Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

Suknia bajka!!! - co myślicie?

Polecane posty

Dzięki za opinie. :) Wiadomo, że różnym ludziom różne rzeczy się podobają. Bukiet nie będzie tak duży i tak naładowany, będzie dopasowany do mnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hankaszklanka
Jeju, na jakie forum bym nie weszła tam twoja stylizacja, litości kobieto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bukiet jest tylko pokazany jako prototyp. :) Będzie dopasowany do całej stylizacji a przede wszystkim zmniejszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klepoatra
Naprawde gratuluje gustu suknia jest boska sama taka bym chciala :) buty rewelka !!! co do wlosow bardziej mi sie podobaja rozpuszczone ale kwestia upodoban :) pozdrawiam bedziesz piekna panna mloda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy mit
tez nie w moim stylu , ja ksiezniczkowatych nie lubie , ale jak tobie sie podoba to spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy mit
chodzi mi o suknie , no i bukiet tez mi sie nie podoba - bo kojarzy mi sie z takim balkonowym wystrojem.. , tylko te kolczyki jakies takie lekko masywne sa , ja jednak jestem za bardziej delikatnymi,ale reszta ladna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te drugie też są bardzo ładne, masz ciężki wybór. Włosy jak najbardziej upięte. Stonowana elegancja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakeshka
Zia, piękne buty! Co to za firma? Szukam czegoś podobnego, ale na razie w sklepach nie znalazłam nic interesującego. Wiesz, gdzie w Polsce można dostać takie buty? PS. Suknia również śliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za opinie, cały czas próbuje złożyć całą stylizacje. :) Marakeshka te buty to Christian Louboutin z tego co wiem nie dostępny w Polsce niestety, najbliższej dostępne w Berlinie, na Ukrainie albo we Wiedniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba tak zrobię, tylko ciężko znaleźć akurat ten model. Ale coś mi się nie zgadzają ceny na tej stronie którą podałaś. One są oryginalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można spróbować
taki link podały dziewczyny na innym wątku. wiem, że ceny sklepowe są wyższe, ale może maja doliczoną marżę? głębiej są buty znacznie droższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To możliwe, że sklep internetowy nie ma marży. :) Znalazłam te ale w ecru a nie w bieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta suknia jest boska a jesli masz taka figure jak modelka to bedzisz sliczna panna mloda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiscie dalabym bizuterie w rodzaju perelek:) buty moga byc:) a fryzura ta pierwsza jest super i kwiatki cudowne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalka dzięki. :) Właśnie figurę mam taką samą jak ta modelka, jestem baardzo szczupła, pewnie nie tak wysoka jak ona, bo mam tylko 170 ale 10-12 cm obcasy powinny załatwić sprawę. Mam nadzieje, że będę dobrze wyglądać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koktajlowa jeśli to jest twoje zdanie to oczywiście nie mam nic przeciwko i nie mam zamiaru się smucić, bo każdy może mieć różne opinie. :) Jednak wydaje mi się, że mówisz to żeby zrobić mi na złość a przecież nie o to chodzi, chodzi o szczere wypowiedzi w dobrej wierze, bo przecież jesteśmy tutaj żeby sobie pomagać, żeby każda z nas wyglądała ślicznie. :) Lalka dzięki za fryzurę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozowe sa super
kolorek ekstra :) teraz wlasnie modne sa kolorowe buty na slubi wesele. i jesli w waszej stylizacji slubenj wystepuje rozowy to ja jestem za. jesli by tylko buty byly rozowe wygladalo by glupio, a tak smialo mozesz je kupic. a chyba uparlas sie na ten wlasnie fason co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bardzo mi się podoba ten fason. :) Wiem, że są modne kolorowe buty ale do końca nie wiedziałam jaki kolor byłby dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomimo tego, że różowe bardzo mi się podobają, to zostałabym jednak przy białych. Masz dużo czasu do ślubu, na pewno uda Ci się je kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×