Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fifkaaa

koszmarnie zapadniete policzki i krzywy nos;/;/ wypełnianie

Polecane posty

Gość gość
Hej, Mam pytanie do ammmoska. Ile kosztowal cie zabieg Perfectha Complement, jak dlugo trwal, jakich problemow sie pozbylas, jak czesto go trzeba powtarzac no i wogole napisz cos wiecej na temat tego zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie ja wykonałam ten zabieg w klinice Beautymed Dr Mirackiego . Rewelacja !! Polecam .Lekarz idealnie dobrał mi ilość preparatu , efekt był natychmiastowy!.Moje policzki były do tej pory zapadnięte a teraz są super . I preparat długo się utrzymuje bo już prawie 9 miesięcy .Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończcie wreszcie z tą natrętną reklamą, jedna prześciga drugą w reklamowaniu pewnie marnej jakości salonów i kosmetyków. Precz z tym kiczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma 41 lat , niestety w tym wieku moje policzki zaczęły opadać i nie były takie jak zawsze .Zaczęłam szukać sposobów na ten problem. Zaproponowano mi kwas hialuronowy (klinika beautymed - Dr miracki ) .Zabieg miałam wykonany w znieczuleniu ,więc nie bolał .Pewnie tez dlatego ,że lekarz wykonał go bardzo szybko i sprawnie ( widać że ma doświadczenie ) .Efekt natychmiastowy ! mam swoje policzki ! super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie the best jest ten od Noble Health. Ale to wszystko sprawa indywidualna oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna miec problem.Ale jesli chodzi o mnie to jednak ja bym próbowała z zabiegiem macrolane.Sama miałam wykonywany taki u dr Dmytrzaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×