Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

Julka jest strasznie ruchliwym dzieckiem cały problem w tym że nie umie raczkować (dla niej oczywiście bo nie może dostać tego co chce)a do tego przechodzimy ząbkowanie. do tej pory tylko raz chorowała oprócz napięcia mięśni problemu nie ma butlę zupki deserki wszystko zje śpi od 20 cała noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania moje małe zaczeło raczkowac jak miało 9 mies. byłam juz przekonana, ze w raczki nie pójdzie a tu raz dwa i raczkowanie było:) Z tym spaniem i jedzeniem to masz bajki kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz lepiej raz gorzej:) ale ogólnie nie mam jakiegos doła, że nie pracuję a siedze w domu. Przynajmniej sama wychowuję swoje dziecko i ja mam gł wpływ na jego wychowanie. Są chwile, ze czasami wszystko przytłacza, ale trzymam się i jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam chwile bo igor jeszcze śpi:) witaj ania!!! co do raczkowania,moje żadne nie raczkowało,od razu stawało na nogi pytałam pediatrę i powiedział że niektóre dzieci tak mają;) i nie wierzę że te nieraczkujące mają problemy z dyslekcją potem bo ja też nie raczkowałam a deslektyczką nie jestem:) siedzenie w domu jest do zniesienia jak ma się kontakt z takimi dziewczynami na topiku jak tu:D a tak serio,czasami mam dość,ale chodząc do pracy też ma się kryzysy w pracy i nieraz najchętniej rzuciłoby się robote i poszło do innej siedzimy w domu bo upał straszny,rozmawialam dziś z pediatrą o temp igorka i bólu brzuszka i powiedział żeby unikać zdecydowanie nasłoneczniania,a od jutra powinna być poprawa z brzuszkiem więc wydaje mi się że nie do końca u nas to wina ząbkowania bo jednak coś w brzuszku małemu jeździ,jelitka głośno pracują i burczy jak przy zatruciu pokarmowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym się wyrwała do ludzi często miewam doły a może to i wpływ wścibskiej teściowej z którą muszę mieszkać. cały problem że niema z kim zostawić Julki nawet na chwilę jak męża nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietrucha bo nie ma lepszej ekipy niż nasza na tym topiku:) heeh mówiąc skromnie:P moje tez jeszcze spi szok!!! w sumie noc była średnia, to moze spi. Może rzeczywiście to brzuszek i Igora. Zawsze zwala się wszystko na zęby a tu moze byc brzuszek. U nas duchota straszna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój Mati tez wstał:) takze i ja zmykam. Jemy obiadek i jedziemy w drogę buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia nie chce być z nią bo jak np jest w wózku to ją z 20 razy poprawia bo ma siedzie idealnie prosto a wiadomo dziecko jak dziecko musi się ruszać teściowa ma swoje pole(grządki i kwiatuszki ) i kochane wnuki swojego maminsynka (to nie mój mąż)a Julka jest mało ważna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje chłopaki śpią,Seba to już chyba wpadł w sen na całą noc,Kubuś zaraz wstanie ania ja też często miewam doły :( np dzisiaj to starsznie mnie dopadło czesto mam już dośc,rzuciałabym wszystko w cholerę i już,ale to mija i cieszę się dziecmi,co jakiś czas znowu nachodzi. Przez to wszystko zrobiłam się nerwowa,krzyczę na te dzieci bez powodu,bo niby co one winne Ania a w dodatku mojego męża nie ma wcale :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga, dawaj dawaj , ćwiczymy. Mummy zwiększaj ilość powtórzeń, np. jak robiłaś 16 wymachów , to teraz + 8 i tak co dwa dni zwiększaj. A robisz już brzuszki ? Ja to nie moge za duzo bo nie wolno mi przy WZJG, chodzi o to ,że moje jelita są osłabione. Justysia, no fajnie z tym listem, jak przeczyta to zaraz