im wiecej masz do zrobienia tym lepiej sie organizujesz.. otoz u mnie to nieprawda :P mam czesto takie dni ze nie wiem w co łapy wsadzic i chodze i krece sie jak sloik ogorkow i tk z pol godziny rano nieraz a i popoludniu sie zdarza :) Torciki slabo ida zeby nie powiedziec ze wcale bo trafia mi sie tak raz na miesiac zamowienie a ja chcialabym zeby ten moj biznes sie krecil caly czas lub choc pare zamowien w miesiacu zeby w koncu jakas kasa z tego byla dlatego oprocz wlasnorecznie robionych rzeczy bede tez miala w sprzedazy gotowe prezenty na chrzciny sluby komunie itp w konkurencyjnych cenach mysle ze to dobry pomysl i bardziej bedzie sie chcialo ludziom kupic u mnie to samo niz z ebeya zamawiac :) Poza tym duuuzo taniej mnie wyjdzie jak sama bede robila wszytsko do moich prezencikow czyli zdobila swieczki czy nawet sama je robila w najblizszym czasie mam nadzieje mydelka, bomby do kapieli (to wcale nie takie trudne jak sie okazalo) a mozna im nadac niepowtarzalny ksztalt no ale nie o tym mialam pisac ... w zamiarze jak zakladalam firme mialam nadzieje (ludzilam sie) ze torty beda szly i wtedy tylko dodatkowo raz na jakis czas zamowie jakis wozek czy lozeczko i sprzedam go konkurencyjnie no niestety kasy brakowalo a torciki przestaly isc wiec dorabiam pieczeniem a teraz handlem bede bo na swieta juz ludzie kupuja wiec mam szanse cos zarobic :) Dziekuje Ci kochana za zyczonka i komplement - zaczerwienilam sie - wcale tak wspaniale nie jest ale nie narzekam :) Jutro robie tort pieluchowy moje pierwsze swieta i mam nadzieje ze znajda sie chetni bedzie tam w skladzie kocyk bialy w gwiazdeczki (platki sniegu) pieluchy sliniak moje pierwsze siweta, skarpetki z mikolajem i ramka na zdjecie bedzie to taki mini torcik raczej bo musze wiedziec czy wogole beda chetni :) dobra musze sie cofnac znow bo nie wiem co komu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misty chyba sie juz nie pojawi... tobie tez dziekuje za komplement :) Pia - hehehh tak sobie pomyslalam czy czytalas siebie jakies 2 miesiace temu jak ne chcialas dac Pascala do zlobka :P a co z popmyslem na biznes? tak mi sie przypomnialo? co do tej opieki bo teraz rynek bedzie juz otwarty i wlasnie czytalam ze duuuzo opiekunek beda potrzebowac do osob starszych wiec chyba to dobry okres na takie dzialania... Amorku i jak mezyk? ja wlasnei tez masc mialam i antybiotyk oby mu szybko pomoglo no i nie moze tego przeziebic wlasnie bo to jak z ospa jest podobny wirus i u doroslego potem cos z sercem moze byc - ale nie strasze Cie ja zachorowalam w listopadzie i dalam rade szybko sie wykurowac wiec trzymam kciukasy mocno!!! Samadamo - no wlasnie jak sie tu zloscic jak one takie cuda wyprawiaja? myto juz czasem glowe odwracamy jak Marta cos kombinuje bo ze smiechu to juz nie mozna czasem Wczoraj np wlazla na lawe sama i usiadla zadowolona z diabelskim usmieszkiem ja ze nie wolno a ona w smiech i ty ty mi paluszkiem robi koza mała :P tez jestesmy niewychowawczy bo jak tu krzyczec jak sie placze ze smiechu :D Mamuniu - oj bo przez kolano cie tu zaraz i bedziemy lac jedna po drugiej... :o jak to Ty jeszcze u lekarza nie bylas? nie lekcewaz prosze Cie tego. Moja klolezanka byla u lekarza rzucila palenie bo boi sie czy to tez nie mialo zwiazku dostala skierowanie na maaase badan i do kardiologa :o bedzie czekala sporo czasu ale zamkna ja