Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sopel_lodu***

Kto się odchudza od jutra czyli 1.03?

Polecane posty

Gość anonimkaanonimka
jaka tu cisza dzisiaj gdzie nie gdzie jakiś wpis, dziewczyny chyba nie zgrzeszyłyście?? malinowa... 3h na siłowni..... Ty mnie rozbrajasz.... ja tylko 1h na orbitreku ;(((( ale to zawsze lepiej niż nic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wróciłam ze spotkania z koleżanką, odmówiłam dzielnie piwka, zamiast tego kawka. Myślę, ze ma mniej kalorii;] Generalnie się trzymam, tylko dzisiaj nie bylo ćwiczeń. Przed spaniem machnę sobie tlyko 100 brzuszków, tak dla zasady. Niestety warunków mi brak na ćwiczenia. Jak jest weekend to nie ma mojej wspóllokatorki i mogę śmiało biegać po pokoju, a tak przy niej to nie będę się wygłupiać:) Miłego wieczoru wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uch, ja wróciłam właśnie z godzinnego stretchingu i godzinnego tae-bo... Stretching był meczący,ale to co przezylam na tae-bo to była masakra, po 15 minutach chciałam uciec,a raczej się wyczołgać... no ale jakoś sie zmusiłam żeby zostać. Na kolacje zjadłam pół mandarynki i chudy twaróg, czuję, że szybko padnę spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja melduje ze dzien minoł idealnie...:D dietka super i cwiczonka też były:) oby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spowiadam się z dzisiejszego dnia ;) Jedzenie: 2 kromki normalnego chleba z pasta z tuńczyka kawa ze śmietanką i słodzikiem 1 jabłko 6 małych gołąbkow (grzech) i kawa z mlekiem i słodzikiem 2 naleśniki z serem Ćwiczenia fizyczne: 50 brzuszków Seks ;) Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :* ja w sumie rano grzesznie :D ale nie jadłam nic od 16 i biegałam sobie przed 19 :) jeszcze zostały mu brzuszki (ale dziś tnę o połowę okres :O ) a jutro kupuję karnet na basen ^^ skąd mam pieniądze na basen? aa to te z miesięcznego za marzec-nie mam pokusy i chodzę sobie zamiast byczyć się autobusem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może Ja też napisze co dzis zjadłam...:) sniadanie: rybka w pomidorach + 2 kromki ciemnego pieczywa II śniadanie: owoce z jogurtem obiad zupka ( kapuśniak) kolacja: jogurt....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska22 i byłas biegac?:D ja dzis 30 minut truchciku ;d i ostatni posiłek przed 15, teraz lekko ssie w zołądeczku, ale zapije wodą. No i 15 minut rozciągania, bo szpagat chce :D i zaraz a6w :) Widze, ze Wam tez ładnie idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę ze tylko ja tak pojechałam z żarciem.. nic to, kupiłam dziś 1 kg marchewki i 2 kg jabłek u przemiłego pana w warzywniaku i to bedzie jutro moja kolacja - oczywiście nie w tej ilosci ;) Moj dzisiejszy mały sukces to nie skuszenie sie na Delicje, które bezkarnie wcinał moj M. :D i przyzwyczajanie sie do picia wody mineralnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka0901
no to dziewczyny jade z wami w ta piekna podroz =] 160cm 51 kg - wydaje sie normalnie i nie wygladam zle , jednak chce wygladac lepiej =] mialma antybiotyk przez 2 miesiace i schudlam jakies 4kg wazylam 53kg i w ciagu 2 miesiecy po odstawieniu antybiotyku wrocily mi 2 kg , nie chce znow zrobic z siebie tego co wczesniej =] musze szybko zdac sobie z tego sprawe ,ze nie moge jesc slodyczy z kwesti tycia , zylakow (choc mam dopiero 16 lat ,genetyczne ) i uczulenie na cukier =] dodotkowo powinnam przystopowac ,bo w moim wypadku jest to wielkie zarcie , a powodem jest to ze lubie jest i daje mi to przyjemnosc =] moim celem sa 2/3 kg mniej czas oby wyrobic sie do takiej cieplej pogody czyli ok .2 miesiace , w moim wypadku nie bedzie latwo , jednak licze na cud z nieba . dodatkowo mam motywacje z strony mamy " dziewczyno znow masz grube uda " mi takie teksty pomagaja ,bo zaczynam widziec siebie tak jak mi mowia =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coraz nas więcej:) Sopel_lodu*** - nie martw się każdy ma wpadki, jedni na początku inni później:) A marchewkę to ja uwielbiam, tylko gotowaną - niby mniej zdrowa. Ja zaraz na uczelnie, zjadłam serek wiejski, przygotowany znowu wielki jogurt do picia i jabłko. Tak nabiałowo przypadkiem, ale tylko to w lodówce, a coś wziąść muszę, bo zajęcia do 16.30 Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o pięknym poranku :) Sniadanko zaliczone - 2 kanapki z tunczykiem i ogórkiem:) Miłego dnia Dziewczątka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny kolejny dzien zmagan...:) Ja zaraz ide sniadanko zrobic a potem musze do banku uciekac bo już od paru dni do mnie wydzwaniaja:( FruitFantasy byłm biegać ale tylko po swoim podwórku...:) może dziś gdzieś dalej wyskocze ale jakoś jak jest ciemno to na podwórku czuje sie bezpiecznie a jest duże wiec mam gdzie biegać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytynowe usta
