Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

witam:) nie śpię od 5,to za wczoraj:Pwczoraj igor dał posapć a dziś parę pobudek w nocy w sumie mały spał i tak do 7.30 ale mi jakoś się odechciało blanka dzwoniłaś do lekarza?daj zaraz znać! damian rano wstał i pyta wciąz kiedy wkońcu pójdzie do zerówki:) oby tak mu zostało zmykam inhalacje robić małemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja się witam :D ostatecznie o 22.30 się wczoraj położyliśmy, ale jeszcze nam się na...gadanie zebrało w łóżku i dobrą godzinę przegadaliśmy :P a potem jak na złość mały popłakiwał przez pół nocy :( chyba te trójki mocno mu się we znaki dają :( u nas dziś też pada, wczoraj nie padało, dlatego korzystaliśmy z powietrza ile wlezie, a dziś znów zlewa. mam nadzieję że przejdzie bo na rynek po owoce miałam iść, bo już nic nie mamy, zwłaszcza ze w tamtym tyg mnie nie było. a w sklepach ceny okropne, np węgierki wczoraj po 8 zł!!! na rynku w tamtym tyg R kupił sobie po...2 zł!!! pietrucha może nie będzie źle, skoro Damian tak gna do zerówki. w końcu duży chłopak z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w domu jeszcze jest ok - 20 stopni. w sumie ja całą zime mam 19-20 stopni w domu, więc normalnie jest :) a jakby było za zimno to wystarczy termostat ustawić i grzejnik zacznie grzać (mam ogrzewanie prądowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Szymuś został w przedszkolu, od razu poszedł do dzieci, a tak się zamartwiałam że nie zostanie... mam nadzieję że nie będzie tam dziś płakał. Między 12-13 mam go odebrać, więc zmykam bo chciałabym jak najwięcej w domu zrobić. Blanka - dzwoniłaś?? Pietrucha - to jak się Damian już dopytuje to nie jest źle, ciekawe czy mu się spodoba:) A jak stosunki z mężusiem się mają? Agatka - a u nas dziś już nie leje, chociaż tyle bo już jest tak wszędzie mokro że masakra. mummy - a Ty gdzie się podziewasz?? a Daga i reszta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w sklepie kupiłam mojemu szkolnkowi banana i bułeczkę bo śniadanka mają nosić ze sobą,ale czy to śniadanko?raczej obiad:P damian wciąż pyta kiedy kiedy kiedy agatka u nas też trójki się szykują,troche wcześnie no i wychodzą czwórki górne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja szkolnica dostała kanapke i tez banana,no i soczek do picia.Ciekawa jestem jak dzis bedzie w tej szkole ? Ja sie bardziej stresuje niz ona. Od 7.30 ma juz lekcje i o 10.50 dzis wychodzi. Filipek własnie mi spi wiec pozniej pojedziemy po nia. Pogoda paskudna,leje jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi tu jakis znak sie właczył prze ł i ą jak to wylaczyc wiecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łapa,nie wiem o co Ci chodzi? no mój tez soczek wbidon dostanie,a od poniedziałku będą herbatkę dostawać:)no i ja tez zestresowana,Damian tylko zapytał się mnie przed chwilą czy pożegnamy się ? ale pyta średnio co 15 minut kiedy wkoncu blanka daj znać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietrucha ja też mam stresa :):) idę koło 12 po Szymusia, mam nadzieję że nie płakał:( Wieje strasznie, a ja muszę zabrać Wojtusia ze sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) miałam problemy z netem i mnie nie było. blanka - wszystkiego najlepszego dla Kubusia:) a mój szkolnik wczorajszy dzień zniósł bezstresowo. z sali gimnastycznej sam pognał do klasy. a dzis kończy o 12 to zobaczymy jak tam było. ale pożegnał sie bez problemu:) póxniej cos więcej napiszę bo Wojtek mi marudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pietrucha wstaliśmy po 8 i nie mogłam się dodzwonic,póżniej jeszcze próbowałam ale nie mogłam. A okresu dalej nie mam a ja mam nerwicę żołądka. Wyczytałam że nawet do 3 miesięcy można nie miec okresu po tych tabletkach ale ja sobie ciągle wmawiam i czuję jakbym miała oznaki ciąży :( urojenie czy co:( oby powodzenia dkla dzieciaczkó w szkole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chyba