na 2 doby w szpitalu i bedzie caly czas pod aparatura zeby wiedziec czy cos sie dzieje tak wiec jednak lekarz sie przejal... a dostala teraz leki na zawroty glowy bo ma opozniony obraz hmm jak mi to mowila nie wiedzialam o co kaman ale mowi ze jak patrzy np w lewo i odwraca glowe w prawo to nie widzi tego co przed soba tylko tak z opoznieniem ten obraz sie jej przesuwa - i ona auto prowadzi !! :o mam nadzieje ze w koncu pojdziesz i sie zbadasz!! Ciepla - i jak po rocznicy?? odezwij sie cos wogole to troszke nas zaniedbujesz ostatnio :P Wiecej juz naprawde nie pamietam i rozprasza mnie plakusianie Marty co pare minut ona poplacze 2 minutki i potem 5 minut cisza zaczynalo sie tak ze plakala 10-15 minut i 2 minuty ciszy wiec jest postep :) ale nie wchodze juz doniej bo to tylko pogarszalo sprawe wchodze jak juz nie placze poglaskam i wychodze oby szybko zasnela dzis bo bede zombie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Juz mnie Zuzu zerwała, Czarek uz lepiej:) kaszlał w nocy ale juz mu sie odrywa, i nie szczekał...bidulek moj mały.'Lekarz powiedziała ze jezeli to jego pierwszy rok w przedszkolu to ma prawo czesto chorowac:) taka kolej rzeczy. Kessi dzieki, wstyd było mi wklejac te zdjecie bo ja po niepospanej nocy! Włosy robione w sierpniu...ech! Dzis dzordz dokupuje zniczy....tzn zniczy nieduzo wiecej wkładów! I jutro a moze nawety dzis jeszcze polece zarobic troszke:) Sunuś spi, dzis posiedzi w domku...chorowitek moj kochany! pozdzie we wtorek po swietach to podleczy sie troszke w ten długi weekend! Zuzia to sie zgodze ze podobna do mnie, bo wyglada jak moja kopia gdy ogladam zdjecia ze swojego dziecinstwa. Ale duzo osób mi mowi ze Czarek to wykapana mama....mi tam sie wydaje ze to mały Jarek! Nie widze zadnego podobieńtwa:) Oboje bystre niebieskie oczy i mam wrazenie ze to dzieci tylko mojego męza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryyy słychać, ze mówię przez nos? :o Mam po prostu tak zawalone zatoki, że nie oddycham. Uszy mi się przytykają. No po prostu spotkał katar Katarzyne :o mam na drugie Katarzyna, żeby nie było ze nie pasuje :P Przepraszam, ze ostatnio niewiele pisze ale wieczorami zalegam pod kocykiem a w pracy duzo papierków Pia czemu martwic? :) Babeczko nieeeeeeeeeeeeeeee no laska jak się patrzy!!! Wyglądasz bardzo bardzo bardzo ślicznie!!! Totalnie odmieniona!! (zerknęłam sobie na zdjęcie w różowej sukni ;) )gratuluje jeszcze raz!! Bardzo mi zaimponowałaś :) Kessi, Amorku dziekuje, naprawde razniej mi się zrobiło ;) no taki mały Monk. Pewnie pedantka po tatusiu. Dobrą stroną tego jest to, że jak coś np. je i to skonczy to opakowanie od razu idzie wyrzucic do smieci. Albo wyjmie sobie chusteczke, wytrze buzie i nie rzuci jej byle gdzie tylko niesie do kosza ;) czyścioszek mały. Plasteliny się brzydzi ;) żelków się brzydzi (a ja uwielbiam Haribo :P ) tez myślałam, ze się będzie brzydzic piaskownicy ale nieee całe lato szalała w piachu i miała w nosie to czy rączki pobrudzi ;) ale jak w piasku znalazło się źdźbło trawy to uciekała z obrzydzeniem ;) no i namiętnie by wchodziła do kałuży ;) chyba rzeczywiście po prostu każdy dzieciak ma swoje rózne zachowania ;) Dla kochanych formowych Cioć Nadunia ma wierszyk ;) http://www.youtube.com/watch?v=q-I9JFflbtI Mamuniu no szkoda mi tej kurtki ze mi przeleciała koło nosa. Jeszcze 2 aukcje obserwuje i