Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

daga widzisz ja ufałam tamtym dziewczynom pisałyśmy na różne tematy a akurat przechodziłam z m mały kryzys i żaliłam się ze swoich problemów a one zamaist podnosić mnie na duchu to jeszcze bardziej dołowały to tak jabyśmy justysi kazały np zostawić męża i odejść w diabły w każdym małżeństwie są wzloty i upadki ale należy walczyć o dobo s nie poddawać się może jak bym je słuchała bylo by już po małżeństwie:( dziki za ciepłe słowa uciekam do chłopaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha te Twoje poprzednie koleżanki jakieś zdesperowane babki...najlepiej komuś powiedziec a zostaw w cholerę i już. Łatwo im było mówic ale Tobie gorzej zrealizowac,rodzina,dzieci i wszysto rozwalic. Kłótnie są i będę w małżeństwie. Ale nie ukrywajmy ,że najlepsze w tym wszystkim jest godzenie się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wpadam na szybciora. nie mam za bardzo czasu bo mamurwanie głowy. zadzwoniłam dziś do gina żeby zapytać czy bedzie po południu ale on stwierdził że na dzis ma dużo pacjentek i że ma jutro dyżur w szpitalu 24 godziny to żebym przyjechała i zobaczy co tam się dzieje i w razie czego zostane w szpitalu i będziemy rodzić!!! tak więc musze ogarnąć chałupę. jak jutro sie nie odezwę przez cały dzień to znaczy że jestem w szpitalu i prawdopodobnie rodzę. to trzymajcie kciuki w razie czego:) aha - witam nową mamę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mummy ale fajnie!!!! kochana trzymaj sie dzielnie i łatwego porodu jakby co:) i szybko nam daj cynka po powrocie mdo domu justysia poprzednie koleżanki były mega szczęslwie w swoich związkach i żyły jakmś lajtowym życiem na koniec założyły sobie prywatne forum i topik rozwalony:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka pogoda chyba i u ciebie nie dopisuje ? mnie już szlag trafia bo ruszyć się z dupskiem nie moge bo zaraz leci ze mnie,zeszły miesiąc 3 dni pierwsze miałam tak samo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonko świeci, ale wieje potwornie i 10 stopni na termometrze :( moje dziecko spi od 12! a i mi oczy się zamykają ale boję się kłaść bo tylko się roześpię i tyle będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety agatka a jak się czujesz z tą spiralką? mój gin mnie namawia na nią ale ja się boję,jakoś tak dziwnie bym się czuła z jakimś obcym ciałem wewnątrz no i w ogóle jak funkcjonujesz w te dni? dobrze Ci z tym spaniem franka:)igor też mi spał 2 godziny,od 11 do 13 a Damian wciąz gada gada i gada:):) za 3 miechy zerówka nam się zacznie i obowiązki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mummy jesteśmy z Tobą:):) szybko i łatwo niech będzie i dzidziuś zdrowy:)) Agatka ale franek to śpoch, kochana ile ty sobie mozesz rzeczy zrobić przez tyle czasu. Mój jak pośpi 2 godz to ja się cieszę, bo kiedyś to max godz drzemki była Pietrucha Ty zawsze na allegro kupujesz ubrania?? ja to musze przymierzyć, tak w ciemno nie moge. płaszczyk ładny, ale ta róźowa sukienka nie w moim stylu. Ta pierwsza jakbym miała wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pierdolca dostaję w tym domu. mateusz tez sie nnudzi strasznie. Na dworze nadal wieje i wex tu idż na spacer jak piachem w oczy sypie!! Moja gin nie chce zakładac spiralki, bratowa chciała ale ona mówiła, ze nie zakłada, nie wiem dlaczego. Mi tam z tymi gumkami dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka jak jesteś zmęcozna to sie połóz dobre i 15 min:) ja jak moge to korzystam, zawsze później jestem jak nowo narodzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spiralki nie czuję :P przez pierwszy miesiąc o niej pamietałam, a teraz zapomniałam całkowicie :) w kalendarzu mam tylko zapisane żeby zawsze 1 dnia miesiąca sprawdzic czy niteczki są w dobrym położeniu i tyle. nie przeszkadza mi w niczym. nie mam bólu brzucha, plamień, jakiś infekcji, podczas współżycia R nie czuje nitek. jest super :) jedyne co to właśnie bardzo obfite i bolesne pierwsze 3 dni okresu. a Franek już prawie 4,5 godziny spi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga nie jak się położe to się roześpię. wczoraj tak zrobiłam i co i potem do wieczora zła jak osa chodziłam! albo spię do oporu albo wcale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga ja często kupuję na allegro ciuchy u nas nie ma wyboru ciuchów w mieście,a aukcje są dobrze poopisywane i trafiam