dzień dobry!! witam w trzecim dniu :) wczoraj wychodziłam z jednodniowej głodówki, więc zjadłam niewiele, na śniadanie płatki muesli z mlekiem 1,5, potem jabłko, pomarańcza, rosół i warzywa gotowane. do tego 2h spaceru i 24 minuty z trenerem :D dziś czuje się super! mam w sobie tyle energii, że zastanawiam się nad bieganiem! 20 minut chociaż, tak na początek, mam nadzieję że mój zapał utrzyma się do końca dnia, bo pracuję do 16, potem muszę jeszcze coś pozałatwiać a baaaardzo bym chciała się więcej poruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, właśnie oglądam Pytanie na śniadanie na tvp2 i mówią o produktach light ;) ja jeszcze przed sniadaniem i przed cwiczeniami. W nocy sie obudzilam i mdlilo mnie z glodu - wypilam poj jogurtu.. druga polowe dolicze dzis do sniadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki i ja po śniadanku :) 2 kanapeczki z pasztetem i ogórkiem kiszonym a teraz popijam gorzką kawkę. Pomyśleć, że jeszcze 2 tygodnie temu nie wypiłabym gorzkiej kawy a teraz nawet mi smakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja miałam kryzys wczoraj wieczorem... tak mnie krecilo w brzuchu z głodu... więc piłam i piłam wodę... nawet się nie skusiłam na chipsy jak mój facet jadł... a muszę przyznać że kocham chipsy :D a więc przetrwałam 1 duży kryzys :D dziś bolą mnie wszystkie mięśnie, po tej wczorajszej 3 h siłowni :) więc dziś nie ćwiczę wogólę, tak zalecił trener :) Ja właśnie po śniadaniu :) 2 wafle ryżowe potem zapiję jogurtem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry:) a ja wczoraj wieczorem zgrzeszyłam przeokrutnie!! byłam u znajomych i wypiłam jedno piwo.. plus taki, że nie skusiłam się na całą towarzyszącą okrasę (a ponoć nie sam 'bronisław' najgorszy, tylko ta cała okrasa).. za to dziś, już za chwilę dam sobie podwójny wycisk z 'osobistym trenerem':D dziś na śniadanie cherbatka zielona + zupka kapuściana powodzenia w dzisiejszym dniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimkaanonimka
witam moje drogie odchudzaczk i ;-) ja też po śniadaniu (jogurt naturalny bez cukru dużżżży) i po ćwiczeniach 1h orbitreka malinowa... - zazdroszczę Ci tych ćwiczeń ;-) ja mieszkam w małej miejscowości i chyba do siebie na siłownie bym nie poszła ;( ale w następnym tygodniu dorzucę godzinkę jakiś ćwiczeń z netu (aerobik) WSZYSTKIM GRATULUJĘ PRZEJŚCIA DO DNIA TRZECIEGO ;-) Sopel_lodu***-też sią nasłuchałam o tych lightach - ogólnie nic dobrego bynajmniej nie lepsze od zwykłych nielajtowych rzeczy ;-) kaczuszka0901 - witamy w klubie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa... na zakwasy najlepszy jest basen + sauna, ewentualnie ciepła kąpiel też nie zaszkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimkaanonimka
upgo ta zupka to ta z przepisu diety kapuścianej?? masz racje lepiej tylko piwko niż piwko i wszystko co pod ręką, powiem szczerze że ze mną jest tak że jak już coś zjem poza wytyczoną normą którą sobie ustalę to nie daję radę i wciska co popadnie - taki mój mankament ;-) upgo poza tym dzisiaj trener na pewno będzie miał Twój grzech na uwadze i wyciśnie z Ciebie ostatnie poty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas na internetowego trenera :) potem śniadanko :) Kurcze potrzebuję towarzysza do biegania.. dziewczyny jest któraś z was z lubuskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimkaanonimka
aha dziewczyny jak znajdziecie jeszcze jakieś fajne ćwiczenia to się podzielcie linkami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimkaanonimka
ja z dolnego śląska :( więc nie pobiegamy chyba że na rozgrzewkę przybiegniesz do mnie a później ja do Ciebie ;-) po tygodniu już by nas nie było widać takie byśmy były szczuplutkie!!! więc przemyśl ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heehhe Anonimka :) ja jak bylam kiedys na pielgrzymce (14 dni piechotka) to schudlam 5 kg. Wazylam wtedy 58kg a dzinsy sciagac moglam bez rozpinania zamka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuska22 dobre i po podwórku ^^ ja zaspałam na cwiczenia z informatyki, wiec własnie sniadanko zjadłam :) 2 kanapki z szynka :) pozniej zjem gołąbka :) dalej wszystko boli po cwiczeniach :( tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem wlasnie sniadanie, dzisiaj pierwszy raz robilam te cwiczenia z youtube, wieczorkiem powtorze jak moj facet wroci z pracy i pojdzie spac - wsydze sie przy nim cwiczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×