czekam na koniec. Mam tez jedną opcje na dzisiaj. Odkryłam u nas w miescie hurtownie odzieży dziecięcej i tam zajrzę. Koncze dzisiaj prace wczesniej wiec zdążę. Może będzie cosik fajnego ;) a ceny tam mają bardzo przyzwoite. Na wiosne kupiłam małej tam świetny polarek i getry ;) Musze pochwalic Naduśke :) od dłuższego czasu (chyba ze 2 tygodnie) nie było już żadnej sikowej wpadki ;) pieknie woła siusiu i puke :) i teraz się zastanawiam kiedy zrezygnowac z pieluszki na noc. Bo zazwyczaj rano pieluszke ma suchą. Czasem zdarzy się lekko zasiusiana (ale to jak pośpi do 9 tej ;) ) zazwyczaj wstaje o 8 mej. Pije mleko i dopiero po mleku idzie siusiu i siiiiiika wtedy i siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiika jakby tydzień nie sikała ;) Co to ja jeszcze miałam Aaa Pia pipka ze mnie zapomniałam wam złożyć rocznicowe życzenia :( przyjmij wiec proszę spóźnione najlepsze życzonka 🌼 jeszcze 60 rocznic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Mamuniu dziwnie to zabrzmiało: odkryłam hurtownie odziezy a juz na wiosne kupowalam tam polarek ;) totalnie o niej zapomniałam i mama mi o niej przypomniała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mea Duska wymiata:))hehe suuuper :))dziekuje za wierszyk👄,a Ty masz glos podobny do mojego:-D Babeczko biedny Czaruś:(( Dobrze,że był taki dzielny na pasowaniu:)) Musze oblukac glaerię. Pia ja z kwasnej kapusty robie bigos tylko 2x w roku na święta.Nie lubie np mieszac kapusty kwasnej ze słodką-każdy ma swoje gusta i guściki;-)) Dzis mamy fajna pogodę,nie ma slonaca,le tez nie ma wiatru i jest dośc ciepło,wiec idziemy sobie na spacerek i mała pośpi na dworzu.Na obiad dzis robie szwedzkie nalesniki,wiec mam luzik,bo to 15 min i gotowe. Mąz pracuje do 16 i musimy pojechac po znicze. I mam pytanie:gdzie moge kupic farby do malowania twarzy?Wiki idzie w niedzielę na halloween ,dopiero wczoraj dostala zaproszenie od koleżanki i kurcze jestem w kropce...może w jakichs sklepach papierniczych?HELP!!!!!!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczko!!!!!!woooooooooooow!!!!!ale z Ciebie lacha!!!!!Ty chudzino!!!:))nie no rewewlacja!!!!!dla Ciebie za wytrwałośc👄🌼 Asik fotki z lodem i z prysznicem super!!!Krzys ma cudne oczy!!takie ..mądre,można w nich utonąc-ehhh będą dziewczyny biły sie o Twojego synka:-D Dodałam fotki z wczoraj Pia juz dawno nie dodałas..swojego zdjęcia:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.... meaaa - no nie moge ! Lata swietlne dziela Pascala od Nadii ! Czy Ty tez znasz bajeczki na pamiec czy moze czytasz z ksiazeczki ? :-P Ja mu dzisiaj po przedszkolu pokaze Nadie , ciekawe co bedzie robil ?Masz wkladke na materac w Nadii lozeczku , juz bym sprobowala wyciagnac pieluche ale zabezpieczylabym materac. Bede sie powtarzac do znudzenia ale masz rewelacyjne dziecko ! Bardzo dobrze skoro nie wiesz czemu by Ci sie mialo zrobic przykro :-P mamuniu - tutaj takie farby sa tez w drogeriach. Masz glos podobny do meaaa ? Calkiem inaczej Cie slyszalam w moich uszach :-) W moich uszach masz glos jak moja kolezanka Beata ale to pewnie wszystko z powodu imienia :-P A bigos to ja nie robie czesciej jak dwa razy w roku, czasami tylko raz na Sylwestra... Babeczko - no nie moge wyjsc z podziwu ! Nie dziwie sie, ze ludzie Cie nie poznaja ! Klikam i klikam na zdjecie z wesela i to najnowsze i widze dwie inne