Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

akacja80

Ciąża po in vitro

Polecane posty

Gość aga28lbn
Dzieki za rade,jak juz nie bede mogla wytrzymac to wezme sobie nospe.wrocilam wlasnie po 2 tygodniach z Bialegostoku I moj mezus dba o mnie I stara sie jakbym juz byla w ciazy :) pozdroowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia mi robili w szpitalu wymaz-test czy nie zaczely odchodzic mi wody plodowe,bo zaczelam krwawic. Wyglada to podobnie do normalnego wymazu i wynik jest za kilka sekund. Ale nie jestem pewna czy u Ciebie o to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga28lbn Ja byłam dość mocno pokuta i ból brzucha towarzyszył mi jakieś 3 tygodnie od punkcji. Lekarz od razu kazałmi brać no spę aby nie było skurczy bo to nie wskazane. Doktorzy w Novum zalecają branie no spy także nie masz się czego bać. Zamiast się męczyć wyślij mężulka do apteki.:) Tak jak pisałam wcześniej ja biorę ją do tej pory (29dpt) i nawet ostatnio jak byłam na wizycie powiedziałam o tym gin i stwierdził, że bardzo dobrze zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona 2009
justys czyli w sobote 35 dpt jedziesz do novum ? u kogo masz wizyte ? a potem to juz musisz u siebie znalesc gin prowadzoacego bo to bedzie ostatnia wizyta w novum no chyba ze jestes z wawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga28lbn
Wzielam nospe I od razu lepiej minal dzien.pozdrowionka dla wszystkich Mamus :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona 2009
aga lbn no to super ze leppiej sie czujesz po nospie justys jak sie dzis czujesz ? u mnie dzis 2 dzien 25 tygodnia ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Widzę po wpisach że również borykacie się/borykałyście z bólem brzucha po transferze.Ja również miałam takie bóle,ale mój lekarza powiedział że to po stymulacji.Zalecił branie no-spy więc brałam potem już było ok. Więc nic się nie martwcie-trzymam kciuki żeby się powiodło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaniepokojona Do Novum jadę dopiero w poniedziałek bo stwierdzili, że w sobotę nie ma wizyt ciążowych a umówiłam się do dr Starosławskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga28lbn
Hej,dzis juz brzuch nie boli tylko piersi.dopoki bolal mialam nadzieje,ze sie udalo a teraz...mam zle przeczucia :( musze wytrzymac do 30.11 .pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga na szczęście Twoje przeczucie nie ma tu wielkiego znaczenia ;o) po prostu minęły Ci dolegliwości po transferze i punkcji - i tyle! ja do tej pory nie mam praktycznie żadnych objawów - wiem, że najlepiej by było gdyby dwa dni po udanym transferze pojawiło się mleko albo coś równie jednoznacznego ale niestety tak nie jest. Czekaj cierpliwie na test - będzie dobrze, moje przeczucie mi tak mói ;o))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga28lbn
Furbo czy to byl Wasz pierwszy ivf ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj przypadkiem przeczytałam o niejakiej pani Joannie Mazurkiewicz, wdowa po senatorze pis, 38 lat, 3 - letnie bliźniaki pochodzące z in vitro: "...dziś już nie zdecydowałaby się na in vitro. Twierdzi, że nie zdawała sobie sprawy, że przy tej metodzie ulega zniszczeniu wiele ludzkich zarodków. Poza tym cały czas boi się, że jej synowie(...)mogą zachorować na jakąś tajemniczą chorobę albo, że sami nie będą mogli mieć dzieci.(...) w naszym przypadku być może zmiana trybu życia i cierpliwość wystarczyłyby, żebym mogła zajść w ciążę. Poszliśmy na łatwiznę." to się jakoś nazywało - "pomroczność jasna"? ja myślalam, że szkodę wyrządzają nam ludzie, którzy nie mają dostatecznej wiedzy o in vitro ale w życiu bym się nie spodziewała, że można przejść ten etap w zupełnej nieświadomości i potem innym odradzać pisząc takie bzdury !!! jak Bóg chce ukarać człowieka to najpierw odbiera mu rozum...pani od matmy miała rację, nie spodziewałam się, że kiedyś to powiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedys słyszałam wypowiedz tej pani i pamietam że wspominała cos o tym że jej mąż umarł i pozostały jej niewykorzystane zarodki. No i ma dylemat moralny co do zniszczenia ich lub oddania do adopcji. Z tym że boi sie sytuacji że jesli odda do adopcji to w przyszłości jej dzieci które były adoptowanymi zarodkami połączą sie w pary z jej synami i dojdzie do nieświadomego kazirodztwa. Ta pani była jakis czas temu w "dzień dobry tvn" i własnie tak się wypowiadała. No i na koniec powiedziała ze dzis nigdy by sie na in vitro nie zdecydowała. Mysle że jej przypadek był dość szczególny i nietypowy. Nie w każdej rodzinie dochodzi do takich sytuacji że jeden z małzonków umiera. Potem coś wspomniała tez o tym że nie jest przeciwko ustawie in vitro, ale sama by sie juz więcej temu nie poddała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja również słyszałam o tej Pani... Każdy robi/zrobi jak uważa. Gdyby nam się nie powiodło podchodzilibyśmy poraz kolejny-nie zawachałabym się.Nosić pod sercem,Skarb na którego tak długo się czeka to coś niewyobrażalnego,niesamowitego,pięknego.........można pisać wiele:-) Kochamy Nasze Dzieciątko Nad Życie i czekamy aż pojawi się "po tej stronie brzuszka" Dziś zaczął się 35 tydzień:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona 2009
