Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala1151

Starajace sie, chetne zapraszamy

Polecane posty

Kochane u mnie dalej brak @ moze jednak pyklo :D kurcze swietnie by bylo :) moze za wczesnie ten test zrobilam? powtorze za tydzien jak @ dalej nie przyjdzie narazie jestem w oczekiwaniu heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie mysle nad tymi ziolami albo luteina i sama nie wiem co o tym myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno-zrobisz jak uwazasz ja postanowilam nie brac nic i nie myslec o ciazy jak bedzie to super jak nie to dalej sie staramy mnie strasznie meczylo branie wiesiolka foliku i innych bo ciagle myslalam o ciazy o dziecku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje ja biore centrum materna z DHA i fajnie sie po tym czuje i dobrze wygladam w sensie moja skora dobrze wyglada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno ja nie stosowałam nic ale to już decyzja należy do ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze poczekac z moim i cyklami zobaczyc co i jak stad ten pomysl bo tylko o to w zasadzie mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A witamina Ena co jest dziewczynki ? Mi pani doktor kazał btać trzy kapsułki dziennie ale biorę jedną, ogólnie to nie przepadam za lekami, a tym bardziej w ciąży ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno jesli chodzi o cykle, ja po pierwszej ciąży (pierwszym zabiegu) nie mogłam unormować cykli. Dziesięć miesięcy się męczyłam, masakra. Do jajeczkowania ok, po plamienia, aż do samej mesiączki i do tego jeszcze dwa ogromne torbiele na prawym jajniku mi się trafiły. Raz jeden, za dwa miesiące drugi. Biegałam od lekarza do lekarza. Aż wkoncu się wkurzyłam i powiedziałam, że więcej do nikogo nie pójdę i co, i okazało się, że jestem w ciąży (drugiej). Niestety od początku były problemy, znowu od lekarza do lekarza, do szpitala, raz, drugi, aż wkońcu djagnoza i kolejny zabieg. I po tym drugim było naprawde zupełnie inaczej, zarówno z cyklem (bo zdążyłam mieć w sumie jeden, w drugim zaszłam) jak i w głowie inaczej, jasniej, pewniej. MUSI teraz być dobrze. Jest dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bardzo wiem na co ale podaje sie ja kobietom we wczesnej ciazy ale nie martw sie bedziesz miala piekna skore ja ja normalnie lykam a zaczelam przed slubem bo ze stresu mialam takie rzeczy na twarzy ze nie chce pamietac. lykaj to Ci naprawde nie zaszkodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest dobrze wierze w to goraco. ja w grudniu odstawilam pigulki i myslalam nawet ze mozemy trafic na blizniaki ale to juz nie te pigulki ale @ jeszcze potrzebuje chwile juz jes w miare bo waha sie w granicach dwoch trzech dni wiec nie ma az takiej tragedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) widzę, że masę postów nastukałyście ;) u mnie coraz więcej niby objawów, ale staram się o tym nie myśleć. Nie chcę się nakręcać... Zocha, przykro mi, że jednak się jeszcze nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilaK-tak do konca to niewiem czy sie nie udalo @ nie ma i mam takie dziwne uczucie w piersi jakby mrowki takie dretwienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę Was zaniedbuję- aż mi wstyd. Egzamin już za mną, jeden problem z głowy, ale ostatanio długo siedzę w pracy i kiedy już wracam do domu jestem nieprzytomna. A moje objawy: - mam ogromny brzuch - tkliwe piersi (powiększyły się) - jestem wiecznie śpiąca - mam straszne humory ( ale tak mam zawsze przed okrese :P) - mam wysoką temperaturę- ponad 37. Być może wszystko to spowodowane jest luteiną, ale mam nadzieję, że nie :D powiedzcie, stosowałyście kiedyś testy owulacyjne?? Zamierzam kupić z 2 opakowania i będę testować- może chociaż te testy wyjdą pozytywnie :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby co to wracam za pół godzinki- muszę samochód odprowadzić do garażu... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani,Kara-pomylilam nick boze o czym ja mysle i zamiast hasla wpisalam trresc postu co sie ze mna dzieje? dobry mam humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba caly czas teraz pisalam do Ciebie Kamilak heh jakas zalatana jestem :) wybacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w sumie trochę zła na mojego męża. Ponoć alkohol ma wpływ na jego plemniki itd. a On piwsko pije na umór! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×