Babeczki :-P Jeszcze raz wielkie gratulacje, takie najwieksze jak sie da ! A co do samooceny to jestem przekonana, ze dom rodzinny odgrywa olbrzymia role. Mnie ciagle krytykowano, porownywano do innych, mowiono jak przynioslam 4, ze lepsze przeciez 5 ( 6 wtedy jeszcze nie bylo )....Ciekawe czy mialas podobnie ? Kessi - maz mnie ubiegl z interesem, swoim ! Nawet nie pisze, bo to dluga historia ale moj maz ma od calkiem niedawna firme, ktora leci na moje nazwisko. Powiedzialam zaraz na poczatku, ze nie kiwne przy tym palcem a juz mnie tak pochlonelo, ze czasami siku robie w biegu. Nie chce pisac nic wiecej moze poza tym, ze wspolpracujemy z PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Jestem przelotem czytam Was, ale przepraszam, że nie odpiszę :-( Bardzo bardzo dziękuję za pamięć i Wam solenizantkom i jubilatkom wszystkiego naj naj naj życzę :-) Meaaa może spróbuj z podkładem ja jeszcze się waham bo raz naleje w pieluchę a raz nie ( w nocy) - w dzień jest spoko i sama woła kiedy trzeba :-) Idę dzisiaj z Andzią znowu do lekarza - ma chrypkę i pokazuje że boli ją gardło :-( jak nie urok to zawsze coś.... Babeczko gratulacje wyglądasz olśniewająco ( małżon nie czuje się zazdrosny:-p ?) co dop kurtkowych zakupów dla Andzi to lipa - u nas nic kompletnie nie ma !!! chyba muszę coś kupić na alegro Mamunia jakieś propozycje?? a i kupiłabym już jakieś zabawki dla małej ale weny brak co takim dzieciom się teraz kupuje?? pozdrawiam Was serdecznie na pewno się jeszcze odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItaski Wybaczcie ze nie pisze ale podczytuje Was. Tyle mialam napisac ale mi teraz wylecialo z glowy. Kessi w ciazy masz wiecej dla nas czasu:) pamietam ze oststnio tyle pisalas w poprzedniej.Bardzo lubie Cie czytac.Ty to jestes naprawde pracus.Tyle masz kochana na glowie i jeszcze szukasz sobie dodatkowych zajec.Podziwiam Cie. Meaa kiedys dawalam cynk ze tanie kurteczki sa w biedronce (25zl) i Lidlu chyba 30zl.U nas jest tez taki sklep PEPCO tam jest duzo tanich ubranek.Bylam tam wczoraj i widzialam duzo kurteczek na nasze Gwiazdy.Ja kupilam czapke na polarku z nausznikami,pomponikami sliczna,ciepla za 10zl! Moze wdepnij u siebie do tego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Chyba wreszcie dochodzę do siebie, bo już 2 dni z rzędu nie miałam drzemki w ciągu dnia, a spać poszłam koło północy, czyli jak za starych czasów. Nie wiem czy to dlatego, że ten I trymestr wreszcie się skończył, czy tak podziałała siła sugestii, ważne że zaczynam mieć więcej z życia ;) Mamuniu, dzięki za miłe słowa o Krzysiu. Muszę wrzucić jakieś nowe zdjęcia, bo ostatnie są z lipca ;) Fajna panienka wyrosła z tej Twojej Zosieńki. A to zajadanie książeczki i klocków to z powodu ząbków? A jak z jej jedzeniem? Pytałam cię o to kiedyś, bo Krzyś jest taki niejadek że każdy zjedzony kęs to sukces. Wiem, że Zosia nie lubi gryźć, ale jak ogólnie podchodzi do jedzenia? Krzyś to jakby w ogóle głodu nie czuł. Nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek dał znać że jest głodny. Wszystkie portki mu spadają, muszę mu chyba kupić szelki... Misty, Pia - zamierzamy się budować w przyszłym roku. Mamy działkę, którą kupiliśmy 5 lat temu i powolutku spłacamy. Odkładaliśmy tę budowę, bo baliśmy się giga-kredytu, no ale w końcu trzeba zebrać się na odwagę i zrobić ten krok. No i rok temu mieliśmy