Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Hejka:) "wypad" dzisiaj Przemko do Bartka krzyczał, ale KULWA i HAJKJU ,tez spuer :P:P zdolne mamy dzieci :) Asik:) ufff...mam nadzieję, że Ci juz lepiej... mamuniu:) zapraszam...ze swoim sprzetem do tłumaczenia:) Ktos mi brzdaka gdzies na górze, chuj wie na czym, pierdzielona tekla wrrrrrrrrr... zawsze repoli ,jak Przemko zasnie wrrr.. Ja niby czuje sie ciut lepiej, ale jak połaże np.tak jak dzis spacer to mnie rypie...a juz myslałam, ze jest bardziej OK. No i w miejscu nie moge stac...Dłuższe dystanse jeszcze przede mną... Meaa:) nie wyrzucaj lózeczka Naduni tego malutkiego....bo kto wie:P:P ?????????? :):):) Ciekawa jestem jak wyglada pokoik Nadii ,czekam na zdjęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea no to wekend pracowity-a okresem(brakiem)sie nie martw na zapas,bo teraz mialas troche nerwów z wypadkiem męża,a to lokatorzy sie wynoszą i ciagle cos...jutro siądziesz na siekierke-jak to mowi moj kolega:-D Izu do dentysty marsz!!!!!!! Gumiaga to faktycznie-co by tu wybrac do niebieskich paneli???? Zosia spi,zupa prawie gotowa,chyba sobie poczytam kolejny tom nowej sagi-teraz juz 42cz-jeszcze 5:)) Misty co czytasz??:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly oszczedzaj sie kobitko naprawde!! a pokoik wrzuce jak juz bedzie szafa i dywan ;) jutro najpóźniej dywan ma wrócic ;) z tym łóżeczkiem nie kracz :o pochlastałabym sie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu :D siąde na siekierke :D dobre!!! :D też mysle, ze to stres ;) ale teraz to mnie stresuje :P aha zapomniałam pogratulować rozgadania Zosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumiaga do niebeiskich paneli chyba mi najbardziej pasują odcienie żółtego... tylko nie wiem jak z tym wrzosem by sie komponowały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten niedobry kolega z podwórka (pamietacie z tamtego roku?)-nadal sobie Zosi nie odpuscił:-P Jak tylko widzi,ze mała idzie na hustawke to mówi"bujaj sie Zoska!!bo cie zdepcze jak slimaka!"-ma 4 lata i czasem mam ochote go skrzywidzic:-P Ale bardzo lubie jego mamę...:)) Ale jest drugi kolega tez 4-latek co mowi"chodz Zosia,ja cie pobujam",na co ten marudny sie wkurza i mowi,ze nie pozwala nikomu bujac Zosi:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bujaj sie Zoska!!bo cie zdepcze jak slimaka!" :D łomatko! :P sobowtór Stasia? :P naucz Zosie jakiegoś zwrotu typu buju buju głupi ch... :P wiem, ze patologiczne ale gwarantuje ze młody sie zamknie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie biore nic. tzn gumowce :P ale tylko na koniec... więc teoretycznie jest sie czym martwic chociaż to musiałby byc komandos :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Asik- Gabrysia przecudna:D a fotka w trojke przepiekny widok:D dobrze, ze udalo sie ta jedna piers odblokowac, mam nadzieje, ze ta babeczka z druga piersia pomoze Ci. ja nie mialam az takiego zastoju ale nieraz piersi byly obolalei grudy straszne jak Kubus dlugo spal i tez wlasnie robilam jak dziewczyny juz pisaly pod prysznic z ciepla woda i rozmasowywalam i grudy puscily. raz tez kladlam ta kapuche. mam nadzieje, za zaraz napiszesz, ze poczulas ulge i jest juz dobrze. a mnie cos kurcze chyba znow bierze albo poprzednie przeziebienie niedoleczone czy co. juz w czwartek cos migdaly mnie bolaly. w weekend opjechalismy do malpiego gaju Kubus wyszalal sie na maksa i w drodze powrotnej mielismy wjechac sobie gdzies cos zjesc ale tak zle sie juz czulam ze jechalismy prosto do domu. jakas taka slaba, nogi jakby z waty i te bolace migdaly. do tego wczoraj okres dostalam i nie wiem czy taka obolala i slaba jestem bo ten okres mam czy to od tych migdalow, dzis jade do lekarza jak tzreba niech zapisze jakis antybiotyk bo do przyszlego tyg musze byc na chodzie bo lecimy na te wakacje. Mamuniu- widzisz jak Zosia Ci sie pieknie rozgaduje, jeszcze zapragniesz chwili ciszy;) ogladalas moze "Awake"-Przebudzenie- super film wczoraj ogladalismy fajny film jak cos to polecam: "the next three days" - Dla niej wszytsko- super. Gumiago- a moze