Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala1151

Starajace sie, chetne zapraszamy

Polecane posty

Siedze w domku, a w zasadzie leże ;) M pojechał do pracy będzie w piatek dopiero :/ zrobił mi zakupy (wszystko i we wszystkich smakach) gdybym czasami zachcianki miała ;) i pojechał niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilaK- ja tez sama ale na szczescie tylko do 22 kobietki ja chyba dzis zatestuje ..:):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny z atakie wsparcie, to naprawde miłe i ważne :) Zocha 120 życzę dwóch kresek !!! Trzymam kciuki za Was wszystkie dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani.Kara no to nieźle jak 4 się odzywa :/ Kamila.K dzięki za stronkę faktycznie fajne pomysły na torcik :) Cześć Zocha no w końcu sie pokazałaś :P :D Mój m dzisiaj sprząta i gotuje bo to jego kolej w tym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilaK-dzieki kochana ale jakos nie moge sie zebrac zeby isc kupic test nic mi sie nie chce :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ja wstalam dopiero o godz 13 :D:D wszystko co do testu potrzebne to mam :D tylko nie moge sie zebrac zeby test kupic:o tak mi sie nic nie chce M dal mi dzis sie wyspac :p nie spalam w nocy do 3 rano :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zcha ty to się masz z tym spaniem :) Kamila.K wypoczywaj jak najwięcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia wiesz jak taka bezsannosc potrafi wykonczyc czlowieka ? masakra :( alle daje sobie z tym rade :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra zmykam kochane odezwe sie jak bedzie juz cos wiadomo buziaki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha trzymam kciuki moze wam sie uda bo ja to chyba troche musze poczekac ustabilizuje cykle i zobaczymy:(ale wam zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno nie zazdrość!!! Pamiętaj, że możesz mieć wszystko czego naprawde chcesz i nie musisz nikomu zazdrościć :) Jest dla nas tyle ile nam potrzeba :) Uwierz, mocno uwierz i wiedz na 100% się spełni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia21 a ten torcik to sama pieczesz, czy chcesz zamówić gdzieś? Te co były na stronce to wiem, że z jakiś kalek robią, może być nawet z osobistym zdjęciem, na specjalne zamówienie, tylko nie wiem czy wszędzie jest to dostępne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilaK w zeszlym tygodniu ja tez czekalam ale przyszedl@ i juz nie czekam i tego oczekiwania zazdroszcze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila.k będę sama piekła torta bo tutaj same w polewie lukrowej ale z masy lukrowej a to jest paskudne :P eterno masz już 2 wspaniałych synów i w takim wypadku nie masz problemu z zajściem w ciążę :) więc głowa do góry i na pewno nam się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem co czujesz eterno, my staramy się o dzidzię od początku 2008r. Wiele mam już za sobą testów, wiele czekaniaa, wiele liczenia itp. Wierz mi, że trzeba troche dystansu, żeby nie zwariować ;) a zazdrość nic dobrego. Oczywiście pewnie mówisz o tej niegroźnej zazdrości z życzliwością ;) Będzie dobrze, doczekasz się :D "Zaufaj, że wszystko dookoła jest właściwe na dany czas."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I włąsnie tak jak mówi Menia21 maasz synów i nimi się ciesz, a dzidzia pojawi się sama nie wiadomo kiedy ;) Menia21- nie wszystko co ładne, dobrze smakuje :) Ja tam uwielbiam zwykłe torty z bitej smietany obowiązkowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze zyczliwa:)strasznie sie ciesze waszym szczesciem i trzymam kciuki chyba juz strasznie tesknie za tym moim M:( plakam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila.K ja też uwielbiam torty z bitą śmietaną :) eterno nie płacz kochana :) a kiedy m przyjeżdża ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia moze postaw na klasyk np migdalowy dla dzieci idealny mozna tylko go ladnie ozdobic sa w cukierniach takie super figurki zwierzatek swieczki czego trzeba wiecej zrob do tego galkaretki z owocami i przyjecie gotowe albo salatke owocowa a najlepiej szaszlyki owocowe np podane z lodami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki kochane jesteście 👄 dzięki za pomysły :) na pewno z nich skorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam eterno, że tak się tej zazdrości uczepiłam, ale mam wrażenie, że na nas z m, kiedyś źle wpłyneła. Wiodło nam się całkiem nieźle, przede wszystkim bylismy szczęśliwi i nie dawaliśmy się problemom (bo kto ich nie ma). I usłyszeliśmy od jednych znaajomych, potem drugich, trzecich, "Wy to macie fajnie, zazdroszczę Wam" i poprostu nagle wszystko runeło, pierwsza ciąża, tragedia, później prawie rok moich problemów zdrowotnych, druga ciąża-tragedia. Więc teraz jak słysze, że ktoś komuś coś zazdrości to aż mi się skóra cierpnie ;) Wybacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorrki że wspomnę jeszcze i ja o zazdrości ale eterno np. ja ci zazdroszczę tego że masz już dwóch synków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jak dobrze pojdzie to M przyjedzie w sobote ale tylko na weekend.juz coraz gorzej znosze te rozlake.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nam się wydaje, że cokolwiek możemy sobie zaplanować, a tak naprawde Bóg daje nam takie doświadczenia jakie w danej chwili uważa dla nas za słuszne, mimo, że nam na początku mogą wydawać się złe czy niesprawiedliwe. Najważniejsze jest żeby w każym momencie życia ujrzeć odrobinę radości i cieszyć się życiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×