Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala1151

Starajace sie, chetne zapraszamy

Polecane posty

hah mój jajnik nieco się uspokoił ;) teraz sobie myślę, że to może przez luteinę :o witam wszystkie "nowe" 🖐️ i "stare" oczywiście też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani.Kara to możliwe że przez luteinę :) i dobrze że się uspokoił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani.Kara- fajnie ze jajko dalo wreszcie troche spokoju :D a ja chyba zjem jeszcze Just Fit :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za ciepłe przywitanie:) coś o sobie....to tak w skrócie...mam 27lat, kochaną córcię....na co dzień prowadzę szkolenia kosmetyczne a za 5miesięcy bierzemy ślub...dopiero teraz znaleźliśmy na tą uroczystość czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde net mi się znowu pskudzi więc będę odpisywała wolniej :o Zocha ja testuję 14 :) A powiedzcie, jak układają się Wasze stosunki z rodzinami partnerów? Ja np. nienawidzę mojego szwagra :) jest złosliwym chamem i prostakiem! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie jaa- my tez jeszcze nie mamy slubu jakos narazie nam sie nie spieszy no chyba ze.. :) jak narazie jestesmy szczesliwym narzeczenstwem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie jaaaa :) no to przygotowania do ślubu na pewno toku :) I zazdroszczę ci twoich zajęć, sama jestem po kursie zakładania tipsów i itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani.Kara- powiem szczerze ze jak mam isc do tesciow to szlag mnie trafia normalnie zaraz wpychaja we mnie tooony jedzenia masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ślubu- u nas było tak, że mieliśmy pobrać się 21.08.2010, ale jakoś tak wyszło, że pobraliśmy się 30.12.2009- pełen spontan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani.Kara więc trzymam mocno kciuki za 14 :) Taka sobie jaaa, ja mam super kontakt z moimi teściami :) z braćmi m tez , jednego wcześniej poznałam niż mojego m a z drugim to mam taki średni kontakt , nie wspomnę już o ich żonach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha120 --nam też się nie śpieszyło...zresztą mi chyba nie po drodze do ślubu było...ale chyba najwyższy czas na niego:) tym bardziej,że chcemy mieć drugie maleństwo...i pewnie ciężko będzie nam się zebrać przy 2... Menia21 --większość mamy załatwione,zostały same drobiazgi i na koniec najmniej przyjemna rzecz czyli zapłacić za wszystko... Co do pracy to bardzo ją lubię i fajnie,że mogę dostosować zajęcia do małej tak abyśmy spędzały jak najwięcej czasu razem Jeśli chodzi o stosunki z rodziną mojego faceta to hm...ogólnie jest oki...czasem są zgrzyty najczęściej z teściami bo to zagorzali katolicy a my bez ślubu tyle lat to dla nich jak pogaństwo hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zośka wiesz pół biedy jak Cię dokarmiają- to nawet dobrze świadczy, ale... przedstawię pewną syt. Po tym jak postanowiliśmy, że przyspieszamy ślub powiedziałam w żartach (to był październik) "nie może być tego ślubu w grudniu bo nie dam rady schudnąć w tak krótkim czasie!!" na co moja teściowa "gdybyśmy mieli czekać aż ty schudniesz to ślubu nie byłoby nigdy" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie jaaa-hehe poganstwo hehe my z M planujemu slub tez tak kolo 24 12 jak zareczyny ale jeszcze niewiadomo do konca ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejj no nie to przesadzila kobieta :/ niektorzy to chyba wyczucia nie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka sobie jaaa noto prawie zapięte wszystko na ostatni guzik :) i fakt ostatnia formalność czyli opłata to już nic przyjemnego :/ Pani.Kara nigdy bym nie wybaczyła za taki tekst , jak tak można !!! Zocha dobrze masz z teściami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mają, mają tylko wiedzą kiedy i gdzie chapnąć tak żeby zabolało :) moja teściowa to kobieta z dziwnym poczuciem humoru, która nie ma żadnego dystansu do siebie. Jeżeli ona z ciebie żartuje- jest ok, ale w sytuacji odwrtonej- jest masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki ja muszę uciekac ale napewno bede tu jutro napewno z kawa i jak sioe wyspie oczywiscie :) no i jutro u mnie bedzie malenki skarbek hehe :):) a wiec dobranoc kobietki i milej nocy zycze buziole ;*😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani.Kara--to mój teściu wita mnie słowami,że z dnia na dzień coraz gorzej wyglądam...czytaj nie ważę 60 w górę:( ogólnie są to dobrzy ludzie dużo nam pomagają tylko ten ich pseudo katolicyzm...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, mój mąż jest osobą raczej bardzo spokojną nie reagującą na zaczepki i najczęściej mi radzi to samo. Taki tekst jest jeszcze lajtowy, są ich miliony. np. "jeżeli On (mój mąż) jej (mi) wierzy to znaczy, że uwierrzy każdemu"- powiedziała to przy całej rodzinie męża i było to średnio miłe, ale cóż poradzić? Odpuściła sobie trochę teraz po ślubie. Może dlatego, że brat mojego męża żeni się niedługo. Teraz przerzuci się na nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie da się ukryć, że tak jest. Najbardziej boję się tego, że będzie się wtrącała do wychowania moich dzieci- a jest to prawdopodobne. Póki co- nie zapeszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra :) ja mykam spać. Będę jutro popołudniu bądź pod wieczór. Trzymajcie się i dobranoc 😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani.Kara ja też zmykam się kąpać i spać bo jutro do pracy , mały spi więc na spokojnie :) Do jutra kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×