z rozmiarem dobrze a twój mati nadal w autku zabawkowym zasypia? agatka to dobrze że dopasowałaś podłóg siebie antykoncepcje bo ja nie mogę trafić igor zasnął i w sumie mogłabym odpocząc ale już damian woła o nalesnika:( no i weź tu nie usmaż a jak nalesnik to po nim znowu zmywanie i tak w kółko dziewczyny,oglądałam dziś zdjęcia małego damianka i powiem Wam że z pierwszego macierzyństwa bardziej potrfiłam się cieszyć,tzn miałam więcej czasu na zabawe z małym,byłam spokojniejsza no i zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko łaskawie wstało po 2 godzinach. Chyba ja zapach z kuchni obudził, albo szum wsypywanego do wody makaronu. To zawsze działa bo uwielbia makaron w każdej postaci. Potem przy obiedzie najpierw zaczęła od mojego teraz łaskawie w końcu konsumuje swój mrucząc mniam mnia mniam :P Pogoda taka że dramat. Głowe chce urwać tak wieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też dalszy ciąg wietrzyska:) artigana ciesz się że blanka ma apetyt,igor podobnie jak mati dagi niezbyt za jedzeniem.Idzie mu czwórka,może dlatego a jak spędzacie jutrzejszy dzień?nasze święto:P naleśniki usmażone a ja sama dogodziłam sobie lodem:)mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia ja nie mam Facebooka założonego także nie szukaj mnie tam czyli konta na NK nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietrucha ciesze się ciesze. W marcu po powrocie ze spzitala gdzie wylądowałyśmy z odwodnieniem po wirusie Blanka nie chciała nic jeść ponad tydzień. Myślałam że oszaleje...Ona lubi generalnie wszystko poza szynką, kiełbasą. Jutrzejszy dzień to ja spedze jak każdy inny. Tam gdzie moje miejsce, przy garach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super masz poczucie humoru:P mi też gary pisane a zaraz chwytam mopa i umyję podłogi dopóki igor śpi bo z nim to niewykonalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od mycia podłogi to ja mam ludzi. Czyt; Mąż to robi bo ja nie dam rady tyle stać. A generalnie to wiele obowiązkow na niego spada przez te moją niepełnosprawność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my w końcu się zebraliśmy i wyszlismy na spacer, oszalec mozna w tym domu...spacerujemy spacerujemy ja zdziwiona, ze Mateusz siedzi cichutko, bo zazwyczaj chce biegać a nie siedzieć w wózku a ja patrze a on kima:) przyniosłam go do domu i śpi w łózeczku. Skorzystam i poprasuję sobie. Pietrucha Mati nie usypia już w samochodziku już długo:) ale numer z tym był:P teraz zasypia na podusi u mnie na kolankach. trwa to 10 min:) ale jak moja mama go usypia to jej sie tak nie da, tylko mamusia tak może:) Andzia ja nie mam profili na FB i raczej nie mam zamiarów zakłdać. Mam tylko na NK. Własnie kubusiowa,artigiana macie profile na NK?? my się tu juz wszystkie w ten sposób poznałyśmy. No poza muumy, bo ona miała zdjecie zaktualizowac:P ale wybaczamy i czekamy:) a jutro to ja mam intensywny dzień. Zakupy musze zrobic:) i prezent przyajciółce kupić na ur, bo w sobotę idziemy. ale od synka napewno dostanę słodkiego buziaczka, bo to taki pieszczoszek ❤️ Artigiana ciesz się, ze mała ma apetyt, bo igor i Mati jak widać średnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artagiana witam i ja! Jak chcesz dodaj mnie po adresie mail-owym do swoich znajomych, wtedy ja też będe miala. Dziewczyny znalazłam parę osób znajomych na NK , szukajac przez google, ale na razie się nie loguję, spróbuje jeszcze przez gadu-gadu z konta męża. Jestem teraz na FB więc jeśli ktoś będzie chciał mnie znaleźć to nie powinno być problemu.Jeszcze tylko dodam zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas wiatr uspokoil się ale co z tego jak Igor kima:) a gdy się obudzi będzie pora kolacji pomyłam podłogi i czekam aż wyschną daga a kupiłas te kulki dla mateusza? dziś chyba położe igorka do łóżeczka na noc a do mojego zaprosze mężusia:P zobaczymy co z tego wyjdzie,bo zazwyczaj po 3-4 pobudkach wysyłam m do drugiego pokoju a do siebie biorę młodszego faceta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia chętnie tylko podaj ades mailowy :) Pietrucha - upojna noc się szykuje :P Mnie również. Przed kompem...będe oglądac zaległe filmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artigiana upojna noc he he:P tylko że mam okres:)więc jestem niedysponowana andzia a jak cie odszukać? anuśka a jak po kleszczu synek się czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×