Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala1151

Starajace sie, chetne zapraszamy

Polecane posty

hehe ja jadlam chipsy cebulowe z bita smietana ;D mniam ;) a w domu to potrafilam wedline z nutella ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się przyłączam do rozmowy :) ciężko jest się gdziekolwiek wbić, więc może tutaj... Mam 20 (w maju 21)lat, jestem 2 miesiące po ślubie :) czynimy już jakieś kroki w kierunku posiadania maleństwa. To nasz pierwszy cykl starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pani Kara :) No i trzymamy mocno kciuki za staranka i abyście długo nie musieli czekać na swoje maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani.Kara witamy ;) menia - a teraz wcinam ziarka heh bo cos dalej mi przypomina o papierosach tylko jeszcze niewiem co to jest chyba musze mieszkanie przewietrzyc ;) z tego dymu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Kara to prawda trudno się wbić na topik w którym już dziewczyny się lepiej znają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my dopiero zaczynamy i wszystkich serdecznie zapraszamy haha jaka rymowanka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha no to nie głupi pomysł z tym wietrzeniem mieszkania :) a jakie ty ziarnka wcinasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani.Kara ja w tym roku skończę 25 lat aż mnie to przeraża :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi jak długo się starałyście "za pierwszym" razem? ;> jak znosiłyście ciąże? Bardzo, bardzo ciekawi mnie jak to jest być w ciąży, czuć ruchy dziecka itd., za to mniej interesuje mnie to co jest na końcu tej drogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha smaka mi narobiłaś z tym slonecznikiem :P Jakaś żarta sie zrobiłam :D Ale muszę się pilnować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani.Kara-o pierwsza ciaze staralismy sie 1.5 roku udalo sie ale z niepowodzeniem nastepna tez niepowodzeniem i teraz znow sie staramy wiec w tym temacie to Menia wiecej opowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę odpisywała trochę wolniej- mam kłopty z internetem... :o co do wieku... wszyscy szeroko otwierają oczy i mówią, że jestem nienormalna i że na dzieci jeszcze czas- a co ja poradzę na to, że czuję to coś? mamy z mężem mieszkanie, mamy samochód, ja jestem w trakcie studiowania, On kończy.\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani.Kara ja się starałam z m prawie 2 lata bo u mnie wykryto zespół policystycznych jajników i było mi trudniej , i ciąża była dla nas wielką niespodzianką :) Ciążę znosiłam nie najgorzej ale w połowie ciąży miałam problem z wysokim ciśnieniem i miałam białko w moczu potem okazało się że mam zatrucie ciążowe, i w 32 tygodniu małemu podali sterydy na rozwinięcie się płuc bo było zagrożenie wcześniejszym porodem ale udało mi się wytrzymać do 37 tyg. wywołali mi i powiem szczerze że wolę rodzić niż iść do dentysty :D Sama nie wiem co ci jeszcze napisać ??? jak coś to pytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do dentysty... muszę iść (2 zęby do plomby), ale strasznie się tego boję :o nienawidzę dentystyów 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani.Kara u mnie było to samo w wiekiem każdy mi mówił że ja mam czas na dzieci ale skąd oni mogli wiedzieć co ja czuję , mój zegar biologiczny już bił :) I dam ci radę :) nie nastawiaj się i nie nakręcaj na siłę bo psychika potrafi płatac figle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani.Kara-no i co z tego ja mieszkam w wynajmowanej kawalerce z M i tez staramy sie o dziecko a jestesmy mlodzi prawie 21 i 24 i tez nam gadaja ze jetsesmy jeszcze na to za mlodzi ale my robimy swoje nikt nie ma wplywu kiedy obudzi sie w nas instykt macierzynski u jednych w wieku 30 lat a u innych w wieku 20 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam mieszankę studencką :D uwielbiam... Co do studiów- jak to u Was wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja studiuję zaocznie dietetykę- II rok. Właśnie zamykam sesje. Zostały jeszcze 2 przedmioty do zaliczenia + kolejne milion kolokwiów do zaliczenia już od piątku... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani.Kara ja jestem po szkole średniej :) Później skończyłam kurs tipsów a teraz pracuję jako kelnerka w hotelowej restauracji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo :) a wiesz, że też myślałam o kursie (z tym, że pełnym) na kosmetyczkę? Kosmetyczki mają coraz większe wzięcie! Ja pracuję w pracowni projektowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi rozlaczyl sie internet ja ucze sie w lo zaocznie Menia dawaj te daktyle ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha już ci podrzucam te daktyle :) Pani.Kara to świetna sprawa z kosmetyczką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uważam, że nienajgorzej. Zwłaszcza kiedy lubi się kontakt z ludźmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×