Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

akacja80

Ciąża po in vitro

Polecane posty

Gość zaniepokojona 2009
megi ale ci zazdroszcze .. u mnie dopiero 23 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala 82
Hej dziewczyny piszę żeby się pochwalić:)mam cudownego synusia Kube który urodził się w piątek jesteśmy od wczoraj w domu i jest aniołkiem tylko śpi i je .W nocy budzi się na jedzenie i dalej śpi a teraz ma czas na wszystko .Ale nie chwale więcej bo nie chcę zapeszać:) Pozdrowienia dla wszystkich mamusiek i ich dzieciątek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ala, wielkie gratulacje!!! to wspaniale że jestescie juz razem i ze Kubus jest po drugiej stronie na pewno mu sie tu podoba. Pozdrawiam i zyczę samych wspaniałych chwil. A jak tam minał poród?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona 2009
ala82 gratuluje !!! ale ci zazdroszcze........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ala 82 No Kobietko Wielkie Gratulacje!!!!!!!!!!!:-) :-) :-) Już jesteście razem :-) Ale fajnie:-) (mnie to dopiero czeka...) Niech Kubuś zdrowo rośnie,pięknie je i daje pospać mamusi i tatusiowi:-) Jak znajdziesz więcej czasu to napisz jak to było...tak w skrócie ile Synuś ważył,mierzył i jak długo trwał poród:-) Kto następny do "rozpakowania"??? :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamuski... ewela? odezwij sie na oczekiwnaiu bo dziewzczyny i ja sie martwicmy co u ciebie? pozdrawiam serdecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys83
ala serdeczne gratulacje :) :) :). Dla takich chwil warto żyć. Niech mały szkrab rośnie i dobrze się chowa a mamusia szybko wraca do zdrowia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga28lbn
Hej,jestem tu nowa.wlasnie jestem stymulowana i po niedzieli mam miec in vitro.strasznie Sie boje.3 lata staran,4 inseminacje I nic. Oby Sie udalo.trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala 82
Dziewczyny BARDZO WAM DZIĘKUJE Kubuś jest 54 długi i waży 3300 .Ja miałam poród przez cesrskie cięcie było szybko ale na drugi dzień to wszystko ciągnie i boli ale co tam już czuję sie super:)Ja też już nie mogłam się doczeka kiedy będzie po tej stronie jest super MIŁOŚĆ MOJEGO ŻYCIA i mąż nawet nie przepuszczałam że tak sie wkręci przebiera kąpie naprawde robi przy nim wszystko wstaje w nocy jestem w szoku bo nigdy bym sie po nim tego nie spodziewała. Pozdrowienia dla mamusiek i ich dzieciaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ala82 Serdeczne gratulacje!!! Wymiary Kuby podobne do mojego Jasia :) U nas też miał być Kubuś ale mój M. w pewnym momencie uparł się na Jasia - mamy więc syna o dwóch imionach Jan Jakub :) Chciałam popisac więcej ale Jaś się własnie budzi :) Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ala Gratuluje synka:) to wspaniała chwila, ja tez sie nie mogę doczekać kiedy bede mogła przytulic moje maleństwa :) Musze jeszcze poczekać, aby zostały jak najdłużej w brzuszku, żeby były zdrowe i w pełni rozwinięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ala82 :) moje gratulacje :))):):):):) duzo zdrowia zycze dla Ciebie i synka :D pozdrawiam caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ala82 moje GRATULACJE!!! :) Niech Kubuś rośnie zdrowo:) Tobie życzę szybkiego powrotu do formy. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona 2009
justys jak samopoczucie ? u mnie dzis 6 dzien 23 tygodnia ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys83
Zaniepokojona u mnie dzisiaj 20 dpt. Wczoraj miałam strasznego doła, bez kija nie podchodź. Dzisiaj jest troszke lepiej. Brzuszek znacznie zmalał ale jeszcze pobolewa. Cały czas robię sobie zastrzyki z fraxiparine. Najgorsze jest to, że strasznie się boję. Staram zająć się czymś innym ale kiepsko mi to wychodzi tym bardziej, że całe dni siedzę a raczej leżę (zalecenie lekarza) sama bo mój m akurat teraz ma mase roboty. No cóż. Dobrze że chociaż ktoś wymyślił TV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga28lbn
Czesc dziewczyny,jakiej wielkosci mialyscie jajeczka w snout punkcji I jak wysoki estradiol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Mam pytanie kiedy zaczełyście prać,prasować i układać ciuszki dla swoich maluszków?Może pytanie jest głupie-ale nie wiem czy już zaczać ten etap?Nie chcę zapeszyć........Mąż złożył już łóżeczko komodę dla Małego-wystarczy przetrzeć i można układać.Jak na razie czuję się ok.ale nie wie jak to będzie za tydzień,dwa...... No nie chcę tego zrobić za wcześnie...Poradźcie:-) Dzięki-Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga to i tak długo wytrzymałas bo przeciesz za miesiąc może troszeczke wiecej dziciątko już bęndzie z wami!!!!! no to kiedy jak nie teraz już sie przygotowac czekac do ostatniego dnia to pózniej bęndziesz myslec mogłam zrobić to wczesniej ALA82 gratulacje duuuużżżoooo zdrówka dla was!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona 2009
