Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala1151

Starajace sie, chetne zapraszamy

Polecane posty

O właśnie nie do końca tak jest... Każda z nas chce się podobać, młoda czy stara. A w jakimś sensie rozmiar 36 daje to szczęście :o jak zaglądasz do gazety to co widzisz? Szczuplutkie laseczki wręcz szkielety... :o A ja mam jeszcze figurę typu gruszka, więc już w ogóle tragedia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to pozostaje nam tylko czekać i wierzyć ze po ciąży wszytsko się ladnie ułozy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez kuje czasem jajko od paru dni dokladnie prawe czesciej bo lewe to tak od czasu do czasu a zeby zrobic test to czekam az do dnia spodziewanej @ wiec niewiadomo i jak wczesniej pisalam jem takie rzeczy ze moj M tylko sie na mnie patrzy jak na nienormalna poczekaj spokojnie do czasu spodziewanej @ jaak nie przyjdzie to zrob test :) i nie wkrecaj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wróciłam :) Spotkałam koleżankę z córcią w wieku Victorka i poszłyśmy na zakupy a potem na spacerek :) Cześć Pani.Kara :) Współczuję dzisiejszego dnia mam nadzieję że jutro bedzie lepszy :) I nie wiem dlaczego kują cię jajniki ? Ja natomiast mam skurcze w podbrzuszu co jakiś czas i nie wiem od czego ale troche mi przypominają czasy ciąży :P Zocha niezłe mieszanki sobie robisz z jedzeniem :) Ale może to prze rzucenie papierosów ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia- nie wiem od czego to hehe ale wolala bym zeby to bylo co innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poki co to 32 dzien cyklu jak narazie nic nie wskazuje na@ ale kluje mnie podbrzusze na przemian tak bardziej po bokach co o tym myslicie piersi bola niebieskie zyly sa i siusiam jakos wiecej i strasznie mnie kreci na kawe bez przerwy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj eterno :) A jakie miałaś zawsze cykle ??? Długo spóźnia ci się @ ??? Bo jeśli tak to z objawów może wskazywać ciążę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem mama dwoch facetow 11 i 7 lat i niedawno wyszlam za maz po raz drugi iw grudniu odstawilam tabletki i...staramy sie choc to trudne bo dzieli nas jakies 800 km chcialabym zeby to bylo juz moglabym zrobic mojemu mezowi taki specjalny prezent na marcowe urodziny to jego pierwsze dziecko wiem jak na nie czeka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie moze powinnyśmy zacząć od tego jakie miałaś cykle czy długo spożnia Ci się @ bo ja mialam dokladnie tak samo jak ty w drugiej ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poki co kolo 3 dni robilam test i byl negatywny dwa razy ale ze nie moglam sie doczekac to zrobilam go wieczorem i moze dlatego zawsze mialam regularne cykle ale po tabletach to juz nic nie wiem chociaz lekarz twierdzi ze nie maja wplywu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i co do twojego pytania o badanie BETA HCG to powinnas byc na czczo ja przynajmniej musialam byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa jaki skurcz ;( no cholera jasna tak czasem boli ze wytrzymac sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno gratuluje 2 synków i cieszę się że chcecie mieć 3 maleństwo :) Ab udało wam się jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno a dlaczego was dzieli aż 800km ?? i może poczekaj z testem parę dni jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam taka sobie jaaa :) ja też sie staram o drugiego maluszka :) Opowiedz nam o sobie coś ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×