agalbn, ja nie mialam poza nabrzmialymi piersiami zadnych objawow, kazda z nas inaczej reaguje to nic nie znaczy justys, to super ze do pani hani super bede trzymala kciuki za ciebie w poniedzialek u mnie dzis 3 dzien 25 tydzien ciazy w ten piatek albo w poniedzialek bede robila mocz zeby sprawdzic czy urosept + zorawina pomogly oraz krzywa cukrowa trzymajcie kciuki jejku ale mi sie dluzy...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona 2009
dzis 4 dzien 25 tygodnia ciazy w piatek lub w poniedzialek robie krzywe cukrowa i ponownie po urosepcie wyniki moczu zaczynam sie denerwowac trzymajcie kciuki justys, agalbn jak sie dzis czujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga28lbn
Hej,dzis tak jak I wczoraj bola tylko piersi,brzuch milczy.czyzby cisza przed burza ? Dzisiaj 6 dpt czyli 22 dc. Jeszcze kolkanascie tyg I zostaniesz mamusia :-) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Dzisiaj rano moja kumpela urodziła córeczkę Zuzię 3570g:-)(ciąża naturalna) jejku juz jest po...a ja przed!!! Poza tym wczoraj zakończyłam etap prasowania ciuszków dla Małego( jak na razie)dziś planuję poskładać i ułożyć do komody:-) A w piątek wizyta-już odliczam godziny......... ailona co u Ciebie? bettykor Jak samopoczucie i jak synek Jasiek? Megi33 Jak Tymonek? Za chwilkę skończy 3 miesiące.Jejku jak ten czas szybko biegnie!!! Misia72 Jak samopoczucie? kasik a jak Twoja Dzieczynka Olivka? Tak się zastanawiam czy następna w "kolejce do rozpakowania"jestem JA? Czy ktos jest przedemną? Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona 209
aga28lbn calym sercem jestem z toba zeby ci sie udalo justys co u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Kochana :) ale mnie korci,zeby juz kolo soboty ( 9dpt) zrobil bete a prof nawet 7 dpt pozwolil zrobic ale chyba wytrzymam do pierwszego dnia spodziewanej @ .ech...pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaniepokojona U mnie dziś 32dpt. Na razie wszystko ok nawet brzuch przestał mnie boleć i odrzuciłam nospę. Poza lekkim bólem pierści i powiększonym brzuszkiem wszystko po staremu. Jedynie od trzech dni jestem strasznie śpiąca.:) Byle do poniedziałku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona 2009
jusys to sie ciesze i trzymam kciuki za ciebie w poniedzialek a ty kochana trzymaj kciuki za mnie w piatek bo w piatek maz ma urlop i zrobie sobie krzywa cukrowa i mocz zeby sprawdzic czy nie ma juz flory bakteryjnej mam nadzieje ze urosept pomogl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DAGA teraz twoja kolej na rospakowanie widze ze już przgotowania poszły w ruch to suuuupppeeerrr ale ci zazdroszcze!!!!!teraz czekamy na posta złapało mnie a potem że twoje moje serduszko w domu a u mnie jak narazie ok tylko jakies zapalenie sie przyplatało koncze brac leki ale chyba cos znowu mnie łapie podobno to normalne w ciązy są jakies ochronne srodki dla kobiet w ciązy zapobiegające staną zapalnym okolic intymnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie pomagał Lactovaginal dopochwowo lub Ginophilus, juz po pierwszym dniu czułam poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ailona Na to wychodzi że ja jestem kolejna na porodówkę!!!Jeszcze się mnie boję ale wiem że jak wejdziemy w magiczny miesiąc o nazwie GRUDZIEŃ to stresik przyjdzie:-) A co do zapaleń to tak jak pisze Dosia mi również pomagał Lactovaginal.W Ciąży takie dolegliwości to norma-choćbyś na siebie "dmuchała i chuchała".Ja mam jakieś zapalenie,ale lekarz powiedział że zajmiemy się nim po porodzie(stosowałam globulki i krem clotrimazolum) Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga, a tobie termin porodu przypada akurat w święta. Czy mimo to że masz taka date porodu, bedziesz szykowała stół wigilijny czy odpuszczasz sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona 2009
justys, aga28lbn co u was ? u mnie dzis 5 dzien 25 tygodnia ciazy jutro badanie moczu - mam nadzieje ze urosept pomogl i badanie krzywej cukrowej trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dosia Bardzo bym chciała zrobić wigilię-bo to nasza pierwsza w nowym domku:-) ale będę musiała sobie odpuścić...bo nie wiem czy nie będziemy akurat na porodówce:-) Stwierdziłam że pojedziemy na wigilię do moich rodziców,a później do teściowej-no zobaczymy:-) Jutro mam wizytę,ciekawe jaki jutro nam poda termin??? Ostatnio według wielkości Małego tp. był na 28 grudnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×