Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

łapa bo to od miejsca dużo zależy. to jest poznań, jedna z lepszych dzielnic willowych :P a to taż sie niestety liczy! zresztą ja tutaj na moim wygwizdowie (ok 15 km za łodzią) płacę 1000 plus opłaty, więc też sporo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łapa w dużych miastach tak się płaci za wynajem:O nie wspomnę jakie kwoty sa w Warszawie:) kolezanka u nas wynajmuje mieszkanie, bo przeprowadzili się do domu za 45 m2 bierze 1500 plus opłaty... nic nie robisz i masz pensje co miesiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 👄 widzę,że tęskniłyście :P\ Jakoś tak wyszło że nie miałam jak napisac. Na dożynkach w niedzielę niestety nie było fajnie :( Byłam do wiczora,wróciłam do domu na godzinę porozmawiac z m przez skype i jeszcze pojechaliśmy,wróciliśmy po 21 chłopaki się wyszaleli. W dzień miałam tragedię Kuba zaszedł się w czasie Mszy przy mojej ciotecznej siostrze,obie płakałyśmy ,nie mogłyśmy go uratowac. Ale póżniej było jeszcze gorzej,tak się zaszedł,że musiałam telepac nim do góry nogami bo nic nie pomagało. Wszyscy się zlecieli i pytania,a ja nie miałam siły odpowiadac tak się roztelepałam :/ Wieczorem jak wróciliśmy to odrazu w spanie,moja siostra spała u mnie bo rodzice o 1 wrócili z dożynek. A wczoraj koszenie kukurydzy mieliśmy i musiałam pomaagac,wieczoerm znowu siostra nocleg u mnie bo rodzice na UA po paliwo pojechali. Dzisiaj leje od samego rana więc leniuchowanie. Daga ale Ci fajowo,jak ja potrzebuję oderwania się od tego wszystkiego :/ pietruszko o proszę jak zwinnie Ci idzie sprzedawanie na allegro :) daga,mummy widzę szykowanko na weselicho,szykujcie się kochane żeby wyglądac cudownie,a co my mamy też możemy :D Anuśka ja też mam weselę 11 czerwca,kawał czasu jeszcze. Mam nadzieję,że będę mogła z niego skorzystac. Ja jutro jadę z Kubą do ośrodka na pobranie krwi, a póżniej na ryneczek do Wojsławic może będzie coś fajnego. Nie mam okresu od wyjazdu męża !!!!!!!!!! :( Ostatni miałam na początku lipca,powinnam była miec 14 lipca ale przesunałem przez tabletki. Tabletki skończyłam 26 lipca a okresu nie mam do tej pory. Ku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia to pewnie u Ciebie schabowe,super sprawa :P agatko o to fajnie z tym wynejmem,kasiorka na bieżąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka jesteś- jak miło, dawno Cię nie było:) A z tym Kubusiem to nie ciekawie, to zachodzenie jest straszne, rany ja sobie nie wyobrażam, mi się czasem Wojtuś zachodzi, ale to trwa tylko kilka sekund i zaraz jest ok, a teraz coraz mniej się zachodzi. Bidulo co Ty bedziesz z nim robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj blanka....no ładnie koniec sierpnia a okresu nie ma....zrób test ja bym chyba nie wytrzymała i dawno już zrobiła... a od kiedy bierzesz tabletki? moze poprostu wszystko musi sie uregulowac, jak bierzesz to niepowinno byc zadnej niespodzianki...nie zapomniałs nigdy wziac? albo nie brałaś antybiotyków??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka a na czym dokładnie te zachodzenie polega, bo to kurcze niezadobrze brzmi to co piszesz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga brałam tabletki od 31 czerwca do 26 lipca,nigdy nie zapomniałam,a kochałam się z mężem tylko przez te 4 dni jak był. Wydaje mi się że tabletki mnie tak załatwiły,rozregulował się okres. A jak nie ?? :( anuśka ja nie wiem co będę z nim robic teraz,może do kardiologa na przebadanie jeszcze pojedę,sama nie wiem :( wszystko na moje ręce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka a moze poczytaj cos na necie na ten temat, moze ktoś coś poradzi albo podpowie gdzie się z tym udac....do jakiego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga ja już dużo czytałam na ten temat,lekarz