mu ślinka pocieknie i gorąc go najdzie... co ? ;) Pietrucha, może to grypa jelitowa... Ania, z tymi teściowymi to Wam nie zazdroszcze. A gdzieś obok nie masz wzglednych sąsiadów ? Twoja córa ma napięcie mięsni, to znaczy ,że jakaś rehabilitacja wchodzi w grę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak rehabilitacja co 2 tygodnie w przychodni i ćwiczenia w domu chociaż ani ja ani Julcia tego nie traktujemy jako ćwiczenia tylko zabawę. przeprowadziłam się do męża i tu nie ma sąsiadów młodych. ale dzisiaj dowiedziałam się że teść wraca super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję sie wieczorkiem:) była u mnie moja mama i brat z bratową i ich córcią. dzisiaj było pierwsze zapoznanie maluchów (Amelka ma 5 miesięcy). oboje sie nawzajem obserwowali:) znów jestem sama bo mój mąż tym razem na giełde pojechał z czosnkiem. moi teściowie mają sporo czosnku i ktos go musi sprzedać. andzia - oczywiście że robię brzuszki. staram się codziennie zrobić 100. robie dwa razy dziennie po 50. i powoli zamierzam zwiekszyć liczbę:) dziewczynki miałyście rację z tym moim połogiem - przeszło z dnia na dzień:) pietrucha - Wojtek tez w te upały ma podwyższoną temperaturę, zwłaszcza w nocy. konsultowałam z pediatrą i powiedziała że własnie to od upałów i tego słońca. justysia - no, no nęcisz tego swojego chłopa:) jak wpadnie do domu nabuzowany...:D ania - przede wszystkim witam w naszym gronie:) wiem co to znaczy mieszkac z teściową. ale chyba tescia masz w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorową porą:) wykąpani,gotowi do łóżek dziewczyny musimy trzymać się razem,wtedy będzie nam łatwiej pokonywać trudności dnia codziennego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja:) a my sobie siedzimy z mezem i tv oglądamy. głosowałyście??:) pojechalismy dziś popołudniu na wieś i myślałam, ze nam głwe urwie ale dziś wiało u nas uha ha wogóle to siię ochłodziło troszkę... ja też cykam brzuszki robię 50 zwykłych i po 50 skosnych na każdy boczek plus dodatkowe ćwiczonka:) A trzymamy sie razem kochane:) wiecie co dziewczyny ja to się tak juz do was przyzwyczaiłam, ze nie wiem. Każda z nas jest inna ale za to jaka fajna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga ja tak samo przyzwyczaiłam się do naszego grona :) dziewczyny ratunku,Kubuś pogryzł mi pierś :( dosłownie aż mam rankę,boli jak cholera :( daga głosowałam o godzinie 19.55 :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na kogo głosowałyście cz to tajne;) mam nadzieję, że nasza ekipa się nie wykruszy i topik nie upadnie:) same fajne babki tu sąto nie ma innej opcji:) Justysia a jaką sukienkę zakupiłaś koleżanko:P na te wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) witam wieczorową porą. zabiegany dzień był dzisiaj, zaraz spać się kładę bo już padam. witam nową mamę :) ja uwielbiam siedzieć z małym w domu :) czuję się szczęśliwa i spełniona. czasem wiadomo, jak mały ma gorszy dzień to jest ciężko, ale to nic i tak uwielbiam tego małego człowieka i za nic na świecie nie chciałabym go teraz zostawić i iść do pracy!!! a co do teściów to wiem coś o tym przez 1,5 roku z nimi mieszkałam i powiem jedno - nigdy więcej! teraz mieszkamy na wynajmowanym, o budowie własnego domu marzymy, ale jeszcze nie teraz, obecnie jestem w trakcie remontu domu w którym mieszkają moi rodzice. daga ja w końcu nie pojechałam głosować. za dużo kręcenia by było, ale R był :) justysia jak masz maść bepanthen to posmaruj sobie brodawkę! do tego możesz przyłożyć sobie kompresik z watki nasączonej naparem z szałwii. mi Franuś na początku bardzo źle chwytał brodawki i