Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala1151

Starajace sie, chetne zapraszamy

Polecane posty

slonce naprawde tak jakos mi sie napisalo to ja przepraszam naprawde juz glupieje bez M:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja postanowilam odpuscic bo u nas staranie o dziecko skonczy sie na tym ze M bedzie jechal 800 km bo trzeba a ja tak nie chce on tam ja tu potem lapie dola ze go nie ma jak go potrzebuje on ma stres to bez sensu. ale mam was i bardzo sie z tego ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno od dzisiaj myślimy tylko pozytywnie a smutki odkładamy na bok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem test (-) :( postanowilam nie myslec o dziecku ciazy i innych tylko czysty spontan ale jak @ nie przyjdzie to jeszcze powtorze test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tulipany w wazonie i begonie sobie kupiłam w czwartek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha spontan najlepszy mówię Ci ;) Przestań liczyć cykl i dni płodne i poprostu kochajcie się z m kiedy macie ochotę a nie wtedy kiedy trzeba. Przecież w naszej naturze leży, że największą ochotę mamy w dni płodne :) Natura przede wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie liczylam dni plodnych jak mielismy ochote to sie kochalismy a jak nie to nie dla mnie takie liczenie dni plodnych i wofle to czysta parodia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory ze tak pozno sie odezwalam alle wczesmiej nie mialam jak byla u mnie moja Mama z moja siostrzenica :) kochana Niunia :) zrobilam M obiad i teraz nie bardzo wiem co mam ze soba zrobic w domu wszystko porobione posprzatane ugotowane poprane poprasowane..wiec chyba zostane tu na dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, ja mam góre prasowania, ale jak tu prasować na leżąco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha nie tym razem to następnym , następny cykl jest nasz dziewczynki :) Mały usnął ciekawe o której teraz pójdzie spać :/ A ja siedzę i się nudzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia to sama nie jestes ja tez sie nudze :( okropny ten Dzien :( eh ale no co? trzeba zyc dalej i sie nie zalamywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha to się razem ponudzimy :) A mnie bolą sutki i lekko po bokach i nic po za tym :( I sama nie wiem co mam myśleć o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha ja już w nic nie wierzę , a do testów mam obrzydzenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myslisz ze ja nie mam?? haha:D juz nie moge na nie patrzec a w aptece to juz patrza na mnie jak na czuba bo co miesiac jestem w aptece i kupuje test hahaha smiac mi sie chce ale i plakac i wogle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jak by nie mogli wymyśleć czegoś innego co by oznaczało ciążę :P np. inny kolor siusków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to testy kupuje w różnych aptekach, albo proszę mamę,siostrę, męża jak mi już głupio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja dzis znow jakis dziwny dzien:( chodze jakas taka smetna:( a znow za chwile jestem normalna i za chwile znow taka smetna..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia21 Ty nie możesz w nic nie wierzyć. Wyobrażaj sobie siebie w ciąży, musisz to zobaczyć i być pewna, że wkrótce będziesz mamusią, spróbuj nawet poczuć tę radość. Dziewczyny przecież jesteśmy stworzone żeby mieć dzieci, więc niby dlaczego miałoby być inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha wiesz ze nie wszystko stracone powiem Ci to co Ty mnie poczekaj i zrob bete i badz dobrej mysli u mnie bedzie chyba problem z tym cyklem bo jak nie bedzie M to raczej nie me opcji bo poki co wiatropylna nie jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh eterno-ale ja niewiem czy chce jeszcze cos robic i wogle bo mam juz dosc tych testow badan ginekologow i wogle chyba wszystkiego! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila.K za nim zaszłam w pierwszą ciążę to tak mocno wierzyłam że aż miałam problem z zajście w nią bo nie umiałam nad tym zapanować. I staram się nie nastawiać za mocno na cokolwiek , bo co ma byc to będzie :) Wiecie co jak mam wolne to siedzę i jem , normalnie mieszanka wybuchowa, i nie umiem nad tym zapanować, wy też tak macie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tu Cie rozumiem bo to sie sprowadza do czysto fizycznych zachowan moj ginekolog powiedzial mi ostatnio ze jesli o tym myslimy podczas stosunku to nasze jajowody moga dzialac odwrtotnie i zamiast przesuwac jajeczko do macicy ssa je z powrotem do jajnika to sie nazywa odwrocona perystaltyka ale jak tu nie myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra robila 5 razy IN VITRO ale bez skutku moze jestesmy stworzone do rodzenia dzieci ale swiat sie zmienia a my razem z nim i dopadaja nas choroby cywilizacyjne a problemy z plodnoscia to jedna z nich lekarze mowia glosno ze czesto obserwuja ze kobiety maja pelna owulacje raz na piec cykli i to mnie przeraza. ALE WIERZE NADAL I POKI MI SIL STARCZY BEDE WALCZYC I WY TEZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno święta racja z tym o czym piszesz :) A twojej siostrze się udało??? Miałam nawet tak że przestałam odwiedząć jedno z forum na którym byłam stałą bywalczynią bo już miałam dosyć wszystkiego , ale gdy zaszłam w ciążę to ponownie wróciłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×