Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala1151

Starajace sie, chetne zapraszamy

Polecane posty

Eterno-wolala bym nie pisac tu na forum w jakim wieku jestem ( jestem mloda ) a chciala bym uniknac komentarzy w stylu... " taka mloda a juz sie w pieluchy pcha"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pieknie mlode super mamy mnie w czerwcu stuknie 30:( a mojego starszego syna rodzilam jak mialam niespelna 19 lat i jestem z tego dumna bo mamy dobry kontakt wiec sie Zocha nie martw!!! nie pisz rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty nie ma problemu ja kocham te moja 30 jest super wole siebie teraz niz kiedys. OOOO MOGE WSZYSTKO...HI HI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce jak mialam 22 to urodzilam drugie.i w d***e mialam innych to najlepszy czas jestes pelna sil i checi i potem lepiej sie dogadujesz z dzieckiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie jestem niewielka kobieta lubie moje kolczyki na twarzy tunele w uszach i sztuke tatuazu strzyge sie maszynka spiewam rock i jestem ze soba szczesliwa moj M jest taki sam mamy wspolne pasje kochamy auta marki LAND ROVER zwierzeta i ludzi moja mama mnie nie moze zniesc szczegolnie tatuazy a ja zaczelam sie ozdabiac dopiero rok temu nie mam glupich pomyslow na siebie. ludzie na nas patrza ale nie neguja chociaz jestem ciekawa jak mnie przyjma na porodowce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wchodze do szkoly moich synow to wiekszosc dzieci jest wyzsza ode mnie:) Swiat jest okrutny ale trzeba byc soba w kazdej sytuacji i cieszyc sie tym!Zocha kochasz dzieci i tylko to jest wazne to jest Twoje powolanie i czyn je!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja troche wiecej mam plan na cale plecy rece kosci biodrowe i udo i zrobie to tylko musze na to zarobic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczynki ja uciekam do siostrzenicy :) moze po drodze do niej zalicze jakis fajny sklepik i coś fajnego jej kupie ? :) prawde mowiac to uwielbiam ja rozpieszczac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymozpieszczaniem to Zocha uważaj, ja też uwielbiam rozpieszczać dzieciaki, mam trzech chrześniaków i trzy kuzyneczki kochane, ale ostatni się przejechałam na tym rozpieszczaniu. Dzieci w penym momencie robią się cwane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usłysza od mojego czteroletniego chrześniaka tekst "ciocia Ty mi daj kase, Ty masz dużo kasy, a na urodziny kup mi PSP" to naprawde mi się przykro zrobiło. I teraz nie wiem co mam zrobić. Jak zmienić jego postawe. On zawsze jak mnie zobaczy patrzy mi na ręce czy mam cos dla niego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem '83 i wydaje mi się, że na dzieci jest pora zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno ja osobiście nie mam tatuażu ale moja mama ma na pośladku :D zaszalała sobie kobitka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, my zaczynamy starania od kwietnia. bo dopiero wtedy przyjezdza mój narzeczony z pracy. mam nadzieje ze zostanie na dłuzej. bo jak nie to nic nie wyjdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już sie nie możemy doczekac kiedy zaczniemy :P... tyle czasu jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Zocha, dlatego bądź czujna ;) Ja też nie wiem kiedy ten czas zleciał, a moi chrześniacy stali się tacy cwani :D Ale i tak ich kocham :* wszystkich trzech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilaK- musisz im po prostu wytlumaczyc zeby nie traktowali cioci jak bankomatu czy sklepu innej rady nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno dzięki :) Lenna witaj :) i trzymam kciuki aby wam się udało :) Ja właśnie wstałam bo z małym usnęłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE BAWCIE SIĘ JAJAKAMI BO POTEM NARZEKACIE ŻE ,,ALE JESTEM OPUCHNIĘTA"!SATAREMU PIWO I GAZETE JAK WRÓCI Z ROBOTY W ZĘBACH PRZYNOSCIE A NIE ZA SEX SIE BIERZECIE!:p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia 21 czy mania...Jak pójdzie do gimnazjum to mu je wybiją..Więc po co sie chwalisz:P A potem będzie nasz wikuś niema 10 zabków:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pierwsze! Mój narzeczony myślał o tym juz duzo wcześniej ale ja chciałam poczekac. Teraz juz wiem ze bardzo tego chcemy i jestesmy gotowi. a wy zaczeliście juz starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×