Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

wreszcie i mi się udało zajrzeć:) dzisiaj bylismy z Wojtkiem u ortopedy. jak na razie wszystko ok. mój luby znów dziś pojechał na giełdę. ma mi przywieźć duzo owoców i warzyw to coś będę pichcić dietetycznego. pietrucha - jedź nad to morze i baw się dobrze. i się nie zastanawiaj bo chłop to takie głupie stworzenie że później może mu się odmienic i nigdzie nie będzie chciał jechać:) aha jeszcze pytanie. pietrucha robiłaś tą tęczę do której kiedys podawałaś link? miałaś robić na Igorka roczek. ciekawa jestem czy dobra bo chcę zrobić. andzia - wyobraź sobie że cie nie zjadę. wręcz przeciwnie - zazdroszczę!!! bardzo fajnie że jedziecie tylko we dwoje:) może jakąś córeczkę stamtąd przywieziecie?;) tez nabrałam chęci na jakis wyjazd we dwoje. ale to może za rok tylko jeszcze z Wojtusia muszę zrobic takiego włóczykija:) no w domu luz ale chłopaków koleżanka juz za nimi tęskni i codziennie jak wychodzi na dwór to ich woła. a na ta stronkę z ćwiczeniami też zajrzę. daga - basenik rewelacja. agatka - miałaś racje że sie wkurzyłaś. malinka - to ta twoja tesciowa bije wszystkie inne na głowę. walnięta baba! anuska - moi chłopcy to tez fani puzzli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie i mi się udało zajrzeć:) dzisiaj bylismy z Wojtkiem u ortopedy. jak na razie wszystko ok. mój luby znów dziś pojechał na giełdę. ma mi przywieźć duzo owoców i warzyw to coś będę pichcić dietetycznego. pietrucha - jedź nad to morze i baw się dobrze. i się nie zastanawiaj bo chłop to takie głupie stworzenie że później może mu się odmienic i nigdzie nie będzie chciał jechać:) aha jeszcze pytanie. pietrucha robiłaś tą tęczę do której kiedys podawałaś link? miałaś robić na Igorka roczek. ciekawa jestem czy dobra bo chcę zrobić. andzia - wyobraź sobie że cie nie zjadę. wręcz przeciwnie - zazdroszczę!!! bardzo fajnie że jedziecie tylko we dwoje:) może jakąś córeczkę stamtąd przywieziecie?;) tez nabrałam chęci na jakis wyjazd we dwoje. ale to może za rok tylko jeszcze z Wojtusia muszę zrobic takiego włóczykija:) no w domu luz ale chłopaków koleżanka juz za nimi tęskni i codziennie jak wychodzi na dwór to ich woła. a na ta stronkę z ćwiczeniami też zajrzę. daga - basenik rewelacja. agatka - miałaś racje że sie wkurzyłaś. malinka - to ta twoja tesciowa bije wszystkie inne na głowę. walnięta baba! anuska - moi chłopcy to tez fani puzzli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania7001
przepraszam to nie topic o teściowych ale komuś musze się wyżalić od dziś koniec tematu teściowa. byłam ż Julką na spacerze na grządkach okazało się że nic tam nie ma nawet trawy dziwnę dwa dni temu wszystko było. dzisiaj to mnie komuter wkurzył cały dzień nie działał internet a jak mąz wrócił i właczam komputer żeby coś z nim zrobił to internet oczywiście działa. dziewczyny co pobudza apetyt bo ja już prawie przestałam jeśc i głodna nie jestem .Niestety waga też stoi czy jem czy nie w miejscusię zatrzymała. mam konto na nk anna wiater(materna) nowa wieś/ lubenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania - wysłałam ci zaproszenie na nk:) a z tym jedzeniem to pewnie z nerwów. kiedyś mi koleżanka mówiła że pomarańcze ruszaja żołądek. albo coś w aptece musisz sobie zakupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje chłopaki już śpią :) ja robiłam dzisaj porządki takie generalne,trzepałam i wyszorowałam dywan a jutro od dzieci z pokoju też wyszoruję mąż przyjeżdza trzeba dom odpicowac :P ja chyba też wcześniej się położe bo jakaś zmęczona jestem ania a może Twój organizm odzwyczaił się od jedzenia,poprostu nie jadłaś,a teraz już się przystosował do pustki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia ja też Ciebie nie zjem,kochana wkońcu od życia też Tobie coś się należy a dzieci będą w dobrych rękach. Ja też bym tak chciała. To naprawdę nie jest nic złego mummy cieszę się,że wszystko oki z Wojtusiem pietrucha no to miałaś niezłego pierdla z ty szkiełkiem. Mój Kuba to też pożeracz wszystkiego co napotka na drodze. Przez wentylację ostatnio pchają i się taki szczypawki,a fuj jak ja ich nie znoszę. Któregoś wieczoru usłyszałam,że to coś jest w pokoju,wstałam zaświeciłam światło i zadusłam dziada. Usypiłam Kubusia i już nie mogłam wyjśc wyrzucic,więc zostawiłam w kątku przed drzwiami. Rano Kubuś zazwyczaj pierwszy śmiga po podłodze. Jak zobaczyłam,że ma to w rękach to prawie zemdlałam :/ dobrze,że zdąrzyła dobiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi kiedyś Bartek ugryzł szklaną bombkę choinkowa! i o zgrozo - trzymałam go na rękach! jak on wziął tą bombkę - nie wiem. ale strachu sie też najadłam. a tak z innej beczki zerknijcie na topik dziesięć sposobów żeby sprawdzić czy jest się gotowym na dziecko czy coś takiego. padałam ze śmiechu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje nogi:(cały dzień w biegu,normalnie ból a m nie ma by masażyk zrobił jakiś plus jego nieobecności,dzieciaki pokąpane a igor już śpi jak jest o tej porze szaleje cała trójka:) byliśmy dziś wymienic kostke na budowe bo ta co kupiliśmy jakoś do końca nie przypadła nam do gustu,kostak na taras igorek był w tym czasie u mamy,potem posiedzieliśmy u niej troszkę i jeszcze na spacer jestem padnięta co do wyjazdu,chyba mummy pisała bym szybko decyzję podjęła bo mąż zmieni zdanie no i stało się,gdy ja już praiwe miałam kwatere na oku z neta,ten mi oznajmia że w sobote musi beton pociąć,a w poniedziałek po kostkę jechać no i chyba jedziemy we wtorek o ile nic nam nie wyskoczy potem jeszcze zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja do kompletu:) Mati spi uff. nogi to mi chyba w tyłek wesżły:) wyszliśmy dziś ok 16 i o 20 powrót do domu. Jeszcze u sąsiadki bylismy,a Mati jak zwykle się rozszalał:P i weź tu zjedz kolacje o 18.30 jak mnie w domu o tej porze jeszcze nie ma:P jadłam obiad i teraz jem kolację, musze cos zjesc koniec kropka. Kalorie spaliłam na palcu zabaw:) Malinka czy przeczoyłam wpis jakiś to jak z tym kontem na Nk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja do kompletu:) Mati spi uff. nogi to mi chyba w tyłek wesżły:) wyszliśmy dziś ok 16 i o 20 powrót do domu. Jeszcze u sąsiadki bylismy,a Mati jak zwykle się rozszalał:P i weź tu zjedz kolacje o 18.30 jak mnie w domu o tej porze jeszcze nie ma:P jadłam obiad i teraz jem kolację, musze cos zjesc koniec kropka. Kalorie spaliłam na palcu zabaw:) Malinka czy przeczoyłam wpis jakiś to jak z tym kontem na Nk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja do kompletu:) Mati spi uff. nogi to mi chyba w tyłek wesżły:) wyszliśmy dziś ok 16 i o 20 powrót do domu. Jeszcze u sąsiadki bylismy,a Mati jak zwykle się rozszalał:P i weź tu zjedz kolacje o 18.30 jak mnie w domu o tej porze jeszcze nie ma:P jadłam obiad i teraz jem kolację, musze cos zjesc koniec kropka. Kalorie spaliłam na palcu zabaw:) Malinka czy przeczoyłam wpis jakiś to jak z tym kontem na Nk? tez macie problem z wysłaniem posta:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dajcie