przez pierwszy miesiac jego życia miałam brodawki tak pogryzione, zmacerowane że krew się strumieniami lała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no Daga aż tak tajne to to nie jest :P R na Kaczyńskiego głos oddał, z resztą w pierwszej turze też na niego głosowaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) No i Wojtusia katar dopadł, Szymek ma już trochę mniejszy a teraz znowu Wojtek eh Narazie tylko katar mają, więc jeszcze bardzo nie przeżywam... W sumie trochę lepiej się dziś czuję, ale to gardło boli nadal .... Witam nową mamusię !! Daga - to fakt w góry akurat mamy blisko, wiele razy byłam, ale właśnie z dziećmi w góry jechać - jakoś nie bardzo to widzę. Mamy tu niedaleko różne zalewy, to można by pojechać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) u nas dzisiaj zimno i deszczowo:( jak wczoraj nie głosowałam bo nie miałam jak się wyrwać z domu. dzisiaj wody u nas ma nie być do 18 albo i dłużej to zrobiłam z rana zapasy na cały dzień. powiem Wam dziewczynki że ja tez się do Was przyzwyczaiłam i wydaje mi się jakbym Was znała już bardzo długo:) justysia - też na piersi polecam bepanthen albo tak wieczorkiem posmaruj sobie brodawkę pokarmem i przewietrz piersi. mi pomagało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki! ja też Was lubię i traktuje naszą znajomosc powaznie. Mummy , ja pierdziele to żes mnie zaskoczyła ze robisz juz tyle brzuszków, dobrze dobrze szybko wrócisz do figóry z przed ciazy. Daga, no no nieźle, ja tez cykam skośne, tylko ja nie moge za dużo ( tak jak wczoraj pisałam) Mała Agatka a ile Wy macie do Kutna ? Ania, co do siedzenia w domu to jakos się człowiek przyzwyczaja, dzieci daja dużo radości ! Napisze później buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :0 a ja na Komorowskiego,tajne nie jest daga sukienkę mam taką turkusową w kolano,mam zdjęcie na kompie mogę wysłac My byliśmy już dzisiaj w banku raty popłącic,chłodno na dworze i podpaduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka nie spała w nocy ząbki i brzuszek ją męczył . teść jest super wraca w piątek z norwegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki:) u nas noc spoko,za to rano igor obudził się w złym humorze z 37.5 temp dzwoniłam do pediatry,powiedział że do5 dni może tak być kazał kupić z hippa kleik ryżowy na marchwi,oprcz tego daję mu smecte i lakcid dziś zrobił już 2 kupki trochę mnie to martwi:( jednak to będzie brzuszek a nie ząbki-ta temperaturka justysia dawaj fotke w sukience:) a co do brodawek pogryzionych,podzielam zdanie dziewczyn bepanthen ja jak karmiłam damiana to musiałam mieć nakładki na piersi bo tak miałam pogryzione:( ja głosowałam na kaczyńskiego a m na komorowskiego,przeciwnicy polityczni jesteśmy:P byliśmy już na zakupach,wcześnie o 9 bo teraz prze te głupie upały uwiązani w domu mam dośc tego ciepła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co z lata jak w domu i tak się siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córka ma 7kg i 72 cm długości musimy kupić fotelik samochodowy bo ten co mamy musimy oddać jaki polecacie żeby służył jak najdłużej i był bezpieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) no i nie zdążyłam wejść na neta jak mały spał :P właśnie wstał, ale brat mój się nim zajął :P siedzą i ksiażeczki czytają, ja obiad kończę i na sekundkę usiadłam. u nas też upał. rano było fajnie, chmurki przyszły, wiatr chłodniejszy zawiał i było bardzo przyjemnie, a teraz znów patelnia. no cóż lato to lato! zjemy i na plażę idziemy! znów Franuś się popluska w wodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×