Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość po 30

czy kosmetyki VICHY sa warte swojej ceny?

Polecane posty

Gość po 30

skonczylam trzydziestke i postanowilam uzywac lepszych kosmetykow, cotak naprawde sadzicie o kosmetykach vichy, sa najlepsze? a moze znacie i polecicie mi inna dobra marke. chodzi mi glownie o jakis podklad i kremy na dzien i na noc, cera mieszana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość se995w
tak , są dobre, cudów jednak nie oczekuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiragana
jak dla mnie są warte. ja miałam płyn do twarzy, którego efekty w połączeniu z tonikiem były nieziemskie. krem na noc mi nieźle wągry zlikwidował, więc ciągle używam, kremu na dzień używam jako podkład pod puder, bo wtedy jest lepszy koloryt skóry. w sumie vichy to jedyna firma, której ufam. no może jeszcze w iwostinie pokładam ostatnie nadzieje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeahhhkochane kolezanki
wszystko zalezy od takgo jaki masz rodzaj skory i co ona toleruje wiec nikt ci nie odpowie na to pytanie dla jego beda one super drugi dostanie wysypki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad taki pesymizm
jak dla mnie sa rewelacyjne uzywam pudru, maseczek, toników i kremow cena wysoka ,ale warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alergiczki
a nas uczuliły te ich kremy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAFFFFFFFA
Kosmetyki pielęgnacyjne są super.Podkład taki sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 30
a nie wywoluja uczulen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 30
bo ja wlasnie mam ten problem z kosmetykami, wiekszosc mnie uczula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAFFFFFFFA
Jestem alergiczką i chyba dlatego zaczęłam używać kremów vichy. Nie uczulają.Gładka,swieza cera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 30
Ellinka to gdzie mam kupowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 30
w aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Także używam Vichy i jestem bardzo zadowolona, natomiast siostra mieszkająca we Francji mówiła, że tam także są bardzo drogie, więc skąd ta "marka niszowa"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 30 -ja też jestem po 30-tce, i od jakiegoś czasu eksperymentuję z różnymi kosmetykami dla "30", co do VICHY -są niezłe -ale chyba jednak nie warto wydawać 100zl na krem. Ja po wielu eksperymentach (VICHY, L'oreal, Nivea, Olay.. itp.. itd...), mam swoja TOP-listę kosmetyków, ktore i Tobie polecam: podkład True Match L'oreal (mam mieszaną cerę i jak dla mnie -rewelacja -utrzymuje się 10 godzin i nie wymaga nawet używania pudru na wierzch), co do kremów to od jakiegoś czasu używam Anew Rejuvenate z Avonu -na noc w sloiczku, a na dzień serum (30ml buteleczka z pompką). Zestaw na dzień+noc kosztuje ok 70zl -i naprawdę spełniają swoją rolę -cera jest rozświetlona, zmniejszają pory, no i zmarszczki są płytsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocoshell
dla mnie kosmetyki VICHY są wręcz idealne i na prawdę warte swojej ceny. Jednak musisz sama wypróbować, aby wiedzieć, czy Tobie także przypadną do gustu. {Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używałam z Vichy linii Normaderm, oraz podładu Aera-Tent... jednak wspomniene przez mnie wyżej -jakos bardziej przypadły mi do gustu -i zaznaczam -nie jest to kwestią ceny -bo akurat nienajgorzej zarabiam i na Vichy mogę sobie pozwolić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kremy z Avonu jestem uczulona, a Vichy są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila -no to faktycznie -Vichy są hypoalergiczne.. Dla mnie największym rozczarowaniem był Olay Total Efects... -żadna rewelacja, efekt taki, jak przy kremie z Daxa za 15zl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 30
dzieki za wypowiedzi. Mam jeszcze jedno pytanie: czy ta seria normaderm to przypadkiem nie jest dla mlodziezy? Tez mam do tej pory problem z cera, moze tez zaczne uzywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłka 29
a czy używałyście vichy nutriextra - nowa seria nawilżająca... myślicie, że warto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie uczula vichy
niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiscie baaardzo długo uzywałam podkladu matującego tego w słoiczku z tej firmy, ale mimo wszystko skora sie przyzwyczaja do danego kosmetyku i niestety inaczej wyglada juz po jakims czasie. Przerzuciłam sie na kosmetyki z firmy ESTEE LAUDER :) drogie, ale baaardzo jestem zadowolona - polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revlon
ja wypróbowałam wiele kosmetyków (mam na mysli żele, kremy, antyperspiranty itp) i prawda jest taka że cena jest zupelnie nie adekwatna do jakości. Sa bardzo drogie i nieskuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem niezadowolona
Jako nastolatka kupiłam sobie żel VICHY na trądzik. Było to niemałe wyrzeczenie, bo nie zarabiałam itp., ale dałam się porwać reklamie, poza tym skoro można to kupić w tylko aptece, to sprawia wrażenie takiego profesjonalnego leku, prawda? No więc nie dość, że mi wcale nie pomogło, to znacznie pogorszyło sprawę: miałam tłustą skórę z wypryskami, a po kremie skóra bardzo się wysuszyła (łuszczyła się ) a wypryski nie tylko nie znikły, a stały się bardziej widoczne, podrażnione i do tego swędziały i bolały. Może innym dziewczynom to służy, ale akurat mi tylko zaszkodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) trzeba pamietac jeszcze o jednym... nie zawsze dana firma bedzie dobra dla naszej skory. Moim zdaniem trzeba sie skontaktowac z dermatologiem, niech on oceni jakich kremow uzywac itd i ewentualnie zeby doradził cos :) La Roche POsay jest tez ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koiko
uwielbiam czerwony vichy dercos na wypadanie wlosow-uzywam z przerwami od lat..polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wichy to przecietny kosmetyk
taki drogi on nie jest, no badany dermakologicznie w Duglas sa lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×