namiar na ten topik 10sposobów..... bo jakos nie moge go znalezdz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja marze o tym by sama gdzies wyjechac... Niestety mnie to niepisane,dobrze ze chodz czasem w weekend mam wolne od czesci dzieciaków. Macierzyństwo jest piekne ale tez bardzo meczace szczegolnie dla tych mam co nie pracują.Tak 24h z dziecmi to czasem az sie w głowie kreci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że każda z nas chciałaby pojechac gdzieś tylko we dwoje:P co tu ściemniac:P Andzia jedż kochana jak masz okazję. My jedziemy z Matim i tez jest git:) lepsze to niż nic. Teraz sprawdzaliśmy z mężem pogodę dlugotermionowa i kicha, ma troszke padać:O mam andzieję, ze to sie nie sprawdzi bo lipa bedzie. Co ja z tym małym zrobię jak bedzie padało:O Malinka wysłałam ci zaproszenie na NK, znalazłam Cię w zajomych mummy:P chyba, ze to nie TY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem:) od razu melduję że nie śpię od 4.30:(igorka chyba brzuszek bolał i spać niet,niedawno narobił w pieluchę i padł cwaniaczek a ja?o mnie to nie pomyślał że mamusia śpiąca zjadłam już śniadanko i chyba wykorzystam to że dzieciaki śpią i wskocze m pod kołderkę narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pietrucha na pocieszenie powiem ze ja od 5 nie śpię :P wyprawiłam mamę i chłopaków, R zawiózł ich na dworzec, mały śpi. ja zwinęłam materac, wstawiłam już 1 pranie, zaraz wstawię drugie. właśnie jem śniadanko. z R już ok, co prawda nie było okazji żeby pogadać, ale wieczorkiem to nadrobię. jakoś złość sama przeszła :) andzia - my po ślubie dopiero 1,5 roku (30.01.2009) ale razem jesteśmy ponad 8 lat (5.05.2002). co do wyjazdów we dwoje to ja chyba bym się nie pisała ;) wolę z malutkim, ale to na pewno po części dlatego że nie miałabym go z kim zostawić. moja mama pracuje, teściowa ma gospodarkę i nie nadąża ze wszystkim. zresztą obydwie zgodnie twierdzą że takie rozrabiaki to nie na ich nerwy i kondycję :P zająć się godzinę, dwie, cały dzień nawet to ok, ale na noc mama musi być! spoko! jak na razie nie brakuje nam samotnych wypraw, ale jak ktoś chce i moze to proszę bardzo :) daga co do wchodzenia na zjeżdżalnie to Franek to samo robi! wchodzenie na zjeżdżalnię opanował do perfekcji!!! ostatnio ciągle mówi "sam", co w jego wykonaniu brzmi "cham" i tak się drze na cały plac "cham" :P :P :P justysia ja z teściami na pan/pani jestem. kiedyś do teściowej mamo powiedziałam to stwierdziła że ona moją matką nie jest i nie chciałaby takiej córki mieć, więc mam tak do niej nie mówić :( może po ślubie kościelnym coś sie zmieni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! My niespimy od 6 czyli norma Mateuszka:) ja bym tam z checia jeszcze pokimała:P ale spokojnie ja wszsytko nadrobię jeszcze:):) Mateusz juz po sniadanku, bawi się zabawkami:), pranie wstawione tylko mama taka w neglizu w koszulce pomyka jeszcze:) wstyd:P pietrucha pamiętasz co mówiła justysia "Sex z rana jak śmietana" :) ja wczoraj padłam wieczorem jak mucha i jedyne na co miałam chec to na sen!! noc średnia 2 pobudki. Usnęłam w pokoju u małego ok 2 i maz jak wychodził o 3 rano to mnie obudził widzę, ze mały niedospany jest, to po co on biedaczek mi tak wstaje wcześnie:O Agatka w szoku jestem to co piszesz o swojej tesciowej!! jeszcze sie nie spotkałam z takim przypadkiem powaga. Nie znam nikogo kto by mówił pan/pani do teściowej, a jeszcze ten tekst teściowej:O wow to ja mam teściową cud!! Jak są moje