od takich spraw to Neurolog ten u którego byłam. A do kardiologa mam plan iśc z tego względu,że może to powód niedotlenienia serduszka czy coś z testami jestem na bakier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i już po spacerze :O rozpadało się znów :O od początku chodziliśmy w deszczu ale teraz to zacina równo i żadna przyjemność ze spacerowania. ale kupiliśmy ciastka i Franuś chciał je jeść, więc był pretekst żeby wrócić :P blanka no nieciekawie z Kubusiem :( idź do tego kardiologa, może on coś poradzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też pada....nudy w domu:O na dworze szaro i nijako... pietrucha pewnie Damiana szykuje na jutro do szkoły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale duzo napisałyście. łapa - wreszcie jesteś:) mój m jutro zostaje z Wojtkiem i z Bartkiem a ja ruszam z Kubą na rozpoczęcie roku:) m ma takiego stresa a ja niezły ubaw:) przecież on nigdy sam nie został z od urodzenia Wojtka w domu z chłopakami to czeka go sprawdzian:) daga - śliczne płytki:) blanka - w Wojsławicach można na targu wyrwać świetne bluzeczki po 10 zł:) ja nie mam kiedy się ruszyć ale siostra obiecała mi że coś dla mnie fajnego znajdzie:) a ile Twoi rodzice stali w kolejce? bo mój m ostatnio 16 godzin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mummy a nie wiem ile stali bo jeszcze śpią :) i nie wiem o której przyjachali. Póżniej podpytam wiem,że są tam bluzki po 10-15 zł. Ostatnio kupiłam tam taką błyszczącą,dłuższą bardzo ładna,w Polskim sklepie trzeba dac za taką 40 - 50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ładne macie okazje z tymi ciuszkami:) mozna kupić i na allegro spredac:):) ja już biznes wyczuwam heeheh ja kiedyś na stadion miałam blisko:) ale teraz już nici z handlu... Mati usnął i ja się kimnę, bo coś niekumata jestem zbytnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) u nas jak się wali to na całego:(igor mało że więcej kaszle to jeszcze odparzyłamu sie dupka i rano biegałam po aptekach za maściami,kupiłam tormentiol i bepanthen macie jakąs wiedzę co jeszcze mogę mu zastosować wczoraj schrzaniłam sprawę bo zrobił kupke i chodzi z nią parę godzin pewnie nic nie było czuć:P no i ten kaszel,w szczególności gdy śpi,dusi się flegmą z nosa nie wiem czy jutro nie pojade po szkole do lekarza byłam u mamy i stwierdziłyśmy że damian pójdzie w tym czarnym blezerku:) witaj łapka:)no to zaczyna sie nam maraton szkolny:P blankaa a Tobie szczerze współczuje z kubusiem,kurcze ja bym już we wariatkowie wylądowała.I tak jesteś dzielna a co do braku okresu,mi lekarz przepisując te tabletki mówił że okres zanika,choć ja miałam 30 dni w miesiącu plamienie,a Ty je nadal bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotleciki schabowe oczywiście :) blanka naprawdę współczuję.... Pietruszka co do odparzeń to tormentiol jest dobry,ale jak mój mały miał takie odparzenia mocne,pieluszkowe zapalenie skóry ,nawet maść przepisana przez lekarkę nie działała i wtedy inny lekarz kazał mi kupić w aptece bez recepty balsam szostakowskiego i przeszło jak ręka odjął,potem za każdym razem jak miał zaczerwienioną pupcie wystarczyło raz posmarować i po kłopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha najlepszy sposób na odparzoną pupę jaki znam : wykąpać maluszka w wodzie z mąką ziemniaczaną i zostawić bez pieluszki, niech sobie biega. założyć majtki albo same spodenki i zmieniać jak tylko zasiusia. wiem kłopotliwe i duzo sprzątania ale na prawdę skuteczne! żadna maść tak nie działa jak świeże powietrze!!! na spanie jak założysz pieluszkę to zasyp najpierw pupę mąką ziemniaczaną. dobrze też by było żeby w dzień maluszek spał w pieluszce tetrowej, nawet bez ceratki. wiem ze wszystko zasiusia ale warto! do wieczora pupka piękna będzie :P a z odparzeniami