Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

akacja80

Ciąża po in vitro

Polecane posty

Anuka nic sie nie martw czasami kobiety wymiotują do połowy ciazy ale mam nadzieje ze ciebie to nie spotka to wina hormonów ja wymiotowałam tez długo musisz jakoś przetrzymać ja zawsze musiałam miec jakiegoś cukierka lub gume przy sobie teraz wymioty potem duszności bóle głowy obrzęki nóg tak to jest a potem nocne po butki i dużo duzo radości a co do współżycia po transferze to ja sie bałam wolałam nie ryzykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meni
Witaminy, no właśnie. Mi lekarz kazał brać PRENATAL DHA, kupić sobie jakieś witaminy bez jodu, a żelazo z dawką nie większą niż 60mg bo już biorę preparat z żelazem.Inny lekarz stwierdził że zażywanie witamin nie jest konieczne. Co wy o tym myślicie?Trzeba brać witaminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moja kolezanka nie brala , tylko omege 3 od 5 mc a ma 3 dzieciaczkow 3 urodzila w wieku 37 lat . Ja dzwonilam do lekarza czy moge zmienic , a on na to ze nie ma znaczenia jakie witaminy tylko , aby byly dla kobiet w ciazy . Pytalam poloznej swojej jakie brac i tez mowi wszystko jedno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jeżeli mogę doradzić to ja brałam w ciąży Prenatal Complex,a po porodzie Prenatal DHA.Mój lekarz ginekolog równiez powiedział zeby jakieś witaminy brać,nie sugerując firmy.Ja kupiłam Prenatal ponieważ babka w aptece mi go poleciła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam na wizycie w 15 tc i lekarz mowi ze to chlopak hehe a tak chcialam dziewczynke , ale maz skacze z radosci :) no ja rowniez bo wazne , zeby zdrowe bylo . Dziewczyny za 3 tygodnie chce zrobic usg ide prywatnie bo tu i Irlandii to wizyty raz na dwa miesiace daja . Jakie usg mam zrobic zeby zobaczyc czy dzidzia zdrowa jest ? Zwykle wystarczy czy jakies 3d ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja byłam wczoraj na wizycie i wdziałam jak moje maleństwo macha rekami ale dziwnie uczucie.(ale chociaz człowiekowie lepiej jak je podejrzy ze wszystko idzie powoli do przodu)...... ja biore jesli chodzi o witaminy famibion natal take wypisał lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Od dwóch dni czytam fora, ryczę i napawam się nadzieją na zmianę:) Tez mnie czeka in vitro, za ok pół roku, bo na razie czekam na wyniki badan genetycznych. Mieszkam w Krakowie, byłam u lekarza w Białymstoku i chciałam zapytać czy któraś z Was się leczyła gdzieś w okolicy Krakowa, nie koniecznie w Krakowie, bo słyszałam nie najlepsze opinie, ale gdzieś w Katowicach czy na Śląsku, zawsze to bliżej i rodzinę będę mieć przy sobie, Nie tak jak w Białymstoku, że mam tam zamieszkać na ok 3 tygodnie. Daga masz kontakt z Kasikem albo Szangril? One tu od początku razem z Tobą się wypowiadają, one gdzieś właśnie w Katowicach się leczyły wydaje mi się. Dajcie mi siłę, żebym się nie zamęczała myślami :) Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario27 Hej Jeżeli chodzi o kasik to pisała niedawno na forum"macierzyństwo po in vitro i nie tylko",a szangril nie odzywała się już dawno:-( Jeżeli chodzi o jakąś klinikę w Twoich okolicach to ja nie pomogę bo jestem z Wielkopolski.A Dziewczyny nie wiem w której części Polski mieszkają. Co do wiary to trzeba wierzyć i już!!!Musisz bo inaczej ześwirujesz!!!Każda z Nas przechodziłą chwilę zwątpienia,porażki,wylałyśmy wiele łez,itd.ale dążyłysmy do upragnionego celu-POSIADANIA DZIDZIUSIA:-)Głowa do góry-będzie ok.MUSI!!!!!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario27 niestety ale ja nie mieszkam w Polsce więc nie będę mogła pomóc. nie miałam do czynienia z żadną z klinik w polsce i szczerze to nie wiem jak to się wszystko odbywa. do całego in vitro podchodziłam za granicą. co do badań to ja miałam robione tylko podstawowe badania nic konkretnego. przykro mi że nie mogę pomóc może spróbuj na topiku objawy ciąży po in vitro tam są dziewczyny które się przygotowują do i te które są już po link poniżej http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3421548&start=27300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meni
Mario ja podchodziłam do in vitro w dwóch klinikach w Warszawie: Invimed i Novum. Szczerze polecam Novum, choć drogo to jednak dobrzy fachowcy. Nie trzeba robić wszystkich badań u nich, nawet podglądanie cyklu robiłam u swojego lekarza. Dobór leków i protokołu też był bardzo ważny w moim przypadku - w Novum trafniejsza (a nawet tańsza, mniej leków) decyzja, jestem w 24 tc. Trudno się zdecydować na klinikę, życzę ci trafnej decyzji i skarbu pod sercem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meni
Dziewczynki czy któraś bierze witaminy bez jodu? Mi lekarz powiedział że dziecku też potrzebny jest jod do rozwoju, no i nie wiem co robić. Endokrynolog zabronił, ginekolog każe! Czy któraś z Was mogłaby mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foczencja
mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foczencja
