Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość po 30

czy kosmetyki VICHY sa warte swojej ceny?

Polecane posty

Zdecydowanie tak! Płacisz raz, a możesz cieszyć się nimi długo, bo są bardzo wydajne. Są to dermokosmetyki, więc nawet wrażliwa cera nie powinna mieć z nimi problemu. U mnie sprawdzają się w 100%. Obecnie używam serum liftactiv supreme, które świetnie wygładza pierwsze zmarszczki, ujędrnia i nawilża cerę, która wygląda na wypoczętą, a dzięki temu też zdrową :) Zawsze możesz poprosić w aptece o próbki, by zobaczyć jak reaguje na nie Twoja cera. Moja je uwielbia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi bardzo pasują kosmetyki vichy. uważam, że patrząc przez pryzmat jakości zdecydowanie warte są swojej ceny. są dużo bardziej wydajne niż jakieś drogeryjne zamienniki, no i rzeczywiście ich działanie widać na skórze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmicicka
zdecydowanie! mi poleciła idealię koleżanka i bardzo sobie chwalę. widać efekty, tak sobie myślę, że może to ta woda termalna tak wpływa na moją skórę.. jest tak przyjemnie wypełniona i gładka w dotyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z was idiotki ... i tak umrzecie, i tak sie zestarzejecie i żadne mazidla jakie kladziecie na gebe i tak nic wam nie pomogą, puste prozne idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie sa warte. Zresztą tez takim dobry przykładem jest moja mama. Ona stosuje już długo i nie potrzebuje mimo tego ze ma 50 lat zabiegów medycyny estetycznej. Ja sama teraz stosuje krem Liftactive i bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trymka
ja się zwyczajnie lepiej czuję z dobrym kremem na twarzy. skóra jest przyjemniejsza w dotyku, zdrowiej wygląda, więc dlaczego rezygnować z takiej możliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jak ma się "naście" lat to jeszcze nie rozumie się do końca potęgi dobrego kremu do twarzy, ale z czasem widać różnicę czy się coś w twarz wklepuje, czy nie :) kiedyś też myślałam, że te kremy nie mają sensu, ale wszystko przychodzi z czasem... i ze zmarszczkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się - dobry krem może poprawić kondycję skóry - cudów jak skalpel nie zdziała, ale na pewno pomoże aby cera była zadbana, jędrniejsza. Ja widzę różnicę w dniach kiedy mam lenia i nie robię nic związanego z pielęgnacją twarzy, a kiedy rzeczywiście regularnie coś nakładam. Jest widoczna różnica. Warto dbać o cerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemia_ema
na pewno przy regularnym aplikowaniu kremu, serum - szanse na pozytywne rezultaty są dużo większe :) a już na pewno jeśli mowa o przeciwzmarszczkowych. jak już się decydujemy na zainwestowanie w produkt, to chociaż go używajmy, żeby procentował!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diannna
Ja w serii Liftactive tej marki znalazłam prawdziwy ratunek. Krem na dzień i serum z tej serii pięknie wygładziły moją skórę. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to jeden z lepszych kremów, jesli chodzi o odpowiednie ujędrnienie skóry twarzy, lekkie naciągnięcie. Jest idealny.Generalnie zawsze jestem zadowolona ze wszystkich kremów Vichy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kremy jak kremy, cudów nie ma. Dobry krem to dobre skłądniki, trzeba się znać. Cena za wiele o kremie nie mówi, jak się nie zna lepiej stosować Vichy niż no name krem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kretka002
racja, cena za wiele o kremie nie mówi, ale zauważam w tym konkretnym przypadku taką tendencję, że kremy z vichy, których używam są duużo lepsze od tych tańszych zamienników drogeryjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belly_dancer
Według mnie są to bardzo dobre kosmetyki. I to co cenię w Vichy, to dostępność próbek. Zanim zdecyduję się na zakup kremu, to sięgam po próbkę i mam pewność, że wydam dobrze pieniądze i będe zadowolona z zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
VICHY, czy to nie tam gdzie Francuzi kolaborowali z Niemcami w czasie II wojny światowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem, nie znam się tak dokładnie, wiem, że Kivvi sa na pewno warte swojej ceny, 100% naturalne, ekologiczne kosmetyki, dużo lepsze niż te najpopularniejsze, marketowe, sieciowe. Ja jednak wolę jakieś wyszukane kosmetyki z konkretnymi wyciągami i ekstraktami, sa o niebo lepsze i skuteczniejsze, a kupuje się normalnie przez internet na witalnie com pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denerystargaryan
