Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala1151

Starajace sie, chetne zapraszamy

Polecane posty

Dzień dobry dziewczynki :) Ja się właśnie szykuje do pracy, jak wrócę to się odezwę :) Miłego dnia wam życzę :D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry ja wlasnie wstalam i jeszcze w pizamie ;p ogarne sie wypije kawe i zmykam sprawy zalatwiac milego dnia 🌻 Menia to wracaj szybko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochane nastawialm wode na kawe ale jakos nie slyszalam gwizdka poszlam sprawdzić a tam..! nastawilam sam czajnik bez wody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moja pierwsza kawa bez papierosa! az sama sobie sie dziwie hehe trzymajcie kciuki zebym juz nie palila hehe ale nawet nie chce mi sie tak bardzo staram sie nie myslec o tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Ja już po pracy :) a tu taj takie pustki :D ???? Zocha co sie dzieje ???? Mam nadzieję że ktoś się w końcu odezwie :) U nas dzisiaj piękne słońce , po prostu wiosna idzie :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha Pani.Kara ma byc po południu :) więc może jeszcze się pojawi :) A gdzie jest Lena, ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam nadzieje ze Pani.Kara sie pojawi ! ;) i ze moze jeszcze ktos dolaczy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też mam taką nadzieję :) A m musi być z ciebie dumny skoro już nie palisz :) A twój m pali ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to znowu ja :/ przed chwila zjadlam lyzeczke miodu tak jakos mi sie zachcialo i zaraz bede sie zajadala orzeszkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zjadłam jeszcze kanapkę z rtbą w pomidorach i już chyba nic w siebie dziś nie wcisne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej ;) kto tu we mnie wątpi? ;> obiecałam, że będę to jestem :) Dzisiaj miałam długggggiii i nudny dzień w pracy. Do tego strasznie boli mnie jajnik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo jak fajnie :D wspolczuje dnia no i oczywiscie bolu jajka :p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe. Ja już sobie coś wmawiam... a to, że mnie boli i to tak mocno raczej ciąży nie oznacza :( A Wam jak mija dzień? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie egzamin jutro i pojutrze. Do tego będę musiała latać po tych okropnych dziekanatach żeby zmienić dane, bo od slubu jeszcze tego nie zrobiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi z rano okropnie otoz zucam palenie i wszystko mnie dewnerwuje najlepiej jak bym byla sama przez tydz a tak to na wszystkich krzycze z byle powodu ale wole wycierpiec i juz nie palic:) a z tym bolem to ja niewiem:( ale pewnie bedzie dobrze :) Menia- a Ty gdzie zawedrowalas na tym spacerku?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo to umówmy się tak- Ty rzucasz palenie a ja rzucam słodycze, co Ty na to? ;> :) taka mała grupa wsparcia hehe Mimo tego, że z zawodu jestem dietetykiem to słodyczy i pepsi nie umiem sobie odmówić... :( a jak wiadomo, dupsko rośnie :o Póki co mieszczę się w rozmiar 38, ale... już niedługo jak tak dalej pójdzie. A co do palenia- brzydki nałóg :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani.Kara-dobrze ;) ja nie pale a Ty nie jesz slodyczy ani nie pijesz pepsi :D ale jesli zajdziesz w ciaze to odpuszcze ci slodycze ale nie pepsi hehe :P :D ja jak narazie mam rozmiar 26 ale jak nie pale to jem jak opetana :P i to mnie przeraza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj bo sie gubię w rozmiarówkach- 34- S 36- M 38- L 40- XL potem są angielskie rozmiary 8, 10, 12 (każdy + 28 daje te europejskie). Twoja rozmiarówka to chyba ta Polska 28, 29, 30... ? Hahaha można sie w tym pogubić ;) Dobra, deal is deal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha tak dokladnie to niewiem ale na kazdych spodniach mam 26 wiec i tak tobie napisalam ze 26 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w każdym razie musisz być szczuplutka :) Ja od zawsze miałam problemy z wagą. Kiedyś dobiłam do 100kg, potem zakochałam się (w koledze mojego męża :P) i zrzuciłam 30. Nic z tego nie wyszło, koleś mnie oszukał, zdradził. Potem poznałam mojego męża i zrzuciłam kolejne 10kg. Teraz przez długie perypetie z pigułkami anty przytyłam ok 10kg no i tak to się kręci. Co zrzucę 2-3kg to wraca- niestety :(. Liczę na to, że po ciąży wyrówna mi się poziom wszystkich hormonów i nie będę miała wahań wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam nie przejmuj sie kochana wazne ze swojemu mezowi sie podobasz i ze cie kocha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×