Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala1151

Starajace sie, chetne zapraszamy

Polecane posty

eterno- duphaston-jak jest ciaza to sie go bierze zeby podtrzymac ciaze chyba jak dobrze pamietam, a jak nie ma ciazy to na wywolanie okresu.. a luteina na wyregulowanie cykli chyba Menia popraw mnie jak nie tak cos napisalam :) Pani.Kara- jak egzamin? a co do postu ciekawej to zrobisz jak uwazasz z tym zeby nam nie ufac ja nie mam zamiaru nikogo namawiac zeby zostal i nie ukrywalysmy z Menia ze sie nie znamy eterno-przykro mi ze @ przyszła moze w nastepnym cyklu sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Już jestem :) Zocha tel. wygląda rewelacyjnie :D Zdolną masz suczkę :D A jak wam mija dzionek kochane, bo u mnie średnio jestem padnięta po wczorajszym dniu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi nawet dobrze mialam pobudke o 8 rano wpadla do mnie chrzesna na kawke heh wredna kobietka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia- moze i wyglada rewelacyjnie :D ale teraz jakbym ten co mam musiala oddac do salonu to nie mam kataktu ze swiatem :p:D a tak to wiesz stary to stary ale dzialal a teraz to juz nie ma szans hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej egzamin zdany i dzisiaj i przedwczoraj :) czyli sesja zamknięta :D DZISIAJ BĘDZIE OBLEWANIE! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za slowa otuchy bedziemy walczyc dalej. Dobrze ze ta walka jest taka przyjemna:) wybaczcie glodnemu chleb na mysli nie widzialam mojego M od trzech tygodni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha- No niby. Eterno- współczuję Ci. Nie wyobrażam sobie nie widzieć tak długo mojego męża. A co do @- zdaje się, że moja też się niedługo niestety pojawi... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani.Kara gratulacje :) I jest co oblewać :D Dla ciebie 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 :) eterno wierzę że wam sie uda :) a m nie chciałby zmienić pracy ??? może w Polsce by się coś znalazło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajnaniezwyczajna
ja sie starałam 9 miesięcy i wczoraj na teście dwie krechy!!!!!!!!!!! Ale jakoś to do mnie nie dotarło...póki co. Oby wszystko było dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co wpyha sie tam gdzie jej nie chca?? w sumie masz racje wypchac sie moze hah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani .Kara a jak się czujesz ???? Masz jakieś objawy na @ ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha moj pies dzisiaj dorwal sie do pudla z karma i zezarla chyba ze dwa kilo nie chcesz wiedziec jak wyglada glupia jedna ostatnio podejrzewalismy ze pozarla zabawke weterynarz do dzisiaj ma ubaw jak patrzy w karte bo moj M podal nawet rysopis tej zabawki a byl to MIKE WAZOWSKI z bajki POTWORY I SPOLKA taki zielony z jednym okiem i na serio nie zartowalam ze boje sie wracac do domu bo nigdy nie wiem co zastane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boli mnie co jakiś czas podbrzusze, mam dziwne nastroje- dziwię się, że On to wytrzumuje. Do tego bolą mnie piersi, zwykle mnie to omijało ale biorę luteinę no i wszystko możliwe. A poza tym... zrobiłam dzisiaj test bo nie wytrzymałam i wyszedł negatywny :( jest chyba jeszcze za wcześnie, ale nie mogłam się powstrzymać... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zocha to jest
forum dla wszystkich i wszyscy moga się wypowiadac. Strasznie się tym stresujesz...a przeciez ktoś tylko grzecznie się o coś zapytał... i nawet znalazłam topiki wiem gdzie wczesniej pisałaś... szkoda, ze tak brzydko wypowiadacie się o dziewczynach z innego topiku. przykre....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M ma tam mala firme ale chce wrocic mysle ze juz na wakacje.my tak dwa lata ciagniemy poznalismy sie w polsce w czerwcu 2009 wzielismy slub a w grudniu poszlismy mieszkac na wies:) wlasnie rozladowalam i zrzucilam dzisiaj tone wegla do piwnicy niedlugo bede miala lapki jak pudzian hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha bo zaraz dostaniesz po dupsku:P zwyczajnaniezwyczajna wielkie gratulacje :D:) i wiem że ciężko jest uwierzyć w to jak sie widzi 2 kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajnaniezwyczajna
a jeśli mam doradzać jak to zrobić żeby wyszło to przede wszystkim wyluzować...! Ja przez 8 miesięcy brałam folik i witaminy już miałam dosyć i nie mogłam tego przełknąć... w styczniu odstawiłam folik bo też przestałam planować dziecko...zawsze mówiłam ze nie chce urodzić na zimę...zaczęłam panować wczasy,kupno małego samochodu bo na co mi taki duży jak teraz skoro i tak dziecka nie ma. Na wiosne koło maja znów chciałam zacząć starania...a tu PYK... Tak już to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×