Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

Suknia bajka!!! - co myślicie?

Polecane posty

Gość ja coś powiem
ładne te stroiki czy jak to nazwać tylko nie jestem przekonana czy pasują do sukni. sama o niej piszesz "jak z bajki" i jest księżniczkowata (pozytywnie) a te zdobienia bardziej mi podchodzą pod suknię w stylu lat 20-30. taka bardziej cyganeria i luz. one są szalone a suknia romantyczna i dostojna. takie jest moje zdanie no ale jak zawsze: Twój wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja coś powiem
nie dopisałam: chodzi mi zwłaszcza o opaskę, wolaka prędzej się wkomponuje tylko większa, zakrywająca np. 1 oko. a nie na całą twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie tego się boje. Wiem, że najbardziej pasowałby do niej welon ale welon absolutnie nie pasuje do mnie. Woalka ani toczek też nie pasują do sukni choć pasują do mnie i właśnie dlatego mam problem co we włosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja coś powiem
ta opaska wygląda bardzo ładnie. dziewczęca i delikatna. będzie dobrze wyglądała z Twoją suknią. ta na zdjęciu jest bardziej zwiewna i stąd może to wrażenie infantylności i jakby przesytu. dobry wybór jeśli nie chcesz welonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ponieważ pokazują się kolekcje na 2011 rok, z mojego ukochanego JP zauroczyły mnie takie 2 sukienki: Do kościoła i 1 część wesela: http://www.embracemode.nl/media/P1000680.jpg Podobna do mojego ulubionego modelu z 2010 tylko podoba mi się bardzo ten wyszywany tren Na wesele w stylu bardziej wieczorowym: http://www.embracemode.nl/media/P1000683.jpg Jak wam się podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie
a po co ci 2 suknie na weselu? nie lepiej założyć jedną praktyczniejszą? poza tym myśl o kiecce w styczniu za rok nie teraz, jeszcze milion razy zdanie zmienisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zia86 przepraszam ale
jedyne o czym myślę, jak czytam ten temat, to to, że jesteś chyba milionerką :) Dwie suknie na ślub i każda za ogromne pieniądze. Ech, zazdroszczę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze jeszcze trzecią
kup albo czwarta i zmieniaj o 3 godziny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona nie jest milionerką
to rozpieszczona córeczka bogatych rodziców i juz sama nie wie co ma na ten slub wymyslac i niestety gubi prawdziwy sens tego wydarzenia pomiedzy obszernymi warstwami materiału tych sukien. Szkoda mi tej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zia86 przepraszam ale
No ja się domyślam, że to pieniądze tatusia :) Ale i tak fajnie. Lepiej pieniądze mieć, niż ich nie mieć :) Jej suknia będzie kosztowała tyle co moje całe wesele :D A teraz właśnie siedzę wkurwiona, bo wykańcza mnie psychicznie moja praca, a muszę pracować, bo muszę za coś żyć. A taka Zia86 nigdy się nie dowie, jak to jest. Więc fajnie ma i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Finansujemy sobie wszystko sami. :) W styczniu to już sukienkę trzeba zamawiać a nie rozglądać się za nią. Te suknie są z najnowszej kolekcji 2011 nowszej przed naszym ślubem już nie będzie. Ale to nie temat o kasie dziewczyny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakeshka
Ale Wy jej zazdrościcie. Pisze że finansuje sobie sama, ale nawet gdyby płacili za to jej rodzice to co Wam do tego? Zia, suknia nr 1 jest piękna, sama będę miała coś w tym stylu. 2 na pewno jest bardzo elegancka, ale to nie moje klimaty, poza tym nie chciałoby mi się w trakcie wesela przebierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zia86 przepraszam ale
Jasne, że jej zazdroszczę! :D Przecież napisałam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie 2 szukam bardziej zabudowanej na górze bo mam wystające kości obojczykowe i chciałabym odrobinkę zakryć. Bo wiadomo, że do pierwszej to będzie jakiś szal czy coś do kościoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaasne
srutututu..oboje jesteście studentami i jakoś nie chce mi się wierzyć, że finansujecie sobie sami...dobry żart....sama płacisz, ale pieniędzmi tatusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem się tak składa, że w życiu zdarzają się szczęśliwe przypadki i tak właśnie stało się z naszym ślubem. :) Naprawdę finansujemy sobie wszystko sami. Nie bierzemy nic od naszych rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęsliwy przypadek?
szczęśliwy przypadek? zgon w rodzinie czy może wygrana na loterii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wy dociekliwe jesteście. ;) Szczęśliwy przypadek to szczęśliwy przypadek. :) Nie ukradliśmy w każdym razie. A to nie o tym temat. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×