Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

ANKIETA DLA NASTOLETNICH MATEK-PRACA DYPLOMOWA-WYPEŁNIJ!

Polecane posty

Witam! Instytut Nauk Pedagogicznych Uniwersytetu Opolskiego prowadzi badania na temat rodzajów wsparcia w najbliższym środowisku nastoletnich, młodych matek. Celem badań jest określenie, jaki jest stan wiedzy matek na temat rodzajów dostępnego wsparcia, jakie wsparcie zostaje im udzielone oraz jakie mają oczekiwania w stosunku do działań wspierających najbliższego środowiska. Jeśli wyrażasz chęć wypełnienia ankiety dla młodych mam i przyczynienia się do rozwoju nauki oraz powstania mojej pracy dyplomowej... to odsyłam Cię do adresu e-mail, założonego specjalnie na potrzeby badań: ankieta_dla_mam@onet.pl, hasło: mama123. Dostęp do tego e-maila pozwoli Ci na zapisanie kwestionariusza ankiety na swoim komputerze celem wypełnienia go, a następnie na odesłanie go na ten sam adres- co zapewni Ci pełną anonimowość. Jeśli zechcesz, możesz powiadomić mnie na nk lub wysyłając maila na adres retro_arista@autograf.pl z dodatkową informacją, że odesłałaś już ankietę- ale nie musisz tego robić. To pomoże mi jedynie w weryfikacji, czy wszystkie ankiety zostały odesłane, czy może jakiejś brakuje. To chyba wszystkie ważne informacje. Instrukcję wypełnienia kwestionariusza znajdziesz w wysłanym na pocztę załączniku. Pozdrawiam i proszę o JAK NAJSZYBSZE odesłanie wypełnionych kwestionariuszy! Agnieszka Stępień P.S. Proszę o poważne podejście do sprawy i nie wypowiadanie się na temat ciąż wśród nastolatek- ten wątek założony jest po to, by znaleść chętnych do wypełnienia ankiety!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietyyyy
chetnie wypelnie ankiete prosze o link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy zalogować się tu: ankieta_dla_mam@onet.pl wpisując ten login i hasło- mama123. Tam jest plik KWESTIONARIUSZ ANKIETY. Z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha! Do wypełnienia ankiety mogą się zgłaszać mamy, które urodziły swoje pierwsze dziecko najpóźniej w wieku 20 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubba_bubba
ja wyslalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:) Podnoszę temat i proszę młode mamy o wsparcie w badaniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda matka
chciela bym wziasc w tej ankietcie jestem mlodom matka ktira ma 16 lat no i mam straszne wydatki poszukaje prace odpowiednia dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×