będe musiał igorka zabrać z nami bo teście wyjechali a m na polu mam nadzieje że będzie grzeczny oj my mamuśki mamy trzy światy anuśka pytałaś o męża...:)wczoraj wieczorem przyszedł dać mi buziaka na dobranoc do łóżka a dzis od rana znowu zrzędził co za humorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie położyłam spać Franka :D przestało padać i wyszło słońce więc korzystaliśmy ile się dało z pogody :D ale teraz juz padał, bo w końcu tyle godzin pięknie chodził ze musiały go zacząć boleć :P więc szybko wróciliśmy. kupiłam mu dziś nowe kalosze, bo stare za małe już. pierwszy chrzest przeszły! wielkie kałuże zaliczone! i nawet wlazł za głęboko i woda sie do środka wlała, ale sobie poradził...zdjął kalosze i skarpety i na boso do piaskownicy pognał!!! trzy światy z nim! za nic nie dał sobie świeżych skarpet założyć i o dziwo stopy miał CIEPŁE!!!! cholerka na dworze jakieś 14 stopni i piździ, nie wieje a temu ciepło bez skarpet!!! Eskimos jakiś :P oczywiście nawet kaptura od bluzy założyć nie dał i co go zapinałam to rozpinał, ale cieplutki był :D a ja w bluzie i bezrękawniku łaziłam a ten z rozpiętą bluzą paradował, czym wywoływał zgorszenie wśród innych użytkowników parkowych alejek :P pietrucha mówię ci mąż PMS ma :P nie no faceci czasem tak mają i zrozum o co im chodzi :D blanka spróbuj jeszcze raz zadzwonić do lekarza! a co do ciąży to jak tylko będziesz mogla idź kup ten test. a jak nie to zamów sobie przez allegro, są takie po 1 zł :P z przesyłką i tak wychodzi taniej niż w aptece. dziś zamówisz to na pon będą :) widzisz wcześniej miałam ci pisać. zamów hurtem z 10 sztuk będą na zapas :) ja jeszcze mam kilka sztuk :D zamawiałam po porodzie żeby na wszelki wypadek mieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano cos mi sie wciskało jak pisze ł ale jak idzie na forum to jest ok wiec juz spoko. My własnie wrocilismy do domku.Mała zadowolona.Musialam zabrac Filipka ale u mnie to standard,ja bez niego ani rusz a on beze mnie hihi. Ugotowalam szybko krupniczek /chłopaki bedą marudzic bo kasza a oni kaszy nielubią./a w czasie jak gotowalam dzieci mi pozasypialy hihi.Zdzieram je o 6 to teraz odsypiają. Wychodzi u mnie po mału sloneczko.Oby sie wypogodzilo bo mam dosc deszczu a i po Zuzie bede wtedy z Filipkiem wozkiem jezdzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano cos mi sie wciskało jak pisze ł ale jak idzie na forum to jest ok wiec juz spoko. My własnie wrocilismy do domku.Mała zadowolona.Musialam zabrac Filipka ale u mnie to standard,ja bez niego ani rusz a on beze mnie hihi. Ugotowalam szybko krupniczek /chłopaki bedą marudzic bo kasza a oni kaszy nielubią./a w czasie jak gotowalam dzieci mi pozasypialy hihi.Zdzieram je o 6 to teraz odsypiają. Wychodzi u mnie po mału sloneczko.Oby sie wypogodzilo bo mam dosc deszczu a i po Zuzie bede wtedy z Filipkiem wozkiem jezdzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no troche spokoju:) agatka - ten Twój Franek to normalnie debeściak:D łapa - mam taki sam plan jak Ty - tez przy ładnej pogodzie Wojtusia w wózek i jazda po Kubę:) po Kubę dzisiaj pojechał m bo mocno padało. i nie mogł go wyciągnąć:) u nas dzieci maja obiady - 20 zł miesiecznie a tak codziennie herbatka, mleko i takie tam. dzisiaj mały wziął kanapkę bo obiady od jutra. ale wrócił super zadowolony:) pietrucha - a u Ciebie 5 - latki chodza już do zerówki czy nie? u nas 5 - latki są razem z 6 - latkami. nauczycielka powiedziała że te 5 - latki które sobie dobrze poradzą będą mogły za rok iśc do pierwszej klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franek nadal śpi, obiad zrobiłam i cholera muszę do dentysty zadzwonić bo mnie ząb boli :O oj jak boli! a nie mam nr telefonu spisanego! jak się obudzi, pójdziemy na spacer i spiszę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest ok:)damian zadowolony,stres poszedł w niepamięć:) ale mi Pani nauczycielka