fatalną sytuację finansową, ja bez pracy, mąż bez zleceń, żyliśmy z oszczędności, więc trudno było myśleć o budowie. Teraz się poprawiło i mam nadzieję, że złe czasy mamy za sobą. Mamy już gotowy projekt (nie typowy, tylko taki robiony od zera), ale teraz idzie zima więc trzeba czekać do wiosny. Niby jak się uprzemy to jest szansa wprowadzić się zimą przyszłego roku, ale raczej to będzie 2012. Więc trochę się tu pokisimy w czwórkę, jakoś trzeba będzie się zorganizować. Ważne że jest wizja lepszej przyszłości :) Mea - zdrówka dla ciebie, teraz jest długi weekend to możesz posiedzieć w domku. Film z Nadią świetny. U nas z kolei rządzi wierszyk "miauczy kotek". Muszę przypomnieć sobie ten wierszyk o zbitym jajeczku, będzie wreszcie jakaś odmiana ;) Babeczko - no i co ja mam ci powiedzieć, jak ty w komplementy nie wierzysz... Ale sama chyba widzisz w lustrze, że osiągnęłaś bardzo wiele! Specjalnie przyjrzałam się słynnym zdjęciom z wesela i naprawdę jesteś teraz zupełnie inną Babeczką :) Będę brała cię za przykład, jak będę zrzucać kilogramy po tej ciąży :) Wiecie, czasami zerkam na forum Majówek 2011, bo ja majówką będę (albo, jeśli będzie tak jak z Krzysiem, to kwietniówką). I jakoś tam nudno ;) Ciągle piszą o lekarzach, USG, liczą tygodnie, wymieniają dolegliwości, nazwy leków... Nie ma takich jaj jak tutaj ;) Więc z wami na pewno zostanę, a tam to jeszcze zobaczę. Kurcze, tak mnie kusi żeby kupić jakiś malusi śpioszek albo pajacyk, ale wolę poczekać aż poznam płeć. Tylko kiedy to będzie?... Z Krzysiem dowiedziałam się już w 13 tygodniu, teraz mam innego lekarza, który woli poczekać z tą informacją aż będzie 100% pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu alegro to byla jednorazowa zabawa.Juz sie pokonczyly aukcje.Udalo mi sie sprzedac kilka rzeczy i nawet sama jestem zaskoczona:) Moze w przyszlym roku sie znowu zabawie.Ja tylko to wystawilam czym nie moge obdarowac tu wkolo rodzine,znajomych.Takie kiedys pokupione wynalazki pod wplywem chwili:) Misty ale fajowo ze juz jedna noga na swoim jestescie.Tak dlugo na to czekalas. AMorku zdrowka dla mezulka! Ciepla jak sie udala rocznica?Widzialam nowe wloski u Ciebie.Ty to dopiero lubisz zaszalec ze zmiana kolorku.Fajnie wygladasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaa Nadunia do schrupania:) 6 za piekny wierszyk dla cioc!!! Ale ma sliczne te wloski. Ja popisze wieczorkiem wiecej i wejde do albumu zobaczyc nowe fotki. PIa Pascal taki jak Natalka woli dorosle zabawki.Uwielbia bawic sie w kuchni.A jak dostala swoja wlasna to nie to samo i nie bawi sie nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej na chwilkę zaglądam. mam trochę pracy. ostatnio z moją frekfencją kiepsko.im mniej jestem tym mi trudniej się znaleźć w temacie i w szeregu :). życzę udanego weekendu. dziś pracuję nad opnią i analizą rysnku i wywiadem, olek śpi, jutro spędzimy dzień u rodziców na przeprowadzce a w niedziele ur szwagierki i koncercie dla dzieciaków..... mamuniu- bigos wyszedł rewelacjny lednwo starczyło na drugi dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje kobitki ;) ja czasem sikam po nogach z tej mojej Naduśki. Potem nagrywałam tez jak się nazywa i jak ma na imie i spytałam jak ma na imie tatus? To wiecie co odpowiedziała? STARY! :D Pia - ;) taaak znam na pamięć wszystkie chore kotki, w pokoiku, wszelkie bajeczki