Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaamii

DIETA DUKANA-PROTEINOWA ...start... ZAPRASZAM ZDETERMINOWANE GRUBASKI

Polecane posty

MaaLaa19 ludzka glupota nie zna granic a mi nie chce sie tu czytac tych bzdur :) A jak tam Wam weekendzik minal,dla mnie te dni sa najgorsze ech...pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki przyszła sąsiadka i nie mogłam z Wami pogadać, ja dzisiaj zgrzeszyłam troszki :) zjadłam ciacho, ale uważam ,ze psychika jest bardzo ważna i nie chciałam się katować najwyżej dietka będzie dłuższa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma już nikogo :( to i ja idę spać, jutro na 7 do pracy :( papa ten nowe grubaski i stare chudzielce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana z pracy i zapraszam na kawkę:) Dziewczynki w nowej książce Dukana jest napisane że dwa razy w tygodniu można zjeść jogurt owocowy... oczywiście o niskiej zawartości cukru i tłuszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :) Jak tam dietka? Kurcze te weekendy zawsze najgorsze. Asmana ja jem czasami jak mam wielka ochote jogurt owocowy jogobella light sa słodzone aspartamem. I z tego co widze to chudne wiec chyba można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iloney co racja to racja..., weekendy najgorsze..., JA też sobie kupiłam jogobelle.., ale raz zjadłam, bo wogóle nie przepadam za owocowymi jogurtami .., ale chciałam sobie raz zjeść coś odmiennego. Na śniadanko zjadłam placuszek z otrębami na drugie śniadanko serek wiejski, dwa jaja i plaster szynki..., obiad rybka kolacja nie wiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez diete moje zycie towarzyskie troche zmaiera. Bo wole siedziec w domu niz isc gdzies ze znajomymi i tlumaczyc sie dlaczego pije wode a nie piwo , dlaczego nic nie jem , wkurza mnie to. Moj chlopak kryje mnie i pomaga czasami np ze dzis ja jestem kierowca wiec nie pije a to ze my wlasnie jedlismy jzu w domu itp Wiem ze warto dukan mi wyliczył do ze lipca schudne 15 kg :) jak na razie jego wyliczenia sie sprawdzaja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj a u mnie Dukan się bardzo pomylił;) no ale no końca kwietnia daleko, więc może się sprawdzi;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam wczoraj szprotki te malutkie i kurcze nie wiem jak sie do tego zabrac. Wiem ze sie odrywa ogon i glowe i co mam reszte w calosci zjesc z ta skora?? Jakos to inaczej sobie wyobrazalam , wyrzucilam pieniadze w bloto . Chcialam cos urozmaicic i nie wyszlo Wole juz wędzoną makrele. Asmana ćwiczysz ?? ja juz chyba muszę zacząć , praca niestety stacjonarna caly dzien przy kompie ;-/ to na pewno mi nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jakie kupujecie serki homo i gdzie?? Ja nigdzie nie moge znalesc zadnych ponizej 5 % tłuszczu. W auchan podobno byly z ostrowi 0% ale nie znalazłam. Stałam przy pułkach ponad pol godziny i kazdy bralam do reki i czytałam dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iloney Jeżdziłam na rowerku , przestałam:P, ale musze się znowu za niego zabrać.., bo tez mam prace przy kompie, zero ruchu , ale ciężko się zmobilizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana to tak jak u mnie cieżko mi sie wybrac na siłownie jak taka pogoda brzydka. Ja bardzo lubie orbitreki . Tez musze zacząc czesciej ćwiczyć jednak lenistwo czasem bierze góre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orbitreka miałam w domu, pozyczyłam od szwagra.., ale pojeździłam kilka dni i mi się znudziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! ja na chwilkę, zmieniłam stopkę :) :) :) odezwę się wieczorkiem to może w końcu sobie pogadamy i ze starymi proteinkami i z nowymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala19 gratulacje 6kg za toba w miesiac:) moja waga narazie stoi na 75kg- zobaczymy po proteinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czessc Dziewczynki🖐️ MaaLaa19 gratuluje ladnie waga Ci spadla🌼 U mnie zastoj dlatego cwicze bo inaczej juz chyba sama dieta nic nie wskoram :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała 19 co ty robisz ze tak ladnie chudniesz? cwiczysz? a mnie cos plecy bola . boje sie ze to nerki ;// a wody duzo pije ;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iloney jak masz lidla blisko to tam sa serki homogenizowane 500 g niestey 3% tluszczu( cena ok. 3,50) ale takie jem bo nie mogę znalezc z 0% serek wiejski lekki z piątnicy tez zawiera 3% tłuszczu a serek homo naturalny z firmy miechów 2.5%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Proteinki:) Ja ciesze sie niezmiernie:) Waga leci w dol ksiazkowo :) niedlugo koncze drugi miesiac dietki:) Dziewczyny co do jogurtow owocowych mozna je wprowadzac od 2 fazy i nie wiecej niz 2 dziennie! oczywiscie 0%tluszczu i bez dodatku cukru:) ja osobiscie od poczatku diety zajdlam takich jogurtow 2 bo nie przepadam wole naturalne... ale moja kolezanka je uwielbia ,jadla 2 dziennie bo ona z kolei nie lubi naturalnych i chudla ...teraz jest juz na stabilizacji. piekna dzis pogoda:) az zyc sie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ,ze w Polsce macie problem z nabialem 0% szok!!! MaaLaa19 gratuluje chudzinko :) jak sie czuje mala niunia?Mam nadzieje ,ze juz lepiej:) nowe proteiny trzymam za Was kciuki :) za stare tez ..oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Życiula ;) 2 dziennie oznacza male jogurty czy duze? i utrzymuje sie waga kolezance?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodka co z Twoimi plecami,,? jak sie czujesz? ja stosuje od soboty 5/5 posluchalam MaaLeej 19 przemyslalam to wszystko i wydaje mi sie ,ze5/2 to nie zdrowo! cwicze codziennie brzuchole :) nie ma nikogo:( ja to zawsze trafie ech..jak mam chwile to wszystkie zajete...moze pozniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodka ona jadla je codziennie i schudla18kg w niecale 3 msc teraz sie utrwala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadla dziennie dwa tak jak pisze w ksiazce i schudla 18 kg w niecale 3 msc teraz sie utrwala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero dzisiaj zaczely mnie tak jakos dziwne pobolewac ( mniej wiecej w okolicy pasa wiec to chyba nerki ) ;/ zaczne brac urosept smarowac mascia wygrzewajaca plecy i poczekam co bedzie. mialam od dzisiaj cwiczyc ale marny zapal do tego mam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×