walczyłam dłuuuuugo bo Franusia wszelkie jednorazówki odparzały i to strasznie! aż bąble powstawały i krew się lała pomimo zmieniania co 20-30 minut pieluszki! w tych z tesco to nawet nie zdążył się zsiusiać i już wokół nóżek krosty miał! także walczylam całe 4 miesiące, a potem na wielorazowe przeszłam i było ok :) a Franuś śpi! taki senny dzień że o 13 padał na pyszczek pomimo tego ze prawie do 9 spał! ja też się kładę bo oczy na zapałki mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję dziewczynki za rady🌻 wpierw wypróbuję z tą mączką ziemniaczną a jutro najwyżej kupię ten balsam o który dziunia piszesz aj agatka to miałas niezłe kłopoty z tymi odparzeniami u nas pierwszy raz i nawet bym wczoraj tak szybko nie wyłapała tej kupki ale igorek sam pokazywał na dupke i mówił ała:( napiszcie mi jeszcze czy wasze dzieci podczas kataru tez kaszlą jak śpią?kurde igor jak biega w ciągu dnia to spokój a jak śpi to pokaszluje i tak za każda infekcją z katarem,potem i tak kończy się antybiotykiem z damianem nie miałam takiech numerów,mówi się ze jak jedno dziecko zdrowo się chowa to następne już gorzej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej ale pokimałam :) mati spi od 11:0 a ja połozyłam się razem z nim i wstałam dopiero co:P Pietrucha sposób najlepszy na odparzenia opisała agatka, maśc bephantent też jest świetna 2 dni i przejdzie co do Igora to ja bym szła do pediatry...ja tam dmucham na zimne. U mnie na razie kaszlu nie ma. Moze nawet lepiej jest, bo katar mniejszy. Ale Igor juz pokasłuje jakiś czas. Ja bym szła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pietrucha idz do pediatry Julii też zaczęło się od kataru i małego kaszlu ale poszliśmy od razu do pediatry i okazało się że ma zapalenie gardła. A parę miesięcy wcześniej taki niewinny katar doprowadził do zapalenia oskrzeli. ja jak Julia ma katar podkładał po materac koc. Też kaszle podczas snu ale znalazłam metodę jak idzie spać zapuszczam nosek i wtedy lepiej lepiej śpi. Nam też pomógł syrop prawoślazowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nadal leje,wogle nie przestaje :( pietrucha nie biorę już,brałam do 26 lipca. W sierpniu miałam takie jedno dniowe plamienie,myślałam,że okres się zaczyna ale na drugi dzień już nic...no i tak nadal nic a ja włosy z głowy rwę już powoli pietrucha jak moje mają katarek to w dzień nie ma kaszelku prawie wcale ale jak położę spac to masakra tak kaszlają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstałam :D też pospałam troszkę, spałabym dłużej, ale R zadzwonił :P i dobrze bo obiadu moje malutkie by nie miło! a jeszcze równo o 16 musimy być na dole bo R tylko po nas podjedzie i gnamy po ten paszport. pietrucha na kaszel spróbuj syrop prawoślazowy dać. on ładnie łagodzi śluzówke gardła, jest bardzo delikatny, na pewno nie zaszkodzi. Franek przy katarku też często kaszle w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka idź do ginekologa, niech da ci coś na wywołanie okresu. w ciąży zapewne nie jesteś, ale zapewne hormony ci się rozregulowały przez te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u ans tez pada:O siedzimy w domu. Mateusz zajał się zabawkami ładnie a ja pije kawkę:P ja daję małemu na kaszel lipomal i smaruję pulmex baby... my już po obiadku... Dziewczyny a co to bedzie zimą jak wieczory takie długie:( Blanka zrób test , przyanjmniej bedziesz spokojna. Bo sama ci kupię i wysle:) lepiej byc pewnym niz zyc w niepewnosci...i niewiadomo co myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się przyłączam-syrop prawoślazowy,dobry i tani :) Blanka może ci się po tych tabletkach rozregulowało,ale dla pewności test bym zrobiła... A mój mały nie spał ani minuty,a mi się oczy same zamykają,ale bym się zdrzemnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×