Brzechwy typu w Szczebrzeszynie, koziołeczek, kokoszka smakoszka, entliczek pentliczek, kwoka, jak rozmawiac trzeba z psem ;) itd. Ja jej opowiadam a Duśka kończy zdania ;) np. w kokoszce ja mówie: szła z targu kokoszka smakoszka, spotkała ją pewna kumoszka, co widze? Wątróbka? Ozorek? Ja do ust tych rzeczy nie biorę. Kura na to: (i tu Duśka odpowiada) KUD-KU-DAK (ja mówię: a ja owszem a ja: ) i Duśka: TAAAK! ;) Mam dziwnie dobrą pamięć do wszelkich wierszy. Pewnie się będziecie smiac ale pamiętam nawet wierszyki z podstawówki (nawet po rosyjsku!!!) całą inwokację, odę do młodości itp. mnóstwo wierszyków dla dzieci a nawet sonety największego słoweńskiego wieszcza (coś taki nasz Mickiewicz) Franceta Preserna :D :P Mój mąż mówi, że jestem dziwna ;) Pia to miałaś tak samo jak ja w domu. Przyniosłam 4 a dlaczego nie 5?? Przyniosłam 5 a dlaczego nie 6?? Wieczne niezadowolenie ze mnie. Nie mogło mi to dać podstaw do dobrej samooceny. Zresztą w domu tez mnie nauczono, ze mam liczyc tylko na siebie. Nie wolno było mi okazać słabości, nie prosiłam nikogo o pomoc. Do teraz mi to zostało, ze powinnam wszystko robic sama, ze proszenie o pomoc to okazanie słabości. Jak jestem chora albo mnie cos boli to nie okazuje tego po sobie (podczas gdy mój mąż jest umierający :P ) ale tak mnie nauczyli. Nie mogłam liczyc na „współczucie rodziców. Jak mówiłam, że mnie głowa boli to dostawałam zjebkę, że to przez to, ze chodze bez czapki i cierp ciało jak ci się chciało. :o przez to chyba jestem nadopiekuncza do Nadii. Chce by czuła się wazna, zadbana, doceniana ale nie wiem czy nie przesadzam ;) Baryłko nie ma u nas PEPCO :( a te kurteczki w biedronce widziałam i chciałabym cos cieplejszego. Taką w stylu tej biedronkowej ma i wydaje mi się za cienka. Chciałabym cos już tak na zime ;) Gumi_aga tez się zastanawiam nad prezentami dla Duśki świątecznym, urodzinowym, mikołajkowym. Miałam 3 typy: tablice stojącą z jednej strony do malowania pisakami zmywalnymi a z drugiej kredą, drugi prezent: chomik zhu zhu (Baryłko jak się sprawuje? Natalka lubi się nim bawic?) trzeci prezent: miało być żelazko i deska do prasowania ale już kupiłam (ale ma radoche!!! Uwielbia prasować :P ) i teraz nie wiem co na trzeci prezent. Chcemy kupic nartosanki, ale nie wiem czy to nei poza prezentami. Wiec musze cos wymyśleć innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia a z tą przykrością to podejrzewam o co moze chodzic ;) ale nie chce walnąc gafy jesli myslimy o tym samym to nie, nie jest mi przykro ;) spodziewałam sie ze nie bedzie reakcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meaaa - no wlasnie ! Zawsze bylam sobie sama winna, ze jestem chora :-( Wygladalo wrecz, ze sobie zasluzylam na kazde przeziebiebie ! I tez mam szajbe, bo moje dzieci ciagle ode mnie slysza jaka jestem z nich dumna i nigdy nie uslysza ode mnie zadnego porownania, ze ktos jest lepszy. Szkoda tylko, ze nie mam takiej szajby jak Ty i nie mam takiej pamieci, ja nie potrafie zapamietac kawalu sprzed kilku godzin a co dopiero cos z Pana Tadeusza ! No i znamy sie jak lyse konie ! :-P Asik - przypuszczam, ze bedzie Wam ciasno ale zobaczysz jak po latach bedziecie wspominac te lata i tym bardziej cenic jak sie Wam polepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia :D nie moge :P :D to przeciez niemozliwe ;) :D no i uspokoiłaś mnie