zrob wymaz Ani z nosa i gardla?jak tak czesto ma katar moze cos tam siedzi? zdrowka dla malutkiej🌼 Mea- ekspresowo Wam poszlo, supcio. nie moge doczekac sie zdjec. Shadsi- zdrowka dla Amelki🌼 ajc co te maluszki sie nacierpia biedne. u nas dzis dosc ladnie. po poludniu jedziemy do tego lekarza ze mna i jeszcze po drodze musze zahaczyc o pare sklepow, musze skompletowac co jeszcze nam brakuje na wyjazd, bo potem bedzie latanie na leb i szyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea- mi tez teraz 3 dni okres sie spoznial a tez jak w zegarku mam i tez juz sie stresowalam, ze co jak jestem. bo w tym momencie nie moge byc. i juz krazylam w weekend w aptece kolo polki z testami ale powiedzialam sobie, ze dam sobie jeszcze pare dni no i mam co chcialam:) mialas duzo nerwow teraz i pewnie stad ten maly poslizg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelka juz lepiej choc od rana nic niejadła :( ale humor jej dopisuje wyspała sie w południe i teraz sie bawi i popija herbatka ;) Meaa >>>>> mhm ....spółxnia ci sie powiadasz :P ciekawe bardzo ciekawe :) Ciekawa jestem jak wygląda pokoj Naduni napewno jest bajeczny ;) Holly >>>>> Dzielna kobita z Ciebie , przestanie bolec narazie musi sie zagoic to nie ma sie co dziwic ze boli ja wierze ze bedzie dobrze ;) Dzieki wam za zdrówko dla mojej małej :* kochane jestes baby;D ide brać sie za mielone bo dzis na obiad młoda kapusta , mielone i młode ziemniaczki:) takze mąż juz rano zacieral raczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę, bo nie mam czasu pisać. Pani z poradni sprawiła się na medal, rozmasowała mi guzek wielkości piłeczki pingpongowej. Zajęło jej to godzinę i o dziwo wcale nie było takie bolesne. Widać ma wprawę. Przed chwilą nakarmiłam Gabrysię z tej piersi i wygląda na najedzoną. Chyba kryzys został zażegnany. I pomyśleć, że jeszcze wczoraj wieczorem zalewałam się łzami z rozpaczy i bezsilności ;) Wielkie uściski dla Holly, bo to Ty mi doradzałaś ten masaż i to jako jedyne zadziałało. Po moim wczorajszym masażu momentalnie gorączka mi spadła i dzięki temu miałam spokojną noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Asik- oj jak dobrze, ze już Ci lepiej. Gabrysia cudowna, i ta jej czuprynka:) z Krzysiem śliczne zdjęcia. Cieszę się , że już Krzyś lepiej. a będzie juz tylko lepiej. Pisałas , że Krzysiowi wystarczy jak jestes obok- to może masz mozliwość karmić Gabrysię w łazience, jak Krzyś się kąpie? albo ściągać mleko- wtedy mąż karmi, a Ty kapiesz Krzysia. To tak zazwyczaj jest, że albo obydwoje spokojni albo potrzebują czegoś w tym samym czasie:P ja o ile sprawa Lenki nie była naprawdę pilna to zawsze najpierw zajmowałam się Julką- bo ona to bardziej rozumie. Meaa- tyle szczęścia w nieszczęściu , ze nic się nie stało Twojemu męzowi. tez jestem ciekawa jak pokoik Nadii wygląda. Jak się będziesz stresować to dopiero poczekasz na okres. i jakby co to widać tak miało być- i może będzie Wam ciężko, ale na pewno dacie radę! Mamuniu- brawo dla Zosi, no i ten 13 taki pechowy dla Wiki. a farby to dulux alpejska łaka i tajemniczy ogród. my uzywaliśmy róznych farb- i jak dla nas dulux najlepszy- najlepiej pokrywa, i te kolory są naprawdę ładne Shadsi - zdrówka dla Amelki, niech tylko dużo pije. DZiękuję wszystkim za komentarze co do moich Dziewczyn:) Kessi- arystka to Ty jesteś:) no i zdrówka dla Dzieciaków. Gumi Ago- zdrówka dla Ani Izu- Tobie też zdrówka hmm...co ja jeszcze miałam a Ewciu- spóżnione ale szczere najlepsze życzenia Misty- normalnie zazdroszczę Twojej rodzinie, ze ich tak zdrowo odżywiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumi Ago- nie wim jaki dokładnie macie ten wrzos i ile go jest (ściana?) , ale do tych granatowych paneli to myślę, że mógłby by być jakieś szarości, popiel, jakieś beże np. http://www.dulux.pl/c_oc_neutral_popular.html http://www.dulux.pl/p_intensive.html - np. 4 obrazek Mamuniu- tu masz te kolory co pisałam, ale nie oddają tego jakie są w rzeczywistości, ten tajemniczy ogród tu taki ciemny i ponury, a w rzeczywistości jest fajny żywy słoneczny. http://www.dulux.pl/p_kolory_swiata_emulsja.