ur to zawsze zadzwono nawet prezent da:) Lecę, bo Mateusz chce mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga - moja teściowa to taki typ człowieka. ona zawsze szybciej coś powie niż pomysli. ja już od daaaaaaaaaaaaawna się nauczyłam nie brać na poważnie jej słów. nie chce mamo to nie! niech będzie panią i tyle! mi tam jakoś strasznie nie zależy :) ostatnio widziałam że z teściem lody się przełamują a poza tym chyba chce zrobić na złość żonce więc zapewne z nim zaraz na tato będę :P :P :P a z nią, no cóż może kiedyś.................a jak nie to mi to rybka i parowozik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem :) oj daga z tą śmietanką:P:P:P 2 pobudki to wporzo,u mnie też 2:) da się żyć agatka,jednak odwiózł mąż mame:)dobrze... widzę ze jesteście młodym małżeństwem,ja tu najdłuższa stazem-7 lat nam stykło 21 czerwca:) a co do zwracanie się do teściów,u mnie jest to bezosobowo,albo babcia dziadek na poczatku ślubu próbowałam się przełamać ale słowo mama-tata,nie mogły przejsć mi przez usta potem zaczęłowszystko się walić,to już w ogóle....stwierdziłam ze mame i tata ma sie jednych chłopaki śpią a ja biorę się za składanie prania kawkę z rana już piłyście? daga właśnie z ta pogoda w przyszłym tygodniu:(my niby na wtorek planujemy jechać,a w czwartek deszcze nad morzem i ochłodzene do 20 stopni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha ja kawy nie pijam:P co do pogody to wkurzyłam się. Jedziemy pierwszy raz na wakacje od 3 lat a tu deszcz ma byc i weź jedż do Polski na wakacja my idziemy na dwór, póki jeszcze da sie wytrzymać. Wkurzyłam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania7001
witam przeczytajcie Dziesięć sposobów na sprawdzenie czy jesteś już gotowy by zostać dobrym rodzicem w ciąza poród... daga o koncie na nk pisałam zaproszenia przyszły więc wszystko ok. Dalej mam problemy z internetem chyba ten komp przez okno pójdzie i gminny internet razem z nim. a co do zwracanie się do teściów,u mnie było to bezosobowo a teraz babcia dziadek na poczatku ślubu próbowałam się przełamać ale słowo mama-tata,nie mogły przejsć mi przez usta pożniej uznałam że tak trzeba mówić mamo a po tej jedynej kłótni to jest różnie przeważnie bezosobowo chociąż jak mi jest niezbednie poterzebna to ja tak wołam. do wakacji to my raczej nie wybierzemy bo mąż nie ma urlopu chyba że dostanie ten zaległy urlop tacierzyński a kawy nie piję ale zjadłam śniadanie z musem bo trzeba zaczynam walkę ze słodyczami trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z tych co kawkę uwielbiają:)co rano kubek obowiązkowy,ale rozpuszczalna igor jeszcze śpi a też bym już najchętniej wyskoczyła na powietrze malinka a T znowu ania?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, o rany moi chłopcy jeszcze śpią!! A ja aż wstyd się przyznać przed chwilą dopiero wstałam:) zmykam, bo trzeba coś porobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam te teksty,szczera prawda:) anuśka jaki wstyd,dobrze ze wyspałaś się a tak w góle to ostatnio mało tu się udzielasz,chcesz po uszach:P? my już z zakupów wróciliśmy,umęczona jak koń po westernie:) w domku najlepoej,chłodnawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania7001
Jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc ania co się stało ? moja noc zdarta,Seba temperatura 39 :/ Narzie czuje się dobrze i biega po dworze ale pewnie jakiś wirus nadchodzi. Kubuś śpi a ja zabieram się za mycie podłóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×