Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala1151

Starajace sie, chetne zapraszamy

Polecane posty

Hej kobietki ja znowu do pracy się szykuję :) Ale zajrzeć do was muszę :D eterno to szkoda że twój m tak daleko jest :( a może was by ściągnął do siebie ??? :) Buziaki kochane i do później :D👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on ma dosc polak w niemczech to zawsze polak mam nadzieje ze niedlugo wroci a test negatywny ja nie wiem czy to normalneo czy ktoras z was miala taki problem a jednak byla w ciazy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jest wsrod nas choc jedna ktora ma dobre wiesci moze ktorejs dzisiejszy dzien przyniosl lepsze wiesci? czekam na info.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja dzis wyjatkowo dobry humorek :) pozniej napisze wiecej teraz musze leciec na miasto :D buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje że już jestem po pracy :) Dużo roboty nie było więc poszłam wcześniej do domku :) eterno przykro mi że test wyszedł negatywny :( może faktycznie tabletki anty lekko zakłóciły pracę hormonów??? taka sobie jaaa a ty gdzie kobitko się podziewasz ??? Pani.Kara daj znać jak było na egzaminie :) Zocha a jak siostrzenica grzeczna jest ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia- ja jestem jakas rozkojarzona heh jutro i pojutrze ma byc u mnie mala :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia- ty to ranny ptaszek jestes ale pewnie jak mozesz pospac to korzystasz co ?:p eterno-a kiedy powinna byc @ ? bo moze masz jeszcze za male stezenie hormonu? poczekaj jeszcze tydz i zrob test jak @ dalej sie nie pojawi :) Pani.Kara-no rzezcywiscie okropna na twoja tesciowka bedzie dobrze :) taka sobie jaaa-gdzie sie podzialas? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha to nieźle zakręcona jesteś :P :D A ja wstaję tak wcześnie bo do pracy a tak to staram się spać dłużej :) oczywiście jak syncio pozwoli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak nie zawsze pozwoli :p hehe ja chyba dzisiaj zrobie ten test bo normalnie to ciekawosc mnie zzera !! :D:p 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się użeram z małym bo nie chce spać, m sprzątał mieszkanie , a teraz siedzimy i film oglądamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wrocilam z miasta i mojemu psu cos na leb padlo bo caly tel mi pogryzja idiotka ! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jednak z testowaniem poczekam do 9 bo juz nie chce nic dzis wiedziec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pies powiadasz ja mam teraz szczeniaka i drugiego niby dorosly tylko ADHD ma niestety co wychodze to sie boje ze nie bede miala dokad wrocic hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno-wez daj spokuj ona nigdy taka nir byla niewiem co jej sie stalo no zglupala gllupia!! alez mnie w..ła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niee no tego to jej nie zrobie bede ja zamykac w kuchni i tyle jak glupia to niech siedzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem tak maja te nasze zwierzaki i sie wsciekamy ale bez nich to jest do d..y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze co tu dzisiaj tak cicho ?? :( u mnie chyba czas na druga kawę potem spacer z tym wrednym kłaczyskiem :p no i poszukiwania nowego tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mam kawkę Menia-byłam dzis u mamy jednak mama zostanie z mała i nie bedzie jej u mnie a szkoda :( jak wychodziłam już od mamy to tak dla zartu powiedziałam 'nara' :p i wyobraz sobie ze mała powtorzyła nara oczywiscie po swojemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nawet :) heh wypilam kawe bylam z kłaczyskiem na dworze i teraz zagladam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostane na glowe od tego czekania teraz to juz obojetnie na co moi chlopcy maja mnie juz chyba dosc albo ciaza albo PMS;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia-kochana dodalam cos na nk :p hehe :D gdzie sie podzialas kochana ?? i wogle gdzie jest cala reszta ?? eterno-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×