bo przeciez Twoi synowie wyrośli na mądrych facetów i wcale ich nie zniszczyłaś tym chwaleniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEjo. Najpierw zeby nie zapomniec BABECZKO porpostu mnie zatkalo. Jestem pelna podziwu i nalezy Ci sie medal za to co widac :) Nie wiem co mialam odpisac komu bo jestem walnieta po nocce... Chyba musze jeszcze raz wszystko przeczytac jak mi sie uda. Kuba zasnol wiec mam chwilke, obiad z wczoraj a sprzatac mi sie nie chce;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia i Mea o czym Wy piszecie?????bo ja nic nie kumam:(9 Mamaolka hehe tak myślałam,ze bedzie Wam samkowac:)) Gumiago jaki rozm. i co chcesz kupic?kurtke czy kombinezon?do jakiej kwaoty?jak cos wynajde to wrzuce linki:))Zdrówka dla Aneczki🌼 Asik z jedzeniem jest lepeij-moge jej podawac jedzenie pogniecione widelcem,nie trzeba iksowac-ufff,czasem pogryzie bułke czy chleb. I tez nigdy nie okazuje głodu,bo wie,ze mama poda na czas:)) Mała sie obudziła i płacze:(9wiec zmykam. aaa kupiłam kredki do malowania twarzy-róznice w cenach ksomos!!te ,co kupiłam w jedneym sklepie 790,a w drugim takie same...20zl!!!!szik!!i kupiłam jeszcze Wiki bluze z...czachą:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczko masz z kogo byc dumna, Czarus wygladal wzorowo we fraczku i taki poukladany na tym zdjeciu w porownaniu do innych dzieci hehe :) Gratulujemy przedszkolaka pelna geba:) Mistyyy ja tez ostatnio tylko ciasta wpierdzielam. mialam dzisiaj piec taki z masa budyniowa ananasowo-cytrynowa, ale nie mam sily jechac po zakupy do sklepu i mam pretekst zeby wcinac czekolade:p Co do fryzury to po Kubusia urodzeniu mialam na boba, jak znajde zdjecie to wkleje... Mistyy a pochwal sie jak mieszkanko?? Mam nadzieje, ze pedzisz do przodu z urzadzaniem :) Kessi ja tez sie czasem usmieje z Kuby. Dzisiaj otwiera szuflade pokazuje na noze takie duze i mowi taty taty ja ze tak tatusia. No i wziol sobie oszczalke i skrobaczke do ziemniakow ja mowi Kubus nie zrob sobie krzywdy a ten dobzie dobzie yhmmmyhmmm i oszczy juz nozyk no myslalam ze sie poplacze ze smiechu. Ale ciesze sie ze wie ze nozy normalnych nie wolno oprocz jego nozyka i plastikowego. Meaaa jak zobaczylam ten Twoj filmik to od razu mezowi pokazalam a ten w wywalonymi galami: ona jest w wieku Kuby? genialna :) Asik ciesze sie ze sie juz lepiej czujesz :) Teraz mozesz sie zaczac cieszyc ciaza. No i fajnie, ze macie w planach budowe. Jejku jak ja zawsze o tym marzylam :) Kolejna forumowiczka bedzie sie urzadzac hehe. Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku a wlasnie sobie przypomnialam. Napisz mi prosze jak robilas ten tort dinosaura dla Kubusia na urodzinki. bo z kolezanka w pracy wlasnie rozmawialysmy o tortach i jej maly ma na koniec listopada urodzinki i wymyslalysmy torty. A ten strasznie mi sie podob. Kiedys gdzies mialam link jak go robic ale nie pamietam gdzie. No i jak robilas mase na pokrycie go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzucilam zdjecia mojej starej fryzurki. I nowej fryzurki Kubusia a raczej Kubusiowej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu szukam rozm. 92 kurtka + spodnie , tak do 100 zł. fajnie że Zosia już je trochę pogniecionych rzeczy , a próbowałaś dać jej do ręki widelec by sama jadła, żebyś jej karmić nie musiała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×