justys kochana trzymam za ciebie kciuki bardzo mocno kiedy jedziesz do wawy? do jakiego k\gin jestes umowiona ? staroslawskiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ailona Ja również myślę że to odpowiedni moment.Tak tak powstrzymywałam się jak tylko długo się dało.Myślę że w przyszłym tygodniu zacznę prać,potem czeka mnie prasowanie i składnie ciuszków:-) A Ty ja się czujesz? Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie łóżeczko juz stoi od miesiąca :) :) a i szafka dla małego tez jest i część ciuszków juz poukładałam. Jednak jeszcze mi pozostało pranie i prasowanie ubranek bo wiekszość rzeczy dostaliśmy. A my wczoraj byliśmy zwiedzic jeszcze jeden szpital-porodówkę , no i mam dylemat który szpital wybrać. Tam gdzie byliśmy wczoraj wykonuja na życzenie znieczulenie zewnatrzoponowe, z kolei w tamtym szpitalu panuje chyba cieplejsza atmosfera. Pytałam sie swojego lekarza czy to że stosuje zastrzyki z clexane nie bedzie przecwwskazaniem do takiego znieczulenia, a on że nie ma przeciwwskazan. Położnej tez o to pytałam, ale ona powiedziała ze jesli układ krzepniecia jest w normie to nie stanowi to przeszkód. A wy jak myślicie, czy jest jakies ryzyko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaniepokojona Do w-wy jadę jak wszystko będzie ok 25 dpt czyli w środę. Jeszcze się nie umawiałam ale jak coś to umówię się telefonicznie i myślę że do dr Starosławskiej. Zapomniałam tylko zapytać, czy mam też wykonywać badania przed wizytą czy już nie trzeba. A może pamiętasz czy wykonywałaś jeszcze badania przed tą wizytą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga dzienkuje czuje sie jako tako mdli itp mam do was pytanie bo do lekarza którego chodze i przechodziłam z nim in vitro nie pracuje w szpitalu i będe musiała znales sobie lekarz który będzie prowadził ciąze i który pracuje w szpitalu strasznie sie boje zmiany lekarza bo jak sie jednemu zaufa a tak naprawde to często jest tak ze lekarz prowadzi ciąze a nie ma go przy porodzie jestem z woj swietokrzyskiego i najbliszy szpital w Busku-Zdroju ale dziewczyny mi go odradzają a lekarze w Busku są nawet nawet no ale pracują w szpitalu w Busku wiem ze to moze troszke poplątane ale sama nie wiem co mam zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ailona Tak na początku jest:-) Jedne mają mdłości,źle się czują a inne tryskają energią.Mnie dopadło jakoś w 8 tyg.(wymioty:-( ,ale jakoś przeżyłąm:-) ) Co do lekarza ciężko mi powiedzieć mnie prowadzi lekarz który wykonywał in-vitro,ale nie będzie odbierał porodu(ponieważ nie pracuje w szpitalu publicznym tylko w swojej prywatnej klinice). Ja jestem z woj.Wielkopolskiego:-) Trzymaj się,pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga czyli to znaczy że sobie sami wybierzecie szpital do porodu?ale czy wczesniej poinformowac o tym szpital i czy można w innym województwie? acha powiedz mi jak sie liczy trymestry w ciązy od którego tygodnia 2 i 3 miesiąc bo ciąża ma 36 tygodni to dla mnie ty jestes juz w dziewiątym ale to moje myslenie tak czy tak już będziesz mamą a przedemną jeszcze sporo czasu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ailona Ciąża trwa 40 tygodni - rodziśz po zakończonych 9 miesiącach. Tu masz stronkę z super kalendarzem ciąży, który pokazuje jak dziecko się rozwija w poszczególnych tygodniach i określa trymestry :) Szangril Zabieram się do odpowiedzi na Twoje pytania ale póki co wpadam tu tylko na chwilkę :) Obiecuję, że napiszę :) Daga A Ty kobieto spokojnie pierz, prasuj i przygotuj sobie gdzieś w 36 tc rzeczy do szpitala, bo jak widać nie tylko na moim przykładzie niespodzianki się zdarzają ;) Mój Jaś przyszedł na świat w ciągu 37 tc (dokładnie 36 t i 4 dni, a wody mi odeszły w 36 t i 2 dni) czyli 3 tyg. za wcześnie - gdybym nie była spakowana to jak mi odeszły wody o godz. 24 to nie wiedziałabym co robić, a tak ubrałam się, M zabrał przygotowane rzeczi i do godziny byłam w szpitalu. Właściwie to termin porodu przypadał własnie na najbliższe dni :) Buziaczki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona44
kochane,czy ktoras z Was miala podwyzszone przeciwciala tarczycowe???(tpo,tg)Niedlugo podchodze do in vitro i mam dostac sterydy w dzien transferu.Bardzo sie stresuje...Czy ktoras z Was tez brala sterydy na przeciwciala ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona 2009
justys kochana tak mialam d\badania E2 (badanie krwii) i cos jeszcze nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona 2009
justys i tradycyjnie hcg i progesteron kazaly mi kontrolowac co 2-3 dni do 35dpt trzymam kciuki za srode kochana zebys miala pecherzyk i cialko zolte a by moze juz serduszko ja dzis 7 dzien 23 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×