Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaamii

DIETA DUKANA-PROTEINOWA ...start... ZAPRASZAM ZDETERMINOWANE GRUBASKI

Polecane posty

asmana a jakie serki wiejskie kupujesz? ja 3% piątnica kamii no to super , będziesz miała luźniej w szafie :) mi jeszcze nic nie spada ale luźno już w portkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie robiłam i jakoś pesymistycznie jestem do niego nastawiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asman masz racje , chyba zrobię sobie po prostu te wasze smakowite serniczki zeberki itp i przeżyje te 2 dni w sumie bo ja jeszcze myślałam zeby po tych grzeszkach pociągnąć na proteinach z 10dni za karę ale lepiej nie ryzykować i nie grzeszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajec.możesz jeść przecież do woli, chrzanik też.., wędlinkę drobiową jak będziesz mogła warzywka, zrobisz sałatki z dozwolonych warzyw..., biała kiełbaskę też możesz, żurek - oczywiście wszystko z "naszych" przepisów, serniczek, zebra, piernik- dasz rade. Ja to jadę do domu do rodziców i będzie mi trudno.., ale wierze w siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 kd chudego sera 4 jajka 4 łyżki słodziku 5 łyżek mąki kukurydzianej 3/szklanki mleka żółtka ubić ze słodzikiem dodać mleko, ser, mąkę i na koniec ubić pianę i wymieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 3 stronie sernik:D rany jak ja nie lubie niedziel, odkad meza nie ma, no dluga ona jak diabli ja tez mysle ze sie da w swieta wytrzymac, a poza tym my bedziemy na tym etapie ze mozna zrobic uczte nie? na basen to ja bym pochodzila, ale nie umiem plywac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec jutro czekaja mnie zakupy p make i slodzik w proszku bo poki co dosladzam tym w tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobie uczte za 18 kilo..hihi tylko ciekawa jestem za ile to bedzie.tez o tym marze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zusska ja zapewne nie będę jeszcze w trzeciej fazie - tak dobrze to nie będzie....mi wyliczył dukan do 29 kwietnia.., ale ja będzie szło jak szło to do czerwca pociągnę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie ci dukan wyliczyl ten czas bo tez bym chetnie to zrobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak to sie wylicza? Asmana ale jak to? Widzialam twoje zdjecie, przeciez szczuplo wygladasz a czemu co do chlebka macie zastrzezenia? wogole z czym to jesc? a moze buleczki zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge wkleić linka, bo wyskakuje mi że to spam wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a później pierwsze - tłumaczenie maszkuleczki... tam też jest link do testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłabym dzisiaj konia z kopytami, dobrze że jutro do pracy to nie będę czuła głodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuussska u mnie jest naprawde tani basen(9zl/h) u ciebie tez pewnie jest ja przeplywam 20 basenow ,potem 10 minut bicze wodne,10 minut sauna parowa i na koniec 10 minut jacuzi(w cenie basenu).wszystko zajmuje mi 1,10h.jak nie umiesz plywac to siedz z 30 minut na biczach to super masaz ,tak wytrzesie ci sadelko ze szok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W środę jadę na szkolenie i cholercia wszyscy będą wcinać pyszny obiadek a ja co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam test- wg niego wyszlo ze 30.06.10 z waga 62,7o rany to jeszcze 4 m-ce a potem jeszcze 3 faza .chyba zestarzeje sie z dukanem:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi po obliczeniach wyszło że w święta będę na proteinkach :( no i co mam zrobić??? :( a jutro mam wyjście i chciałam się coś napić mocniejszego, nie to żebym miała straszne parcie na alkohol ale kurcze od 2 lat nie wychodziłam , a nie chce mi się wychodzić i siedzieć przy wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami a mi wyszło że 58 będę miała 14 czerwca więc razem się zestarzejemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana dasz rade trudno musisz wziac ze soba swoj prowiant,albo wcale nie schodz na posilek to nie bedzie pokusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szkolenia to neiciekawa sprawa ale zawsze mozna wybrac cos z menu , jakies mniejsze zlo zrobilam test wychodzi na to ze dobrze zrobila 4 dni na 1 fazie mialam byc , mialam schudnac 1, 8 kg a schudlam 1, 7 na drugiej fazie mam byc do 23 kwietnia i wtedy osiagne wage 63 , taka mnie satysfakcjonuje nie powinnam wazyc mniej niz 58

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze dam radę, wezmę kefirek, wędlinkę, rzodkieweczki, jakiegoś pomidorka, serek wieki i pokątnie będę wcinała. MaaLaa marudo jedna wóz albo przewóz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×