Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaamii

DIETA DUKANA-PROTEINOWA ...start... ZAPRASZAM ZDETERMINOWANE GRUBASKI

Polecane posty

i tak dzisiaj duuuuuuuużo zjadłam wystarczy na dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
córcia nie używa cukru, już jest odzwyczajona... nie jestem do słodzika przekonana dodaje go tylko do sernika.. i czasami do placka z otrębami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie postanowiłam od jutra wyeliminować całkowicie słodzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaasssia
mam pytanie czy powinno sie stosowac naprzemiennie 5 dni uderzeniowej (bez warzyw) i potem 5 dni z warzywami do uzyskania wagi czy 5 dni uderzeniowej a potem naprzemienie jeden dzien z warzywami drugi bez do uzyskania wagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaasssia
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekoniecznie kazdy jak uwaza przy malej nadwadze moze byc 1/1 albo wiesz 2/2 itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaasssia
dzieki ;) a Ty ile już w dół Szczęściaro?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie 1, 7 ale 4 dni bylam na udereniowce wiec i tak ok, dzis mam dzien z warzywami , jutro tylko bialka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,ja po obiadokolacji placuszki otrebowe z mielonym miesem z kurczaka ale sie najadlaaam a co do slodzika dziewczynki to ja jakos nie moge-za bardzo wyczuwam chemie,mam jogurt waniliowy ze slodzikiem i jest ok kupilam tez cole zero jakby mnie naszlo na slodkie to walne pare lykow :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co sądzicie o budyniu bez cukru a w składzie ma skrobie ukurydziana i trochę skrobi ziemniaczanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem znowu. dzis jestem na maxa obzarta.caly dzien chodze i jem.niby to co wolno ale musze sie opanowac bo ile mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaaLLa lepiej nie jedz po co oslabiac efekty jest m.ziemniaczana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak serio to cos czytalam o budyniu ale nie wiem czy chodzi o budyn Dukanowski czy ten zwykly tylko bez cukru hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam, ja sie nie przejmuje, grunt ze schudlam , i tak sie ciesze, ok wylacze kompa, milego wieczorku, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodaje przepis na budyn Dukanowski Składniki: -1 żółtko -3 łyżeczki słodzika w proszku (indywidualna sprawa) -1 łyżeczka mąki kukurydzianej -aromat waniliowy Robimy kogiel-mogiel z żóltka i słodzika. Dodajemy mleko i odrobinę aromatu waniliowego(wlewamy mleko do kogla). Zagotowujemy. Kiedy zacznie się gotować dodajemy mąkę kukurydzianą rozrobioną w odrobinie mleka. Chwile gotujemy. Przelewamy do miseczek i czekamy do ostygnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamii do mojego jogurciku kawowego dodałam żelatyny i wyszło pyszne ptasie mleczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala dostałam twoją wiadomość to TY mloda i piękna pozazdrościć, ale nie widać żebyś miała nadwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blink blink blink
a ktomi wytlumaczy wode z solami mineralnymi???? skad wziac te sole? przymierzam siedo tej dietyod jutra. waze 75kg przy 170zm. eeeeeech, duzo za duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blink blink blink
i prosze napiszcie co z nabiału jecie??? czy mozna chudy ser biały, kefir, jogurt naturalny, mleko 0,5% ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja tez chcialabym Was zobaczyc:) byloby mi milo:) czekam na namiary....)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blink blink ja jeszcze nie czytałam książki a dietę stosuje od 13 dni,wodę pije niegazowaną obojętnie jaką, chudy ser, jogurt naturalny 0%, serek wiejski 3%,mleko 0,5%, w lidlu kupuje jogurty 0,1% owocowe ale mało ich jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyciula jak Ty to robisz ,ze tak szybko schudłaś???? ja 13 dni i dopiero 3,5kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×