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.... u mnie pol rodziny "zabkuje" , drugie pol dojrzewa a zaraz wroci do domu terrorysta nr.1 ze zlobka, wiec nie mam za bardzo czasu pisac. meaaa - nie wiem czy jestes w humorze czy nie , jednak swoimi odzywkami moj poprawilas !....:-) Nadia ma sliczny pokoj,wiem to bez zdjec ! Gumi_Aga - do niebieskich paneli wstrzymala bym sie z wrzosowymi scianami. Chyba najbardziej pasuje popiel ale, ze to dziecinny pokoj to dalabym zolty. Asik - fajnie, ze Ci ulzylo. dla reszty buziaki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Jak to dobrze, ze Amelce lepiej...:) mocna kobietka z niej rosnie:) Meaaa:) jak przedszkole "prawie" macie to.......??? :P:P:P Oszczedzam sie....ale jak juz mi sie wydaje oho, jest niezle, ciesze sie, wyjde na spacer , a potem czuję sie nieteges:( Pewnie te sruby w tyłek wrastaja, tzn w kregi... No , a poza tym musze sie ruszac , bo sie zapase bardziej...juz i tak przez to,ze przed operacja zbyt aktywna nie byłam sie pogrubiłam :( :(:( Asik:) jak to dobrze, ze juz jest lepiej...., choler-ka ja do dzis pamietam jak mnie położna masowała łoooooooooooooommmmatko:(:( a moze ona jakaś mega sadystka była?? hmmmm Mamuniu:) może "won" do małego typka, Zosia powinna podłapać, ale w sumie jak ma obrońcę i opiekuna, to niech korzysta:) Twoje "siądziesz na siekierkę" mnie rozwaliło...Ja dziś na siekierkę se siadlam:P:P:P;);) Gumi-ago:) z tym wymazem dobry pomysł....a do takich paneli...jakiś odcien szarosci , stalowy??? Tylko taki zeby ciepły był....Albo, jak juz i tak masz remont,to i panele wymien , na takie pasujace do sciany:P Amorku:) kuruj się..,bo jak Ty w tych tropikach taka zamigdalona wystapisz;);) [kiss}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko:) hihihi....takie same mysli miałysmy:) z tymi szarosciami.. Pia:) a Ty siadaj na siekierkę do kompletu i bedzie git majonez :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko dziekuję za kolory:))dulux to generalnie jedne z lepszych farb,bardzo ładnie kryja kolor,który był wczesniej. Jak tam handel? Asik no i super!!!:)) Holly ja juz po skierce:)) Ja wlasnie szykuje sie do pediatry po zwolnienie dla Wiki,pogoda do kitu-juz 3 razy padało:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam druga strone pod rząd!!jakas nagroda będzie??:-D koło od taczki czy cóś:-D Ruch dzis mamy jak na Marszałkowskiej w godzinach szczytu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie nadaję się na planowanie wnętrz... do tej pory miałam kwitnący lotos z duluxa teraz chcę do niego coś dorzucić - dzięki za podpowiedzi :-) z lepszych wiadomosci to Andzia dostała się do przedszkola ... jutro zebranie, w tym samym czasie co miałyśmy iść do lekarza .... cóż trochę się spóźnimy :-) Asik - Gabrysia ma super dołeczek słodziacha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu:) ja Ci kawkę popoludniową robie:) w nagrodę :);) Gumi-ago :) cieszysz sie , tym przedszkolem :) ? Mam nadzieje , ze dacie rade chorobom dac kopa, albo zmiażdzyc jak robala :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly tak mało byłas tu sotatnio,ze teraz mi sie gęba cieszy na kazdy Twoj wpis-niewazne jaki:))Dzieki za kawke-ja piję 3w1 nescafe:)) Gumiaga,a moze mąz pojdzie do lekarza,a Ty na zebranie albo na odwrót??? Ale nas wywialo:((szybko załatwilysmy zwolnienie,przy okazji zważyłam Zosie i..od marca ma...1kg do przodu!!!Szok!!! Dobra,zmykam-Zosia chce kisielku:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly wiem że to głupie, że się ciesze ale tak, dlatego że nie mam wyjścia no i to jednak państwowe i prawie o połowę taniej niż dotychczas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu:) 3 w 1 ? Toz to czysta alchemia:) Ale nie ma sprawy..mówisz i masz :) I dalej pilnuj tutaj interesu :) ,chyba dostaniesz tu funkcję Szefowej, bo interesu pilnujesz i zawsze znajdziesz chwilkę, zeby cos skrobnać :) :P Gumi-ago :) nooooo...to kwestia opłatowa za przedszkole, przeważyła...:) jest sie z czego cieszyc :) Ja to może spróbuje we wrzesniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×