Dziewczyny witam dawno nie pisalam ,co niektore z Was mnie moze pamietaja,przypominam krotko ze mialam 3inseminaje,2 razy icsi,1 raz ivf,wszystkie proby sie niepowiodly,moj maz ma mala ilosc plemnikow zdolnych do zaplodnienia ale nadaja sie pomimo ze ich jest malo,ja natomiast jestem zalamana bo przed swietami pojechalam 23 do Provity do Katowic mialam juz wszystkie wyniki ,wiedzialam ze mam rezerwe jajnikowa ale scielo mnie z nog jak lekarz powiedzial ze mam 5%szans tylko na ciaze ,swita mnie juz nie ciesza jestem zalamana ,Wam do was ogromna prosbe czy ktos z Was zna osobe ktora zaszla w ciaze z AMH 0,7 ,czy ja wogole mam miec nadzieje na dziecko ???czy zastanawiac sie juz lepiej nad adopcja lub jajeczkiem od dawczyni ,PROSZE WAS O ODPOWIEDZ SZCZERA bo niewiem co mam robic swiat mi sie zawalil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny chciałam poruszyć bardzo delikatny temat ... dziewczyny, którym się udało i urodziły już swoje maleństwo, a dalej mają zamrożone zarodki, a nie chcą już więcej dzieci ... myślałyście co dalej z nimi ?? podjęłyście już jakąś decyzję ?? bo mam cholerny dylemat w tym miesiącu mija rok od mrożenia i musimy podjąć decyzję co z resztą zarodków barbera masz zamrożone zarodki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety i stety nie mam tego problemu , bo ja wyhodowałam tylko 3 i wszystkie mi podali i nie było co mrozić , dlatego mówię , że u mnie cud się zdarzył :) ale powiem szczerze , że sama nie wiedziałabym co zrobić , z tym, że my więcej dzieci nie planujemy ,a nie wiem jak wy bo jak tak to zapłaciłabym za kolejny rok mrożenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co w Twojej klinice robią jak nie zapłacisz ? bo ja się zgadzałam na adopcję i chyba lepiej pomóc innym parom niż miałyby się zmarnować :) a jak bliźniaki ? pewnie rosną jak na drożdżach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera no właśnie my mamy jeszcze 7 zarodków zamrożonych :( gdy podchodziłam do całej procedury to nie myślałam, że za drugim razem już się uda i chciałam mieć zabezpieczenie na kolejne razy dlatego zdecydowaliśmy się zamrozić wszystkie... nie mam pojęcia co teraz zrobić bo ja bym chciała jeszcze córkę, ale nikt mi nie da gwarancji, że będzie córka, a mój mąż nie chce już więcej dzieci bo ma jeszcze jedno z poprzedniego związku więc krucho by było finansowo ... w mojej klinice jeśli nie płacisz za mrożenie to przekazują zarodki innej parze, tez podpisywaliśmy zgodę na adopcję w razie co ... ale podpisaliśmy to bo nie było innej opcji. moje maluchy rosną jak na drożdżach ... jeden zaczął już przesypiać 6 godzin w nocy, drugi jest mniejszy troszkę więc chyba potrzebuje jeszcze na to troszkę czasu ... czas leci tak szybko, niedługo skończą 3 miesiące ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Jestem Ania, nowa na tym forum, Pozdrawiam wszystkich stałych bywalców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeśli któras z Was potrzebuje zastrzyki o nazwie PUREGON to mi zostały, mój kontakt: inia237@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka12
czy są dziewczyny po invitro w gamecie i jaki jest koszt całego zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny,czy moze ma ktos z Was do sprzedania Utrogestan,chętnie kupię,czekam na szybki odpis,sylwiaimariusz@hotmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem po adopcji zarodka. Jestem bardzo wdzieczna ludziom ktorzy nam podarowali zarodki choc nigdy ich nie poznam. Teraz jestem w 7 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja_78
Witajcie dziewczyny, dotąd pisałam na forum objawy ciąży po ivf, a teraz postanowiłam zajrzeć i tutaj. Jestem w 16 tc.U mnie wymioty od początku były dość intensywne,po 12 razy dziennie, straciłam 9 kg. Teraz jest lepiej, ale wymioty nadal się zdarzają od czasu do czasu. Mam 3-krotnie podwyższone próby wątrobowe od leków w trakcie ivf. Mam nadzieję, że aktualne wyniki wyjdą lepiej, bo od miesiąca nie biorę nic poza witaminami. Ostatnio wyskoczył mi mega jęczmień.Ledwo mogę oko otworzyć.Czy znacie jakiś lek na tą przypadłość?Z góry dzięki za odp.Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Jestem tu pierwszy razale widze że czekanie na wyniki bety jest mniej stresujace w grupie. Ja jestem 7 dzien po transferze 2 zarodków i choć przechodze przez to 6 raz to nerwy wciaz te same ,siedze i doszukuję się objawów chociaz wiem ze każdy organizm jest inny i objawy tez są inne . Czy sa może dziewczyny które też czekaja na test ,jezeli macie ochote chetnie pogadam . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dany 27 jezeli mogę spytac ,gdzie podchodziłas do adopcji zarodka i jaki jest koszt całej procedury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam prośbe.U nas też tylko in vitro lub inseminacja///Powiedzcie gdzie miałyście wykonywane in vitro lub insemicaje??Jaki ośrodek??Bo już głupieje powoliiii gdzie jechać//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, jestem nowa na forum (jakim kolwiek) Mam takie pytanie czy którakolwiek z Was miala bóle brzucha na początku ciąży i jajniki powiększone na 6 cm? Bo w piątek potwierdziłam betą że jestm w ciąży :)nareszcie , tylko bardzo sie boje przez ten ból brzucha:(Tz wczoraj byłam u lekarza i powiedział że mnie boli brzuch przez te jajniki ale wiecie dalej się denerwóje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do shana
to normalne po stymulacji i może się utrzymywać do 4 miesiąca :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×