Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala1151

Starajace sie, chetne zapraszamy

Polecane posty

Hej hej! spokojnie ;) ja nie zapomniałam i nadal mam zamiar tutaj wchodzić, ale byłam w pracy i nie mam internetu. Jeżeli chodzi o mnie to nadal bolą mnie piersi, boli brzuch jak na @ a póki co po niej ani śladu- tylko jakaś dziwna wydzielina... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak 9 marca negatywny w dniu spodziewanej @ ale przy wczesniejszych ciazach tez mialam do 4 testow negatywnych i po okolo 2 tyg od spodziewanej @ robilam kolejne testy i wkoncu wyszly 2 kreski tylko ze to meczy troche do gin w takiej sytuacji nic nie potwierdzi ani nie wykluczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migadłowamalina
mam pytanie okres miałam 24 trwał 6 dni. 10,11,12kocham się bez zabezpieczenia ale mąż we mnie nie kończy jednak ta wydzielina spływa po wargach czy jest możliwość zajścia w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha jesteś jeszcze?? Kusi mnie wizja robienia testu chociaż moja podświadomość mówi "daj sobie narazie spokój" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani.Kara-poczekaj moze jeszcze ze trzy dni co? ja 16 ide zrobic bete bo szlag mnie trafia test neg @ brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz uciekam odezwe sie chyba dopiero w poniedzialek bo ciezki weekend przedemna ehh tesciowie :( masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migadłowamalina
mógłby mi ktoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze nie wiem jaki masz cykl a poza tym to stosunak przerywany moze skutkowac ciaza przed wytryskiem wyplywa plyn ktory zawiera zywe plemniki wiec sama rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani.Kara-swietnie gratuluje u mnie nadal brak @ sory ale nie mam nastrojju :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję :* muszę jeszcze to potwierdzić bo aż nie chce mi się wierzyć. Napewno Wam niedługo również się uda :) bedę tutaj cały czas, no chyba że mnie wygonicie :P ;) Zocha- przyłączysz się? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani.Kara dbaj o siebie witaminki i takie tam nie masz pojecia jak sie ciesze to nam wszystkim daje promyk nadziei:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eterno kochana, ja też się cieszę tylko nadal wątpię :o a co jeśli dostanę okres mimo wszystko? dzisiaj powtórzyłam test, kreska nadal jest z tym, że jest jaśniejsza od tej kontrolnej :o mam milion pytań i wątpliwości. Bardzo bardzo mocno trzymam za Was kciuki!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro obowiazkowo idz na bete i wszystko bedzie jasne:) musisz cieszyc sie powolutku ale z wlasnego doswiadczenia mowie dwie kreski to dwie kreski ten blad sie nie zdaza poczekaj zrob bete no i dbaj o siebie kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że nie odpisałam ale byłam w trasie - po prostu brak czasu Do Zocha120-ostatni @ miałam 24 bo spóźnił się 6 dni. A kochałam się 10 i 11 bez zabezpieczenia (stosunek przerywany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani.Kara-kurcze nawet nie wiesz jak bym chciala sie przylaczyc :D jak dzien wam mija ?? Menia gdzie ty sie popdziewasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migdałowamalina- trudno powiedziec jesli nie dostaniesz @ w terminie zrob test najlepiej z porannego moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×