Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala1151

Starajace sie, chetne zapraszamy

Polecane posty

sorrki eterno ale źle przeczytałam o twojej siostrze :( przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasza kolezanka
nowy topik załozyła!! jak Wy ja wspieracie? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila.K a masz jakieś zachcianki ??? :) eterno a jak ty zniosłaś obydwie ciążę??? :) I jak to jest jak się ma jedno dziecko i drugie jest w drodze??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memngelemee
zocha chyba Was nie docenia...:( smutne...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia21 oczywiście, że co będzie to będzie, ale przecież dobrze będzie ;) A jeśli chodzi o zachcianki to aktualnie nie. Nie wiem czy to możliwe ale jak teraz sobie przypominam to tydzień temu odjadałam się słodyczami (czego zazwyczaj nie robię, bo nie lubię słodyczy aż tak bardzo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz moj starszy syn mial 4 latka jak maly sie urodzil nie bylo ciezko nawet potem jak zostalismy we trojke przy pierwszym dziecku wszystko jest takie nowe wszystkiego sie boisz a potem przy drugim nie ma problemu tylko z zazdroscia trzeba uwazac ale madra mama daje i z tym rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doceniam ej sakad takie podejrzenia bo zalozylam nowy temat? no sory..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila.K to chyba dopiero początek co??? :) w sumie zachcianki w ciąży są najlepsze :D eterno a co masz na mysli jeśli chodzi o zazdrość??? w sensie że starszy synek był zazdrosny o młodszego brata ??? :) Też bym chciała trójeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do ciazy to obie znioslam super chociaz byly pod specjalnym nadzorem ale bylo ok trzeba miec dobre nastawienie to 100% sukcesu no i nie bac sie porodu bo to taki bol ktory bardzo szybko mija wlasciwie z chwila kiedy spojrzymy na nasze malenstwo i lzy w oczach M chyba sie rozbecze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o te choroby cywilizacyjne, m.in. problem z plodnością, to nie sądzicie, że kiedyś kobiety aż tak bardzo tym nie myslały, nikt im nie badał czy mają owulację a w ciąże zachodziły. czasem wcześniej, czasem później. Poza tym do dzisiaj lekarze powtarzają, że pozytywne myslenie, ma taką moc, jakiej nawet oni nie mają. Czasem w ciążę zachodzą kobiety, które z medycznego punktu widzenia nigdy nie powinny w nią zajść. Każdy ma własne doświadczenia i przemyślenia, ale nikt mnie nie przekona, że to co mamy w glowie nie wystarczy żeby zdziałać cuda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze kazde dziecko jest troche zazdrosne u mnie bylo to malo widoczne ale roznie bywa i zalezy to tez od wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno to prawda:) ja zanim zaszłam w ciążę to bałam się porodu i myślałam że mu nie podołam , ale później nie mogłam się doczekać :) i ten moment kiedy można przytulic swoje maleństwo :) to coś wspaniałego :) i super że obie ciążę zniosłaś wzorowo :) to najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki wybaczycie mi ze jutro was nadrobie? a dzis bede pisac juz od tad? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poprzednich ciążach (chociaż najdłużej byłam do 10 tyg) nie miałam specjalnych zachcianek, jedyne co, to bardzo znienawidziłam ogórki kiszone, które wszystkie wcześniej uwielbiałam, a teraz w zasadzie do dziś nie przepadam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami mysle ze mam juz takie duze dzieci ze juz nie mam ochoty na pieluchy itd ale sama siebie oszukuje bo nie marze o niczym innym jak o tym zebysmy mieli choc jedno wspolne dziecko taka istotke z naszej milosci.. no to sie rozkleilam na dobre:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila.K to dopiero miałaś z tymi ogórkami :) ja w sumie je jadłam w ciąży ale mieszałam np. ogórki z czymś słodkim :) lub , krówki, chrupki orzechowe i sledzie w occie :) pychota:) ale na początku ciąży nie mogłam patrzeć na słodycze i omijałam je szeroki łukiem i tylko mi wchodziła bagietka którą mozna było kupic tylko w jednym sklepie i mój m miał przechlapane bo prosto z pracy musiał lecieć po nią i jadłam tylko z masłem i pomidorem na reszte jedzenia nie mogłam patrzeć. A jeszcze jak nie wiedziałam że jestem w ciąży to potrafiłam przez cały dzień jeść tylko płatki z mlekiem :P obrzydlistwo :D Zocha pewnie że sie nie pogniewam , odpocznij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogorkow nie jadlam ale za to uwielbialam chipsy cebulowe z bita smietana :D i mielonke z nutella :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno nie płacz :)🌻❤️👄 uda wam się to :) wiosna zbliża się wielkimi krokami :D A o ciąży dowiedzieliśmy się dzień po pierwszej rocznicy ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny takie mieszanki to ja mogę w sumie jadać na codzień, więc trudno mi mówić, żeby to była oznaka ciąży ;) Poprostu jadam dużo różnych dziwności, czasem jak mi się czegoś chce to jem po kolei, aż trafię na tę konkretną rzecz, a czasem to nie łatwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa siedze tu sama z chlopakami od trzech tygodni i na glowe dostaje ja caly czas jem tak jak wy w ciazy ogorki z nutella zawsze tak jadlam ale w ciazy na maksa mnie krecily ogorki malosolne szczegolnie wtedy kiedy kilo kosztowalo chyba ze 30 zl hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno :D wiecie co wczoraj byłam w pracy i mój kolega zobaczył mnie i pyta się mnie czy ja w ciąży jestem ??? Ja się zdziwiłam i pytam , dlaczego a on na to że na twarzy się zmieniłam:P troszkę mnie to zaniepokoiło bo z pierwszą ciążą miałam taką samą :P w każdym razie w przyszłym miesiącu może test powtórzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj te wyjazdy mężów d pracy to tragedia jakaś i pomyłka wogóle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia czasami ktoś kto patrzy na nas z perspektywy, może zobaczyć coś czego sami nie widzimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem jak nam sie udalo przez ten czas poznac sie zbudowac zwiazek i jeszcze wziac slub i zyc tak nadal i nie wiadomo jak dlugo jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś sobie zażartowała że jak kolega będzie widział że jestem w ciąży to niech mi da znać to przynajmniej zaoszczędzę na testach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×