numer odwaliła,zaproponowała mi bym była w trójce klasowej;)no i weź tu odmów,już mnie poprosiła o placek na poniedziałek na zebranie rodziców z tego co pamiętam łapa chyba Ty miałas zamiar też być w tej trójce:) juz wiem że na wycieckę pojedziemy jeszcze we wrześniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas na razie nie było zebrania czyli wywiadówki a własnie wtedy ma byc wybrana trojka klasowa.Pani kazała sie zastanowic kogo do tej trojki wybrac.Jesli nikt nie bedzie chciał no to ja sie wtedy zgłosze zobacze jak to bedzie wygladalo. Mowila mi jedna z nauczycielek z tej szkoły ze jak sie jest w trojce rodzicow to lepiej trakoja wtedy dziecko,to niesprawiedliwe ale jesli bede mogla w ten sposob pomoc dziecku to popełnie te zbrodnie hihi. Moze warto zebys własnie i Ty tak dziecku pomogła ale to zalezy od waszych pań i relacji z nimi i całych układow. Alez leje znowu.szlag mnie trafi z tą pogodą. Filip spi,Zuzia sie bawi,maz kapie po pracy a ja ogladam powtorke serialu.Nudy jednym słowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łapa u nas zebranie dopiero w poniedziałek,ale mnie wychowawczyni damiana zawołała po zajęciach i poprosiła bym zgłosiła się do tej funkcji.Sama nie wiem,jakoś tak nigdy nie udzielałam sie w takich instytucjach.Może warto spróbować,zawsze jakieś oderwanie od codzienności.No a z tym"innym"traktowaniem wówczas dziecka,he he bardziej obawiam się obgadywania mamusiek zazdrosnych o dobre relacje z nauczycielką:P jakie to są w ogóle oboowiązki?wspomnia mi o wycieczkach,paczkach na gwiazdkę itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta, i zbiorka kasy na dzien nauczyciela i to juz w pazdzierniku,zbiorka kasy na koniec roku szkolnego a to do mlych obowiazkow nie nalezy oraz chodzenie na ogole szkolne zebrania.Mysle ze jeszcze kilka innych spraw sie znajdzie.A mamusiami to ja bym sie nie przejmowala w koncu kazda z nich moze byc w trojce a jak nie chce to o co zal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos tu cicho, głucho i ponuro... łapa, pietrucha - mój m też został wrobiony w trójkę klasową:D a co! niech się choć w taki sposób udziela. a nawet nie wiecie jaki dumny że go ten zaszczyt kopnął:D a łapa ma rację - jak szanowne mamusie będą miały jakieś fochy to niech same się zgłoszą. ale wiecie, są tez plusy bycia w tej trójce, poza tym o którym wspomniała łapa. zawsze będziecie we wszystkim zorientowane. wyobraźcie sobie że moje karmienie chyba niedługo dobiegnie ku końcowi:( Wojtek zbuntowany na cyca i już. ale ja się nie poddaję jak na razie. choć momentami juz nie mam siły. i znów dolegliwości ginekologiczne wróciły od poniedziałku. juz mam serdecznie dość! blanka jak nie dodzwonisz sie do tego pediatry co pietrucha Ci poleciła to mogę Ci dać namiary na dobrą lekarkę w Chełmie. zbada Ci Kubusia wzdłuż i wszerz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś samotny wieczór mam. R rano zawiózł mamę na pociąg do Gdańska a po pracy pojechał na wieś do ojca. no i został. wróci jutro po pracy, zabierze mnie i małego i też na wiochę jedziemy na cały weekend. maluszka położyłam spać, sobie zrobiłam zielonej herbatki, popiję troszkę, skończę czytać książkę i mykam do łóżeczka, bo też śpiąca jestem. tak mówicie o tych trójkach klasowych a ja myślę kiedy to będzie! a za te kilka lat pomyślę jak to szybko zleciało :P :P : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Nie miałam kompa przez dwa dni. Doczytałam własnie was teraz, jak to wasze maluiszki szkołę zlaiczyały:) Blanka i jak wkoncu z tym tel do lekarza?? Pietrucha co do facetów:) to kazdy z ich ma humory...a podobnko to kobiety sa trudniejsze:P ja to czasami ręka już macham normalnie:) moje malutkie dzis się obudziło 8.45:D ok 3 wzięłam go do siebie do łózka i tak sobie pospaliśmy:) jutro juz będe na necie to skrobnę coś wiećej, zmęczona cosik ejstem Buziaczki pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×