Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaamii

DIETA DUKANA-PROTEINOWA ...start... ZAPRASZAM ZDETERMINOWANE GRUBASKI

Polecane posty

no wiem ze nie garsciami:D slodzika juztez od jakiegos czasu uzywam, a ci mowie w glowie mam juz przez diety naprzestawiane, maz mowi ze mam sie opanowac, ale jakos nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój mąż mówi, że to jedyna moja dotychczasowa dieta w miarę normalna- że nie trzeba się ograniczać z ilościami... ja to czasami wpycham w siebie - chociaż jogurt bo wg Dukana nie należy omijać posiłków. Ile posiłków dziennie jesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja staram sie jesc 5 posilkow , regularnie, moj maz na arzie nei wie co ja jem ale jak przyedzie napewno zauwazy ze np slodyczy nie chce jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też zmorą były słodycze, chipsy, orzeszki a powiem że teraz nie brakuje mi tego....jeden dzień miałam taki że myślałam iż się rzuce na cokolwiek co ma cukier;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki,widze ze dyskusja ozyla z rana,ktos tu pisal o sloneczku,tylko pozazdroscic bo u mnie szaro i ponuro ech...dzis znow same proteinki i nie mam pomyslu na jakis fajny obiad moze cos podsuniecie?:) a co do wazenia to ja ok -1kg i na razie boje sie wazyc moze po 3 dniach proteinek wejde na wage.Zycze milego slonecznego dzionka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już dziewczynki, zmarzło mi du....ko że hoho, siedzę teraz po kocem i czytam zaległości biorę się jutro za ćwiczenia ostro ,jak widziałam jakie babcie biegły maraton na 10km to szok, moje uczennice biegły na 3km i były daleko za nimi- masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala04 ja dzisiaj robię pierś z kurczaka z curry, sól pieprz , zalewam jogurtem naturalnym, do lodówki na godzinkę a później na patelnie, piers kroję w paski, a do tego ogórek korniszon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracając do ćwiczeń, to diete białkową robią kulturyści, więc uważam,że jędrne i lekko umięśnione ciało najlepiej ćwiczyć na siłowni :) polecam również, owinąć folią spożywczą uda rajstopy i dres i skakać na skakance, dawno temu to robiłam teraz nie mam czasu i warunków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaaLaa19 dzieki wielkie za propozycje z obiadku,moze sie skusze bo brzmi apetycznie :) Co do cwiczen to musze chyba sie przeprosic z orbitrekiem ale jakos mi sie nie chce tylka ruszyc a Wy cwiczycie cos czy tez Wam sie nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi się nie chce, ale czas zacząć,żeby później skóra nie wisiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz Dukan pisze ze bialko nie powoduje wiotczenia skory,ze chudniemy a skra pozostaje jedrna ale nie wierze w to hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaa dziewczyny już skoro pijemy wirtualną kawkę to może zaczniemy też ćwiczyć jakiś aerobic :) :) :) 1,2,3,4 Prawa Noga 1,2,3,4 Lewa Noga itd :) :)) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak mysle,tylko trzeba sie przemoc a ztym gorzej :( A jak tam pogoda w Polsce-pewnie spacerkowa,jeszcze miesiac i tez zawitam w naszym kraju na stale i w koncu czesciej bede widziec sloneczne dni bo na wyspie to porazka z pogoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj świeci słonko ale jest mroźno, siedzę pod kocem bo zmarzłam straszliwie na tych zawodach, a gdzie jesteś na wyspach? męża rodzina też tam jest gdzieś koło Belfastu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala, u nas ciagle zima, ale slonce wyszlo MaaLaa, no wlasnei aj od jutra tez ostro cwicze, ja na obiad zjadlam dwa udka bez skorki i surowke z bialej rzodkwi zrobilam, za chwile zrobie kawke z ciastami dietetycznymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie angielskich wyspach siedze ;)tylko na tej lodowej zuussska podziel sie tymi ciastkami bo ja nic slodkiego do kawki nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala, zerknij na strone 3 tam wkleilam przepsiy, sa ok , te mufinki to z tego drugiego topiku, a ty juz na stale wtacasz do Polski? MaaLaa, ten pomsyl z foliowaneim ciala podoba mi sie , chyba zaczne tak robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze bierzecie sie ostro za cwiczenia,ia nie cierpie tego:(planuje basen 3 razy w tygodniu-to lubie.a poza tym jestem totalnie niesystematyczna.jak wykupie karnet na basen to bedzie mi szkoda kasy zeby nie chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asman lecę robić kawkę :) z mlekiem? dziewczynki a jak planujecie święta? ostro dieta czy jakaś dyspensa? ja na początku planowałam dyspensę ale zaczynam się wkręcać w to wszystko i już sama nie wiem przy czym tu swiętować nawet mieszankę wedlowską kupiłam z promocji w carrefour na święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamii super sprawa basen, nie obciąża stawów a do tego kształtuje sylwetkę, ja niestety nie mam jak na basen śmigać a chętnie bym to zrobiła, a ten karnet to dobra sprawa ja tez się w ten sposób bardziej motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie się zbieram do cerfura, może,dzisiaj uda mi się kupić serki wiejskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie niedawno wrocilam z rodzinka z teatru.bylismy na pinokiu-masakra :(z niegdys fajnej bajeczki zrobili wspolczesne rykowisko-mimo to jestem w super nastroju-spodnie ktore kupilam 2 miesiace temu spadaja mi z tylka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana kawka zrobiona -powaga , w kubeczku z kubusiem puchatkiem :) o rajuś a ja nie wiem czy wytrzymam bez grzeszków w święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na swieta nie odpuszczam sobie.znam siebie i swoje grzeszki jak raz ulegne to juz poplyne i bedzie po diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaaaLaa jak będziesz tak do tego nastawiona to zapewne zgrzeszysz nie raz.. jak coś będzie Cię kusiło pomyśl to jest jedna fałdka więcej... nie daj się kobito to tylko jedzenie, które za 5 miesięcy zjesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam dzis 1 raz chlebek calkiem zjadliwy chociaz wyglada bardziej jak placek.robilyscie juz go kiedys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×