Ja od dawna stawiam na Vichy w pielęgnacji skóry i uważam, że za jakość z najwyższej półki warto zapłacić. To dzięki kosmetykom tej marki (woda termalna, krem na dzień, krem na noc, serum) moja cera z totalnie problematycznej stała się zadbana, rozświetlona i jędrna. Szczerze polecam - gdy wypróbujesz Vichy już nie będziesz się zastanawiać, czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem są za drogie te kremy żele itd,jedyny produkt vichy któremu bede wierna to fluid dermablend,mam trądzik różowaty i dostaje niekontrolowanych rumienców,a pod nim nic nie widac i trzyma sie kilkanascie godzin nawet na twarzy.Ale to jak trzaba naprawde mocnego krycia,ja potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Vichy lubię to, że ich kosmetyki są na bazie wody termalnej, a moja buzia bardzo lubi się własnie z wodą termalną :) Plus również za to, że w większości aptek można dostać bezpłatne próbki. Czasami korzystam z tego dobrodziejstwa jak jadę w podróż, bo po co zabierać pełne słoiczki na kilka dni? To też jest super, kiedy chce się sprawdzić nowy skład, nową serię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze zaczynam od minimalnych pojemnosci, jeśli chodzi o tego typu kosmetyki. lepiej wypróbować mniejsze opakowanie kremu i sprawdzić, czy pasuje do mojej skóry niż kupować duże pudełko, a potem wyrzucać. Jeśli chodzi o mnie, to wolę Rosacea Care (mam trądzik różowaty), ale w temacie balsamów do ciała czy szamponów, próbuję różnych marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno w Niemczech przeprowadzono testy kremow z kazdej polki cenowej-zadne nie zapobiegaja ani nie redukuja zmarszczek. Chyba gabinet kosmetyczny z ujedrniajacymi masazami to skuteczniejsza opcja. Wiadomo, ze masazami mozna pobudzic powstawanie nowych wlokien kolagenu i elastyny w skorze, ale nie zadnym z kremow. Kolagen i elastyna to bardzo dlugie zwiazki, ktore nie przenikaja z kremow a musza zostac wytworzone w skorze. Mozna smialo pozostac przy taniej i dobrze nawilzajacej Nivei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
catrice 2015.11.09 Moja droga"po 30", o skore zaczyna sie dbac po 20 roku zycia, wiec 30 to juz za pozno troche, ale nic straconego. od razu mowie- tlumaczenie, ze nie mam zmarszczek to po co w 20pare lat mam intensynie o siebie dbac to blad- skora wewnetrzna starzeje sie od 20, wiec od tego czasu trzeba o nia intensywnie dbac. W wieu 30 lat stawiaj na kremy przeciwzmarszczkowe- pod oczy, i dwa do twarzy- na dzien i na noc. Oczywiscie nie musisz sie rzucac od razu na drogie marki typu Estee Lauder, ale VIchy to jest jedna z tanszych, ale lepszych firm (naprawde najlepsze kremy pod oczy kosztuja po 450 zl, wiec 100 wydane na vichy to pykus). Poza tym taki krem to inwestycja- stracza na kilka miesiecy codziennego stosowania. Ja polecam firmy- eucerin, vichy, dermedic. to z tych tanszych. I codziennie moja droga rob demakijaz!! ale nie ze zmyjesz sobiebuzie szarym mydlem i yolo!tylko plyn micelarny, zel,olejek idopiero krem! Jak zaczyna się "starzeć", to "Święty Boże!" nie pomoże :) i żadne wklepywanie nic nie da. A skórę trzeba się zatroszczyć od wewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zawiodłam się na kremie na noc neowadiol nuit. Reklamuje się go, jako kosmetyk świetnie się wchlaniajacy i o tym zapewniała mnie taż pani w aptece, która podobno stale używa kremów wichy. Krem ładnie pachnie i daje przy pierwszym użyciu wrażenie miłego chłodu (to pewnie zawdzięcza zawartości mentolu) ale niestety pozostaje na skórze w postaci maski, która po wyschnięciu wykrusza się. Fakt - nie pozostawia tłustej warstwy, ale zbędna to reklama w przypadku kremu, który z zasady tłusty nie jest. Może właściwość kosmetyku polegająca na tworzeniu wspomnianej maski jest dobra, może tak ma być, ale jeśli tak jest, to po co wprowadzać w błąd klientki? Zły produkt sprzeda się tylko raz. Nie twierdzę, że krem który kupiłam jest zły, ale czuje się wprowadzona w błąd i więcej tego produktu nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam fluid dermablend i szampon dercos przeciwłupieżowy. Kremy wypróbowałam ze 3 i też byłam zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Mając 25 lat pomyślałam o zadbaniu swojej cery, z rodzajem mieszanej i wrażliwej nic mi nie pasowało, dopiero wichy sprostało moim wymaganiom. Zniknęły zaskórniki , suche skórki oczywiście przy odpowiednim oczyszczaniu cery. Polecam serię aqualia thermal jest cudowna ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×